Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25901) kutga válasza Dyingsoul (#25892) üzenetére


kutga
nagyúr

Root nélkül szvsz nem fog menni, igazából csak scrollozásra találtam valamit.

Let the Zone take me if I am.

(#25902) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok! Nekem egy olyan gondom lenne, hogy ha hívok valakit akkot nem a beszélgetési hangszóró szól hanem az alsó. Leggyakrabban akkor ha foglalt a vonal de ez is teljesen random. Gyári Samsung fólia van a telefonon, viszont nem lóg rá az érzékelőkre. (Erre tippeltek ismerőseim akiket kérdeztem) Meg szerintem alapból semmi köze a proximity sensornak a kihangosításhoz. Értelrmszerűen a kihangosító gombra nem nyomok rá.

Szerintetek mi lehet a gond? :S

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#25903) Dyingsoul válasza kutga (#25901) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Rendben, köszi! :R

(#25898) NandorHUN:
Kb így.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#25904) #33253120 válasza #54715584 (#25899) üzenetére


#33253120
törölt tag

Friss hús a darálóba....
Már ahogy az ott lakókat ismerem. :)

(#25905) Seraph 16


Seraph 16
őstag

Ha elindul egy játék, akkor lejjebb veszi a hallgatott zene hangerejét. Ez időnként nagyon jó, de ki lehet ezt valahogy kapcsolni, hogy normál hangerőn maradjon a zene?

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#25906) hr2


hr2
őstag

Üdv.
Akiknek Telekomos FW van fent, kérdezném, hogy működik már a VOLTE?

(#25907) gerner1 válasza hr2 (#25906) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nekem nincs, de kollégámnak működik. Bár elmondása szerint, neki sem mindenhol ...

(#25908) kutga válasza juuzer (#25902) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez valami rendellenes dolog. Mi van ha beledugsz valami headsetet? Wipe Cache/FR volt már?

Let the Zone take me if I am.

(#25909) juuzer válasza kutga (#25908) üzenetére


juuzer
addikt

Hát bevallom úgy még nem próbáltam. Utóbbit sem, teljesen "gyári" állapotban van a szoftver, csak Nougatra frissítettem. Reprozni nem tudom mindig mert tényleg random jön elő, random telefonszámoknál :/

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#25910) ACE- válasza juuzer (#25909) üzenetére


ACE-
addikt

Nougat-ra frissítés után (rendellenesség tapasztalásakor) érdemes nyomni egy FR-et...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#25911) Deck


Deck
titán

Látom semmi újdonság itt :D

PS5

(#25912) kutga válasza Deck (#25911) üzenetére


kutga
nagyúr

Oszt mit vártál? ;]

Let the Zone take me if I am.

(#25913) Deck válasza kutga (#25912) üzenetére


Deck
titán

Jó kérdés.. ;]

[ Szerkesztve ]

PS5

(#25914) NandorHUN válasza Dyingsoul (#25903) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szerintem egyszerűbb, ha veszel egy egeret és rádugod a telefonra. OTG-ről bármit felismer.

Egyébként Xposed modulban megoldani nem lenne nagy nehézség, csak szerintem ez mint megoldás annyira távoláll mindenkitől - mert nem valami kényelmes vagy hasznos funkció - hogy ilyen appot senki nem fejlesztett.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#25915) kutga válasza NandorHUN (#25914) üzenetére


kutga
nagyúr

Mihez kell egyáltalán? Az Omnián rezisztív kijelző volt, ott még megértem. De ezen?

Let the Zone take me if I am.

(#25916) tabaga válasza kutga (#25915) üzenetére


tabaga
tag

Számtalan indok lehet rá szerintem: egy kezes vezérlés, kevesebb ujjlenyomat a kijelzon, így tényleg nem takar ki az ujjad semmit a tartalomból. Én nem is gondoltam, hogy régen létezett ilyen, de én tuti kipróbálnám ezt az alkalmazást, már ha létezne :)

Amúgy nekem a legújabb telekomos rom van, és még nem láttam, hogy volt lte-t írna ki.

(#25917) kutga válasza tabaga (#25916) üzenetére


kutga
nagyúr

Kinek a paplan. Én a videó alapján kifejezetten macerásnak látom. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#25918) gerner1


gerner1
Topikgazda

apkmirror -on van fent új TouchWiz Home, amit enged telepíteni ...

(#25919) dud998 válasza gerner1 (#25918) üzenetére


dud998
őstag

Lehet tudni, mi változott?

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#25920) gerner1 válasza dud998 (#25919) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem vettem észre semmi különöset....

(#25921) petrson válasza gerner1 (#25918) üzenetére


petrson
senior tag

Mármint amit simán frissíteni is enged? A 2 héttel ezelőtti verzió nem ment fel.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#25922) gerner1 válasza petrson (#25921) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen.

[ Szerkesztve ]

(#25923) Anulu79


Anulu79
addikt

Tegnap vissza vittem a MM-ban vásárolt készüléket mert a rezgőmotornak olyan hatása volt mintha nem lett volna rendesen rögzítve. Viszont amit kaptam helyette új készüléket az is ugyan ezt produkálja. Összehasonlítottuk egy már használt készülékkel és a régebbi modellben nincs ez a tünet. Nekem idáig elég csalódás, hogy ilyen gagyin működik a rezgés. Még meglátom, hogy van-e pofám vissza vinni ezt is és inkább vissza kérni a készülék árát. :)

(#25924) Burt1793 válasza Anulu79 (#25923) üzenetére


Burt1793
veterán

Vedd lejjebb a rezgés erősségét, lehet, hogy csak az a gond, hogy maximumon van.

(#25925) dirkam


dirkam
tag

Sziasztok!

Egy gyors kérdésem lenne: a szolgáltató függő telefonok ugyanúgy kapják a frissítéseket (pl. Nougat) vagy az már rajtuk múlik?

Köszi!

(#25926) gerner1 válasza dirkam (#25925) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Rajtuk is múlik, de hivatalosan mindig a Samsung adja ki a frissítéseket. Telenor -ra érkezik általában a legkésőbb, és számszerűsítve is kevesebb, mint a többi CSC -re. Vodka, T ... -ezek gyakrabban kapnak.

[ Szerkesztve ]

(#25927) kutga válasza dirkam (#25925) üzenetére


kutga
nagyúr

Kapnak. A vodásra mondjuk várni kellett valamennyit, de megjött.

Let the Zone take me if I am.

(#25928) kengyel válasza kutga (#25927) üzenetére


kengyel
nagyúr

Mostanában a szolgáltatósok később érkeznek, de csak megérkeznek. :)

kengyel

(#25929) kutga válasza kengyel (#25928) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez szvsz mindig is így volt. ;]

Annyi pozitívum van a dologban, hogy a zászlóshajókat nem szokás elfelejteni. Korábbi P8 Lite telefont a kék szolgáltató pl. hagyta ötösön.

Let the Zone take me if I am.

(#25930) Anulu79


Anulu79
addikt

Az mitől van, hogy a sima S7-re kevesebb a widget mint az edgere? Ezeket is lehet tölteni?

[ Szerkesztve ]

(#25931) samu74 válasza gerner1 (#25922) üzenetére


samu74
addikt

Az s8 időjárás appot fel lehet tenni ?Mert nekem ütközést ír ki...

-----------

(#25932) Yodafon


Yodafon
senior tag

Masnak is bugos az S7 telefon - S6 vezeteknelkuli toltoje paros? Egyszer rarakom akkor tolti, elveszem onnan, visszaraknam mm-re pontosan de akkor mar nem ismeri fel. Varok egy kicsit es akkor megint jo. Ez milyen fizikai jelensegnek tudhato be?

[ Szerkesztve ]

I'm gangsta!

(#25933) gerner1 válasza samu74 (#25931) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Azt továbbra sem, de az "új" Galeria is telepíthető.

[ Szerkesztve ]

(#25934) samu74 válasza gerner1 (#25933) üzenetére


samu74
addikt

Köszi, kár érte.
Yodafon tokban nekem is néha picit mozgatni kell hogy érzékelje.

-----------

(#25935) kutga válasza Yodafon (#25932) üzenetére


kutga
nagyúr

Dettó. Nem tudom mi okozza, az S7-hez való álló kifogástalanul működik.

Engem annyira nem zavar, otthon, esténként töltök vele.

Let the Zone take me if I am.

(#25936) kengyel válasza kutga (#25929) üzenetére


kengyel
nagyúr

Volt nem egy alkalommal, hogy hamarabb megérkeztek a szolgáltatósok. Nincs ezzel semmi gond, nem felejtik el frissen tartani.

kengyel

(#25937) kutga válasza kengyel (#25936) üzenetére


kutga
nagyúr

Igaz. A jelenlegi szoftverrel nincs is semmi baj.

Let the Zone take me if I am.

(#25938) kengyel válasza kutga (#25937) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szerencsére nálam sincs, frissítés óta, még " jobban" működik.

kengyel

(#25939) kutga válasza kengyel (#25938) üzenetére


kutga
nagyúr

Egyet vettem észre, navinál melegszik mint a fene.

Let the Zone take me if I am.

(#25940) Promi válasza kutga (#25939) üzenetére


Promi
aktív tag

Ezért is használom a szellőzőrácson, ott kapja a hűtést állandóan.

[ Szerkesztve ]

(#25941) kengyel válasza kutga (#25939) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálam ilyen jelenség nincs, pedig minden nap használom. ( Waze, Három.......).

kengyel

(#25942) Dyingsoul válasza Anulu79 (#25923) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nekem az optika lötyög benne... hallom ahogy rázom, hogy kocognak benne a dolgok... ez normális?

Meg telefonáláskor pukkangat a fenti hangszóró.. változó mikor mekkorákat. De előző S7-nél is ez volt. Azért ezek vesznek le jelentősen a prémium érzésből. :(

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#25943) Talala válasza Dyingsoul (#25942) üzenetére


Talala
senior tag

Szerintem, hogy mozog az optika az normális, L930-nál is így volt.

Nekem úgy tűnik, hogy kamerában nagyon alulmarad a Lumia 930-hoz képest. A fókusz valóban piszok gyors, de így ennyi. Vélemény? Lehet csak én bénázok valamit.

[ Szerkesztve ]

(#25944) kutga válasza Dyingsoul (#25942) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen, normális. Ha elindítod a kamerát akkor kerül a helyére, egyébként van egy kis játéka.

MOD
Talala
Zeiss lencse, optikai stabilizátor, 20 megapixeles felbontás. ;] Én imádtam a Lumiáim kameráit, viszont az én fotós igényeimnek az S7 is tökéletesen elég. Kár hogy a kamera mellett a WP rendszer olyan amilyen, a 8.1-et nagyon szerettem anno.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#25945) Talala válasza kutga (#25944) üzenetére


Talala
senior tag

Igen, én is nagyon sajnálom a 930-at, nekem jobban fekszik a win mint az android, kár érte...Épp ezért el sem adtam, még biztos jól jön valamikor, na meg amennyit kapnék érte..::S Inkább porosodjon otthon.

(#25946) kutga válasza Talala (#25945) üzenetére


kutga
nagyúr

930-at én is akartam venni, aztán inkább mentem droidra, és hát van ami WP alatt jobban tetszett. Most viszont már nem váltanék vissza. Anyámnak 640 van, egyszerű mint a faék, de nekem már nem elég. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#25947) Burt1793 válasza Talala (#25945) üzenetére


Burt1793
veterán

A 930 ritka szar telefon volt és az s7 kamerájának a közelében sincsen. Az optikai képstabilizátor (OIS) lötyög, az a 930ban is volt. Ez nem hiba, ha bekapcsolod a kamerát, akkor megszűnik.
Sok képet csináltam a 930-cal, egy szűk évig megvolt, az s7 bő egy éve megvan.
Nálam a 930-nál volt pukkanó, majd tönkremenő mikrofon, itt nincs ilyen.

Az a szar WP rendszer, azzal a melegedő chip-pel teljesen elrontotta a 930-at, a külseje miatt szerettem csak. Egy galaxy J5 2016 is többet nyújt a 930-nál.

[ Szerkesztve ]

(#25948) Anulu79 válasza Dyingsoul (#25942) üzenetére


Anulu79
addikt

A kamera lötyögés ahogy mások is írták teljesen normális. Más Samsungnál is lötyögött nekem. Semmi gond nincs vele. Ez ilyen! :) Engem ez a hülye plusz rezonancia zavar a motornál amit nem tudok megemészteni. :)

[ Szerkesztve ]

(#25949) Talala válasza Burt1793 (#25947) üzenetére


Talala
senior tag

Elég merész ezt így kijelenteni úgy gondolom. Nem megyek bele, nem ide való, Maradjunk annyiban, hogy nem értek egyet. Ha a típushibáktól ( ami minden készüléknél van...) eltekintünk a 930 egy pazar készülék még a mai napig csak a rossz oldalon áll. (értsd win) Nekem minden típushibától mentes, melegedésnek még csak hírből sem ismerem. Szerencsére csak a jó dolgokkal szembesültem, amiből az egyik a kamera volt számomra.

[ Szerkesztve ]

(#25950) Burt1793 válasza Talala (#25949) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem kell belemenni, keress vissza a 930 topikban, ki is tiltottak véglegesen. Ha továbbra is azt mondod, hogy az s7 közelében van a 930, akkor nincs miről beszélnünk. Mondom, amikor kijött, akkor vettem meg azt a telefont. Fél évig nem lehetett vele fülhallgatóval zenét hallgatni, mert pár percenként abbahagyta a lejátszást, akkor javult meg, ha kihúztad, majd visszadugtad a jack-et. Annyi típushibája volt, mint az összes samsungnak együttvéve.
Bocs, kicsit felidegesítettél, nem írok többet a telóról ide, nagyon örülök, hogy gyorsan eladtam. Használhatatlan volt. Telefonálni lehetett vele, de erre más is jó.
Vannak windows fan-ok, nincs is ezzel baj, helyén kell kezelni a dolgokat.

szerk.: a kamerával fotóztál is vagy csak hallottad, hogy 20 MP, nagyon menő, stb? S7-tel csinálj ugyanolyan képeket, mint azzal és utána keresd meg az álladat, köszönöm.

20 perc messenger chat-eléstől merült 15%-ot mobilneten és meleg volt, mint a fene. S7-en próbáld ki ugyanezt... sőt, sima netezéstől is forrósodott. A rendszer nem volt gyorsabb, mint egy fapados wp-n (630, 640), tudásban se volt jobb, sőt, nem volt glance az amoled ellenére, elvileg a samsungtól vett kijelző miatt (belerakták az s4 liluló kijelzőjét...).

A neved nem rémlik abból a topikból, gondolom később szereztél egy 930-at jóval olcsóbban, mint én, úgy annyira nem fájó a dolog. Plusz az első évben tényleg arra vártunk, hogy használható legyen a rendszer.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.