Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) nokiauser válasza handrash (#25000) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Tárcsázóba: *#1234#

(#25002) mateus válasza gerner1 (#24994) üzenetére


mateus
senior tag

Az biztos, hogy az S7en kívül egyik telóval se volt még ilyen gondunk a családban, pedig van / volt több típus is. Ráadásul a legutóbbi ilyen eset alkalmával otthon voltam egész nap, és csak este vettem észre, hogy vmi nem oké, fél napot "offline" voltam, persze ezt nem jelezte.
Én romolgatni, modemet cserélni stb nem fogok. Szerencsére keveset telefonálgatok csak, de akkor is zavaró, hogy vmi nem oké.
Most átállítottam only 3g módra, meglátjuk tünetmentes lesz-e.

(#25003) gerner1 válasza mateus (#25002) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Remélhetőleg megoldódik a probléma, bár a 3G sem jó minden helyzetre. Itt, a fővárosban elmondható, hogy ezzel stabil. Azonban, amint elutazik az ember, szembesül vele, hogy számos helyen, ez sincs. Én olyankor aut 3G/2G -re állítom.
Emlékszem, véletlenül derült ki egy hétfői értekezleten -ahol dorgálást kaptunk- hogy egy két ügy miért akadozik a kelleténél jobban, hogy a főnököm is érintett lett ezek egy részével, és azt szóvá tette a céges szolgáltatónk műszaki igazgatóhelyettesének, valamelyik informatikai szemináriumon. Akkor mondta el, hogy korábban milyen infókat, és javaslatot kapott, attól a "forrástól"....

[ Szerkesztve ]

(#25004) vodrosjozsi válasza Dyingsoul (#24991) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Huh basszus nem irigyellek.. kész röhej a telekom :U
De a samsung szervíz se kismiska: 29 nap szervízben töltött idő után visszakaptam az s7-et...
Csak úgy kérdezem h hány nap után kéne új telefont kapnom?

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#25005) Aventador91


Aventador91
őstag

egy 3 hetes arany színű telekomos s7-et mennyiért lehetne meghirdetni? tok+fólia védi

(#25006) samu74 válasza vodrosjozsi (#25004) üzenetére


samu74
addikt

Az szép... :)
Mit csináltak vele ennyi ideig?Hajóval kiküldték Koreába?

-----------

(#25007) air válasza vodrosjozsi (#25004) üzenetére


air
nagyúr

"Csak úgy kérdezem h hány nap után kéne új telefont kapnom?"

Sehány. Ilyen lehetőség nincs.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#25008) #54715584 válasza Aventador91 (#25005) üzenetére


#54715584
törölt tag

Sztem próbáld itt: [link]

(#25009) vodrosjozsi válasza samu74 (#25006) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nem. Én úgy gondolom h afrikán keresztül:DDD

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#25010) handrash


handrash
őstag

Jól látom, hogy nincs olyan AOD beállítás, hogy csak töltőn legyen?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#25011) Misi61 válasza Taoharcos (#24953) üzenetére


Misi61
tag

Én a skinomi-t tettem fel már kb 3 hónapja,és semmi gondja pedig kemény szilikon tok is van a telón. Csak ajánlani tudom.

(#25012) kutga válasza handrash (#25010) üzenetére


kutga
nagyúr

A gyárinak nincs.

Let the Zone take me if I am.

(#25013) Imii


Imii
tag

Sziasztok!
Sajnos nem tudom letiltatni a T-mobile-os S7-em hangpostáját, ha nincs válasz és ha ki van kapcsolva. Nem engedi.Mit lehetne tenni ezellen?
Köszi

(#25014) kaciokos válasza kaciokos (#24936) üzenetére


kaciokos
őstag

Megígértem, hogy megírom: sajnos csoda nem történt, továbbra is eldobálja a WiFi-t. :(

(#25015) mateus válasza kaciokos (#25014) üzenetére


mateus
senior tag

És ezt használat közben is tapasztalod, vagy csak ha leteszed egy időre?
Folyamatosan, vagy csak néha csinálja?

(#25016) toompa válasza Imii (#25013) üzenetére


toompa
őstag

Nekem nincs hangpostám. Régen ezt a szolgáltatónál lehetett kikapcsolni. Változott volna? Esetleg ott próbálkozni?

(#25017) gerner1 válasza Imii (#25013) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A T hangpostát így tudod kikapcsolni:
- küldj SMS-t a 1430-as számra a következő szöveggel: -HANGPOSTA

(#25018) kaciokos válasza mateus (#25015) üzenetére


kaciokos
őstag

Használat közben nem, csak ha leteszem egy időre. Átlagban minden este előjön egyszer.

(#25019) gerner1 válasza kaciokos (#25018) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Milyen üzemmódban használod a telót? Nekünk teljesítmény üzemmódban vannak, és nem tapasztaltunk hasonlót.

(#25020) mateus válasza kaciokos (#25018) üzenetére


mateus
senior tag

Ilyet én is tapasztaltam az A3 2016-on, és az S7 edge-n is, többféle routerrel is, szóval lehet ez vmi "feature"...

(#25021) Fifi válasza gerner1 (#24969) üzenetére


Fifi
őstag

Válaszolt az Unison for Android fejlesztője és már működik, ha a szinkronizáló adataim a telefon belső memóriájában vannak.

Ha a szinkronizálandó könyvtár az SD kártyán van, akkor hibaüzenettel leáll.

Gondolom ez az újabb Android rendszerben megváltoztatott jogosultsági mizéria miatt van.
A Beállítások -> Alkalmazások -> Unison -> Engedélyek-nél azt látom, hogy a Tárhely be van kapcsolva

Így az adott alkalmazásnak joga van az sdcardot írni? Jól gondolom?

Sok helyen olvasom, hogy az üdvözítő megoldás a /data/system/packages.xml szerkesztése, de ehhez root kellene. :(

Az ExtSD Fix, a recoveryből módosítja ezt a file-t, így nem kell a telefont rootolni, de nem mertem még kipróbálni. Valaki már használta knox ugrás és system status módosulása nélkül, hogy a garancia ne ugorjon?

(#25022) kaciokos válasza gerner1 (#25019) üzenetére


kaciokos
őstag

"Optimized" üzemmódban. De ha jól látom, akkor a "High Performance" üzemmód csak annyit csinál, hogy WQHD-re emeli a felbontást (amúgy is azon van) és megemeli 10%-kal a fényerőt. Vagy más is történik a motorháztető alatt?

(#25020) mateus - Routerrel való valamilyen fura inkompatibilitásra én is gyanakszom, most akarom tesztelni másik routerrel.

(#25023) mateus válasza kaciokos (#25022) üzenetére


mateus
senior tag

Az még a kérdés, hogy nem is jön meg semmi üzi / email ilyenkor, csak akkor amint visszacsatlakozik?
Mert nekem ettől függetlenül megjött minden.

(#25024) gerner1 válasza kaciokos (#25022) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem tudom, csak próbálom én is kizárni, és összevetni a lehetőségeket. Egyébként igen, én valóban arra gondolok, hogy a teljesítmény üzemmód, egy picit többről szól, mint a WQHD felbontás. Várjuk meg, amíg mások is posztolnak, mert lehet, hogy valakinek más tapasztalata van, szintén optimized beállítással..

(#25025) gerner1 válasza Fifi (#25021) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen joga van írni a microSD -t, de csak akkor ha megfelelően van rá kódolva. Nekem is van néhány app, amely nem működik, vagy nem megfelelően, ha a microSD -t adom meg neki(k) tárolónak, de lassan fogyatkoznak, ahogy jönnek a frissítések.

Az ExtSD Fix , szerintem csak custom recovery -ből telepíthető (plö TWRP). Azzal pedig már ugrik a knox.

[ Szerkesztve ]

(#25026) #33253120 válasza gerner1 (#25017) üzenetére


#33253120
törölt tag

(#25027) tibbike01


tibbike01
őstag

Sziasztok,

Ma reggel töltöttem volna a telót erre kiírja, hogy valószínüleg vizes az usb port. Kicsit hajszárítoztam majd pórszívoztam az usb portot és most már egyáltalán nem veszi a töltést.
Csinált már ilyet valakinek? Mennyi időbe telhet a garanciális javítás?

A fene megeszi... :W

[ Szerkesztve ]

(#25028) gerner1 válasza #33253120 (#25026) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Érdekes. Akkor nem marad más, mint felkeresni őket személyesen ...

[ Szerkesztve ]

(#25029) gerner1 válasza tibbike01 (#25027) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Persze. Én is szoktam fűrdetni, vagy a telóval úszni. Én nem szoktam sürgetni. ~40-50 perc, és addigra kiszárad. 1-2 alkalommal volt, hogy ez idő letelte után, újra kellett indítottam.

(#25030) tibbike01 válasza gerner1 (#25029) üzenetére


tibbike01
őstag

De az a durva, hogy egy csepp víz sem érte. Egész este a mellettem lévő szekrényen pihent a teló és reggel dúgom be a kábelt és kiírta. Most már ki sem ír semmit, csak nem veszi a töltést. Próbáltam újraindítani, de semmi változás.

(#25031) #33253120 válasza tibbike01 (#25027) üzenetére


#33253120
törölt tag

S5 Minin akkor írt ilyet amikor a kábel kezdett megdögleni.
Valami hülyén kontaktolt benne, és úgy érezte a telefon, hogy vizes az aljzat.

Szóval én megpróbálnám másik kábel/töltőfej párossal.

(#25032) kaciokos válasza mateus (#25023) üzenetére


kaciokos
őstag

Megjönnek az üzenetek, csak gondolom, nem WiFi-n, hanem mobilneten keresztül.

(#25024) gerner1 - OK, akkor majd ezt is kipróbálom, először a router cserét tesztelem pár napig.

[ Szerkesztve ]

(#25033) Imii válasza tibbike01 (#25030) üzenetére


Imii
tag

Nincs más szerviz, addig meg wireless töltés(ha van).
Gerner1: Köszönöm, nekem kikapcsolta a hangpostát!

(#25034) kutga válasza tibbike01 (#25030) üzenetére


kutga
nagyúr

Másik kábellel próbáltad?

Akkor semmi. :D

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#25035) tibbike01 válasza #33253120 (#25031) üzenetére


tibbike01
őstag

Nyugalom, a debreceni szervízben 2 perc alatt kitakarították az usb portot. Semmi papírt nem kértek. Korrektek voltak nagyon.

El volt dugulva, koszolódva a port.

[ Szerkesztve ]

(#25036) #33253120 válasza tibbike01 (#25035) üzenetére


#33253120
törölt tag

A Fórum aljában?
Őket szeretem. Korrekt csapat.

Örvendetes, hogy csak ennyi baja volt.

(#25037) Dyingsoul válasza #33253120 (#25036) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ott én is jártam már, garancia ellenőrzés terén, tényleg hozzáértőek és kedvesek. :K

A végén még kiderül a fórumozók fele debreceni. ;]

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#25038) zahi07 válasza crane75 (#24854) üzenetére


zahi07
csendes tag

Hello
.Sikerült megoldani a magátol felvett hívásokat mert néha nekem is csinálja mit kell beállítani? Köszi.

(#25039) kutga


kutga
nagyúr

Hölgyek/Urak!

Ezmiez?

Let the Zone take me if I am.

(#25040) Taci válasza Dyingsoul (#25037) üzenetére


Taci
addikt

:DDD ;)

(#25041) tibbike01 válasza #33253120 (#25036) üzenetére


tibbike01
őstag

Igen ott, tényleg szuper csapat! :R

Most raktam fel ezt a fóliát és azt kell mondjam nagyon szuper! Körbeér a kijelzőn, szépen rásimul. Nagyon tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#25042) tibbike01


tibbike01
őstag

A home gombra és a kamerára használ valaki védőfóliát? Nem sok fajtát találtam a neten. Van valakinek ezzel tapasztalata?

(#25043) gerner1 válasza tibbike01 (#25042) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nekem a kamera takaró üvegén, van egy +üveg. Eddig, semmi különöset nem vettem észre.

(#25044) tibbike01 válasza gerner1 (#25043) üzenetére


tibbike01
őstag

Megosztanád, hogy honnan rendelted?

(#25045) gerner1 válasza tibbike01 (#25044) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nincs már meg, hogy pontosan ki volt az eladó (lassan 1 éve lesz...), de ebay -ről rendeltem.

(#25046) Hege1234


Hege1234
addikt

nahh 1 hónap után végre itt :)
MM-os tortúra után végül a T- től vettem 2 nap alatt itt is volt

most 6 os droid van fenn
kezdem belakni kéne mentenem a cuccaim ha
frissíteni akarok 7-re vagy az csak akkor kell ha odin-al csinálom ?

(#25047) gerner1 válasza Hege1234 (#25046) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ott van az OTA. De, ha Odin -nal a HOME CSC -t tallózod be, akkor nem lesz FR , és a "belakott" állapotra frissít rá, megmarad minden.

(#25048) borsodika válasza tibbike01 (#25044) üzenetére


borsodika
őstag

[link]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#25049) Dyingsoul válasza borsodika (#25048) üzenetére


Dyingsoul
veterán

És (#25042) tibbike01:

Én pontosan tőle vettem, ez sokkal olcsóbb és tökéletes kamera lencse és vakuvédő! Jah és még azt hozzátenném, hogy leszedtem az előző S7-esemről és tökéletesen vissza tudtam rakni utána a most vásárolt S7-esre. Csap alatt lemostam a tapadós részét és minden gond nélkül újra erősen tapad.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#25050) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Egyébként vettem hátlap védőt is (fóliát, innen). Egyszerűen oltári! Első fogásra gagyinak tűnhet, de olyan különleges a textúrája, olyan jó tapadást ad a telefonnak, hogy az valami hihetetlen. Egyébként baromi jól is néz ki. Ilyen áttetsző carbon mintás de baromi jó és még a Spigen Neo Hybrid tokba is belefér tőle a készülék, nem vastagít rajta semmit. Felrakni is iszonyat könnyű.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.