Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25551) Taci válasza Ferike81 (#25550) üzenetére


Taci
addikt

A gyári mail app nekem is azt csinálja, hogy hiába elolvastam már egy levelet gépen böngészőben, a kis olvasatlan levél-számlálót csak akkor szedi le, ha elindítom az appot, addig ott hívogat. :)

(#25552) kutga válasza Talala (#25549) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez inkább a gmail app hibája lesz. Nálam megjön az értesítés új levélről, az appot elindítva viszont nincs ott semmi, többször nekem kell ráfrissítenem kézzel mire hajlandó betölteni.

Let the Zone take me if I am.

(#25553) MPite válasza Talala (#25549) üzenetére


MPite
tag

A beállításoknál és a fiók kezelésénél is be van kapcsolva a szinkronizálás? Nekem volt, hogy a program frissülésekor az előbbinél magától eltűnt a pipa...

(#25554) Talala válasza Ferike81 (#25550) üzenetére


Talala
senior tag

Gmail appnál nekem meg sem jelenik az ikonon az olvasatlan levelek száma, csak az értesítő sávon. Próbálkozom akkor a gyári email appal, köszi mindenkinek!

(#25555) Ferike81 válasza Talala (#25554) üzenetére


Ferike81
senior tag

Nekem sem jelenik meg, de nem zavar. Csak a gyári levelezőben jelenik meg az e-mail-ek száma. Szerintem a Gmail app sántít.

Taci

Nekem a gyári klienssel semmi bajom, a Gmail-es app xarakodik.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#25556) koxmatyi


koxmatyi
tag

s7 nél valahogy meglehet csinálni hogy a selfinél ne legyen semmi javítási korrekció ,hiaba veszem le a szép arc funkciót az archibákat így is javítja?

(#25557) kutga válasza koxmatyi (#25556) üzenetére


kutga
nagyúr

Fotózz valaki mást. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#25558) kutga válasza Talala (#25554) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez meg Touchwiz hiba. Nova Launcher+Tesla Unread működik rendesen.

Let the Zone take me if I am.

(#25559) Ferike81 válasza koxmatyi (#25556) üzenetére


Ferike81
senior tag

Nekem is hibátlan szelfit csinál, ha az én kezemben a telefon. Én betudom annak, hogy ilyen piszok jóképű vagyok. ;]
Ha ki van kapcsolva szerintem nem nyúl hozzá semmihez.

[ Szerkesztve ]

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#25560) UfoZoli


UfoZoli
aktív tag

mostanában találkozott valaki olyannal, hogy a Nova+tesla unread combo nem rakja ki a numerikus badge-eket bizonyos ikonokra?
Nevezetesen a Facbook-ra, viber-re, linkedin-re, sms üzenetekre és a gyári caller-re igen.
viszont a Gmail-re és a gyári email alkalmazásra nem.
Nem történt semmi módosítás a telon, de valamiért nem rakja ki ezekre az alkalmazásokra.
Volt, már WCP, tesla uninstall/reinstall és Nova teljes újraindítás is, de mégsem megy.

sőt már egy korábbi verziót is megpróbáltam visszatenni, de azzal se akarja a teljes jóságot :W

[ Szerkesztve ]

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#25561) Hege1234 válasza koxmatyi (#25556) üzenetére


Hege1234
addikt

bőrszín nincs rajta ?
vagy arra gondolsz ?

(#25562) kutga válasza UfoZoli (#25560) üzenetére


kutga
nagyúr

Ezeket használom, nincs velük probléma.

Let the Zone take me if I am.

(#25563) Talala válasza kutga (#25558) üzenetére


Talala
senior tag

Lehet benne valami, régen mindig azt használtam, nem volt semmi gond vele. Akkor megint cserélni kell a gyárit mint általában..

(#25564) scream válasza kutga (#25459) üzenetére


scream
veterán

Na, úgy néz ki megyek vissza SE-re...

Nem igazán váltotta be a reményeket az S7. :(

(#25565) kutga válasza scream (#25564) üzenetére


kutga
nagyúr

Ugyanígy voltam az SE-vel. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#25566) therealJaD


therealJaD
újonc

Helló,

jelenleg a GránitPay-n kívül nincs egy NFC-s fizetésre alkalmas app (itthon)?

A másik pedig:

Nagyon gyengének érzem a térerőt a készüléken. Javít ezen a ...U1DQE3 frissítés?

[ Szerkesztve ]

(#25567) kutga válasza therealJaD (#25566) üzenetére


kutga
nagyúr

Csak kíváncsiságból, a Paypass kártya helyett miért jobb ha a telefont kell lóbálni fizetés helyett?

Let the Zone take me if I am.

(#25568) gerner1 válasza therealJaD (#25566) üzenetére


gerner1
Topikgazda

4G -n a legtöbb helyen gyenge. 3G, 2G -re állítva nagyságrendekkel jobb, gyakorlatilag "mindenhol". Ezen felül, 3G, 2G -n nincsen híváskor visszaváltás, egy korábbi generációs hálózatra ( most már ugyan ritkábban, de ez miatt néha nem elérhető a készülék, pedig 4G-n van, és mutatja a teló, hogy van térerő...), mert ezeken egyidőben van hanghívás is...

[ Szerkesztve ]

(#25569) Meggyi001 válasza kutga (#25567) üzenetére

Sztem, és bár nem engem kérdeztél, szóval sztem inkább csak menőbb, látványosabb. Meg ugye mindig azt akarjuk, ami még nincs, ha meg lesz, kipróbáljuk, de a legtöbben utána sem használják majd. Én speciel az nfc-s okosgyürűt próbálnám ki fizetésnél, hadd bámuljon a csinos pénztároscsaj rám :)

https://gamergep.hu/

(#25570) therealJaD válasza kutga (#25567) üzenetére


therealJaD
újonc

Így elég lenne csak a mobilt vinnem fesztiválra. :)

@gerner1

Nem pont az lenne a VoLTE lényege, hogy nem vált vissza 2-3ra?

[ Szerkesztve ]

(#25571) kutga válasza Meggyi001 (#25569) üzenetére


kutga
nagyúr

Kinek mi.

A kártya helyett a telefont kapom elő, így is úgy is be kell nyúljak a zsebembe. Ráadásul ha kikapják közben a telefont a kezemből még le se fogom tudni tiltani. ;]

A gyűrű vagy karperec viszont tényleg mókás lehet, majd egyszer. Egyébként már mindenféle bőr alá ültethető cuccokról is írnak.

MOD
therealJaD
Nem fér el zsebben a kártya? :D

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#25572) IamTheDog válasza kutga (#25567) üzenetére


IamTheDog
tag

Könnyebb a telefont elővenni a zsebemből, mint a pénztárcát, aztán abból még külön a kártyát.

(#25573) kutga válasza IamTheDog (#25572) üzenetére


kutga
nagyúr

Felesleges erről vitatkoznunk. ;]

MOD
therealJaD
VoLTE nincs minden szolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#25575) gerner1 válasza therealJaD (#25570) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Jelenleg VoLTE csak T -nél van, és ott sem mindenkinek, és nem minden cellatorony tudja még. Tehát helyfüggő is. Amennyiben egyébként aktív, akkor felül az statusbar -on ott van a VoLTE felirat. Híváskor, minden más esetben, visszaváltás van.

[ Szerkesztve ]

(#25576) pohár válasza davidovi (#25540) üzenetére


pohár
félisten

MKB-nál is van telós fizetés, bár még nem próbáltam, de már megcsináltam mindent, csak használni kéne már :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#25577) Taci


Taci
addikt

A Ne zavarjanak módot be lehet úgy állítani, hogy mondjuk bekapcsolom most, és beállítom, hogy 2 és fél óra múlva (nyilván akár a pontos időpontot is beállítva) kapcsoljon ki? Csak azt látom, hogy ismétlődésre lehet így beállítani, azon kívül csak be- és kikapcsolni lehet.
Konkrétan azt szeretném elérni, hogy úgy tudjam használni, hogy beülök moziba, tudom, hogy a film mondjuk 22.30-kor ér véget, akkor beállítom a Ne zavarjanak módot, és beállítom, hogy 22.30-kor kapcsoljon ki - viszont ezt ne ismételgesse, csak akkor egyszer csinálja.

Én nem találom, vagy tényleg maximum csak ügyeskedve lehet összehozni?

(#25578) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Ma mobilneten kaptam értesítést, hogy szoftver frissítés van. Kinyomtam mégsével, hogy majd itthon wifin lenyomom. Most rámegyek a frissítés keresésre és azt írja legfrissebb van fent. Ilyen van?

(#25579) h4h01


h4h01
senior tag

Sziasztok! Sajnos továbbra is fennáll a problémám! Olyan 2 naponta csinálja, hogy nincs hangja az értesítéseknek, és a bejövő hívásoknak sem...A telefon nincs rezgő módban, nem néma, nincs ütemezett némítás, semmi ilyesmi, full hangerőn van minden..Hangszórók jók! Egyszerűen előjön az, hogy hívásnál nem cseng, nem rezeg, messenger üzeneteknél néma, sms-nél néma, és szinte minden értesítés..email stb néma.
Mi a franc csinálhatja ezt? Hogy lehetne rájönni, hogy mi okozza? Nougat telepítése óta csinálja ezt a telefon, 6-os droiddal nem csinálta! Nougat telepítése után volt factory reset, és pár napja cache wipe is..Nem oldotta meg!

Esetleg safe módban indítsam, és próbálgassam úgy?? Vagy mit tanácsoltok?

(#25580) Zoliee válasza .zSoLTi. (#25578) üzenetére


Zoliee
senior tag

Az élet tele van soha vissza nem térő lehetőségekkel. Ez pl egy ilyen volt. 😁

(#25581) Tesztelo.hu válasza therealJaD (#25566) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Van, a Telenor most indította a Budapest Bankkal karöltve.
[link]

(#25582) samu74 válasza h4h01 (#25579) üzenetére


samu74
addikt

100 % hogy valami app/widget kavar be,ami belepiszkál a hangerőbe.Vagy valami kártevő szórakozik veled.
Én mentenék,és factory reset.És ami fontos,ne legyen automatikus helyreállítás,hanem szépen egyenként telepítgetni a programokat...Mert lehet hogy a Candy Crash Saga simán szétcseszi megint. :)

-----------

(#25583) h4h01 válasza samu74 (#25582) üzenetére


h4h01
senior tag

Igen, azt azért hozzá tenném, h a páromé a telefon :D Tehát van rajta snapchattől elkezdve, insta, facebook, minden ami social..De pl játék az egy darab sincs..Mind1, majd valamelyik éjjel rájövök, hogy melyik app szórakozik..azért köszi a tanácsot..

(#25584) oszkarfincs


oszkarfincs
aktív tag

Sziasztok, van jelentőssége annak, hogy SM-G930 vagy SM-G930F típust veszek? Olvasom, hogy egyik Exynos, másik Snapdragon, de gyakorlati különbség van közöttük?

Ami érdekelne, hogy beregisztrálható-e ez hivatlosan 2év gyári garira, van-e rá ugyanúgy szoftverfrissítés, esetleg jellemzi egyik-másik verzió valamilyen egyedi bug?

Innen venném: http://firstphone.hu/hu-hu/category/product/290764020309380314/

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#25585) LilProphet90 válasza oszkarfincs (#25584) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Az Exynos (G930F) kapható nálunk hivatalosan, Snapdragonos biztos nem regisztrálható 2. évre.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#25586) oszkarfincs válasza LilProphet90 (#25585) üzenetére


oszkarfincs
aktív tag

Mediamarkt és Edigital is G930-at árul, gondolom ők hivatalos viszonteladók.

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#25587) Seraph 16 válasza oszkarfincs (#25584) üzenetére


Seraph 16
őstag

Lehet sebességben is, stabilitásban is (külföldi fórumok alapján), de exynosban a DAC is más, azaz fülhallgatóval valszeg jobb hangja van.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#25588) Seraph 16 válasza oszkarfincs (#25586) üzenetére


Seraph 16
őstag

Exynos -os lesz az, csak leírhatták. EU-ban hivatalosan csak ez van.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#25589) gerner1 válasza Seraph 16 (#25588) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Egyetértek. Szerintem is csak elírás. A G930 után, akkor is van még valami jelölés, ha snapdragon változat.
De plö az MM -ban, a kiállított darabok demó módban X jelölést mutatnak (plö G935X)..

[ Szerkesztve ]

(#25590) woros válasza gerner1 (#25589) üzenetére


woros
őstag

Azokban nincs modem. Alkalmatlan hívásra.

(#25591) samu74 válasza h4h01 (#25583) üzenetére


samu74
addikt

Vírusírtó vagy valami akkuoptimalizáló esetleg még?Vagy valami csengőhangos app?
A ne zavarjanak funkciót gondolom már nézted?Mert mondjuk azt még ütemezni is lehet napra/percre.Lehet csak szórakozik veled a párod. :)

-----------

(#25592) .zSoLTi.


.zSoLTi.
senior tag

Tovabbra is megjelenik h szoftver frissités van, rámegyek és kiírja h a legfrissebb van fent. Német független rom. Másnál nem killódik?

(#25593) #54715584 válasza .zSoLTi. (#25592) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nálam a BTU-s rom adott hibás jelzést. Lehet pár napon belül érkezik majd valami. :)

(#25594) Geri1985 válasza kutga (#25571) üzenetére


Geri1985
tag

Angliaban elek, itt mar lassan 2 eve van Android Pay. Nagyon konnyen hasznalhato, minden 30 font alatti vasarlasnal hasznalom es biztonsagosabb mint a paypass kartya.
Ha kikapjak a telefont a kezedbol nos, amint lezart a telefon kijelzoje es van a kijelzon feloldas vedelem (ujjlenyomat vagy kod, stb.) -es mar miert ne lenne-, akkor csak abban az esetben hasznalhato az Android Pay, ha a kijelzo feloldott allapotban van! Illetve minden egyes purchase eseten uj, ugymond "fake" szamlaadatokat general, amit maga a terminal se tarol el.
Szoval akarmliyen idegennek tunik, otthon is reg be kellett volna mar vezetni.

(#25595) Geri1985 válasza Tesztelo.hu (#25581) üzenetére


Geri1985
tag

De ez is annyira tipikusan otthoni baszakodas! Imadok hazajarni, egy evben 5x 6x megyek haza, de mivel jelenleg itt Angliaban elek megszoktam, hogy rendelkezesre all az Android Pay. Sokkal egyszerubb lenne bevezetni otthon, kismillio androidos telefont hasznalnak az emberek, de nem, minden banknak kulon sajat szolgaltatas, egy bizonyos szolgaltatoval karoltve, hatha majd a vevo kulonlegesnek erzi magat.
Az ilyen begyepesedett hulyesegek kicsapjak nalam a biztositekot.

(#25596) koxmatyi válasza Hege1234 (#25561) üzenetére


koxmatyi
tag

Börhibák nem látszanak egyáltalán

(#25597) Schulczk


Schulczk
csendes tag

Sziasztok!
Tudtok jó megoldást a töltőcsati megtisztítására? Lötyög már a kábelem és nehézkes a töltés.

(#25598) nbalint válasza oszkarfincs (#25584) üzenetére


nbalint
csendes tag

Tőlük vettem 1.5 hete én is, telefonáltam előtte, hogy működik-e a regisztráció, azt mondták igen, legördülő listából válasszam ki, mondtam nekik, hogy nem vagytok benne, beírtam egy régebbi samsung adatait... De megnyugtattak, hogy tutira tudom regelni, mondtam oké, ha nem akkor a 2hetes visszavásárlási garanciával visszaküldöm, mondták, hogy jó. Végül beírtam a webcímüket és úgy azonnal elfogadta a +1év garit... Egyedül, a csomagolással nem voltam elégedett, gls hozta, fekete zacskóba becsomagolva, vastag ragasztószalaggal körbetekerve.

(#25599) SybenX


SybenX
őstag

Sziasztok!
A premium assistance szolgáltatás hogyan működik a valóságban jelenleg?Mennyire igaz amit írnak róla? Beégett a kijelző és jó lenne cserélni. Vagy intézzem a Mediamarkt-tal, mivel ott lett véve a telefon? Melyik a gyorsabb?

[ Szerkesztve ]

(#25600) UfoZoli válasza SybenX (#25599) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

A prémium gari biztos gyorsabb, mint az MM.
illetve ha az MM-nél adod be, akkor nem fogsz kapni olyan referenciaszámot, amivel nyomon tudod követni, hogy a telefon hol jár a szervizfolyamat során (pl: mikor küldik tovább a szervizbe, mikor vn kész a javítás stb.)

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.