Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25701) melan válasza D-Phrag (#25689) üzenetére


melan
senior tag

Sajnálom a tapasztalataid, az első nekem is ilyen volt - le is szedtem róla. Ellenben megjött további 3 darab, kb 670 Ft-ért, és most nekem is sárga jött (az első nem az volt). Nem sikerült a legnagyobb igyekezetem ellenére sem felrakni bubimentesen, de most fennhagytam, mert annyira nem volt zavaró, és örültem, hogy pöpecül széltől szélig védi. Nade a meglepetés az volt, amikor a bubik másnap délutánra eltüntek :))
Szóval kicsit opálos a felület tőle valóba, némileg látszik az ujjlenyomat, de törölhető. Bekapcsolt kijelzőnél szinte észrevehetetlen a fólia megléte. Bár az erőszakosabb simogatásom nyomai kicsit látszanak, mert szerintem elég vékony a fólia, így ha nagyon erősen simogatom alóla a bubikat, akkor kicsit meg-megnyúlhat, legközelebb nem fogom. Szóval nekem így most kellemesebb a tapasztalatom.
De, hogy hátrányt is mondjak - a bal felső sarokban kezd elválni kissé, és most nem tudom, hogy nem jól illesztettem/nyomtam rá, vagy egyébként is elválna mondjuk a hő miatt. Mindegy, egyelőre marad, aztán a másodikat már ügyesebben teszem fel...

(#25702) Burt1793 válasza viewdetails (#25685) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen, azt használom, 4 fiókkal.

(#25703) Meggyi001

Nem tudom, hogy ebből a linkből láttok e valamit, de én besírtam [link]

https://gamergep.hu/

(#25704) D-Phrag válasza melan (#25701) üzenetére


D-Phrag
senior tag

Eddig egy sima Gyorsboltos Xprotector fólia volt rajta, ami "hagyott két oldalt fél-fél cm fedetlen kijelzőt, de még így is messze jobban bejött, mint a széltől szélig, de nyúlós, matt hatású valami. Fel próbáltam tenni a másikat, erre az 1-es ideiglenes fóliával egyben lejött és alig bírtam leszedni róla. :(( Nem sikerül kicsit sem megbarátkozni vele.. Már igényeltem is IPON-ból a drágább fóliát, mert szabadon nem szívesen hagyom, viszont nem bírom ki ezzel 2 hétig sem. Rossz a tapintása, nehéz jól felrakni, gyűjti a koszt, kenődik az ujjlenyomat, fátyolos a kép stb. Ezen nincs mit szépíteni. Azon kívül, hogy tényleg lefed minden kijelzőrészt nem sok pozitívuma van. :(((

(#25698) -Valinas-: Szerintem hagyd ezt rajta és inkább cseréld ugyanerre a típusa, ha ez ennyire bevált. 6-700 Ft nem egy érvágás.. Ajándékozd el inkább. ;]

IPON-ból ezeket néztem ki:
1. DISPLEX
2. CELLURLARLINE
3. SAMSUNG GYÁRI
4. DISPLEX2

A Displex-ek jövő hétre jönnének, szóval a 2. vagy a 3. lesz a győztes, de majd ott kiválasztom. Pedig megnézném őket, Displexek jónak tűnnek.

[ Szerkesztve ]

(#25705) Taci válasza Meggyi001 (#25703) üzenetére


Taci
addikt

Sajnos magán a csoporton (annak létezésén) kívül semmit.

(#25706) Meggyi001 válasza Taci (#25705) üzenetére

Uhhh, sajnálom.... Hát én fél órája röhögök....azt hittem, páran innen benne vagytok a face s7 csoportban is. Mindegy akkor....

https://gamergep.hu/

(#25707) #33253120 válasza Meggyi001 (#25706) üzenetére


#33253120
törölt tag

Egy linket dobhatnál hogy mihez kell csatlakozni... :)

[ Szerkesztve ]

(#25708) Burt1793 válasza Meggyi001 (#25706) üzenetére


Burt1793
veterán

Most már mutass róla egy screenshotot. :D

(#25709) DonToni


DonToni
aktív tag

Valaki megtud abban erősíteni, hogy a frissítés óta (droid 6-ról, 7-re) romlott a kamera minősége...?!
Korábban volt már a kezemben S7 edge (még 6-os droiddal), azóta lett egy saját (sima) S7-em (7-es droiddal) és a képek minőségét valahogy nem ugyanannak látom...
Gondolok itt részletgazdagságra, zajra...
Esetleg erről valakinek, valami infó, észrevétel, tapasztalat ???

-Anti-

(#25710) Meggyi001 válasza Burt1793 (#25708) üzenetére

Bakker, most akartam róla egy screenshotot, legalábbis az elejéről, mert nagyon sok a hozzá szólás, de úgy látszik törölték a véget nem érő hozzászólások miatt. Egy srác valami ilyet kérdezett, hogy : melyik a jobb, az s7 enge, vagy az s8 enge. A normálisak kevese próbálta neki elmagyarázni, hogy az nem enge, de nem értette a srác. A többség meg persze beindult, és olyan poénokat írtak, még a csajok is, hogy visított mindenki a nevetéstől. A hét poénja volt, kár hogy nem olvastátok, esti kikapcsolodásnak jó lett volna.

A csoport neve amúgy a facen, Samsung Galaxy S7 / S7 Edge Magyarország. Sokan vannak benne, de sztem sokan nem is tudják ott, hogy létezik egy profibb csapat itt a ph-en. Sokszor ide irányítom őket, hogy valamit itt is kérdezzenek meg, amit nem tudnak, olyankor látom, hogy nem ismerik ezt az oldalt.

Na...off vége... :).. 5180-an vannak benne amúgy, most néztem.

[ Szerkesztve ]

https://gamergep.hu/

(#25711) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!
Arra van valami mód, hogy kijelző felébredését megakadályozzam, mikor ráteszem a telefont vezetéknélküli töltőre?
Elég idegesíő tud lenni.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#25712) Seraph 16 válasza nuri (#25684) üzenetére


Seraph 16
őstag

A nomedia - val az lehet a gond, hogy akkor a zenét sem látja.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#25713) terra052 válasza DonToni (#25709) üzenetére


terra052
őstag

Épp tegnap este dühöngtem én is, este közeli képnél a fókusz folyamatosan keres, nem találja a helyét... :( szoktam ilyen képeket csinálni, eddig nem volt vele gond 😥 Plusz a 7-es óta rendszeresen felold a kijelző a zsebemben.

werkmania.hu

(#25714) ShadowLac válasza DonToni (#25709) üzenetére


ShadowLac
addikt

[link]

S7 NOUGAT VS S7 6.0

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#25715) ShadowLac válasza DonToni (#25709) üzenetére


ShadowLac
addikt

[link]

S7 NOUGAT vs S7 6.0 CAMERA

Ez engem is foglalkoztatott.
De talán csak túlélesitésből vettek vissza egy kicsit. de az sem biztos.

[ Szerkesztve ]

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#25716) Taci válasza ShadowLac (#25715) üzenetére


Taci
addikt

Én máris látok különbséget: az első képpáron a Nougat (valószínűleg előítéletből) kiszűrte a japán autómárkát (Honda). :DDD Bezzeg a régi szép idők, amikor még minden autómárka egyenlő volt... :O :DDD

BTW: Üdv Debrecenből! ;) [link]

(#25717) ShadowLac válasza Taci (#25716) üzenetére


ShadowLac
addikt

Igen. :) Üdv.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#25718) kutga válasza DonToni (#25709) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem.

Let the Zone take me if I am.

(#25719) Hege1234


Hege1234
addikt

azt hogy mit mivel nyisson meg hol tudom beállítani ?
pl:
google app -ból a cikkek most chrome-al indulnak de jó lenne a reklámok ellen ha a brave-el indulna el

másik hogy tudom azt elérni hogy újra lássam az ébresztőt az értesítéseknél ?
arra gondolok hogy régen ha több ébresztőm is volt beállítva akkor lehetett választani hogy elvetés
amit most nem találok

(#25720) Taci válasza Hege1234 (#25719) üzenetére


Taci
addikt

Beállítások --> Alkalmazások --> jobb felső sarokban három pont --> Alapértelm. alkalmazások --> Böngésző alkalmazás

Én úgy vettem észre (lehet, rosszul és/vagy felületesen :D ), hogy az ébresztőről értesítést (ikon az értesítési sávban) csak akkor kapsz, ha épp használod a telefont, nyitva van más app pl., mert ilyenkor nem teljes képernyős lesz az ébresztő. De lehet, tévedek.

(#25722) Hege1234


Hege1234
addikt

Taci
:R

[ Szerkesztve ]

(#25724) fornettisuti válasza Taci (#25720) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ha használsz egy appot pl böngésző vagy yt, sem az ébresztő sem a bejövő hívás nem teljes kijelzős, egy téglalapban jelennek meg.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#25725) DonToni válasza ShadowLac (#25715) üzenetére


DonToni
aktív tag

Köszönöm!
Most már egészen biztos vagyok benne, hogy rontottak rajta... szemmel látható, néhol milyen részletek vesznek el és/vagy mennek át homályba... :(((
Elég bosszantó, mert ez volt az egyik fő szempont vásárlásnál, hogy jó kamera legyen és most ezzel a frissítéssel nem hogy javítottak volna rajta, de sikerült elb*szni....
Nem lehet valahogy csak a kamerát vissza állítani (szoftveresen) a régi verzióra???

-Anti-

(#25726) ShadowLac válasza DonToni (#25725) üzenetére


ShadowLac
addikt

Nézd meg alaposan. van hogy a kép közepe egyforma. a bal oldala a 6.0 a jó. a kép jobb oldalán padig a nougat.
A fotók videók mobillal fórumban sem számoltak be minőség romlásról. Kérdezd meg ott.Ott sok fotózáshoz jobban értő van.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

(#25727) kutga


kutga
nagyúr

Tegnap elhoztam a töltőt, jóval nagyobb mint a fekvő amit a telefonhoz kaptam. Egyébként a gyári adapterrel meg a györstöltés is gond nélkül.

Let the Zone take me if I am.

(#25728) taas


taas
csendes tag

Hali!

Telemax sztori:
1. A telefonom kijelzője elkezdett zölden villogni, még kikapcsolt állapotban is -> Samsung prémium szervíz -> Telemax. Kijelző, meg valami csere (már nem emlékszem, mi). Amikor visszakaptam, akkor az akksi 1 óra alatt 10%-ot merült, és feltölteni is csak a gyári töltővel tudtam, de max. 80%-ra.
2. Újra prémium szervíz, újra Telemax. USB csatlakozó csere???
3. Visszakaptam, feltöltöttem USB-n keresztül 100%-ra. Azóta folyamatosan 100%-ot mutat az indikátor. De persze azért merül az akksi, nem sikerült végtelen kapacitású akksit kapnom :)

Kérdés: tapasztalt-e már valaki hasonlót? Mármint, hogy feltöltés után az akksi indikátor folyamatosan 100%-ot mutat? Volt már factory reset, wipe cache, reboot, töltés gyári töltővel, egyelőre nincs változás.

Asszem nem akarom újra elküldeni a Telemax-ba, ki tudja, mit kapnék vissza...

[ Szerkesztve ]

(#25729) kutga válasza taas (#25728) üzenetére


kutga
nagyúr

Mégis mennyi ideje áll 100 százalékon?

Let the Zone take me if I am.

(#25730) alex devil válasza nuri (#25684) üzenetére


alex devil
senior tag

Végül töröltem a képeket. (
Azért a mappák kizárása jobb megoldás lenne.)

S23

(#25731) Fifi válasza alex devil (#25730) üzenetére


Fifi
őstag

Én már jó pár éve azt csinálom, hogy a számomra fontos programokból lecseréltem a gyárit, hogy telefon váltás, android upgrade után ne kelljen valami újat megszokni és testre szabhatóbb legyen:

Pl.:
- Galéria: QuickPic Galéria
ez tudja a mappa kizárását is
- Levelező: Aqua Mail
- Böngésző: Habit Browser
stb.

(#25732) alex devil válasza Fifi (#25731) üzenetére


alex devil
senior tag

Én is a QuickPic Galériát használtam évek óta. A fényképezőből nem tudtam kilőni a gyári galériát, ezért gondoltam használom azt, végül is nem olyan rossz az sem. Tárcsázóból ExDialer, Chrome, levelezőből nekem megfelel a Gmail,

S23

(#25733) oszi666 válasza gerner1 (#25699) üzenetére


oszi666
őstag

Van esetleg tapasztalat nem-samsung vezeték nélküli töltővel? Én még a 10 000et is sokallom.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#25734) kutga válasza oszi666 (#25733) üzenetére


kutga
nagyúr

S8 topikban linekltek egyet egész olcsón.
[link]

Let the Zone take me if I am.

(#25735) Deck válasza oszi666 (#25733) üzenetére


Deck
titán

Nillkin Qi Wireless Charger Magic Disk III (Fast Charge Edition)
(6k)

PS5

(#25736) Taci válasza kutga (#25734) üzenetére


Taci
addikt

Azért én vigyáznék az ilyen kínai csodákkal. Lehet, hogy működik, lehet, hogy még a gyorstöltés is megy vele - viszont 24/7 áram alatt lesz, és ha csak egyszer is valami "összeakad" benne, akkor máris kész a lakástűz...
Nekem pl. "sikerült" beszereznem egy (mint utólag kiderült :((( ) hamisítványt abból a töltőből, amit most te is vettél - működik szépen minden téren, viszont nem merem használni a fent említett ok miatt, így csak a dobozában pihen, és ott is fog porosodni.

(#25737) gerner1 válasza oszi666 (#25733) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Biztosan vannak olcsóbbak is, amelyek teljesen jók. dekrer is épp most jelzett egyet. A nagyon olcsókkal több probléma is lehet. Plö nagyobb teljesítménnyel tölt, mint a gyári, és ezzel nagyobb hőterhelést is keletkeztet, ami nem tesz jót az akkunak. Vagy, az ellenkezője, de akkor lassabban tölt, stb. Ugyanakkor mindegyiknél ott van a kérdés, hogy mennyire megbízhatóak mondjuk tűzbiztonságból (?) . Bár ilyet még nem, de olcsó kinai másolat 220V -os töltőfejet már láttam elfüstölni, vastag olvadással együtt.
Biztosan van, aki régebb óta használ ilyesmit, és semmi gondja. De attól még a rizikó nagyobb, mint egy megbízható gyártótól származóval.

(#25738) Deck válasza gerner1 (#25737) üzenetére


Deck
titán

Pontosan. Nem szabad sosem nonamet venni. Nillkin és a BlitzWolf teljesen megbízható mégsem drága.

PS5

(#25739) kutga válasza Taci (#25736) üzenetére


kutga
nagyúr

Azt nem mondtam hogy meg is venném. ;]

Egyébként én mielőtt elmegyek otthonról minden ilyen kütyüt áramtalanítok, nyugodtabb a napom. :D

Let the Zone take me if I am.

(#25740) Formaster


Formaster
addikt

Tudja valaki, hogy miért váltott a chrome kereső a normálról ilyenre? Inkognító módban minden jó. :R

(#25741) Csigger


Csigger
őstag

Sziasztok,
Nálam is prémium szervízben van most az S7, az akkumulátor problémával.
Kaptam egy mailt, hogy megfelelően működik a készülék az akkumulátorral, de mégis hibás 11669 Ftért kicserélik.

A tartozékként küldött akku hibás, viszont a tartozékokra a vásárlástól számított 1 év
garancia van, a kiterjesztett garancia (1 éven túl) csak a készülékre vonatkozik.
A tartozékokat (Akku, Töltő, headset, stb), csak fizetős keretek között tudjuk cserélni.
Másik gyári akkuval a telefon megfelelően működik.

Szerintetek vigyem inkább a Váci úti szervizbe?

Apple and Android user

(#25742) DonToni válasza ShadowLac (#25726) üzenetére


DonToni
aktív tag

Elég alaposan megnéztem, hidd el! :) (meg amúgy DSLR-el is fotózok, szóval látom a különbséget!)
1-2 képnél van, hogy alig lehet megmondani a különbséget, meg van ahol a 7-el "mintha" jobb lenne, de az esetek többségében egyértelmű, hogy rosszabb!
Olyan mintha nem találná megfelelően a fókuszt és/vagy az élesítés is jobban vissza lenne fogva.
Felteszem nincsen ugyan ilyen összehasonlításod dng raw képekből... :U az még érdekelne, bár nem mindenki fotóz egy telefonnal raw-ban... ezt is megtudom érteni.
Érdekes, hogy nem számoltak be ilyesmiről, mikor teljesen egyértelmű a dolog, még laikus szemmel nézve is!

-Anti-

(#25743) DonToni válasza Taci (#25716) üzenetére


DonToni
aktív tag

Ez igen! :D Neked van szemed hozzá...! :DDD

-Anti-

(#25744) gerner1 válasza Csigger (#25741) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerintem ezt nem lehet megúszni, és ki kell fizetni. Persze lehet futni köröket, hogy miért tartozék, amikor azt nem lehet otthoni körülményekkel kivenni a készülékből (?), stb. De az, akár lehet egy hosszú huza-vona is ...

(#25745) Deck válasza gerner1 (#25744) üzenetére


Deck
titán

Úgy kell ezt csinálni, hogy nem kell kímélni az aksit 11 hónapig, gyorstöltés meg minden aztán utána leadni :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#25746) juuzer


juuzer
addikt

Sziasztok!!

Megúsztattam az S7-et viszont nem tölt mert még vizes a csati. Ezzel semmi gond nincs, ellenben az lenne a kérdésem, hogy ez hazavághatja a töltőt? Egy Huawei töltóvel próbáltam meg tölteni. Lehet bármi baja a kábelnek?

Miután megláttam, higy nem tölt, kihúztam a töltőt is, csak félek h ez a kis nedvesség kárt tesz benne :S

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#25747) kutga válasza juuzer (#25746) üzenetére


kutga
nagyúr

Szvsz nem de ha ennyire félsz vegyél egy másik kábelt.

Let the Zone take me if I am.

(#25748) Csigger válasza gerner1 (#25744) üzenetére


Csigger
őstag

És tényleg, a Samsung prémium váci úti szervízt is felhívtam, ahol kb ugyanazt mondták. Akkumulátor tartozéknak minősül így az 1 év után fizetős csere... Szívás.

Apple and Android user

(#25749) kutga válasza Formaster (#25740) üzenetére


kutga
nagyúr

Nálam ilyen:

Let the Zone take me if I am.

(#25750) Formaster válasza kutga (#25749) üzenetére


Formaster
addikt

Inkognító módban nálam is :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.