Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24751) Lenry


Lenry
félisten

Sziasztok

Az volna a problémám hogy ha kapok egy emailt, akkor hiába olvasom el, újra felbukkan az értesítő. Harmadszorra már nem jön elő, de a másodikra sem volna szükség...
Akkor is előjön, az értesítőből nyitom meg az emailt, és minden esetben előjön.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24752) Imii válasza Lenry (#24751) üzenetére


Imii
tag

Nem lehet, hogy nem vársz vele eleget, miután megnyitód?
Nekem meg egyszerűen nem szinkronizálja a maileket, holott a fenti gyorsmenüben engedélyezve van...
Oldalsó függőleges panelra valakinek van ötlete(pár szólással feljebb)?

(#24753) _Moriarty_ válasza Imii (#24752) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Biztosan nem edge-t láttál?

(#24754) Imii válasza _Moriarty_ (#24753) üzenetére


Imii
tag

Felismerem... 😁Egy idős úrnál volt, tuti nem ő pakolt rá valamit. :-)

(#24755) _Moriarty_ válasza Imii (#24754) üzenetére


_Moriarty_
aktív tag

Rendben, ebben az esetben én is kíváncsi vagyok, hogyan oldható ez meg.

(#24756) samu74 válasza Imii (#24754) üzenetére


samu74
addikt

Az valami edge panel vagy másik launcher miatt volt rajta szerintem.

-----------

(#24757) Imii válasza samu74 (#24756) üzenetére


Imii
tag

Ő egy idős úr, biztos, hogy nem "lancherkodik". :-).
Inkább valami app lehet esetleg. Volt ott időjárás, hírek, meg még vagy 5 dolog. Bal oldalt a teljes képernyő magasságában.
Azt hittem valami gyári hírekprogram, pl Briefing, csak magyar...

(#24758) danee992


danee992
tag

Sziasztok! Tegnap megadta magát a jack csatlakozóm, bármilyen aux kábel, fej- és fülhallgatóval csak a bal oldal szól. Valaki tapasztalt már hasonlót? Illetve hova érdemes vinni? Abba a shopba ahol vettem vagy hivatalos samsung szervizbe, ha már beregisztráltam a +1 év gariért?

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#24759) Csocsesz75 válasza Imii (#24757) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Play áruház keresőjébe írd be, hogy edge panel.

Válogass, hátha köztük van amit keresel.

(#24760) samu74 válasza Imii (#24757) üzenetére


samu74
addikt

Biztos nem gyári az edge panel,szóval tuti az öreg mókolta rá. :)

-----------

(#24761) Imii válasza Csocsesz75 (#24759) üzenetére


Imii
tag

Nem, ott nem alkalmazások volták, ami a telefonban volt, hanem hírek, időjárás...
Tehát nem névjegyzék, vagy -mail... Mindegy, majd még mégpróbálom megnézni.

(#24762) Hege1234 válasza Imii (#24761) üzenetére


Hege1234
addikt

én vágom miről beszélsz ma voltam a szombathelyi T-be
és a kiállított s7 tudta ezt fehér rajzolt ikonok voltak
előjött ahogy elhúztam a lakatot

de engem inkább idegesített

a baj hogy nem mostanában megyek újra így sokat nem tudok segíteni...
próbáltam google-ban keresgélni de nem találtam még hasonlót sem

(#24763) fecske95 válasza Taci (#24725) üzenetére


fecske95
tag

O.K. Köszönöm!

(#24764) Hunt3r22


Hunt3r22
őstag

Kellene valamilyen flip tok a telefonra, tudtok nekem ajánlani néhányat?

Xr

(#24765) fecske95


fecske95
tag

Használja valaki ezt a tokot?
UNICORN BEETLE PRO FULL BODY RUGGED HOLSTER CASE
Megköszönném, ha elmondaná tapasztalatait...

(#24766) Imii válasza Imii (#24761) üzenetére


Imii
tag

Megvaaaaaaan!!
Startnak nevezett valami.

(#24767) #54715584 válasza Imii (#24766) üzenetére


#54715584
törölt tag

Egy kicsit bővebben? :)

Alapból a telefonban van egy oldal, ha balra lapozol, amit upday-nek hívnak. :) De az teljes képernyős.

(#24768) Imii válasza #54715584 (#24767) üzenetére


Imii
tag

Alkalmazások, Start app.

(#24769) Hege1234 válasza Imii (#24768) üzenetére


Hege1234
addikt

igen ezt láttam én is

bácsit hogy sikerült újra megtalálni ;]

(#24770) Imii válasza Hege1234 (#24769) üzenetére


Imii
tag

Sehogy, a telefont nyomogattam...
Ez a Telekomos telókon alapból rajta van, de utólag is leszedhető a play áruházból:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.celltick.lockscreen

(#24771) #54715584 válasza Imii (#24770) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nem láttam még ilyet sem S3 LTE és sem S5 esetében. Csak azért ez 2, mert ez a 2 volt a T-s, a mostani BTU.

(#24772) melan válasza D-Phrag (#24750) üzenetére


melan
senior tag

Nem anyagában matt (akkor olyan "dörzsis" lenne), hanem épp nem fényes csúszós. Nekem bejön, nagyon passzentos, nem látszik, hogy rajta van. Nyilván nem véd annyit, mint egy üveg, de inkább csak biztos ami biztos van feltéve, eddig sosem volt fólia egy telefonomon sem, mégsem lett karcos. Ennyi pénzért meg ajándék, amit tud...

(#24773) Maxximus


Maxximus
őstag

2 SIM-esektől kérdezném: A 2sim+SD hack-et használja valaki vagy legenda az egész ?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#24774) Maxximus válasza Sys85 (#5357) üzenetére


Maxximus
őstag

Lenne még egy kérdésem. Az S7-hez nem lehet HDMI kábelt kötni, semmilyen adapterrel? A Nexus 7-emhez lehet....
Ez kamu lehet? Látom ez vezeték nélküli,kicsit más...

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#24775) gerner1 válasza Maxximus (#24774) üzenetére


gerner1
Topikgazda

S7 -nél nincs MHL. Ezért nem lehet. S5-nél még volt.

(#24776) Dikri


Dikri
tag

Sziasztok!

Végre döntöttem, veszek egy S7 G930FD Dual kártyás készüléket.
Két kérdésem lenne:

Aktív dualos a készülék vagy standby?
Illetve fekete színben hol tudnám megvásárolni? Mert nem igazán találok helyet ahol árulnak és csak végső esetben hozatnám külföldről.

(#24777) gerner1 válasza Dikri (#24776) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Standby.

(#24778) samu74 válasza Dikri (#24776) üzenetére


samu74
addikt

Gsm boltokban is megveheted itthon.

-----------

(#24779) kulu22 válasza samu74 (#24778) üzenetére


kulu22
aktív tag

Feketét már jó ideje nem láttam, ezüstöt sikerült szereznem, az sem ment könnyen pár hete, mindenhol csak pink / arany volt.

(#24780) Geri1985


Geri1985
tag

Sziasztok! Tegnap megkaptam a majusi security update-et es azota csinal egy olyan furcsa dolgot a telefon, hogy ha lezar a kepernyo alig tudom eletre kelteni, ugyan ez tortenik telefonalaskor (akar halozaton vagy pl. facebookon keresztul), amikor a fulemhez emelem a telefont es utana elveszem. Egyszeruen varnom kell vagy 5-10 masodpercet amig a kijelzo visszakapcsol.

Masik tema: nem tudom, hogy volt e mar errol szo, de 16-a ota itt UK-ban is elerheto a Samsung Pay, de hatalmas csalodas. Egyreszt a bankom felol (Lloyds), ami nem fogja tamogatni egyaltalan, masfelol, hogy Samsung Pay itt nem fogja tamogatni az MST fizetest csak az NFC-t, arra hivatkozva, hogy nagyobb potencialt latnak itt az NFC alapu fizetesben. WTF!?
Gyakorlatban ez azt jelenti (bar javitsatok ki ha tevedek!), a Samsung Pay egyenlo az Android es az Apple pay-jel. Bar tobb mint egy eve hasznalom az Android Pay-t es sosem hagyott cserben, az Samsung Pay MST alapu rendszere hatalmas elonyt jelentett volna ott ahol nincs contactless pay lehetoseg (igen itt UK-ban van ilyen!!!).
Kovezzetek meg, de a Samsung nalam itt becsukta az ajtot, nem beszelve, hogy a majusi update-re februar ota kellett varni. Es amiota cyber attack erte az NHS-t itt angliaban ezen update-eknek nagyon is sok ertelme lenne.
Lehet szeptembertol a sotet oldalra kell allnom. :D

(#24781) gerner1 válasza Geri1985 (#24780) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Wipe cache, mikor volt utoljára ?

(#24782) samu74 válasza kulu22 (#24779) üzenetére


samu74
addikt

Látom hogy a dualos fekete ritka,de pl. ujmobilok.hu-n van vagy a patrnerogsm-nél.

-----------

(#24783) pcnet válasza samu74 (#24782) üzenetére


pcnet
addikt

Ha üzlet rontás, töröljék a hozzászólásom, de Partnerogsm-et nagy ívben kerüljétek. Szélhámos banda.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#24784) Taci válasza pcnet (#24783) üzenetére


Taci
addikt

Én pont a hozzászólása után írtam a fórumtársnak privátban, és pont ezt az üzletet ajánlottam, mert eddig csakis jót hallottam róla, és itt a fórumon is csak pozitív tapasztalatokat olvastam. Mi történt?

(#24785) #54715584 válasza Dikri (#24776) üzenetére


#54715584
törölt tag

[link]

A másik terméklapon nem volt fekete.

(#24783) pcnet Ennyiből nem sokat tudtunk meg, kicsit fejtsd ki bővebben hátha másnak is hasznos lehet az infó.

(#24786) pcnet válasza Taci (#24784) üzenetére


pcnet
addikt

Nexus 4et vettem tőlük. Garancia lejárta előtt írtam Nekik, hogy a power gomb vagy nem reagál, vagy duplán. Sorozathiba volt N4 esetében. Kértem akksi cserét is, mert volt, hogy leesett terhelésre mondjuk 44%ra 5 perc pihi után 46% volt. Az akksit elvileg cserélték, de elkértek érte 9e ft-ot. A power gombot megjavították. Elvileg! Pár hónap múlva 25%nál kikapcsolt a telefon, annyira meghalt az akksi. Elküldtem Fagyalllonak, szétszedte és a gyári akksi volt benne. A power gombnál csavarhúzóval megfeszegették az érintkezőt. Végül 17e forintomba került egy akksi csere. Ami garanciális lett volna. 4e ft-ot nagy nehezen vissza utaltak, mikor fogyasztó védelemmel fenyegetőztem. Akkor megfogadtam, hogy telefont csak gyártói garanciával. 20e ft-al lett volna drágább Nexus 4 is Telenornál. Spóroltam 20e ft-ot Partneronál, de akksi cserére elment 17e ft. Egyszer elég vol. 3 hetet ültek a telefonon, power gombot megfeszegették, akksi cserét kifizetteték, de nem cserélték ki.

Akksi cseréről kaptam új gar lapot, csak az IMEI szám nem stimmelt. Kértem javítást, akkor stimmelt az IMEI csak Nexus 5öt írtak a gar lapra. Annak a javítását már nem is kértem, mert eladtam a telefont mire póstázgattak.

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#24787) Geri1985 válasza gerner1 (#24781) üzenetére


Geri1985
tag

Volt persze, mindig van frissites utan.

(#24788) fecske95 válasza Maxximus (#24774) üzenetére


fecske95
tag

Létezik valami ilyesmi...
[Streaming to TV With MHL Adapter Possible]
de úgy tűnik ez sem igazán működik... gondolom pont a MHL hiánya miatt

[ Szerkesztve ]

(#24789) samu74 válasza pcnet (#24783) üzenetére


samu74
addikt

Nem gond az ha leírod a véleményed szerintem.Vettem tőlük telót(LG G2 mini),igaz garanciális probléma nem volt vele,mai napig megy.A családban van G4,az bootloop-os lett,javították meg működik...A TMX a gyári szervíze az S7-nek,arról is hallottam már sok rosszat,szóval a franc tudja...

-----------

(#24790) fecske95 válasza Maxximus (#24774) üzenetére


fecske95
tag

Itt van néhány alternatív működő screen mirroring megoldás
[link]

illetve itt

de ilyen alapon akár az általad posztolt kábel is működhet...

(#24791) fecske95 válasza Maxximus (#24774) üzenetére


fecske95
tag

És még akár emagnál is kapható a MiraScreen megoldás
Megrendeled két héten belül visszaküldöd, ha nem működik... :-)

[ Szerkesztve ]

(#24792) Hege1234


Hege1234
addikt

én azt hittem screenmirror esetén durvább lesz a lag...
teljesen jó!

más:
mi ez a 4:3 őrület videóknál és képeknél ?
végre eléggé el van terjedve a 16:9-es tv,monitor
erre meg sokan mennek vissza 4:3-as crt világba

[ Szerkesztve ]

(#24793) kulu22 válasza samu74 (#24782) üzenetére


kulu22
aktív tag

Az ujmobilok-kal nem próbálkoztam, partnero 2 hétig hitegetett hogy majd jövő héten... meg még volt 2-3 bolt ahol megrendeltem aztán kiderült hogy mégsincs, és majd egyszer csak érkezik. Persze ettől lehet, hogy azóta van elérhető készlet feketéből is. Az én dul sim-es készülékem a 24gsm-től származik, távolkeleti, bontatlan doboz volt, időre, pontosan szállították. Garancia intézés ügyében még nincs tapasztalatom ilyen típusú boltokkal, ez az első ilyen beszerzésem, de gondolom mindegyik egy kaptafa, hetekre nélkülöznöd kell a telefont.

Egyébként [link] itt rá szoktam keresni mielőtt ismeretlen helyről vásárolok, aztán mérlegelem, hogy mennyire lehet rizikós.

Tényleg, ezekkel foglalkozik a hivatalos szerviz (tmx) ha fizeti az ember?

[ Szerkesztve ]

(#24794) samu74 válasza Hege1234 (#24792) üzenetére


samu74
addikt

Azért a játéknál mondjuk elég zavaró az a késés.Sajnálom én is hogy nincs MHL...
kulu22 Tényleg, ezekkel foglalkozik a hivatalos szerviz ha fizeti az ember?
Persze,miért ne foglalkozna.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#24795) gerner1 válasza Hege1234 (#24792) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Én sem értem, de kinek-hogy tetszik. Engem is nagyon zavar, ha a modern 4K -s, 16:9 -es TV -énken úgy kell nézni valamit, hogy kétoldalt, fekete függőleges csíkok vannak. Személy szerint "művészibb" -nek sem tartom, és mindegy, hogy én vágom meg utólag PC-n (ami plusz művelet, és idő) vagy ezt a teló teszi meg helyettem mindjárt, mert a minőség ua.

(#24796) Burt1793 válasza gerner1 (#24795) üzenetére


Burt1793
veterán

A teló szenzora 4:3as, így több minden látszódik a 4:3as képen. Plusz fényképezni ideálisabb a négyzetre hajazó arány, könnyebb a témát rendesen belevenni. Nekem a 16:9 zavaró. 55 colos a tv-nk, 16:9es természetesen, senkit se szokott zavarni a fekete sáv a kép két szélén.

(#24797) gerner1 válasza Burt1793 (#24796) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen. Ezt mind, én is tudom. Ezért is írtam, hogy "kinek-hogy" .

[ Szerkesztve ]

(#24798) Lenry válasza Imii (#24752) üzenetére


Lenry
félisten

Nem.
Rányomok, eltűnik, és azonnal fel is bukkant újra.

Soha, semmilyen telefonon nem kellett erre várni.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#24799) Imii válasza fecske95 (#24790) üzenetére


Imii
tag

Nekem van MHL adapterem, még az S5-höz vettem. Nagyon szerettem, mert pl családnak fényképet mutogatni tökéletes volt. Ezt hiányolom legjobban az S7-ben.
Valami olcsó alternatív megoldást kell erre találnom.

(#24800) Hege1234 válasza Imii (#24799) üzenetére


Hege1234
addikt

amelyik tv-n van hdmi azon van usb is
otg meg alapból van is hozzá

én majd csak jövő héten kapom meg
vagyis ez csak az én gondolatmenetem
amit írtam megoldható ?

(bennem is csak ma tudatosult hogy nincs hdmi
pedig azt hittem ez ma már alap...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.