Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28001) mateus válasza coolpet (#28000) üzenetére


mateus
senior tag

Én erre azt mondom, hogy ha bejön az edge kijelző, meg a kicsivel nagyobb méret, akkor megéri a 20e-et, de ezt úgy tudod eldönteni, hogy megnézed élőben mindkettőt ha lehet. Én is így döntöttem az edge mellett :) Ennek ellenére követem mindkét topikot, hisz lényegében ugyanaz a telefon.

(#28002) coolpet válasza mateus (#28001) üzenetére


coolpet
senior tag

Igazabol nincs szuksegem az edge kijeloze, es megnezni sem tudom csak rendelni.
Az 5 colos meret is megfelelne, de nem tudom hogy ezen kivul mi a kulonbseg meg a 2 telo kozott.

Kamera ugyanaz, szoftver ugyanaz, proci, ram ugyanaz nem?

(#28003) mateus válasza coolpet (#28002) üzenetére


mateus
senior tag

Tudtommal minden ugyanaz, kivéve az akksi (S7 3000 mAh <-> S7 edge 3600 mAh), na meg ha törik a kijelző, akkor az s7 edge az totálkáros lesz kb, 90e körül van a gyári kijelzőcsere...

Szóval ha nincs ingered az edge kijelőre, teljesen jó az S7.

[ Szerkesztve ]

(#28004) coolpet válasza mateus (#28003) üzenetére


coolpet
senior tag

En is ugy gondoltam. Egy Alcatel 997D utan azert jo nagy ugras lenne. Kar hogy nem dual simes, 2 kartyam van 2 szolgaltatotol.

(#28005) Burt1793 válasza coolpet (#28004) üzenetére


Burt1793
veterán

Samsung G930FD a dual simes, valahol biztos kapható.

(#28006) gerner1 válasza coolpet (#28000) üzenetére


gerner1
Topikgazda

No igen, a kényelemnek ára van. De, akár odébb is utazhatsz érte (kényelmetlenség). Egyébként az edigital -ban is működik a Cetelem ...

[ Szerkesztve ]

(#28007) coolpet válasza gerner1 (#28006) üzenetére


coolpet
senior tag

Igen mukodik, csak 37% THM-re. MM-ben 0% most.
Ediginel is papirozni kellene hozza es nincs helyben.

(#28008) jeni válasza coolpet (#28002) üzenetére


jeni
félisten

Érdekes,hogy az Edigital boltban extra garanciával vagy Premium garanciával nem vehető meg. Csak kedvezményes Cofidis hitel van hozzá. Mivel a Premium extra gari jól jönne a törés kár biztosításához!

Ehhez Xiaomi Redmi 4X 3GB/32GB viszont nincs Cofidis ,ellenben van plusz Premium garancia vásárlás!

(#28009) A.K. válasza coolpet (#28007) üzenetére


A.K.
tag

megveszed Cofidis-szel és akkor lesz egy Cofidises hitelkártyád (vagy mit tudom én mit adnak) is
ráadásul nekem úgy tűnik, hogy online rendelve ingyenesen házhoz szállítják és még online hitelt is lehet igényelni mellé a fizetési módok megadásánál (tehát még utazgatnod se kellene) így ha nem tetszik rendelheted helyette az edge-t

(#28010) yozsee11 válasza mateus (#28003) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Az Edge kijelzője nagyobb:

[link]

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#28011) gerner1 válasza coolpet (#28007) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Akkor nézd már meg légyszíves, hogy a hítelfeltételeknél mi az ami olvasható -mint kamat- 2017.júl.02 -től (!) ... Az INGYEN HITEL EGÉSZ ÉVBEN cím alatti mondat, hogyan is kezdődik (😃😃) ??? Persze, továbbra sem érdemes elutazni, illetve házhoz kérni, miután intéztél néhány hívást ...

(#28012) coolpet válasza gerner1 (#28011) üzenetére


coolpet
senior tag

Szia.

Igen, kapok egy hitelkartyat, amit aktivalok, a rajta levo osszeggel. Ez a hitel amit koltok rola kamatmentes ezevben. viszont a kartyanak elegge sulyos havi dija van, ezert nem aktivaltam be a cetelemeset sem.
Szoval az ingen van csak utanna mashogy fizetsz folyamatosan. :)

(#28013) stevelawyer


stevelawyer
csendes tag

Srácok,

Aki venni szeretne az edigitalnál cofidis 0% THM-es s7/edge-et nyugodtan vegye meg. Semmi kanyar nincs benne, ha csak azt kéred! Még előleget is lehet bele tolni, hogy a tőke kevesebb legyen. Arra kell vigyázni, hogy exra hitel biztosítást ne kérjen az üf. meg semmi szolgáltatást hozzá, csak a teló és kész. Vettem én is egyet így, mert a (valódi!) nullás hitel jó konstrukció. Előtörleszteni bármikor díjmentesen lehet, és például használom egy évig, majd eladom. A fennmaradó hitelt kifizetem az árából, és lehet venni a másikat. Mint egy, kvázi lízing. :)
Nyugodtan bele lehet vágni, (nincs hitelkártya szerződés hozzá mint a cetelem és tsa-i) de szerződést pontosan el kell olvasni, mint ahogy én is tettem (szakmai ártalom) nehogy okoskodjon az ügyintéző. Én a Mammutban vettem, ott nagyon rendes srác volt és 10 perc alatt kész. Viszont a pultnál már egy bontott, előre kitöltött garijegyeset akartak adni, mondtam, hogy kérek szépen egy origináltat és előttem bontsa fel. Nem tetszett neki, de muszáj volt. Szóval még arra azért oda kell figyelni. :K

Remélem tudtam segíteni.

[ Szerkesztve ]

(#28014) gerner1 válasza coolpet (#28012) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Akkor ott van, az odautazol opció, és intézed akár a Co...z -szel. Bár nekem aztán mindegy... De, ha ennyire nincs pénzed, hogy teljesen hitelre veszed, akkor azt gondoltam, hogy mondjuk egy utazás költségét levonva is megtakarítás lehet számodra az a ~10e a különbség (mondjuk Z.e.g →Győr oda-vissza viszonylatban) a végösszegben...

(#28015) samu74 válasza coolpet (#28002) üzenetére


samu74
addikt

Én ha most vennék a nagyobb akksi meg kijelző miatt az edge-t hoznám el.
Bár méretre a sima s7 jobb, de szerintem azt is meg lehet szokni.
Jövőre ha lejár a hűségem a vodánál vagy edge lesz vagy U11...

-----------

(#28016) tween válasza samu74 (#28015) üzenetére


tween
őstag

Ha kapható lesz akkor még az Edge...

(#28018) Tesztelo.hu válasza jimmedly (#27980) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Ennek egyszerűen az az oka, hogy nem megy folyamatosan a GPS, csak ha valami használja, különben feleslegesen merítené a telót. Viszont a GPS bekapcsolása után néhány másodpercre van szükség a pontos helyadatok kalkulációjához. Ha közben lövöd el a képet, akkor a mobilhálózat alapján meghatározott helyet teszi el helyadatként, ami pontatlan. És emiatt van, ha elindítasz a fotózás előtt egy navigációs appot, akkor pontos lesz a helyadat is.

(#28019) jimmedly válasza Tesztelo.hu (#28018) üzenetére


jimmedly
senior tag

Erre már én is gondoltam h ki fogom próbálni: elindítom a fényképezőt és várok 10-15 másodpercet.

(#28020) jimmedly válasza Tesztelo.hu (#28018) üzenetére


jimmedly
senior tag

Érdekes. Elindítottam a fényképezőt és lehúztam az értesítési sávot. Ki se teszi a gps ikonját. Lehet nem is használja csak a hálózatot fényképezéskor helymeghatározásra és ezért pontatlan. Röhej!

[ Szerkesztve ]

(#28021) appel válasza jimmedly (#28020) üzenetére


appel
őstag

Mint már írtam is, hogy túl pontos ahhoz, hogy ne használja. 50 méteres híd két végén készített képeken pont a két végére helyezi a térképen.
Ja és azonnal ott a helymeghatározás jel az értesítési sávon, amikor elindítom a kamera alkalmazást.

[ Szerkesztve ]

(#28022) jimmedly válasza appel (#28021) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nekem viszont nincs ott az ikon. Pedig nagy pontosságúra van állítva a helymeghatározás

(#28023) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

Üdv urak.
holnap viszem szervízbe atelót kijelzőcserére, gondolom legyalulnak nekem mindent gyári állapotra. személyes dolgokat képek stb lementem, de az smseket amit a teló tárol mivel tudnám lementeni úgy h vissza tudjam tenni majd őket? van erre valami lehetőség?

[ Szerkesztve ]

(#28024) gerner1 válasza MrBazsi (#28023) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Smart Switch. Akár mindjárt microSD -re, ha amúgy is ott figyel a készülékben, instant.

(#28025) kengyel


kengyel
nagyúr

Sziasztok!
Elköszönök tőletek, telefont cseréltem. Természetesen, maradt a márka, egy S8+ személyében. :)
További hibamentes használatot !

kengyel

(#28026) appel válasza jimmedly (#28022) üzenetére


appel
őstag

Mert lassú vagy. Kb 2-3 mp alatt megvan a pozíció (hiszen lakott területen egyből segít a WiFi AP-k jele is), utána eltunik a jele. Próbáld gyorsan megnézni, látni fogod.

[ Szerkesztve ]

(#28027) Burt1793 válasza kengyel (#28025) üzenetére


Burt1793
veterán

Hajrá! Használd megelégedéssel. :) :)

(#28028) kengyel válasza Burt1793 (#28027) üzenetére


kengyel
nagyúr

Köszi szépen !

kengyel

(#28029) jimmedly válasza appel (#28026) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nem tudom mi van az enyémmel, de az előbbi próbánál is vagy 4 utcát tévedett. Légvonalban legalább 600 méter vagy több. Egyébként meg -navigációnál-pillanatok alatt megvan a pontos pozíció.

(#28030) appel válasza jimmedly (#28029) üzenetére


appel
őstag

Nemtom, én egy órája fotóztam kettőt, 10 m-en belül van a pontosság.

(#28031) pcnet válasza jimmedly (#28029) üzenetére


pcnet
addikt

Nem lehet, hogy energiatakarékosra van állítva a helymeghatározás?

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#28032) handrash válasza MrBazsi (#28023) üzenetére


handrash
őstag

Nem biztos, amikor az enyém betört mindenem megmaradt.
Persze az fizetős javítás volt.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#28033) jimmedly válasza pcnet (#28031) üzenetére


jimmedly
senior tag

Nem. Nagy pontosságún van a helymeghatározás.

(#28034) appel válasza jimmedly (#28033) üzenetére


appel
őstag

Direkt olyan képeket kerestem, ahol térképen pontosan beazonosítható. Pl. étterem bejárata, szobor, erdei forrás, híd, kilátó, stb.
Megnéztem vagy 20 képet, mind pontos, tehát biztos GPS-t is használ, hiszen ennyi képnél elég kicsi a valószínűsége, hogy háromszögeléssel cellainfo alapján mindig 10 méteren belül lennék.
Talán még arra gondolok, hogy sűrűn nézek menet közben egyéb dolgokat böngészőben, fb-on, egyéb alkalmazásban, és azok már lekérik a helyadatokat, és így tényleg pár mp alatt van pontos pozicíó a fényképező alkalmazásnak is.

(#28035) jimmedly válasza appel (#28034) üzenetére


jimmedly
senior tag

Az lehet. A googléban a helyelőzmények be van neked kapcsolva?

(#28036) appel válasza jimmedly (#28035) üzenetére


appel
őstag

Nincs

(#28037) gerner1 válasza appel (#28034) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálam is hibátlan, pedig nálam a pontosság csak GPS -re van állítva.

(#28038) #33253120 válasza jimmedly (#27987) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ez nem S7 gond. Haver Asus Zenfone 3 telefonja is csinálja.

(#28039) Ferenc.


Ferenc.
tag

Sziasztok!

Most vettem én is egy ilyen telót webáruházból, s csak 1 év a garancia rá. Azt hol tudom megnézni, hogy mikori gyártású a telefon?
Mert tegnap beüzemeltem és az android 7.0 volt rajta, miközben én úgy tudom, hogy 6.0 -val adták ki ezt a telefont, így nem értem ,hogy van rajta a 7.0 alapból. Pedig a doboza sértetlen, felbontatlan volt.
Amúgy jól működik nagyon.

De lenne még pár kérdésem, honnan tudok rendelni hozzá olyan kijelző védő fóliát ami teljesen a széléig kiér? Mert amit kaptam aznem ér ki teljesen. S a telefon hátuljára is akarok fóliát, tehát egy ilyen szett kellene, elölre hátulra, de teljes szélig kimenő.

Még az lenne a kérdésem ,hogy a telefon azt írja az akku résznél, hogy rated DC 9 V ; 1,67A. S mi lesz ha egy olyan töltővel töltöm ami csak 5V 1Amperes? Nem lesz baja gondolom, csak lassabban tölt.. Vagy 5V 2A töltővel mi a helyzet? Vagy minden evő ez a telefon.

Köszönöm.

(#28040) gerner1 válasza Ferenc. (#28039) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A gyártás dátumát (is) megtudod nézni a PhoneINFO-val, az ÁLTALÁNOS fülön.

Alacsonyabb teljesítménnyel töltés nem okoz problémát, ahogy a gyári töltő használata (plö 9V - 1,67A..) sem.

[ Szerkesztve ]

(#28041) pcnet válasza Ferenc. (#28039) üzenetére


pcnet
addikt

Szia!

Én március 16-án vettem a telefont és én is 7.0-val kaptam már. No para, gyárból 7.0-val jönnek már ki az újabbak.

A +1 év garanciát a mysamsung oldalán tudod beregisztrálni ha hivatalos Samsung partnertől vetted a készüléket.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#28042) peti_s


peti_s
addikt

Üdv! S6 Edge-m már van, ahhoz képest mekkora előrelépés lenne egy sima S7? :) A kerekített képernyő baromi szép, de nem túl praktikus, és mivel az S8 már csak kerekítve van, így egy S7-et néztem ki a másik telóm váltására. (S3 Neo). A tesztet megnéztem, a képek nem tetszenek, az esti teljesítménye még mindig ilyen rossz?

u.i. A képernyő alján lévő gomb pedig tényleg kopik? Munkatársamé ronda mint a bűn. :D

[ Szerkesztve ]

(#28043) peti_s válasza peti_s (#28042) üzenetére


peti_s
addikt

Még két kérdés, az akku mennyire bírja a strapát, nálam az S3 két év után cserés lett, az S6 most egy éves és még bírja. Utolsó kérdés, kikapcsolható-e a töltési állapot mutatása az állapotjelző LED-nél? Munkahelyemen gyakran töltőn van, és nagyon kellemetlen hogy pont ezért az S6 folyamatosan ezt mutatja hogy feltöltődött, holott az nem érdekelne. (S3 alatt ez még kikapcsolható volt.)

(#28044) Burt1793 válasza peti_s (#28043) üzenetére


Burt1793
veterán

Programmal kikapcsolható a töltés közbeni led, aksi teljesen jó, nálam most is hozza a gyári értéket nagyjából. 2 év után már romolhat, de ez felhasználás és szerencse kérdése.

(#28045) nikkor válasza samu74 (#28015) üzenetére


nikkor
aktív tag

Mire számítasz, miben lesz jobb az U11 az S7-nél?

(#28046) Jazzmedve válasza jimmedly (#28029) üzenetére


Jazzmedve
tag

Ma hegymagason voltam. A kepeknel fele hegymagas, felet megvatdobta a balaton masik felere balatonboglarra 😂 szoval szerintem eu rendszer szinten szar, nem nalad van a baj.

(#28047) Uuser válasza peti_s (#28042) üzenetére


Uuser
tag

Ha a home gombra gondolsz, az nálam - fél éves teló - makulátlan. Lehet hogy ha valakinek érdesebb a keze vagy nem vigyáz annyira rá hogy milyen kézzel nyúl hozzá akkor hajlamos kopni, de szerintem általánosságban nem jellemző.

(#28048) peti_s


peti_s
addikt

Köszönöm a válaszokat. :R

(#28049) jimmedly válasza Jazzmedve (#28046) üzenetére


jimmedly
senior tag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek. Mindenesetre engem zavar a dolog.

(#28050) gerner1


gerner1
Topikgazda

Van megoldás az S8 app -ok telepítésekor megjelenő verzió ütközés miatti elutasítás kikapcsolására, tehát apkmirror -ról származó S8 appokat, bármikor lehet telepíteni !

Ehhez, az alábbi műveletekre van szükség:

Beállítások →Zárolt képernyő és védelem →Biztonságos indítás →Minta kérése az eszköz bekapcsolásakor . Itt adjunk meg egy húzás-mintát. Amennyiben korábban ujjlenyomathoz megadtunk egyet másodlagos biztonsági elemnek, akkor érdemes újra azt megadni, így biztosan nem lesz keveredés a későbbiekben. Majd Reboot. Ujraindítás után voalá !!! 😃😃 ..... - Minden S8 app telepítehtővé válik. Nem kell a készüléket Downgrade -elni az első 7.0 firmware -re + FR !! Illetve nem kell megvárni a soron következő OTA update -et, amely telepítése után mindig van egy kis "nyitott-idő" amely alatt a készülék engedi telepíteni ezeket!

Most próbáltam ki két készüléken is, és működik ! Mindenkinek kellemes időtöltést! 😃😃😃

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.