Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#40001) Watt25 válasza Freiherr (#40000) üzenetére


Watt25
veterán

Igen, én is S3 után egy Nexus 5-öt használtam, visszalépésnek éreztem az LCD-t. Akkor megfogadtam: csak amoled.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#40002) oszi666 válasza kutga (#39972) üzenetére


oszi666
őstag

légyszi ha van időd akkor írd majd le hogy az akkucsere segített-e tényleg bármit.
Nekem kb 2-4 óra SoT-tal már napközben legalább egyszer kell tölteni van hogy többször is

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#40003) oszi666 válasza Freiherr (#40000) üzenetére


oszi666
őstag

nekem inkább a víz elleni védettség hiánya
számomra a xiaomi m8 lenne egyelőre a nyerő

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#40004) coolpet


coolpet
senior tag

Sziasztok!

Sim lett cserélve a telefonon, de szeretném kikapcsolni a SIM kártya pin kérését.
Megtaláltam a menüpontot, SIM PIN néven, de inaktív a csuszka.

Hogy lehet feloldani az 'inaktivitást' hogy kikapcsolhassam?

Köszi!

2019. jan 1 frissítéssel van ellátva a készülék.

(#40005) coolpet válasza coolpet (#40004) üzenetére


coolpet
senior tag

Másik telóban kikapcsoltam a sim lockot, de visszatéve ugyanúgy szürke, csak most épp off állapotban van a csúszka. Szóval most bekapcsolni nem lehet.

Tuti valami teló beállítás okozza de mi :)

(#40006) hjanó válasza coolpet (#40005) üzenetére


hjanó
csendes tag

Ne a csúszkát próbáld tologatni, hanem érintsd meg a mellette lévő szövegrészt a „SIM-kártya zárolása” alatt. Kérni fogja a jelenleg érvényes pin kódodat, és csak utána enged bármit is változtatni. Fő a biztonság! Nehogy már bárki csak úgy ki-be tudja kapcsolgatni!!!

(#40007) coolpet válasza hjanó (#40006) üzenetére


coolpet
senior tag

Ez megvolt :) semmire nem reagál, ki van szürkülve.

Más menüpontok aktívak és reagálnak is.
Ez nem. Egyébként egy S8-ba tettem, és ott működött a csúszka is és a szöveg is. Ki is kapcsoltam a pin kérést.

(#40008) melan


melan
senior tag

Utódkeresésben vagyok, előtérben a kamera. Ahogy látom, e kettő közül lesz befutó: Huawey P20Pro vagy S9+.
Váltástapasztalat valakinek? Tényleg szívesen fogadok véleményt pro/kontra...

(#40009) kutga válasza melan (#40008) üzenetére


kutga
nagyúr

Én nem vagyok EMUI párti.

Let the Zone take me if I am.

(#40010) kaciokos válasza kaciokos (#39990) üzenetére


kaciokos
őstag

... vagy inkább S10e? :D

(#40011) Lenry


Lenry
félisten

tavaly végül a beszédhangszóró elhalkulása garanciális javítást eredményezett (cserélték a hangszórót meg a hátlapot)
most viszont megint egyre halkabb...
vissza fogom megint vinni egy újabb cserére, de ez mennyire gyakori hiba? mással is fordult már elő?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#40012) samu74 válasza Lenry (#40011) üzenetére


samu74
addikt

Nekem a kijelző cserekor kicseréltek azt is ,bár problémám nem volt vele.Sanda gyanúm, hogy másnak lehetett problémája vele...Nem hinném hogy önszorgalomból "csak úgy " kicserélnék.

-----------

(#40013) kalolaci válasza samu74 (#40012) üzenetére


kalolaci
senior tag

Amit kivettek a tiédből, azt másnak rakták be?

(#40014) #33253120 válasza samu74 (#40012) üzenetére


#33253120
törölt tag

Kijelző cserénél (ahogy hallottam) van egy szett amit be kell rakniuk ha jó ami benne van, ha nem. Lehet ez is a része.

(#40015) Lenry válasza #33253120 (#40014) üzenetére


Lenry
félisten

a szervizes elmondása szerint a hátlapot minden megbontásos javításnál automatikusan cserélik, mert csak így marad meg a vízállóság

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#40016) samu74 válasza kalolaci (#40013) üzenetére


samu74
addikt

Nem feltétlen.
Inkább az hogy tényleg problémás és megelőzés jelleggel. Vagy amit fentebb írtak, a kit része.

Lenry ezt pl. meg tudom cáfolni, a hátlap nálam maradt, és a vízállóság is.Amit jól le is teszteltem a strandon .

-----------

(#40017) #33253120 válasza Lenry (#40015) üzenetére


#33253120
törölt tag

Nekem is IMEI nélküli van már rajta, szóval vágom, de van akiknek meg a régi kerül vissza. Lehet azok a szervízek ahol a régi kerül vissza beruháztak hátlapmelegítő hőkamrára? :)
Mindjárt töltök fel képet is.
Szerk.:

[ Szerkesztve ]

(#40018) gerner1 válasza #33253120 (#40017) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nekem is az eredeti hátlap került vissza.👍

(#40019) Nimda


Nimda
addikt

Hello!

Hosszas gondolkozás és utánajárás után, úgy döntöttem, ilyen készüléket veszek. Számomra ebben a méretben és árban nem igazán van jobb alternatíva jelenleg. Viszont sajnos későn olvastam a garanciális feltételeket és a piacon a még egyetlen helyen kapható ezüstöt rendeltem meg. Úgy tudom ez nálunk nem hivatalos színvariáns, bár a bolt 1+1 évet ad, amiben az első év gyári. Hogy ebből mi lesz az igaz, nem tudom, de már csak az arany színű kapható a boltok 99%-nál. Remélem nem nagyon szokott vele baj lenni, kár lenne érte.

(#40020) Seraph 16 válasza #33253120 (#40017) üzenetére


Seraph 16
őstag

A héten jött vissza a szervizből. Kontaktos volt az USB csatlakozó, illetve mondták, hogy a kijelzőt is cserélték, hogy miért azt nem tudták megmondani. Minden más maradt az eredeti. 8 nap alatt készült el. Leadáskor, felvételkor gyors és segítőkész volt a kiszolgálás. A javított készülék is hibátlanul üzemel. A Váci úton adtam le.

Szerk.: A5 (2016) cserekészüléket kaptam a javítás idejére.

[ Szerkesztve ]

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#40021) samu74 válasza Seraph 16 (#40020) üzenetére


samu74
addikt

Az usb aljzat lehetne kicsit tartósabb. Nálam is feladta közel 2 évesen úgy, hogy legtöbbször QI töltőn volt...

-----------

(#40022) ACE- válasza samu74 (#40021) üzenetére


ACE-
addikt

Mármint gondolom vezeték nélkülin...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#40023) Seraph 16 válasza samu74 (#40021) üzenetére


Seraph 16
őstag

Igen. Ez is másfél év körül járt. Olyan, mintha könnyen koszolódna (korrodálódna?).

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#40024) #30662400 válasza melan (#39999) üzenetére


#30662400
törölt tag

P20 Pro esetleg? Az AMOLED.

(#40025) #30662400 válasza melan (#40008) üzenetére


#30662400
törölt tag

Szia!
Én P20 Pro-ra váltottam.

Teljesen rendben van vele minden, kicsit hiányzik a vezeték nélküli töltés, de cserébe sokkal tovább bírja az akksi, akkor is, ha csak 20 percre dugom töltőre. Amúgy nálam kb. 2x tovább bírja, mint az S7.

A notch-ot kitakartam, a Type C-jack átalakítóval használom a fülesemet, ezt hamar megszoktam. A kamera tényleg nagy előrelépés, várom is a jobb időjárást, hogy rendesen kipróbálhassam, de egyelőre nagyon szuper.

A rendszer gördülékeny, a Chrome meg a YouTube tud döcögni görgetés közben,de az itt nálunk mindegyik telefonon (S7, Redmi Note 6 Pro), úgyhogy a Samsung Browsert használom azon is.

Ja, és a költöztető alkalmazás is elég jó, simán átvitt wifin minden fontos adatot: névjegyzék, hívásnapló, SMS-ek, képek, videó, mp3, de még az alkalmazásaimat is: csak belépnem kellett újra.

(#40029) davidovi


davidovi
tag

Folyékony kijelzővédőről van valakinek tapasztalata? (pl arról amit a mediamarkt okos pontján raknak fel 5-6 ropiért)

(#40030) gerner1 válasza samu74 (#40028) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Már jeleztem, hogy ami nem S7 tapasztalat (stb), azt tegyétek OFF -ba, akár a poszton belül. Így az S8, S9, HTC tapasztalatok itt továbbra is OFF. Ezeket is eddig kértem, kulturált hangnemben, civilizáltan. Normális, közérthető magyarázattal együtt.

Megkérlek, hogy az ilyenfajta hangulatkeltő reakcióidat tartsd máshová, mert erre okot nem kaptál eddig sem. Köszönöm.

(#40032) Habib[HUN] válasza davidovi (#40029) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Kb hajszálkarcok ellen jó. Nagy pofon ellen nem véd. (Legalábbis én ezt tapasztalom, mint mobilboltos)

(#40034) davidovi válasza Habib[HUN] (#40032) üzenetére


davidovi
tag

akkor inkább hagyományos fólia (és tempered glass, ami mondjuk S7-nél pont nem játszik mert nincs jó) ?

(#40035) Habib[HUN] válasza davidovi (#40034) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Tempered glass-ból van olyan ami 3d-s. Abból is azoknak van értelme, amiknek a szegélye színezett. Tehát nem látszik, hogy fent van a fólia. Az íves fóliák kritikán aluliak amúgy, szörnyen néznek ki a telefonon. Holnap nyitom a boltot, megnézem hogy melyik is lehet jó az s7-re szerintem. S7-nél azért mindig vakarom a fejem. A sajátomon 2,5 éve nincs fólia.

(#40036) Zoló1981


Zoló1981
tag

Végre ma én is megkaptam a febr. 1 bizt. frissítést a telómra!

Zoló, a segédM. - Samsung Galaxy S7 | acer aspire E15 | LG 32LA620S | LG 55UH850V | LG G2 mini (D620r)

(#40037) Burt1793 válasza Zoló1981 (#40036) üzenetére


Burt1793
veterán

Semmi különös, ugyanolyan, mint a januári.

(#40038) Lehiñito válasza davidovi (#40034) üzenetére


Lehiñito
senior tag

Nekem bevált a gyári samu fólia. Lekerekített szélei vannak, ami fedi teljesen a kijelzőt, és pontosan illeszkedik. A ringke tokom sem gyűri fel a széleit, csak pontosan kell felrakni. 3ezerért vettem legutóbb és 2db van benne.

(#40039) Habib[HUN] válasza Lehiñito (#40038) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Az se rossz fólia, bár szerintem a pofon ellen nem véd. Meg kényes, hogy milyen tokba rakod bele.
A Diamond Glass edge fóliája szerintem most a legjobb. Az Xpro féle 3d üveg, az nagyon meh kategória.

(#40040) kutga válasza Burt1793 (#40037) üzenetére


kutga
nagyúr

Legalább jön. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#40041) zolikaDB válasza jeni (#39975) üzenetére


zolikaDB
veterán

Igen, nekem is.
Foleg a PH lapcsalad Forum reszen.
A lap tetejere gomb nem is mindig mukodik. Marmint amit a forummotor tud.

(#40042) zolikaDB válasza Habib[HUN] (#40039) üzenetére


zolikaDB
veterán

Samu folia szerintem szep, 1-2 hetig, utana sz@r.
A felso retege valik el.

Szinezett szelu folia: szep, par napig. Nincs ragaszto az egesz folian, csak a konturokon, es szepen megy ala a por.

Fentiekbol 2-2 darab is ezt bizonyitja.

Ugyhogy nemsoka felteszek egy Nillkin Crystal Clear sima PET foliat. Hatha az nem valik fel.

(#40043) Habib[HUN] válasza zolikaDB (#40042) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Nekem ezért nincs rajta fólia. Nem találtam tökéleteset 2,5 év alatt. Most már nem is kell. Amúgy szinte minden telefonnál szívás, ahol egy kicsit is hajlik a széle.

(#40044) zolikaDB


zolikaDB
veterán

No, bar nem ajanlja fel a telefon, de apkmirror-rol feltettem ezt a Galaxy Browser verziot, tesztelem: [link]
Uj UI.

(#40045) Zoló1981


Zoló1981
tag

Én találtam egy jó színes üvegfóliát, ami illeszkedik, de sajnos nem olyan arany, mint a telefon, viszont olyan arany, mint a mophie tokom, de sajna kicsit ferdén raktam fel, ami nem zavaró (1-2 pixelt takar), mint ahogy a kis letörés sem a sarkában.

Zoló, a segédM. - Samsung Galaxy S7 | acer aspire E15 | LG 32LA620S | LG 55UH850V | LG G2 mini (D620r)

(#40046) Fifi válasza zolikaDB (#40044) üzenetére


Fifi
őstag

Mi is a konkrét gond? Én régóta a bétát használom megelégedéssel:
Samsung Internet Browser Beta

(#40047) zolikaDB válasza Fifi (#40046) üzenetére


zolikaDB
veterán

"Ugral", remeg, a PH lap alja/teteje gombra nem reagal, rezzen egyet es nem moccan, sajat page up gombja viszont jo.
Nagyitasra neha nem reagal vagy igen, de osszeugrik.
Szoval, nem olyan, mint frissites elott.
Ez nem jo:

De feltettem a legeslegujabbat, es az eddig oke.
Uh szoftver-bug volt.

(#40048) fornettisuti


fornettisuti
veterán

TMH februári biztonsági frissítés is on.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#40049) benczeb válasza fornettisuti (#40048) üzenetére


benczeb
aktív tag

Valóban.

(#40050) nikkor


nikkor
aktív tag

Sziasztok.
2017.októberi a telefonom. Még 7.0-án vagyok.
Eddig komoly hiányosságot nem tapasztaltam, leszámítva, hogy időnként fotózás közben érthetetlen okból időnként bekapcsol a sorozatfelvétel funkció és lő 50-100 képet. Persze, kicsit zavaró a sűrűn megjelenő, frissítésre buzdító üzenet.
Érdemes frissíteni? Mik a frissítés előnyei, hátrányai?
Ha frissítek, OTA tenném. Mire figyeljek?
Vagy jobb Smart Switch-csel? Ha igen, miért?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.