Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24151) krizsi94 válasza fornettisuti (#24142) üzenetére


krizsi94
csendes tag

Köszönöm, nem néz ki rosszul, jól érzem hogy csak ebayről lehet venni ?

(#24152) krizsi94 válasza samu74 (#24146) üzenetére


krizsi94
csendes tag

Ez a Verus Shine Guard tetszik, ahogy láttam itthon is beszerezhető. 9.000 Ft mennyire jó ár érte ? Lehet rendelnék egyet.

(#24153) kaciokos válasza Anulu79 (#24119) üzenetére


kaciokos
őstag

Sajnos nem, ez nekem is fájó pont. :(

(#24154) kerxy válasza Burt1793 (#24141) üzenetére


kerxy
senior tag

Én is megvettem a HD widget appot még régebben, el is felejtettem, hogy ilyen kis ikonok is kirakhatóak vele (én időjárás widget-ként használom). Köszi a tippet :)

(#24155) kutga válasza Burt1793 (#24141) üzenetére


kutga
nagyúr

Ezzel lehet hálózati módot kapcsolgatni (4G/3G)? Vagy ahhoz már root és egyéb mókolás kell?

Let the Zone take me if I am.

(#24156) Sabika


Sabika
tag

Sziasztok,

dbrand fóliákkal ki hogy van megelégedve?Miért csak hátlapra veszitek előre nem okés?
[link]ehhez mit szóltok ez az oldalát is védi és ez is 3M fólia.

Most nagyon tetszik a dbrand csak hát akkor hogy néz ki hogy hátlap fekete az eleje meg gold színű a telónak....

Sabján László

(#24157) Burt1793 válasza kutga (#24155) üzenetére


Burt1793
veterán

Most megnéztem, nem nagyon látok ilyen kapcsolót. Adatkapcsolat ki-be van.

(#24158) kutga válasza Burt1793 (#24157) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen, közben én is olvastam, az android biztonsági beállításai miatt nem is lesz ilyen alkalmazás. Root és automatizáló kell hozzá.

Let the Zone take me if I am.

(#24159) msgt.fubar válasza NandorHUN (#24144) üzenetére


msgt.fubar
senior tag

Köszi mindkettőtöknek! A bedugásnál az a baj, hogy csak akkor jön elő az értesítés, ha már bedugtam, kikapcsolni a gyorstöltést viszont csak kihúzott dugóval lehet.

Kényelmes vagyok, igen :B

gottagofast

(#24160) gerner1 válasza kutga (#24155) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Most, hogy szóba került ... -eszembe jutott, hogy az edge topikban volt valaki, aki root nélkül is nagyon sokmindent sikeresen "automatizált" E-Robot -tal...

(#24161) kutga válasza gerner1 (#24160) üzenetére


kutga
nagyúr

Jaja én is használtam de az igazán frankó dolgokhoz ott is root kell. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#24162) krizsi94


krizsi94
csendes tag

VERUS SAMSUNG GALAXY S7 CRYSTAL BUMPER HÁTLAP, TOK, ACÉL EZÜST

Erről a tokról valakinek vélemény ?

[ Szerkesztve ]

(#24163) kutga válasza krizsi94 (#24162) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem vennék átlátszó tpu tokot mert amik eddig voltak kivétel nélkül elszíneződtek pár hét használat után.

Let the Zone take me if I am.

(#24164) samu74 válasza krizsi94 (#24152) üzenetére


samu74
addikt

Sajna nem olcsó, Ebayen is 6700-at fizettem érte.

-----------

(#24165) pcnet válasza kutga (#24155) üzenetére


pcnet
addikt

Elixir 2 widgets sok más mellett tud hálózati módot is kapcsolni. 2.3 óta használom, imádom.

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#24166) mono7806


mono7806
tag

Sziasztok!

S Health-al kapcsolatosan kérdeznék: nektek is eltűnt a heti összegzésből a megtett lépések száma?
Frissült pár napja az S Health és én is nyomkodtam kicsit, így most nem tudom, mi okozza ezt.
A május 1-7 alatt "aktív percek" vannak, a korábbi hetek alatt viszont még látom a heti megtett lépéseket, megtett távolságokat.
Megnéznétek nekem, hogy nálatok mit ír ki az utolsó hétre? Látszódnak a lépések és a távolságok, vagy nektek is aktív perceket ír?
Köszi! :)

(#24167) fornettisuti válasza krizsi94 (#24151) üzenetére


fornettisuti
veterán

Igen, amerikából jön és 10nap alatt nalad van. Minden forintját megéri. 👍

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24168) kutga válasza pcnet (#24165) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez is csak a beállításokba visz. :(

Let the Zone take me if I am.

(#24169) harcitomi


harcitomi
tag

Az x-one 3d üvegfóliát tudom ajánlani mindenkinek, pontos a mérete és kiér a szélekig körben az üvegen (néhány tized mm hiányzik a fém keretig) Én mondjuk pont egy gyári hibásba szaladtam bele, az alsó keret szélén a képernyőnél van valami világos fényes csík, olyan mintha ragasztó nyom lenne. 6000,-Ft az uvegfoliak.hu oldalon, én itt találtam a legolcsóbban. Szóltam a forgalmazónak, hogy nem teljesen ok amit küldtek, ezért most kaptam egy x protectort is, majd megnézem az milyen, illetve két fajta jobbnak tűnőt rendeltem Kínából is, valamelyik most már csak jó lesz. Ami még engem zavar, hogy ezek a teljes kijelzőt fedő üvegek csak a kereten vannak ragasztva, ezért nem marad olyan szép sötét a kijelző ha rárakjuk az üveget, magát a tartalomfogyasztást nem zavarja - szép maradt a kép - csak kikapcsolt kijelzőnél lett világosabb a megjelenítő.

(#24170) fornettisuti válasza harcitomi (#24169) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ha Turata full screen üvegfóliát vettél az kuka.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24171) Onnen válasza mono7806 (#24166) üzenetére


Onnen
csendes tag

Helló!

Nekem minden olyan maradt, mint korábban. Látszódnak a megtett lépések, és a legfrissebb verzió van fent.

1337

(#24172) harcitomi válasza fornettisuti (#24170) üzenetére


harcitomi
tag

Nem azt vettem, volt rossz visszajelzés róla. Mofit és valami B betűset rendeltem, nem is voltak olcsók (kb. 2500 darabja) de jók voltak a visszajelzések, és ezek jónak tűntek.Ha mind gáz lesz visszatérek a x-one-ra és rendelek egyet újra, kétszer csak nem lesz rossz.

(#24173) nikkor


nikkor
aktív tag

Sziasztok. Nemrég valaki azt írta a p10 topikban, hogy az exynos processzor nem tökéletesen kezeli a 4g-ről való visszaváltást 3 vagy 2g-re, ezért időnként elérhetetlen a telefon és ez csak akkor derül ki, amikor ő hívást akar róla indítani. Ezen a repülő ki-be segít. Szerinte ugyanez a probléma előfordult alpha-nál és s6-nál is. Mennyire gyakori hiba ez s7-nél, hányan találkoztatok vele?

(#24174) kutga válasza nikkor (#24173) üzenetére


kutga
nagyúr

Én egyszer sem.

Let the Zone take me if I am.

(#24175) pcnet válasza kutga (#24168) üzenetére


pcnet
addikt

Bocs, valóban. Félre értettelek. Azt hittem a gyors elérésre gondolsz. Végülis így is gyorsabb csak a menüt lenyitni mint az egész útvonalat végig járni. A direkt kapcsláshoz root jogosultság kell, valóban. :(

Nikkor: Nekem csak 1.5 hónapja van meg a telefon, ez idő alatt egyszer sem volt problémám, hogy ne lettem volna elérhető. (Telenor) Édesanyámnak Huawei Y3 II-je van egy hónapja, ez idő alatt már 3x nem volt elérhető. (Vodafone)

[ Szerkesztve ]

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#24176) gerner1 válasza nikkor (#24173) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem SoC függő a dolog. Csekély kivételtől eltekintve, az összes készülék visszavált 4G -ről 3G, vagy 2G -re híváskor. Én is találkoztam már ezzel. Én inkább bizonyos helyekhez kötném, ahol gyakorlatilag különösebb trükközés, ennek a hibának a bekövetkeztére-várakozás nélkül érkezik ez a "jutalom" szolgáltatótól függetlenül. Ebben az az érdekes, hogy plö a főváros jelentős részén, nem okoz ez problémát, de vannak helyek, ahol jellemzően halmozottan jelentkezik. Van köztük belváros, és egyébb más terület is. Ezeknél a helyszíneknél, jellemzően nem azonos (még) az egymással szomszédos cellatornyok installációja. Fix 3G, vagy fix 2G -re állítás, a legtöbb esetben segít, de nem garnatált.
A T, nemrég indította el a VoLTE szolgáltatást, egyenlőre csak egy szűkebb kör számára. Ezzel a technológiával -híváskor- a készülék nem vált vissza 4G -ről, ha elérhető az adott helyszínen a VoLTE .

[ Szerkesztve ]

(#24177) nikkor válasza gerner1 (#24176) üzenetére


nikkor
aktív tag

Önmagában a 2g v. 3g-re váltástól nem kell, hogy elérhetetlenné váljon.

(#24178) gerner1 válasza nikkor (#24177) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ezt, hogy érted ?

(#24179) kutga válasza gerner1 (#24176) üzenetére


kutga
nagyúr

Csekély kivételtől eltekintve, az összes készülék visszavált 4G -ről 3G, vagy 2G -re híváskor.

Mivel itthon csekély kivételtől eltekintve nincs még 4G hanghívás, még jó hogy visszaváltanak. :D

Let the Zone take me if I am.

(#24180) gerner1 válasza kutga (#24179) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen. Azok a kevesek, akik a T -nél, a jelenlegi VoLTE feltételeknek megfelelnek, használhatják. Esetükben, már kissebb az esély erre a hibára...

(#24181) nikkor válasza gerner1 (#24178) üzenetére


nikkor
aktív tag

Nem tudták felhívni. 2g lefedettség gyakorlatilag mindenhol van.

(#24182) gerner1 válasza nikkor (#24181) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen, mert a speckó szerinti idő alatt nem tudott felépülni a hívás, amelyhez a készülék visszavált 4G-ről lejjebb, amit talál legjobbat. Amennyiben olyan a környék lefedettsége, hogy plö 3G-ről is visszább kell váltania, már kiszaladhat a készülék az időből, mire 2G -re rakja magát, aztán érkezik az SMS a nem fogadott hívásról. Ezt lehet kivenni az egyenletből, ha fix hálózatra állítva használom.

(#24183) nikkor válasza gerner1 (#24182) üzenetére


nikkor
aktív tag

Én úgy értettem, hogy tartósan elérhetetlenné vált, amíg nem kapcsolt repülőre, majd vissza. De majd rákérdezek.

(#24184) Burt1793 válasza nikkor (#24183) üzenetére


Burt1793
veterán

Ez egy ismert probléma. Nálam nincs jelen, míg a családban lévő s7e-nél néha most is előjön, pedig az is telenoros sim-mel bír és azzal se telefonálnak többet.
A hiba inkább olyan, hogy nem vált le 4G-ről, szinte 0 térerővel tartja azt és ezért nem érkezik meg a hívás.

(#24185) attka


attka
aktív tag

Sziasztok,

Szeretnék megkérni valakit, akinek Telenoros (PAN) nougat (7.0) szoftvere van, hogy csináljon nekem egy video sample-t 1080p/60FPS beállítással és linkelje letölthető formában, mert szeretném kibróbálni, hogy a lejátszóm lejátsza-e.

A fáradozást előre is köszönöm.

Üdv.

(#24186) Burt1793 válasza attka (#24185) üzenetére


Burt1793
veterán

Miért fontos ennyire a telenoros csc? Én megcsinálom neked XEO-val, ha szeretnéd.
Amúgy jobb a 30 fps, több mindent tud a teló és tutira nem röccen meg a felvétel, én így használom.

(#24187) attka válasza Burt1793 (#24186) üzenetére


attka
aktív tag

Szia,

Csak arra gondoltam, hogy minden körülmény legyen ugyanolyan, de szívesen megnézem XEO-val is. Visszatértem egy hónapja MM-re Nougatról, így az asztali lejátszóm le tudja játszani a videókat, viszont az üzemidőm romlott. Nougaton 6 óra körüli SOT volt míg MM-en 3-4 között van. Visszatérnék Nougat-ra, de fontos a video lejátszás is. Annak idején OTA-n csináltam a frissítést, utána volt FR is, de nem segített a lejátszáson. Youtube-ról szedtem le sample-ket érdekes módon azt mind lejátszotta, csak azt nem tudom, hogy nougaton készültek-e.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#24188) Burt1793 válasza attka (#24187) üzenetére


Burt1793
veterán

Nekem lejátssza a samsung smart tv is, a gyári szoftverével. PC-vel nálad is ok?

Várok még egy kicsit, hátha jelentkezik egy PAN-os, de ez tényleg nem számíthat.

[ Szerkesztve ]

(#24189) gerner1 válasza Burt1793 (#24188) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nálam is lejátsza, a mi "stupid" TV -nken. Az asztali lejátszónk is viszi...

(#24190) attka válasza Burt1793 (#24188) üzenetére


attka
aktív tag

Szia,

Ez egy 2011-es BR PIO lejátszó okosított FW-vel, de már nincs hozzá frissítés, és ahol ez van a TV sem smart még. Azért az érdekes, hogy MM által készített megy és a teljesen megegyező adatokkal készült Nougatosat meg nem (codec, stb. minden megegyezik).
OTA-n frissítettem, lehet ennek jelentősége és más lenne ODIN-al?
Telenoros csc-re fel lehet tenni XEO-t minden gond nélkül? (knox, stb.?)

Üdv.

(#24191) nikkor válasza Burt1793 (#24184) üzenetére


nikkor
aktív tag

Jól értem, hogy ez s7-nél előfordul, de a mobilok többségénél nem?
Lehet, hogy csak Telenornál?

[ Szerkesztve ]

(#24192) gerner1 válasza nikkor (#24191) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Van másik készülékekkel is. Érdemes átnézni másik topikokba is, és keresést indítani ezekre. Szifon 6-7 től kezdve P8 - P9 , Honor, stb .. Mindenhol vannak, akik valamilyen formában érinttettek voltak már ezzel. Nem szolgáltató függő, mert mindnél jelen van.

[ Szerkesztve ]

(#24193) nikkor válasza gerner1 (#24192) üzenetére


nikkor
aktív tag

Akkor, ha ezt szeretném elkerülni, nyomozzak, hogy melyik típus nem érintett? Vagy ennek nincs értelme, mert mindegyiknél előfordul/hat?

(#24194) samu74 válasza nikkor (#24173) üzenetére


samu74
addikt

Nem feltétlen kötném a SOC-hoz.Anno mikor belefutottam ebbe a hibába,olvastam egy kanadai user ugyanezt kérdezte egy fórumon .Az S820-as procis S7 volt.
Itt a fórumon is olvasni hogy néha update után javul vagy rosszabbodik a hálózatkezelés...Érdekes téma ez.

-----------

(#24195) nikkor válasza samu74 (#24194) üzenetére


nikkor
aktív tag

De van olyan mobiltelefon típus, ami nem érinett?

(#24196) gerner1 válasza nikkor (#24193) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Amennyiben téged az megnyugtat, hogy személyesen győződsz meg erről, akkor járj utána magad is. Szerintem nincs készülék, amely kivétel lenne. Volt már ebből korábban is, egy kis s..rcsuszamlás. Akkor én -más helyett- vettem a fáradtságot, és úgy gyorsban csináltam kereséseket, másik topikokban. Részletesebb, alaposabb munkával pedig, súlyosabb eredmény is felszínre kerülhet ...

[ Szerkesztve ]

(#24197) Tesztelo.hu válasza Hege1234 (#24075) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Nem használok fóliát. Nem teszek mellé aprót, kulcsot, stb. ami megsérthetné. Leeséskor pedig védi a tok pereme a kijelzőt.

(#24198) nikkor válasza gerner1 (#24196) üzenetére


nikkor
aktív tag

Ez rossz hír. Még nem volt 4g telefonom, de most vásárlás előtt állok.

(#24199) kutga válasza nikkor (#24198) üzenetére


kutga
nagyúr

Ha találsz egy hibátlan telefont akkor azért szólj. ;]

MOD
pcnet
Le is töltöttem, gyorsabb mint a beállításokban pötyögni. Anyáméknál beltérben katasztrófa a 4G, ott kapcsolgatom.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#24200) gerner1 válasza nikkor (#24198) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Csak egy kérdés... Mit vesztesz, ha adott esetben, egy ideig mondjuk inkább nem 4G -n használod a telefont ?? ... - Nem biztos, hogy téged is érinteni fog, de tegyük fel, hogy igen. Böngészéshez, napi rutin feladatokhoz, amelyekhez kell online kapcsolat, teljesen megfelel a 3G is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.