Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24651) Taci válasza samu74 (#24650) üzenetére


Taci
addikt

Mert ezt a szolgáltatók is "öntörvényileg" implementálhatják? Nem kell megvárniuk, amíg a Samsung kiad egy hivatalos frissítést, utána ők rádobják a saját T-s dolgaikat, és utána küldik csak ki? Ezzel a folyamattal nem vagyok tisztában.

(#24652) gerner1 válasza Taci (#24651) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A samu jelzi, hogy lesz újabb frissítés, és egyeztet a szolgáltatókkal. Majd megvárja, amíg a szolgáltatóktól a határidőig beérkezik mindaz, ami a kiadás előtt az "ő" restanciájuk. Itt szoktak "elcsúszni" a szolgáltatók (plö PAN, rendszeresen). Ezt követeően jön egy ismételt ellenőrzés, és ha rendben, akkor a Samsung ütemezése szerint, ki kerül az OTA szerverekre, mert a végső kiadás, az a Samsungé. Nem a szolgáltatóé.

[ Szerkesztve ]

(#24653) samu74 válasza Taci (#24651) üzenetére


samu74
addikt

De,persze ahogy megkapják a samsungtól rakják bele a vackaikat,és adják ki.
Viszont a függetlenek régió szerint kapnak frissítést,és van úgy pl. a magyar szolgáltatók hamarabb kiadják,minthogy a független magyar megkapná.Mert nem egyszerre jön ki a függetlenekre az update,gondolom a szerverek korlátozott terhelhetősége miatt.
Más:
A sammobile-on olvastam,hogy a hollandoknál már kijött a májusi update,373 mb-os kb.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#24654) kutga válasza samu74 (#24653) üzenetére


kutga
nagyúr

Én vodán vagyok és erre még semmi nem jött. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#24655) samu74 válasza kutga (#24654) üzenetére


samu74
addikt

Pedig jópár hete írtam,hogy a német vodás romra jött update,de úgy látszik a magyar voda bealudt. :)
Ez a májusi még nem most jön nekünk szerintem,kell 1-2 hét.

-----------

(#24656) kaciokos válasza nokiauser (#24623) üzenetére


kaciokos
őstag

Miért? Eredetileg G930FXXU1DQB1 volt fent, ezt csaptam felül a tőled kapott G930FXXU1DQD2-vel, és most az update frissítette G930FXXU1DQD7-re. Józan paraszti ésszel azt feltételezném, hogy amit a köztes verzióban már javítottak, azt csak nem rontották el újra (bár sosem kizárt).

Szerk:

(#24655) samu74 - Magyar Vodánál most komoly programozói erőforráshiány van, a saját Smart appjukat sem tudják működésre bírni.

[ Szerkesztve ]

(#24657) gerner1 válasza samu74 (#24655) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Egyetértek. Sajnos elég nagy a késlekedés. Nem is emlékszem, hogy ilyen mikor volt utoljára, hogy eltelik bő 2 hónap is, mire frissítés érkezik.

(#24658) Taci válasza samu74 (#24653) üzenetére


Taci
addikt

samu74 és gerner1: Köszönöm a felvilágosítást! :R

(#24659) kutga válasza samu74 (#24655) üzenetére


kutga
nagyúr

Lehet valamikor felügyeskedek egy független romot. Bár nem biztos hogy azzal jobban járok.

Let the Zone take me if I am.

(#24660) samu74 válasza kaciokos (#24656) üzenetére


samu74
addikt

Az az egy app amit használok,és hasznosnak találom,de kriminális ahogy működik...
Na ehhez még társul az,mikor fizetném online a telefonszámlát és az OTP oldala is összf@ssa magát... :)
kutga én próbáltam azt is,de előrébb nem leszel vele.Nálam a BTU rom a nyerő,ezzel nem volt gondom.

[ Szerkesztve ]

-----------

(#24661) Deck


Deck
titán

Hát srácok úgy alakult, hogy S8+ -ra kell váltanom, sajnos :D

[ Szerkesztve ]

PS5

(#24662) Burt1793 válasza Deck (#24661) üzenetére


Burt1793
veterán

Olcsóbbra kellett váltanod, kellett a pénz? :C

És gyorsabb? :D Majd írd meg, hogy milyen! Én elég gyorsan elvetettem a telót. Egy sd kártyás pixelre cseréltem volna maximum az s7-et.
Ujjlenyomatolvasóhoz már nyújtod a mutatóujjadat? :D

[ Szerkesztve ]

(#24663) Deck válasza Burt1793 (#24662) üzenetére


Deck
titán

Ja, kell piára a pénz, itt a jó idő ;]

PS5

(#24664) gerner1 válasza Deck (#24661) üzenetére


gerner1
Topikgazda

:D Huha ... nagyon kell sajnálnunk ... Grat :)

[ Szerkesztve ]

(#24665) Deck válasza Burt1793 (#24662) üzenetére


Deck
titán

Persze megírom. Van még S7 a családban ;)
Ujjlenyomatolvasó hátul viszont kurva nagy hülyeség. A gyorsaságnál meg tuti van egy szint aminél már nem látod a különbséget. Hardveresen meg ugyanaz a 2 telefon kb :D

PS5

(#24666) Burt1793 válasza Deck (#24665) üzenetére


Burt1793
veterán

Igen, sok pénzt nem feltétlenül érdemes költeni s7-ről s8-ra váltásnál, mert nincs nagy ugrás egy generáció különbségnél.
Üzemidőben lehet jó, nekem most 40%-on van az s7 tegnap dél óta, kicsit kevesebb, mint 4 óra SoT-vel, az s7e a családban 40%-ra merülve 4,5 óra SoT-t szokott tudni, tehát ebben jobb (mondjuk az s7-em márciusi, az edge meg novemberi). Ha a 2018-as kütyük se lesznek sokkal jobbak, akkor próbálom tartani magam ahhoz a fogadalomhoz, hogy 3 évig megtartom az s7-et. :)

Írisz szkenner mennyire használható? Pl zsebből elővéve séta közben? Ágyban este? Sebességben milyen az ujjlenyomatolvasóhoz képest?

[ Szerkesztve ]

(#24667) Deck válasza Burt1793 (#24666) üzenetére


Deck
titán

Én se akartam váltani és nemis érdemes szerintem se. Csak kaptam egy kihagyhatatlan családon belüli ajánlatot ;)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#24668) alex devil válasza gerner1 (#24649) üzenetére


alex devil
senior tag

Igen, ezt próbáltam először de nem nyert sajnos.

S23

(#24669) gerner1 válasza Burt1793 (#24666) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Egyetértek.

@dekrer .. -Az irisz scanner engem is érdekelne, és a pofa felismerő algoritmus is. Szerintem az előbbbi ha jó, akkor engem plö nem is zavar(na), hogy hátulra került az ujjlenyomat, hiszen egy valóban jó irisz -es azonosítás az mgasabb szintű biztonság. Gondot esetleg az okozhatja, hogy plö bankoláshoz, fizetéshez az appok még nincsenek felkészítve, és az miatt ujjlenyomat kell, amit így -talán- nehezebb használni.

[ Szerkesztve ]

(#24670) harcitomi


harcitomi
tag

A telefon rendszere 3 nap után az összes nem használt alkalmazást alvóba teszi? Vagy érdemes azokat külön letiltogatni?
És az a3 telefonomon volt olyan, hogy milyen sűrűn szinkronizáljon gmail-nél, itt ilyet nem találok.

[ Szerkesztve ]

(#24671) bulikavagyok válasza Burt1793 (#24666) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Zsebből elővéve séta közben -szinte egyáltalán nem, ágyban este viszont hibátlanul működik. Én 100-ból 98-szor az ujjlenyomatolvasóval ébresztem a telót.

gerner1: Az arcfelismerés az írisszel együtt lenne használható, viszont a kettőt nem lehet kombinálni. Az ujjlenyomat mellé vagy az egyiket, vagy a másikat tudod csak aktiválni.

[ Szerkesztve ]

(#24672) SX Wave válasza gerner1 (#24642) üzenetére


SX Wave
aktív tag

gerner1 és kulu22 köszönöm szépen az infókat és méréseket :R

Nem azért nem játszol, mert megöregedtél. Azért öregedtél meg, mert elfelejtettél játszani. 5110 > 3210 > 3310 > 3330 > ME45 > 3100 > SX1 > 6233 > E51 > Wave II > XPERIA mini pro > SIII > Note 3 > Note 4 > S7 > Note 8 [Gear S3 Frontier] > Note 9 8/512GB [GW4 esim] / Tab S7+ 5G > S22 Ultra 12/512GB

(#24673) Burt1793 válasza bulikavagyok (#24671) üzenetére


Burt1793
veterán

Mi a max szem-telefon táv, aminél még működik?

Persze jön most a meleg, az izzadt kéz ront az ujjlenyomatolvasó hatásfokán... bár 10ből 9szer még így is azonnal beenged az s7.

(#24674) bulikavagyok válasza Burt1793 (#24673) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

30-35 cm kb. Nekem az S7-esen majdnem 100%-os az ujjlenyomatolvasó. Az S8 sajnos jóval ez alatt van, mivel még gyakran nyúlok mellé. :B Viszont ha eltalálom gyorsabban nyílik a teló, mivel nem kell külön gombot nyomni. Ez az S7-nek egyébként nagy hiányossága.

[ Szerkesztve ]

(#24675) gerner1 válasza bulikavagyok (#24671) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Kössz az infót! :) :R

(#24676) Burt1793 válasza bulikavagyok (#24674) üzenetére


Burt1793
veterán

A 10ből 9 lehet hogy lefele kerekítés volt, de nem baj, általában pont akkor nem enged be, amikor a leggyorsabban lenne rá szükségem... 😃
Nincs vele baj, a lenyomást is megszoktam, persze sebességben se tudja az iphone vagy kínai csúcstelók szintjét.

(#24677) kengyel válasza kutga (#24654) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én is arra várom, de sajnos alszik a " banda " :)

kengyel

(#24678) Tesztelo.hu válasza samu74 (#24650) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Hogy érted? Függetlenre van májusi update is, szolgáltatósokra március óta nem jött ki semmi.

(#24679) kutga válasza kengyel (#24677) üzenetére


kutga
nagyúr

Nem mintha baj lenne a mostanival, de azért ha van biztonsági frissítés az nem árt. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#24680) szildavid90


szildavid90
aktív tag

Hogyan tudok olyan appot vásárolni a play áruházbol ami azt irja, hogy nem áll rendelkezésre az országomban? Köszi

(#24681) Poplacsek


Poplacsek
senior tag

Mindenkinek megjött már XEH-re a QD7-es frissítés? Nekem még a QB3-as firmware van és az írja a frissítő, hogy a legfrissebb szoftver van rajta. Az befolyásolhatja ezt, hogy a modemet már korábban frissítettem a QD7-esre? :F

(#24682) gerner1 válasza Poplacsek (#24681) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Hogyne . Megkaptuk, bő 1 hete kb. Befolyásolhatja.

[ Szerkesztve ]

(#24683) Poplacsek válasza gerner1 (#24682) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Hmmm.. Visszaraktam Odinnal a QB3-as modemet, de továbbra is azt írja a frissítő, hogy telepítve vannak a legújabb frissítések.. A modemen kívül semmi máshoz nem nyúltam korábban. :F

(#24684) gerner1 válasza Poplacsek (#24683) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Letöltöd a legdfrisseb ROM -ot, és Odin -nal felrakod imét komplett, a HOME_CSC.... -vel. Ezzel meglesz az update, marad a belakott állapotod. Mintha OTA -n frissítetted volna ...

(#24685) #54715584 válasza szildavid90 (#24680) üzenetére


#54715584
törölt tag

Szia,

Még nem találkoztam ilyennel. Melyik app lenne ez?

(#24686) Poplacsek válasza gerner1 (#24684) üzenetére


Poplacsek
senior tag

OK, királyság, este megcsinálom. A XEH-es QD7-et már letöltöttem a sammobile-ről. Azt mondod, hogy AP, BL, CP és HomeCSC egyeszerre flash-elése mehet és megmaradnak a beállításaim, meg a Knox is marad 0x0? ;)

[ Szerkesztve ]

(#24687) gerner1 válasza Poplacsek (#24686) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen.

(#24688) Seraph 16 válasza szildavid90 (#24680) üzenetére


Seraph 16
őstag

Proxy server?

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#24689) gerner1 válasza szildavid90 (#24680) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Esetleg megpróbálhatod, hogy letöltöd a TunnelBear appot (ingyenes). Regisztrálsz. Aztán a telefont kapcsold ki, és vedd ki belőle a SiMkártyát. Kapcsold be a telefont, ellenőrizd, hogy a helymeghatározást is kikapcsoltad. Lépj a Beállítások ->Alkalmazások -ba, és keresd meg a Google Play Áruházat, és töröld az adatait. Utána indítsd el Tunnelbear -t, és mozgasd Észak-Amerikába. Amikor a "maci" kibújt, és kiabál, akkor nyisd meg a play-áruházat, és ismételd meg a vásárlási kísérletet. Közben -amikor már a play-áruházban vagy- kikapcsolhatod a TunnelBear -t, mert 500 mega a havi ingyen limit. Utána, már anélkül is működik a play-áruház, amíg vissza nem teszed a SiM -met.

[ Szerkesztve ]

(#24690) szildavid90 válasza gerner1 (#24689) üzenetére


szildavid90
aktív tag

Áh köszi, de nem ér ennyi macerát. :)

(#24691) toompa válasza Poplacsek (#24681) üzenetére


toompa
őstag

Én tegnap este kaptam meg,egy manuális kereséssel.a frissítést. Szerintem várj 1-2 napot. Nem egyszerre jön mindenkinek,úgy látszik.

(#24692) Poplacsek válasza toompa (#24691) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Sajnos megcsináltam, rendben lefutott a flash-elés, de újraindítás után miután a SIM-et feloldom a PIN-el, nem akar elindulni a rendszer, kikapcsolja a kijelzőt és úgy érzem, hogy melegszik a készülék... :W
Alighanem FR lesz a vége...

[ Szerkesztve ]

(#24693) gerner1 válasza Poplacsek (#24692) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Jó lesz az, csak várni kell még. A SiM feloldó kódot hamarabb kéri, mint ahogy befejezi a frissítés utolsó fázisát.

(#24694) Poplacsek válasza gerner1 (#24693) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Hát nemtom, én úgy látom, hogy ez nem lesz jó. vártam 20 percet, de semmi.. Vol.down + power-el restartoltam, akkor PIN kód beírás nélkül kikapcs, majd boot menü, wipe cache, restart, de semmi változás.
PIN kód beütés után a kijelző elsötétül, home gombra néha felvillan 2-3 másodpercre...

Most mikor felvillant pár másodpercre a kijelző, azt is láttam a zárképernyőn, hogy a google play 5 alkalmazást frissített, szóval a rendszer már megy a háttérben, de kikapcsolódik a kijelző....

[ Szerkesztve ]

(#24695) nokiauser válasza Fifi (#24648) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Sok frissítési kísérlet után mindig a BPJJ-t kellett visszaraknom, azzal tökéletes.

(#24696) nokiauser válasza kaciokos (#24656) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Én is mindig ebben reménykedtem, de a DQD7 frissítés mellé is vissza kellett raknom a BPJJ modemet.

(#24697) Poplacsek válasza nokiauser (#24696) üzenetére


Poplacsek
senior tag

És miben látod jobbnak a BPJJ modem firmware-vel?

(#24698) nokiauser válasza Poplacsek (#24697) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Van a kérómban 2-3 olyan pont, ahol ha leteszem a telót, előbb-utóbb az a üzenet fogad, hogy "Csak segélyhívás", vagyyis elveszti a hálózatot. MM alatt ez sosem jött elő, csak miután 7-esre frissítettem. Kínomban egyszer kipróbáltam, hogy visszateszem az utolsó jól működő firmware modemét (BPJJ) és ez bejött, minden frissítésnél, egyszer sem veszt hálózatot.

(#24699) Taci


Taci
addikt

Alkot a MediaMarkt:

"Ezúton tájékoztatjuk, hogy a fenti számú rendelésében szereplő 1193979 cikkszámú SAMSUNG SM-G930 Galaxy S7 32GB típusú fekete színű kártyafüggetlen okostelefon még beszerzés alatt áll.

A forgalmazótól kapott legfrissebb információ alapján a beszállítás június első felében várható. Addig is szíves türelmét kérjük és elnézést a kellemetlenségért!"

... :(((

(#24700) m_balint2002 válasza Taci (#24699) üzenetére


m_balint2002
tag

Naneeee. :W En még nem kaptam ilyen emailt, biztos azert mert nekem a heten beszerzik :'D Neeem :'DDDDD

"Szeretnék hasznos tagja lenni a csapatnak."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.