Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25851) air válasza Csocsesz75 (#25850) üzenetére


air
nagyúr

"Zárásra a Nova launcher 5 másodpercesét használom."

Ez konkrétan mit jelent? Én a Novában a dupla koppintás gesztust állítottam be, de ez nem zár, hanem a gyári timeout zárja le.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25852) Csocsesz75 válasza air (#25851) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Azt használom, ugyanúgy dupla koppra.

(#25853) Petyyyyy válasza air (#25840) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Ezt nagyon szomorúan olvasom.
Épp azon gondolkodtam mire kéne váltani S4-ről és eddig az S7 volt a befutó, de így elbizonytalanodtam. Még az A5 is ébred és unlockol egy sima érintésre. Meg lehet szokni ezt a kényelmet.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#25854) Anulu79 válasza dud998 (#25847) üzenetére


Anulu79
addikt

Ha alapban azzal az ujjadal nyomod be a home gombot amire van beállítva ujjlenyomat akkor egyből fel is oldja a telefont.

(#25855) Anulu79


Anulu79
addikt

Okos órát használ valaki a készülék mellé? Mifélét?

(#25856) dud998 válasza Anulu79 (#25854) üzenetére


dud998
őstag

Azt tudom, csak az előző telefonjaimnál nem kellett benyomni semmit.
Csak megérintettem és fel is oldott.
Én Samsung Gear S2-t használok több, mint fél éve és nagyon szuper.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#25857) Anulu79 válasza dud998 (#25856) üzenetére


Anulu79
addikt

Én is az S2 és S3 között vacilálok. Az S3 a navigációja miatt jobban bejön. De még nagyon elmélkedem, hogy biztos kell-e nekem. :)

(#25858) #54715584 válasza Anulu79 (#25855) üzenetére


#54715584
törölt tag

Használtam Fitbitet, Gear Fit-et és most a Gear Fit 2-t.
Van konkrét kérdés? :)

(#25859) air válasza Anulu79 (#25855) üzenetére


air
nagyúr

Pebble Classic

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25860) Anulu79


Anulu79
addikt

Ebben a készülékben ennyire gagyi a rezgőmotor vahy csak az enyém ilyen furcsa? Amikor rezeg olyan mintha nem lenne rendesen a helyén motor.

(#25861) terra052 válasza #54715584 (#25858) üzenetére


terra052
őstag

Fitbit és Gear 2 közül melyik jött be inkább? Fitbit van, G2-t már nézegettem 👍

werkmania.hu

(#25862) nokiauser válasza Csocsesz75 (#25848) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Köszi az ötletet, nagyon jó kis progi. :R

(#25863) NandorHUN válasza air (#25846) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen? Nem tudtam róla..., bár szerintem mostanra mindenkinek Nougatja van, nem látom értelmét a régi verziónak.

Egyébként régebbi appokat ki lehet próbálni,hátha megy 6.0-án:
XDA -n fent vannak azok is.

Nekem EasyHome egy szenvedés volt, annál a semmi is jobb. Fingertouch működik rendesen ellenben. + nem kell ki be kapcsolgatni ha ujjlenyomatot kell adni.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#25864) #54715584 válasza terra052 (#25861) üzenetére


#54715584
törölt tag

Kicsit pontosítok, Fitbit HR Charge volt, amit használtam.

Nálam a GF sorozat nyert, de csak azért, mert előbbihez képest nagy(obb) a kijelzője és sokszor baromi látványos. Fitbitet is imádtam, egészen addig nem hiányzott a nagyobb kijelző, amíg a Gear Fitet ki nem próbáltam. GF2-ben már az alváskövetés is pontos(abb), a séta és futás mérése sztem eléggé pontos, a többi sporttevékenységet nem próbáltam még mérni.

Ugyanakkor van néhány dolog, ami nem tetszik benne: itt fizikai vissza gombot kaptunk, ami nekem nagyon kényelmetlen.
Bizonyos pulzusszám felett nem rezeg a kütyü, míg a Fitbit automatikusan figyelmeztetett 110 felett. Lehet ez csak beállítás kérdése, de nem találtam még meg.
2-es fényerőn használom, de ha éjszaka viselem, kisüti a szemem forgolódásnál és az nagyon zavaró, nehezebben alszom vissza.

Ezektől függetlenül tetszik, nagyon kényelmes, 15 évig nem hordtam órát, ennyi idő után sem zavaró a viselése.

(#25865) air válasza NandorHUN (#25863) üzenetére


air
nagyúr

Nálam még MM van.
Az EasyHome-mal semmi szenvedés nincs. Két alkalmazást tettem listára, annyi nekem elég, és nem kell kapcsolgatni sem.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25866) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Nem tudjátok lehetne-e touchpadot készíteni az ujjlenyomat olvasóból? Olyasmire gondolok, mint amilyen régen a Samsung Omnia 1-en volt.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#25867) Dadan01 válasza samu74 (#25827) üzenetére


Dadan01
senior tag

Egyrészt ott a személyes véleményt kifejező szerintem szócska, másrészt ajánlom mindenkinek, aki tok+zokni+fólia kombóval használja bármely készülékét, hogy próbálja már ki ezek nélkül huzamosabb használat után. Egyrészt ég és föld a különbség a pucér változat javára, illetve ekkor derül ki, mennyi kompromusszumot jelent ezeknek a használata.

(#25868) kutga válasza Dadan01 (#25867) üzenetére


kutga
nagyúr

Feleslegesen vitatkoztok, nem fogjátok egymást meggyőzni. Ha valaki használni akar, használjon, ha nem, nem, az ő dolga.

Részemről egy telefonra se rakok, a karcokat meg pont leszarom, ez még mindig telefon és nem hímestojás. ;]

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#25869) samu74 válasza Dadan01 (#25867) üzenetére


samu74
addikt

Láttam hogy ott volt a "szerintem" :) , de most nem linkelem be ide azt a pár száz hsz-t ami arról szól hogy "de egy hurka telefon ez,mert 20 centiről elejtettem és porrá tört"...Mindenki használja úgy ahogy szereti,és mondjuk megnézzük pl. az én 1 éves telefonom meg a tiéd(ha megéri) 1 éves korában milyen állapotban lesz.

-----------

(#25870) mateus válasza Dadan01 (#25867) üzenetére


mateus
senior tag

Én is használnám gyári állapotában, de sajnos akármennyire vigyázok, 1 év alatt az A3-om egyszer esett betonra derék magasságból, és betört a hátlap, így lett egy pár tízezres kár (a teló piaci értékét nézve).

Na most ha ez az S7 edge-emmel történik meg (ami megtörténhet, mert néha tok nékül hordom), akkor a kár még nagyobb lesz, azért 1 év alatt nem szeretnék százezreket bukni :D
Szóval mindenki maga dönti el mennyi rizikót vállal, na meg a személyes tapasztalatok.
Sajnos ezek az üveg hátlapok csúsznak / törnek mint állat.

(#25871) Radomer


Radomer
aktív tag

Létezik az hogy a 7-es kiadása óta nem volt semmilyen hibajavítás a sima független 7-eshez? :F

(#25872) gerner1 válasza Radomer (#25871) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Mi a készüléked aktív CSC -je ?

(#25873) terra052 válasza #54715584 (#25864) üzenetére


terra052
őstag

Köszi :R
Nekem Blaze van, nagyon rendben van, csak a GPS hiányzik belőle, hogy pl telefon nélkül is lehessen futni. Sebaj, majd a Blaze 2 :D
OFF off.

werkmania.hu

(#25874) Dadan01 válasza samu74 (#25869) üzenetére


Dadan01
senior tag

Tavaly áprilisban vettem, köszöni szépen jól van :) S a tiéd?

(#25875) Ferike81 válasza Dadan01 (#25874) üzenetére


Ferike81
senior tag

Ez használattól függ. Hiába vitáztok rajta. Én is úgy vagyok vele, hogy a telefon van értem, de azért egy jó vastag szilikontokot én is tettem rá. Az előző telefonom is üveg volt fémházban. Az első komolyabb esés után be is repedt. Pedig vigyáztam rá, nem dobáltam. Munkámból kifolyólag néha ide-oda koppan, karcolódik. Erre van a tok, hogy védje. Ezt már kétszer sikerült elejtenem, ha nem lett volna rajta a spigen, már tuti cserélni kellett volna rajta elő vagy hátlapot. Mondjuk én ha íróasztal mellett dolgoznék akkor is védeném tokkal.

Nem mindegy, hogy egy okos hülyéskedik, vagy egy H.Ü.L.Y.E. okoskodik.

(#25876) samu74 válasza Dadan01 (#25874) üzenetére


samu74
addikt

Ez hibátlan és karcmentes. :)
Azt azért még elárulhatnád,hogy milyen kompromisszumokkal jár ha tokban van a teló?

Vagy az a gond hogy nem látszik a Samsung logo?

[ Szerkesztve ]

-----------

(#25877) Radomer válasza gerner1 (#25872) üzenetére


Radomer
aktív tag

Lekérdezni nem tudom hol lehet, de hátha a többi adatból kiderül.

Alapsáv: G30FXXU1DQB1
Bulid száma: NRD90M.G930FXXU1DQB3

(#25878) gerner1 válasza Radomer (#25877) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A PhoneINFO -val megtudod nézni. A CSC kód fülön, az aktív CSC sorban, amit ír 3db karakter.

[ Szerkesztve ]

(#25879) Radomer válasza gerner1 (#25878) üzenetére


Radomer
aktív tag

PAN

(#25880) gerner1 válasza Radomer (#25879) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Akkor létezik. Ahhoz még nem érkezett frissítés ...

[ Szerkesztve ]

(#25881) Radomer válasza gerner1 (#25880) üzenetére


Radomer
aktív tag

Köszönet! :R

(#25882) Anulu79 válasza Dadan01 (#25867) üzenetére


Anulu79
addikt

Számomra pl. nagyon csúszik a készülék meg én utálom az üveg hátlapot. :) Ezért is raktam rá szilikon tokot (igaz vékonyat), hogy jobb legyen a fogása a készüléknek. Meg számomra baromi ronda ahogy össze van tapogatva. Az tény, hogy sokkal jobban a kézbe illik a készülék tok nélkül. Tokot én ezért olyat veszek ami nem csúfítja el a készüléket meg nem fog változni tőle jelentősen a mérete. A másik meg, hogy SZERINTEM :) nincs olyan ember aki legalább egyszer ne ejtett volna le valamilyen készüléket. Én is köztük vagyok. A tokok meg valamennyire védenek ez ellen is. Én kb. 1-1,5 évente cserélek készüléket (ritkán hamarabb) és mindig úgy adtam el őket, hogy semmi semmi karc meg ütődés nem volt rajtuk.

(#25883) kaciokos válasza samu74 (#25876) üzenetére


kaciokos
őstag

Szerintem egy tok ronda és bumfordi. A leheletvékony szilikon tokok meg jó eséllyel nem védenek egy esés ellen. Kövezzetek meg, de nekem számít, hogy jól nézzen ki a telefon, jó érzés legyen kézbe venni. Az üveg hátlap tényleg csúszott és gyűjtötte az ujjlenyomatokat, de került rá egy matrica, azóta nekem tökéletes. 7 éve használok okostelót tok nélkül, még egyet sem törtem össze.

Ez nem kinyilatkoztatás, csupán az én véleményem, és persze tiszteltben tartom azokét is, akik tokot használnak. Ez nem egy olyan kérdés, ahol létezik igazság, csak vélemények. :)

(#25884) Dadan01


Dadan01
senior tag

Kompromisszum nálam, hogy bármely tok rendesen odaver a kinézetnek. Az S7 egy nagyon jó arányokkal rendelkező készülék, ami ráadásul szép is, pont ezért lett úrrá rajtam a "kell nekem" érzés a megjelenésekor. Még egy vékony szilikon tok is rontja az arányait, az oldalsó gombok elérhetősége pedig katasztrófa. A tok alá bemegy a por, az is pont olyan ótvar mint az ujjlenyomat, ami ellen a tok sem véd, elvégre a kijelzőhöz csak hozzáér az ember, akkor meg mindegy,hogy egy vagy két oldal ad terepet a helyszínelőknek :) A könyv szerű flipes tokok konkrétan az őrületbe kergetnek, és akkora lesz tőle még egy kisebb telefon is, mint egy tégla. Már ez a teló is kellemetlenül tud nyomni zsebben, másfél centi vastagsággal biztos hogy nem lenne kellemesebb.Belebújós zokni tokom egyszer volt, az Ace-re vettem, egy napig sem használtam.
Eladni a lejárt készülékeimet nem szoktam, ajándékként megy tovább a csalátban, vagy barátok gyermekeinek ha úgy hozza a sors. Az előző telóm S4 black edition hátlappal másfél év után ment a fiamnak, aki egy hét után le is ejtette, kijelzőcsere :) Pech neki, meg nekem. Azóta nem ejtette le, leckének jó volt.

ui Egy Dbrand matrica van az s7en, bitang jól néz ki vele :)

ui2 Ha valaki annyira fél a leejtéstől, kössön biztosítást, mert egy ilyen értékű készüléknél már lehet értelme, pláne, ha 11 hónap után "véletlenül" lemegy a lépcsőn két emeletet, a tulaj nélkül, és akkor nem kell addig sem tokokkal meg fóliákkal bíbelődni, plusz az értékvesztés miatt aggódni.... :P

[ Szerkesztve ]

(#25885) scream válasza kaciokos (#25883) üzenetére


scream
veterán

RIP S7, most hogy ezt így konkrétan leírtad, hogy "még egyet sem törtem össze", Murphy alapján megölted a készüléked. ;]

(#25886) samu74 válasza kaciokos (#25883) üzenetére


samu74
addikt

Nyilván mikor vettem a telót,a tudás mellett a kinézet is számított. De,az elsődleges a tudás volt,és nem a tapintás vagy más érzékszervek orgiája. :)
Ez nekem is egy eszköz,amit használok nap mint nap,nem éppen olyan körülmények közt ahol nem érheti baj.Az az 5-10 forint amit tokra/üvegre költöttem meg még mindig kevesebb mint pl. 20-35ezer forint amit pl. biztosításra költenék.Igaz hogy soha nem törtem még telefont,de balesetem se volt 22 évig,de 1 éve alatt volt most 2 is...Csak azt akarom ezzel mondani,hogy ahogy írták fentebb is,senki sem Pókember,hogy nem csúszik ki a kezéből semmi.Vagy a zsebéből...
Tok meg tok közt is vannak különbségek,kinek milyen jön be.De én ilyet használok,ha rondának tartjátok akkor ez van. :)

-----------

(#25887) tabaga


tabaga
tag

Ha megengedhetném magamnak, akkor én is tok nélkül használnám a telefont, de nincs annyi pénzem , így fájdalmasan érintene, ha összetörne, szoval kénytelen vagyok én is tokot használni. Amúgy tényleg kar, mert kifejezetten tetszetosek szerintem az üveg hátlapok.
Én fóliát amúgy biztosan nem tennék rá, nekem valamiért egyáltalán nem tetszenek, marad tehát a tok.

(#25888) Seraph 16 válasza Dyingsoul (#25866) üzenetére


Seraph 16
őstag

Pl. Easy home nevű app elvileg tud ilyet.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#25889) NandorHUN válasza Dyingsoul (#25866) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ne EasyHome-ot használd, FingerTouch vagy FingerTouch Pro sokkal jobb.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#25890) Dyingsoul válasza NandorHUN (#25889) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Azt elolvastátok, hogy mire szeretném használni vagy csak ismételgetitek ezt a két appot? :DDD Nekem nem kapacitív gomb kell hanem touchpad.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#25891) NandorHUN válasza Dyingsoul (#25890) üzenetére


NandorHUN
addikt

Bármint ? Ujjlenyomat olvasó akkora mint a fél körmöd, azt hogy képzelted touchpadnak használni?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#25892) Dyingsoul válasza NandorHUN (#25891) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Itt írtam. Ha nem ismered keress rá a készülékre, kb fele akkora volt azon a touchpad mégis nagyszerűen lehetett használni.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#25893) enemi válasza Dyingsoul (#25892) üzenetére


enemi
senior tag

ja,ez nem olyan.

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#25894) NandorHUN válasza Dyingsoul (#25892) üzenetére


NandorHUN
addikt

Olvastam, de nem értem mit akarsz az ujjlenyomatolvasóval. Telefont lehet használni PC-hez vagy laptophoz touchpad-ként ha ez a kérdés.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#25895) gerner1 válasza NandorHUN (#25894) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ő a HOME gombot szeretné használni a telón, touchpad -ként ...

[ Szerkesztve ]

(#25898) NandorHUN válasza gerner1 (#25895) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ok... hát egérvezérlése nem tudom hogy lehetne használni egy ilyen kis felületet.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#25899) #54715584 válasza air (#25896) üzenetére


#54715584
törölt tag

És itt elég is lesz az OFF-ból. Éppen eléggé szétoffoltátok a mai napot a nagy semmi dagasztásával fólia és egyéb ügyben. Ennek nem itt a helye, lehet folytatni az OFF topikban. [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.