Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25801) peje


peje
tag

Sziasztok, nem tudjátok véletlenül, hogy ezt ki lehet-e kapcsolni?

Senki se lehet tökéletes... Belőlem is hiányzik a hiba.

(#25802) Deck válasza air (#25799) üzenetére


Deck
titán

+1

PS5

(#25803) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Ma én is bejelentkezek egy független fekete S7-tel. Akartam rá nézni üvegfóliát de hihetetlen, hogy mennyivel kisebb a kijelzőnél. A kijelző hasznos részénél is kisebb. Gondoltam, hogy az ívek miatt nem lehet olyat kapni ami teliben védi de, hogy ennyivel kisebb legyen. Kb. fél cm volt még a fólia és a készülék széle között. Sima fóliákból jobb a helyzet?

(#25804) Talala válasza Anulu79 (#25803) üzenetére


Talala
senior tag

Szia! Én vettem rá xprotector fóliát, elő és hátlapit. Ha nem is 5, de 2-3 mm mindenképp van a széleknél az előlapon, de a hátlap az katasztrófa ott akár 1 cm-ről is beszélhetnénk :S (bár csak amiatt vettem hogy a tokban ne karcolódjon az üveg, bekerülő por stb. miatt). Én lumia 930-on Ultimate Shield fóliát használtam,invisible film rugalmas nedvesen kell felrakni. Fedi a teljes képernyőt, még a hajlított részeken is, nekem nem sikerült teljesen víztisztán felrakni, de nem volt zavaró. Hogy látom már van tempered galss is belőle. Nézz utána én merem ajánlani ezt a márkát.

[ Szerkesztve ]

(#25805) Anulu79 válasza Talala (#25804) üzenetére


Anulu79
addikt

Én a hátlapra most szilikon tokot vettem. Szerintem majd a következő fizukor veszek rá valami bőr hatásút a hátuljára. :) Amúgy én még pluszban egy bele dugós tokban is hordom. Az elejére a fóliát itthon vetted?

(#25806) Talala válasza Anulu79 (#25805) üzenetére


Talala
senior tag

Igen, rendeltem. Még marad egy darabig, de biztos cserélem mert bosszant, hogy nem fed teljesen. Valószinüleg Ultimate Shield lesz belőle

[ Szerkesztve ]

(#25807) Anulu79 válasza Talala (#25806) üzenetére


Anulu79
addikt

Mert ez fed telibe?

(#25808) Talala válasza Anulu79 (#25807) üzenetére


Talala
senior tag

Igen. Lumia 930on az invisible film fóliájukat használtam. Némileg más mint a megszokott. Nedvesen kell felrakni, van róla video. Nem kemény, inkább puha rugalmas. A honlapon van már tempered glass is, azt fogom az s7en kipróbalni, ha cserélem a mostanit

[ Szerkesztve ]

(#25809) Anulu79 válasza Talala (#25808) üzenetére


Anulu79
addikt

Na és ez mindenhol "megragad" vagy ez is csak a színes részeken?

(#25810) Talala válasza Anulu79 (#25809) üzenetére


Talala
senior tag

Ez jó kérdés, még nem használtam azt a fajtát. Így nem is tudom. A többi hasonló csak a színes részeken tapad ? ,ég nem volt szerencsém ilyen fajta üveghez (meg semmilyenhez sem igazából :N )

[ Szerkesztve ]

(#25811) Anulu79 válasza Talala (#25810) üzenetére


Anulu79
addikt

Igaz nekem az edge-hez mondták egy mobilos boltban, hogy az a fajta ami nekik van az csak alul meg felül tapadt. Csak azért kérdeztem mert az is alul felül színes volt. Bár lehet, hogy itt másként van. De csak megmondja majd valaki a tutit. :)

(#25812) air válasza gerner1 (#25800) üzenetére


air
nagyúr

Bocs, de a te véleményedben mi volt a tény?
Max. csak annyi, hogy az egyik +4Mp.
Hogy ettől lenne részletgazdagabb az S6-tal készült kép, az már szubjektív, nem tény.
Egyébként sokkal többet jelent, hogy az S7 f/1.7 fényerejű, és 26mm a nagylátószöge, míg az S6 csak f/1.9 és 28mm.
Tehát gyengébb fényerő mellett több pixelt próbál leképezni. Na, pont ezért rosszabb az S6 mint az S7. És az sem jellemző, hogy ilyen téren egyik flagship után a következő erősen visszalépne.
Talán ez a vélemény már jobban segíti a kérdezőt a döntésben. A tényeket pedig maximum a specifikációkban olvashatja.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25813) gerner1 válasza air (#25812) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Leírtam én is néhány tényt, mindkét készülékkel kapcsolatban. Ahhoz Te is hozzá tetted, hogy a nagyobb pixelszám, nagyobb zajosodással párosul. Ezért mivel ez valóban szubjektív, ezért irányítottam a mobil fotós topikba, ahol talál magának mindenfélét, amelyet megnézhet. Vannak szép számmal, jók is. Mindazok tehát, amit a kérdezővel megosztottunk, tények. Amelyek tőlem, tőled függetlenül vannak. Ezen felül, a kérdező, -bár kiemlte, hogy gyakran fotóz, de jelzett mást is . Így, nem csupán a fotós képességekre korlátozódott az érdeklődése. Ugyanakkor, amennyiben még nem szerzett infót, az S7 kamerájának részletesebb műszaki, optikai adatairól, akkor a kiegészítésed újabb támpont lehet számára..

Továbbra is azt gondolom, hogy eltudja dönteni a kérdező, hogy a kapott, és a saját maga által felkutatott infók alapján, számára melyik az, amelyik mellett leteszi a voksát. Nem tartom szerencsésnek a részlehajlást. Akkor sem, ha egyébként a saját aspekutosomból én is jobbnak tartom az S7 -et. Miért kéne kizárnom, akár azt a lehetőséget, hogy más valaki igényeinek, és anyagi korlátainak teljesen megfelelő lehet, akár egy S6 (is) ???

Nem is értem ezt hangvételt, amikor erre okot, senki nem adott a másiknak....

[ Szerkesztve ]

(#25814) ShadowLac


ShadowLac
addikt

A kijelző kódja kellene amivel megnézném
nincs e beégve de nem találom.Ha valaki megírná jó lenne.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#25815) gerner1 válasza ShadowLac (#25814) üzenetére


gerner1
Topikgazda

*#0*#

(#25816) air válasza gerner1 (#25813) üzenetére


air
nagyúr

Csupán arra próbáltam felhívni a figyelmet, hogy a véleményedet tényként próbáltad beállítani. Semmi több.
Nem hiszem, hogy bárki számára sértő lenne, amit írtam. A többit privátban, ha gondolod!

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25817) ShadowLac


ShadowLac
addikt

Gerner köszi.
Minimális van felül .Szerintetek
ezért cseréltessem. ?11 hónapos.
1év gyártói garis. /aksit lehet cseréltetem
Nekem kicsit gyengült.nagyon aktív használat
napi 5 6 kijelző idő miatt gondolom.
Az telo az irodám./
Bár nem szivesen szedetem szét mert tökéletes.

AKkor lárszik ha elforditjuk a telot mert a fehér sáv takarja!!

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#25818) gerner1 válasza air (#25816) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem állítottam be így, Te magad is olvashattad. Nyíltan vállalom továbbra is, amit leírtam.

[ Szerkesztve ]

(#25819) gerner1 válasza ShadowLac (#25817) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerintem add be javításra. Az idő előrehaladtával, sokkal zavaróbb lehet majd, és most még garanciában kicserélik. Sajnos a képernyőfotóval nem tudod rögzíteni, mert az a memóriából nyert adatot rögzíti.

(#25820) appel válasza ShadowLac (#25817) üzenetére


appel
őstag

Ezt a képet a kijelző beégés megtekintéséhez kaptuk? De ez egy screenshot!?

(#25821) enemi válasza ShadowLac (#25817) üzenetére


enemi
senior tag

hjah...Képernyőmentésen nem látszik a beégés.

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#25822) .zSoLTi. válasza enemi (#25821) üzenetére


.zSoLTi.
senior tag

OMG :C :C :U :U :DDD :DDD

(#25823) Dadan01 válasza ShadowLac (#25817) üzenetére


Dadan01
senior tag

Nekem már 2 hónaposan jelen volt a "beégés", sem akkor, sem most egy évvel később sem érdekelt, ugyanis nem látszik. Te is csak akkor látod, amikor nézed és direkt keresed a "hibát". Csere után ugyanúgy ott lesz majd rövidesen, akkor megint cseréltetni fogod? Teljesen felesleges, ahogy a tok, fólia, atombunker erre és bármelyik telefonra, szerintem.

ui A screenshotért jár egy facepalm::)

(#25824) Burt1793 válasza .zSoLTi. (#25822) üzenetére


Burt1793
veterán

A legjobb, hogy ezt havonta eljátssza valaki random amoledes teló topikban. Kismilliószor láttam már. :D Nekem már nem is vicces így. :C

(#25825) pcnet válasza Burt1793 (#25824) üzenetére


pcnet
addikt

Anno HTC HD2 topicban cserélt kijelzőt egy srác és screenshottal bizonygatta, hogy mások a kijelző színei. Szóvá tettem, hogy screenshoton ez nem fog látszani, majdnem ki lettem utálva a topicból. :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#25826) ShadowLac válasza pcnet (#25825) üzenetére


ShadowLac
addikt

Hát ilyen ügyes vagyok.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#25827) samu74 válasza Dadan01 (#25823) üzenetére


samu74
addikt

Teljesen felesleges, ahogy a tok, fólia, atombunker erre és bármelyik telefonra, szerintem.
:) kb. akkora marhaság ez ,mint az a screenshot.

-----------

(#25828) Meggyi001 válasza samu74 (#25827) üzenetére

Én is merek valakit akinek nem kell tok, se fólia, se semmilyen védőcucc a telefonjára, mert sosem ejtené el..... mi is a neve a haveromnak...pillanat....jaa, Peter Parker :)

https://gamergep.hu/

(#25829) Anulu79


Anulu79
addikt

A zárolt képernyőre hogyan tudom kitenni a lépés számlálót?

(#25830) DaniTm


DaniTm
csendes tag

Sziasztok!

Adott egy szürke importos SGS7 ITV fw-vel. OTA-n frissítettem a szoftvert, azóta nem jó az üzenetek app. Ha egy SMS jön, azonnal leáll az app, és elolvasni sem tudom mit küldhettek. Gondoltam ha már csinálok egy resetet, akkor ráteszem az open hungary XEH-t. Sikerült is rátenni, aszerint a leírás alapján ami a fórum tetején van, csak az AP fájlt tettem rá. De, a beállításokban a menüpontok elég kuszák lettek, képen mutatom.

Találkozott már valaki ilyennel?

(#25831) gerner1 válasza DaniTm (#25830) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Amennyiben a letöltött 5 file -os ROM -ból, csak az AP -t tallóztad be, az lehet a hiba oka. Minden firmware release tartalmaz 3db kódsort, amelyek összetartoznak (PDA, CSC, Phone). Amennyiben a 3db kódsor nem egymással összetartozó, akkor frissítést sem fogsz kapni OTA -n.

CSC váltáshoz, ami nálad ITV -ről → XEH lett volna (ennél a CSC -nél, valójában XEO lesz minden esetben) az 5 file -os ból, mind a 4 mezőt ajánlott betallózni, de az alap CSC -vel (nem a HOME_CSC -vel) amellyel autómatikusan lesz FR.

[ Szerkesztve ]

(#25832) DaniTm válasza gerner1 (#25831) üzenetére


DaniTm
csendes tag

Köszi!

Jó lett! :R

(#25833) NandorHUN válasza Dadan01 (#25823) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szerintem ez egyáltalán nem megszokott.

Nekem telefon 1 éves és nincs rajta semmi beégés.

Igaz a háttérképem 15 percenként cserélődik és ami bejön is animálva van, de ettől függetlenül beégés nem normális vagy megszokott S7-nél sem.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#25834) #33253120 válasza NandorHUN (#25833) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nálam egy éves lesz nemsokára a telefon, de a használati szokásaimból adódóan ha megnézem a *#0*# alatt, akkor felül, és jobb oldalt ott a nem odaillő értesítési sáv helye.
Az is igaz, hogy nálam 10 percre van állítva a lezárás, mert pár játék nem igényel folyamatos interakciót, de szeretem rajta tartani a szemem.

(#25835) SybenX válasza NandorHUN (#25833) üzenetére


SybenX
őstag

Nekem 15 hónapos a telefon és majdnem az egész kijelző csúnyán be van égve, megy is szervizbe a hónap végén. Igaz használtan vettem 2 hónapja, úgy hogy nem tudom, hogyan volt eddig használva, de be tud égni az s7 is szépen.

[ Szerkesztve ]

(#25836) dud998


dud998
őstag

Sziasztok!

Csatlakoztam egy szürke készülékkel. Eddig nagyon jó, egy kérdésem lenne csak.
Az ujjlenyomatolvasó csak akkor megy, ha megnyomom a Home gombot is?
Mert ha csak odateszem az ujjam, nem történik semmi.
Esetleg valamilyen beállítás kérdése-e?

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#25837) pcnet válasza dud998 (#25836) üzenetére


pcnet
addikt

Szia!

Alap esetben igen, csak nyomásra működik az ujjlenyomat olvasó. Vagy power gombbal ébreszted, akkor csak oda kell érinteni az ujjadat. Easy Home appal tudsz érintés alpú home gombot varázsolni a fizikaiból.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#25838) dud998 válasza pcnet (#25837) üzenetére


dud998
őstag

Feltettem az appot, de nem csinálja. Ugyanúgy nyomnom kell a gombot. :(

[ Szerkesztve ]

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#25839) tibbike01 válasza dud998 (#25838) üzenetére


tibbike01
őstag

Felébreszteni a telefont csak gomb nyomással tudod...
A felébredés után lehet érintőgombként használni az app segítségével.

[ Szerkesztve ]

(#25840) air válasza pcnet (#25837) üzenetére


air
nagyúr

"Alap esetben igen, csak nyomásra működik az ujjlenyomat olvasó."

Ez így ebben a formában nem igaz.
Az ujjlenyomat olvasáshoz nem kell megnyomni a home gombot.
A kijelző bekapcsolásához viszont igen.
Ha a kérdező célja a kijelző ébresztése, akkor valóban nem elég az érintés.
De alkalmazásokban az ujjlenyomat olvasáshoz természetesen nem kell home gombot nyomni.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25841) gerner1 válasza dud998 (#25838) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Feloldáshoz nyomni kell. Azt közvetlenre nem lehet megváltoztatni (talán csak root -tal ?), de ha a bekapcs gombot nyomod meg elsőnek -amelyre beadja a zárolt képernyőt- akkor már elegendő csak az érintés.

Szerk.
tibbike01 & air gyorsabb volt.

[ Szerkesztve ]

(#25842) NandorHUN válasza dud998 (#25838) üzenetére


NandorHUN
addikt

1) Nincs megoldva, illetve Custom ROM-ban van olyan, hogy nyomás nélkül megy az unlock, de gyári rendszerben még appal sincs ilyen

2) NE az EasyHome meg akármilyen progit használjátok, hanem a FingerTouch-t és FingerTouch Pro-t, sokkal jobb és megbízhatóbb, stabilabb progi, mint bármelyik másik, kifejezetten S7-hez lett fejlesztve.

- fejlesztője egyébként nagyon jófej, XDA-n külön kérésemre is adott hozzá feature-t.

Ja és noti panelről ki- be lehet kapcsolni, illetve EasyHommal ellentétben amikor a telefon kéri a FingerPrintet (beállításokban, bejelentkezésnél, mappatitkosításnál, böngészőben) akkor automatikusan kikapcsol nem úgy mint a többi progi, ahol külön "fekete lista kell", de akkor többet adott appon belül egyáltalán nem működik az érintés, itt igen ! :)

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#25843) gerner1 válasza NandorHUN (#25842) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Kössz az infót. Kifogom próbálni. :R

(#25844) enemi válasza dud998 (#25836) üzenetére


enemi
senior tag

vagy suhintással a képernyő fölött

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#25845) dud998


dud998
őstag

Wow! Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat és a segítséget! :R
Örülök, hogy ilyen sok segítőkész ember van itt! :K :C

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#25846) air válasza NandorHUN (#25842) üzenetére


air
nagyúr

Viszont tedd hozzá, hogy kizárólag Nougaton működik!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25847) dud998


dud998
őstag

A képernyő feloldás lett volna a lényeg, de akkor majd megszokom.
Természetesen nem tragédia és bőven kompenzál a masina sok egyéb pozitív tulajdonsága. :DDD

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#25848) Csocsesz75 válasza dud998 (#25836) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Én a WaveUp alkalmazást használom. Zsebből elővéve is ébreszti a képernyőt és már megy is az ujjlenyomatos feloldás.

(#25849) air válasza Csocsesz75 (#25848) üzenetére


air
nagyúr

A proxi szenzoros ébresztés nem minden esetben jó. Ráadásul ha egy ilyennel zárolod a készüléket, akkor az ujjlenyomatos feloldás pont nem működik.
A "suhintásos" vagy legyező ébresztést pedig a készülék alapból tudja.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25850) Csocsesz75 válasza air (#25849) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nekem teljesen bevált, ellentétben a gyári "suhintásossal". Zárásra a Nova launcher 5 másodpercesét használom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.