Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24901) gerner1 válasza Cirmos (#24900) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Először azt kell tudni, hogy mi a készüléked aktív CSC -je. Ezt megtudod nézni, a Phone INFO -val, amely a CSC kód fülön, az aktív CSC sornál írja -> 3db karakter.
Miután tudjuk, lehet elindulni, keresni az okot, hogy miért nem kaptad még meg OTA -n. Mert a hivatalos magyar függetlenre (XEH) -és a többi CSC -re is- már egy ideje kint van a 7.0 (és annak a frissítése is ...), és többség használja is ...

[ Szerkesztve ]

(#24902) Cirmos


Cirmos
csendes tag

Szia. Csc DBT

[ Szerkesztve ]

(#24903) gerner1 válasza Cirmos (#24902) üzenetére


gerner1
Topikgazda

BT nincs. Az csak 2db karakter. Nem DBT, véletlenül ?

Szerk.

Az német független CSC. Éppen ma érkezett rá, 7.0 -ra kiadott frissítés ...
A Beállítások -ban, a manuális szoftverfrissítést próbáltad indítani?

[ Szerkesztve ]

(#24904) Cirmos válasza gerner1 (#24903) üzenetére


Cirmos
csendes tag

Értem. Szóval tudunk frissiteni :)

(#24905) gerner1 válasza Cirmos (#24904) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen, biztosan lehet frissíteni. Vagy a normál módon OTA -n, vagy máshogy. Amennyiben jól értem, akkor a készüléked még 6.0 -án van ?

(#24906) Cirmos válasza gerner1 (#24905) üzenetére


Cirmos
csendes tag

Igen 6.0 most csinálom a bizt. mentést

(#24907) Hege1234 válasza Cirmos (#24906) üzenetére


Hege1234
addikt

ha elakadnál
itt egy videó hogyan kellene csinálni a frissítést lépésről lépésre

(#24908) gerner1 válasza Cirmos (#24906) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Talált már frissítést a készülék ?

(#24909) Cirmos válasza gerner1 (#24908) üzenetére


Cirmos
csendes tag

Még nem sajna, de a video nagyon jo lesz már töltöm le a szoftvert :)

(#24910) Burt1793


Burt1793
veterán

Jó új fekete téma: Flat_TouchWiz_Black.

(#24911) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Reggel jelzett a telekomos telom hogy van sw frissítés, elhalasztottam. Most keresve nem mutatja.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24912) RedCat


RedCat
senior tag

Van vmi olyan reklám blokkoló, ami a youtube reklámokat kiszűri? Elég idegesítő, hogy 10 percenként egy előadás hallgatása közben beleüvölt a fülembe vmi idióta reklám. Ki tudom ezt valamilyen módon kerülni/szűrni?

(#24913) Streampunk válasza fornettisuti (#24911) üzenetére


Streampunk
tag

Nekem semmit nem talál pedig ideje lenne.

(#24914) Streampunk


Streampunk
tag

Szia! Ez a téma hol található?

Á meg van 😊

[ Szerkesztve ]

(#24915) gerner1 válasza Streampunk (#24914) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Téma áruház.

(#24916) kutga válasza RedCat (#24912) üzenetére


kutga
nagyúr

A gyári YT alkalmazásban szvsz sehogy, max mókolással.

Let the Zone take me if I am.

(#24917) kerxy válasza RedCat (#24912) üzenetére


kerxy
senior tag

Töltsd le a videót valami appal :)

(#24918) kutga válasza kerxy (#24917) üzenetére


kutga
nagyúr

Vagy próbáld másik alkalmazással. Tubemate pl.

Let the Zone take me if I am.

(#24919) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Valaki tudna segíteni, hogy függetlenített T-s S7-re melyik független ROM-ot tehetem rá? Illetve hány fájlos flash-t csináljak?

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24920) gerner1 válasza Dyingsoul (#24919) üzenetére


gerner1
Topikgazda

4 file -os ajánlott. Váltáskor a normál CSC -t betallózva, hogy legyen FR. A független ROM -ok közül pedig felrakhatsz, ami csak tetszik, de a multi-CSC -s ROM -oknál mindig van egy default a csomagban, így nem biztos, hogy arra fog beállni a készülék, amire gondoltad (plö: XEH -nél -> XEO -ra áll be...). DBT, BTU, XEU, ITV -> ezekre érkeznek hamarabb a frissítések, és ezek single-CSC -k...

[ Szerkesztve ]

(#24921) Deck válasza Dyingsoul (#24919) üzenetére


Deck
titán

Bármelyiket. BTU, XEU, XEH a népszerűbb itt.

4 fájlosat.

PS5

(#24922) gerner1 válasza gerner1 (#24920) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ami lemaradt. Amennyiben T-s előfizetéses vagy, akkor érdemes olyanra váltani, amely régióban szintén aktív már a VoLTE -mert a T -nél- az előfizetésesek (akik nem flottások) már tudják használni a VoLTE -t, persze nem mindenhol. Szóval, bizonyos aspektusból a TMH -s ROM -nak is van/lehet előnye ...

[ Szerkesztve ]

(#24923) Dyingsoul válasza gerner1 (#24922) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Köszönöm a tippet de telenoros vagyok. Listaáron veszem a készüléket és helyben függetleníttetem. Viszont nem szeretnék T-s romot használni az előretelepített appok és az update-k miatt sem. Függetlenítéssel együtt 142 ezer lesz a telefon, 2 ezerrel drágább mint az Istentudjamikorérkezikmeg MM-os rendelésem, ezért vállalnám be a T + függetlenítés kombót Telenorosként.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24924) Beggar


Beggar
csendes tag

Sziasztok.
Megjelent az értrsítési sávban egy ikon, de nem jöttem rá, hoogy mi az. Plusz jel egy nem teljes körben. Mi lehet ez? A képen látható.

(#24925) Lehiñito válasza Dyingsoul (#24923) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Ha lezáródott a szervizelt telefonod kálváriája, akkor szívesen olvasnám a logout publikációdat róla, de ha nem publikus annyira akkor akár privátban is jó. Végig kísértem a történetet, és érdekelne a vége. Thx.

(#24926) #54715584 válasza Beggar (#24924) üzenetére


#54715584
törölt tag

Data Saver módban van a telefonod, pontosabban a chrome, ha jól tudom. Kevesebb netes adatforgalmat generál. De nem 100%, szóval valaki erősítsen meg. :)

(#24927) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

Esetleg a (#24850)-ra valaki ?

(#24928) Beggar válasza #54715584 (#24926) üzenetére


Beggar
csendes tag

Köszönöm, tényleg az az. :)

(#24929) viewdetails válasza Ghostman78 (#24850) üzenetére


viewdetails
addikt

Ha nem támogatja tekjeskörűen az A2DP-t, akkor esetleg SoundAbout-tal próbáld erőltetni.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#24930) gerner1 válasza Ghostman78 (#24927) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A Beállítások ->Kapcsolatok ->Bluetooth ->Párosított eszközök -nél kiválasztod a fejhallgatót, amelyre megnyitja az -ahhoz tartozó- opciók oldalt, és amennyiben támogatja a feature -t, akkor lesz ott egy állíthatóság a Média hangja -nak (a Hívás hangja -n kívül ...) Amenniyben nem látsz ilyet, akkor azzal az eszközzel, ez nem fog működni.
Példa :

[ Szerkesztve ]

(#24931) oba


oba
addikt

Kezd egy picit bosszantó lenni ez a látszólag van térerőm majd hirtelen kapok egy valag nemfogadott hívás sms -t dolog. Szerencsére ritkán fordul elő... de ugye Murphy... pont akkor játszotta el amikor futárt vártam, 2 órás időintervallumban... és persze, hogy utólag kaptam 4 db hívásértesítő sms -t... és persze, hogy elment a futár... :(((

(#24932) gerner1 válasza oba (#24931) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Én ezért állítottam Fix 3G -re a készüléket.

(#24933) Dyingsoul válasza Lehiñito (#24925) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Blog lesz belőle, de még ezt a 4. S7-est megnézem hogy mi a baj vele. :DDD A topikba majd belinkelem mindenképp.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24934) kaciokos válasza gerner1 (#24932) üzenetére


kaciokos
őstag

Lekopogom, de nekem az utolsó update óta nincs meg ez a hibám (mármint az, hogy a telefon kijelzi a térerőt, de valójában nem hívható).

Ami viszont megmaradt, az az, hogy eldobálja a WiFi hálózatokat. Pl. otthon használom, aztán kinyomom a kijelzőt, és leteszem a telefont az asztalra (full WiFi térérő, 4m-re a routerről akadály nélkül), és amikor felkapom, és feloldom, közli, hogy csatlakozott a WiFi-re. :(

(#24935) viewdetails válasza kaciokos (#24934) üzenetére


viewdetails
addikt

"Beállítások - Kapcsolatok - WI-Fi - Speciális - Wifi készenléti módban" mire van állítva?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#24936) kaciokos válasza viewdetails (#24935) üzenetére


kaciokos
őstag

Természetesen "Mindig"-re. Egyébként pont ma reggel állítottam át "Töltés alatt"-ra (bocs, ha nem pontosan így van, angolul használom), és kb. fél óra pihi alatt nem lépett le a WiFi-ről, persze nem volt töltőn. Ki érti ezt? Na mindegy, fél óra teszt nem igazán mérvadó, pár napig nézegetem, aztán megírom, mi lett. :)

(#24937) gerner1 válasza kaciokos (#24934) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Amennyiben 4G -n vagy .... - hiába mutat 2, 3, vagy ezektől jobb térerőt, mert híváskor akkor is vissza kell váltania 3G -re (hogy Te indítod a hívást, vagy éppen téged kellene tudni kapcsolni, és az miatt leváltania a készüléknek ->az mindegy), vagy ha azt nem talál megfelelőt, akkor 2G -re. Az csak ahhoz iránymutató, hogy az aktuális toronnyal, a 4G hálózaton milyen térerővel tudsz netezni, de azt nem látod, hogy az aktuális helyszínen milyen a 3G, vagy 2G térerő -> amelyek valamelyikén, a hanghívás megtud valósulni, mert ahhoz -előbb- arra a hálózatra kell megpróbálni rá állni. A visszakapcsolásnál megy el dolog, és szerintem erre a legegyszerűbb megoldás, ha kiveszed az egyenletből a visszakapcsolási kényszert. Fix 3G -n, vagy 2G -n ugyanis van hanghívás, tehát nem kell visszakapcsolnia a készüléknek, így a rendszer által figyelt speckón belül, fel tud épülni a hívás.

[ Szerkesztve ]

(#24938) samu74 válasza oba (#24931) üzenetére


samu74
addikt

Milyen rom van a telón?
Ha úgy vagy vele, daráld le róla, tedd fel a BTU romot,nekem ez bevált, nincs ilyen problémám.

-----------

(#24939) zsolt0638


zsolt0638
tag

Általában csak olvasom a topicot de ezt megosztom veletek.
Westendben a mobile outfittersnél felrakattam egy matt, full body fóliát. Oldalra nem kellett volna, az nem tetszik, négy darabból van, gombok, csatlakozók természetesen kihagyva, ezt legközelebb nem kérem. A többi tökéletes, a kijelzőből talán 2 milliméter van takarás nélkül, hátlapból kb 3. Lehet hogy nem mattot kellett volna felrakni, bár nem tükröződik de erős fényben minden porszem látszik ha megy a kijelző. Fura de azért tetszik, tapintásra a legjobb ami eddig rajta volt, pedig kb 50 ezret költöttem már a legkülönfélébb üvegekre, fóliákra. Legutóbb gyári samsung volt rajta, ez volt a legjobb de utáltam az érintését. Kettő volt egy csomagban, a másik még megvan, ha kell valakiknek privátban jelezze! Összefoglalva megérte a 10 pénzt bár az oldaláról valószínűleg leveszem.

(#24940) oba válasza samu74 (#24938) üzenetére


oba
addikt

Passz... vagyis külföldi teló, de itthoni webshopban vettem, gyári független, és ota -n jött a nugát. Itt a szoftverinfo: [link]
Amúgy a wifi is gyengébb mint a korábbi telefonjaimban, nem lát ugyanott ugyanannyi wifit mint pl a régi OP3 -am. Ez a térerő dolog is itt van... remélem tényleg csak szoftver probléma. Fix 3G -re nem akarok átkapcsolni, mert netezni is szoktam, 4G -n.

(#24941) oba válasza zsolt0638 (#24939) üzenetére


oba
addikt

pedig kb 50 ezret költöttem már a legkülönfélébb üvegekre

:Y :Y :Y

Demiééért? :) Én vettem rá egy Nillkin tokot meg egy sima (nem üveg) fóliát.

(#24942) gerner1 válasza oba (#24940) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Én is netezek 3G -n. Böngészni, fórumozni, híreket olvasni, Spotify -n zenét hallgatni, emillezni teljesen megfelel. Egyedül hívás közben lesz lassabb. Youtube FHD, vagy 4K streameléshez, Skype - Viber video csevegéshez már kevés.

(#24943) ShadowLac


ShadowLac
addikt

amúgy a nougat miben jobb mint a 6.0 ?
aksi idő javult vele?

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#24944) gerner1 válasza ShadowLac (#24943) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálam ua. Nem észleltem változást.

(#24945) Cirmos


Cirmos
csendes tag

Sziasztok. A download modbol hogy tudok kilépni? Miután a powe+home+down gomb kombival bejott nem a restartra nyomtam hanem hangero up-ra. Frissiteni akarom a telot odinnal, de még nem léptem ki a cloudbol meg a fiokhaimbol, szoval nem factory reseteltem??

(#24946) gerner1 válasza Cirmos (#24945) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Hang LE + Bekapcs -> nyova tartod, amíg rezdül egyet a készülék (reset).

(#24947) forgonati válasza gerner1 (#24946) üzenetére


forgonati
őstag

Nekem ez nem működött amúgy. Nálam a DL módból csak úgy lépett ki ha az összes gombot nyomtam egyszerre, tahát mind a négyet.

Keelah Se'lai!

(#24948) gerner1 válasza forgonati (#24947) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Lehet. Én ezt a 2 gombost, már többször alkalmaztam.

(#24949) Cirmos válasza gerner1 (#24946) üzenetére


Cirmos
csendes tag

Köszönöm sikerült a frissites odinnal.

(#24950) Talala


Talala
senior tag

Sziasztok! Valaki használ esetleg ilyet ?
Vagy jobb egy sima fólia ? Toknak ezt gondoltam. Lumia 930-on van egy muvit minigel tokom, nagyon szeretem, a linkelt SPIGEN hasonlónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.