Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24101) jeni válasza Anulu79 (#24100) üzenetére


jeni
félisten

igen,nincs különbség. papíron az S7 EDGE jobb aksi időt ígér,de van aki azt írta,hogy az S7 EDGE kijelző miatt többet fogyaszt tehát egál a kettő.
az LCD javítását tekintve viszont az EDGE borsósabb lesz akinek eltörik.
érdemesebb biztosítást kötni rá ha van lehetőséged rá.

[ Szerkesztve ]

(#24102) #54715584 válasza Alvin_ti4200 (#24082) üzenetére


#54715584
törölt tag

Nálam is majdnem 2 napot bír, igaz nem vagyok heavy user már. Viszont a BT folyamatosan megy, wifi és mobilnet is és minden szinkronizál folyamatosan. :)

(#24103) Burt1793 válasza Kroni1 (#24096) üzenetére


Burt1793
veterán

Én aod nélkül használom.

A nyomorult fhd felbontást hagyd el.nyugodtan. Nem amiatt merül rosszabbul a tied, cserébe csúnya a textúra. Nekem legalább is fáj.

[ Szerkesztve ]

(#24104) NandorHUN válasza Anulu79 (#24100) üzenetére


NandorHUN
addikt

Edge XDA-s és nem hivatalos oldalról jobban van támogatva, mivel népszerűbb (?) készülék.
Szóval több Custom RoM jött ki rá ahogy néztem, több kerner.

Ha valaki rootol (/lejárt a garija) VAGY pár év múlva Samu már nem támogatja új frissítésekkel, akkor Edge előnyben lesz.

De hivatalosan ugyanott van mind2 készülék.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#24105) Anulu79


Anulu79
addikt

Köszi az infókat! Holnap úgy készülék, hogy nálam lesz a doboz meg minden aztán haza fele beszaladok a T-be hátha lesz készlet. ha meg nem akkor előjegyeztetek egyet ha lehet. A rootolás engem nem izgat ilyen komoly készülékeknél már. :) Addig nem szokott meglenni egy telefon, hogy lejárjon a garancia. A garanciára volt már párszor szükségem így emiatt is hanyagolom. Ha megunom a gyári felületet akkor felrakom a Nova-t (már úgyis megvettem) aztán azzal megint elleszek egy darabig. :DDD De köszi mindenkinek! Ha sikeres lesz a hivatalos csere akkor majd beköszönök. Addig meg megy a fórum követése. :)

(#24106) Hege1234 válasza Poplacsek (#24092) üzenetére


Hege1234
addikt

akkor valószínűleg ez lesz
de magyar oldalt nem találtam csak amazonos-t
ők meg nem küldenek magyarországra és ahogy néztem eu-ba sem

(#24107) gerner1 válasza Hege1234 (#24106) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Pedig, van aki használ ilyen amFilm védőüveget. Valahonnan, csak betudta szerezni ...

(#24108) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Ez az S7 kifutó modell lesz honnan jön amúgy? Már csak azért kérdem mert S6 pl mai napig kapható hivatalos forrásból is...

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24109) NandorHUN válasza Anulu79 (#24105) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen, gari miatt én se rootlnék.

Előző telóm egy Huawei volt - meg van mellette egy Tab S2-m is, rákerestem fórumban ezekkel szinte semmi hiba nem fordult elő, így mertem is rootolni őket.

Itt viszont forumban rákeresve azért S7--el elő elő fordulnak hibák. így a garit nem veszélyeztetném.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#24110) Anulu79 válasza NandorHUN (#24109) üzenetére


Anulu79
addikt

Szerintem itt azért lehet több hiba mert jóval nagyobb számban volt gyártva a készülék és ezzel arányosan nőtt a hibás modellek száma is valószínűleg. Nekem is lett tabom most ezért akarok kisebb telefont. :) Ez az S7 most nagyon tetszős képek meg videók alapján. :)

(#24111) kerxy válasza Dyingsoul (#24108) üzenetére


kerxy
senior tag

Lesz még jó ideig kapható az S7 :) Joy napokban ismét akciós áron.

(#24112) Anulu79 válasza kerxy (#24111) üzenetére


Anulu79
addikt

Az mikor lesz? :DDD Szolgáltatókra ez szokott vonatkozni?

(#24113) kaciokos válasza Kroni1 (#24096) üzenetére


kaciokos
őstag

"ma reggel levettem a töltőről, fél óra mulva AoD nélkül már csak 99% volt" - ez gyakorlatilag nem jelent semmit, mert a 100%, az nem 100,00%, a 99% meg nem 99,00%, ráadásul a telefon sem tudja pontosan megmérni az akku töltöttségét, legfeljebb ügyesen megbecsülni. Szóval ha 10 órán át nyugiban hagyod, és azalatt merült 20%-ot, akkor rámondhatod, hogy 2% per óra.

(#24114) Poplacsek válasza Hege1234 (#24106) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Innen rendeltem.

(#24115) viewdetails


viewdetails
addikt

Az új DQD7 XEH-ről mik a tapasztalatok?

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#24116) gerner1 válasza viewdetails (#24115) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Én semmi különöset nem vettem észre.

(#24117) kerxy válasza Anulu79 (#24112) üzenetére


kerxy
senior tag

Péntektől, és szolgáltatókra nem hiszem, ott max tartozékra.

(#24118) Burt1793 válasza viewdetails (#24115) üzenetére


Burt1793
veterán

Az, hogy ritka, mint a fehér gólya, nekem januári patches nougat van még mindig a telón, valahogy nincs szerencsém a csc váltással. (Pan se volt jó, de ez a xeo is behalt, mióta ezen vagyok).

(#24119) Anulu79 válasza kerxy (#24117) üzenetére


Anulu79
addikt

Köszi! Akkor úgy tervezek, hogy ezen a hétvégén kerülöm a forgalmas boltokat. :DDD

Más. Az AOD-t be lehet úgy állítani, hogy fekvő módban legyen?

(#24120) viewdetails válasza gerner1 (#24116) üzenetére


viewdetails
addikt

Nem tudok mit kezdeni a Google Play Service-el TMH alatt, már a neten fellelhető összes varázslatot megpróbáltam, gondol egyet és elkezd olyan fogyasztásokat produkálni (még Safe módban is), hogy lenyomja a kijelzőt. Ezért érdekelne az üzemidő az új XEH alatt.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#24121) gerner1 válasza viewdetails (#24120) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem vettem észre semmi változást, az üzemidőben sem. Elötte is rendben volt, most is normális.

(#24122) UfoZoli válasza viewdetails (#24120) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

adat/tárhely cashe törlés volt?
Újratelepítés play info segítségével?
Nálam az adat/tárhely és cashe törlés, majd volume down és power újraindítás valamint egy esetleges teljes cache törlés helyre szokta tenni a dolgot.
Igaz eddig ezzel a telóval még csak egyszer futottam bele...
utolsó 6-os XEH-n vagyok

[ Szerkesztve ]

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#24123) gerner1 válasza UfoZoli (#24122) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Hetente 1 alkalommal, én csinálok egy wipe cache -t, a Recovery -ben (7.0 -án vagyok).

(#24124) UfoZoli válasza gerner1 (#24123) üzenetére


UfoZoli
aktív tag

azért magának a play service-nek a z adatait és tárhelyét mindenestől célszerű volna törölni az alkalmazáskezelőben, mert ugye a wipe cache nem azt teszi.
egy próbát megér, ha ezt még nem próbáltad

HTC Desire S => Galaxy S4 mini => Galaxy Alpha => Galaxy S7 => Galaxy S8 => Galaxy S10+ => Galaxy S23 Ultra

(#24125) gerner1 válasza UfoZoli (#24124) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Lehet, de nekem eddig még nem volt gondom a play service -szel.

(#24126) Deck válasza Burt1793 (#24118) üzenetére


Deck
titán

"de ez a xeo is behalt, mióta ezen vagyok)."

;]

PS5

(#24127) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Egy kis update a MM akcióban vásárolt S7-ekkel kapcsolatban:

Egy ismerősöm ott dolgozik a MM-ban, de csak mezei alkalmazott. Azt mondta, hogy a beszállítóknál elfogyott az összes S7 és csak a MM online support tud adni infót arról, hogy mikorra várható készlet... Szerinte ez valami Samsung promóció lehet, így az is előfordulhat, hogy egyes MM üzletekben helyben kapható lesz a készülék (de nem 140k-s áron) de az nem jelenti azt, hogy az általunk megrendelt telefonok is szállításra kerülnek ekkor.
Én felhívtam az ügyfélszolgálatot de semmitmondó válaszokat kaptam. Nem tudják megmondani, hogy ebből mikor lesz telefon.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24128) krizsi94 válasza Mui (#24020) üzenetére


krizsi94
csendes tag

Örömmel jelentem hogy ma délelőtt bevittem a törött kijelzős S7-emet a Váci úti Samsung szervizbe és 5 órával később már hozhattam is el. A kijelző jobb,mint újkorában :D Az ár 63.000 Ft volt, az ott dolgozók nagyon segítőkészek. :)

[ Szerkesztve ]

(#24129) a.ati


a.ati
csendes újonc

Sziasztok!

Péntek délután jelezte a (Vodás)telefon, hogy frissítés érhető el,megnyitottam, de mivel a mobilnetem viszonylag kevés, rányomtam a mégsem opcióra, hogy majd otthon a wifin keresztül frissítsek.
A bibi annyi,hogy azóta viszont nem talál frissítést a teló! :W
Ilyenkor mi a teendő?
A sammobile-on meg látom, hogy tényleg jött frissítés, de ha valahogy megoldható OTA-n keresztül szeretném csinálni. :)

Előre is köszi! :))

(#24130) samu74 válasza krizsi94 (#24128) üzenetére


samu74
addikt

Ha eddig nem volt tokban és üvegfólia se volt rajta,akkor itt az idő. :)

a.ati esetleg töröld a gyorsítótárat,restart és próba.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#24131) msgt.fubar


msgt.fubar
senior tag

Szevasztok!

Az akkus gyorstöltés opcióhoz mi a leggyorsabb út kezdőképernyőről? Jelenleg az Eszköz karbantartása widget > Akku > Speciális, amin keresztül elérem. Nem lehet a legördülő gyorsmenübe vagy a kezdőképernyőre kihelyezni egy ikont hozzá?

gottagofast

(#24132) krizsi94 válasza samu74 (#24130) üzenetére


krizsi94
csendes tag

Egy fekete bőr Nilkin flip tokban tartom mióta megvan. Ezen sajnos az üvegfólia sem segített volna szerintem, mivel a sarkát találta el és onnan repedt tovább :/ teljes kijelzős üvegfóliát viszont még sehol se tudtak adni, sőt sima fóliából is csak olyat, ami a széléig bőven nem ér ki.

(#24133) joe2119


joe2119
tag

Sziasztok !

A legújabb XEH romból : /PDA G930FXXU1DQD7 CSC G930FOXX1DQB1/ eltünt Download módban a Knox sor ,viszont van : warrenty void /Garancia érvénytelen/ . Nálam ez " 0 " ez ugyanaz lenne ? :F

GALAXY S7 (SM-G930F)

(#24134) a.ati válasza samu74 (#24130) üzenetére


a.ati
csendes újonc

Próbáltam, sajnos semmi. :F

(#24136) samu74 válasza krizsi94 (#24132) üzenetére


samu74
addikt

Hát asszem a flip tok is leszerepelt akkor :) ...Én azt nem nézem semmibe,mindig olyan tokot használok ami gumi és műanyag kombó.Kb. focizni lehet vele,de bumfordi és nem elegáns.El kell dönteni mi fontos.
Az üvegek olyanok amilyenek,de a semmitől jobbak.

-----------

(#24138) kutga válasza a.ati (#24134) üzenetére


kutga
nagyúr

Nekem semmit nem dob fel. Se hétvégén se azóta.

Let the Zone take me if I am.

(#24140) krizsi94 válasza samu74 (#24136) üzenetére


krizsi94
csendes tag

Szimpla fóliát használtam, ez volt az egyetlen, ami miatt tudtam is használni, mivel ugye annak nem lett baja és a érzékelő felület is tökéletes maradt, csupán a kijelző üveg volt berepedve :/ Mindenesetre most több helyen körülnézek, hátha találok egy teljes alakos üvegfóliát és persze valami jobb tokot. :)

(#24141) Burt1793 válasza msgt.fubar (#24131) üzenetére


Burt1793
veterán

Helló!

Én megvettem a HD widgets appot, amikor nougatra frissült a teló. Kiraktam két kapcsolós widgetet a kezdőképernyőre. Egy wifit (mert a bal felső sarok messze van) és egy akkustatot, ami rögtön a napi akkustatra visz, onnan meg gyorsan ott vagyok a gyorstöltésnél is (bár nem használom).

Másik mód: beállításokban a keresőbe elkezded géplni, hogy akkumulátor. Megnyitod a találatot, jobb felül 3 pont, spec. Gyorstöltés.
Jó hír: a keresett előzményeket megjegyzi.

[ Szerkesztve ]

(#24142) fornettisuti válasza krizsi94 (#24140) üzenetére


fornettisuti
veterán

Tok:
Poetic Infinity

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24143) Mui válasza krizsi94 (#24128) üzenetére


Mui
tag

Koszi hogy leirtad. Azert nem keves ez az osszeg sajna. :( Na majd ha lejart a reszlet akkor gyujtok ra.

(#24144) NandorHUN válasza msgt.fubar (#24131) üzenetére


NandorHUN
addikt

Az is elég gyors ha bedugasnál rákattintasz a gyorstöltés notification ra.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#24145) Burt1793 válasza NandorHUN (#24144) üzenetére


Burt1793
veterán

Töltés közben a gyorstöltés nem bekapcsolható asszem.

(#24146) samu74 válasza krizsi94 (#24140) üzenetére


samu74
addikt

Ha dizájnos és masszív tokot akarsz nézd meg a Spigen vagy Verus tokokat. Azok közt a hibrid verziók érnek valamit.
Nekem most perpill egy Verus Shine Guard van rajta,ajánlom.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#24147) Taci válasza Dyingsoul (#24127) üzenetére


Taci
addikt

Köszi az infót. Hát sajnos várható volt... :(((

(#24148) Hege1234 válasza samu74 (#24146) üzenetére


Hege1234
addikt

milyen fóliát/üvegfóliát használsz hozzá ?

(#24149) samu74 válasza Hege1234 (#24148) üzenetére


samu74
addikt

Most próbálom az Alin vett Turata üveget, ez teli üveg de nem tökéletes ez sem.
Előtte ilyen volt, talán érzékelés terén ez volt a legjobb ,de leírtam hogy ennek is mi baja volt.Sajna nincs tökéletes üveg hozzá .

-----------

(#24150) ShadowLac válasza samu74 (#24149) üzenetére


ShadowLac
addikt

Én ezért csak fóliát használok.Gyári vagy Spigen jó.

Xperia Neo, S Avance, S 2,3,4,5,6,7,8,9,Xiaomi MI8,Pixel 2XL,MI9,S10plus,Pixel 4A5G,MI11,S21plus,Pixel 6,S20 Fe, S21 Fe, S22 utra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.