Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23001) MPite válasza HarleyCustom (#23000) üzenetére


MPite
tag

Váci út 30.

(#23002) frankweber: Igen, tudtommal ez a központi, lakosság számára is elérhető ügyfélpont, hivatalos nevén Samsung Smart&Premium Megoldás Központ. Általában innen továbbküldenek mindent a TMX-be, kisebb problémákat helyben is meg tudnak oldani. Az én esetemben innen a központi Samsung szervízbe küldték a telefonom, mert a csereutalványos készülékeket egyből oda küldik. Ha van saját szervízük, akkor nem tudom, miért nem mindent ott csinálnak, de gondolom kapacitáshiányuk van, vagy nem tudom, a sebesség nem volt az erősségük, az tény.

[ Szerkesztve ]

(#23002) HarleyCustom válasza MPite (#23001) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Jó, de az mi? Samsung szerviz?
Bocs, de nincs tapasztalatom ebben. Mindig jöttek érte...

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#23003) TommyNagz


TommyNagz
senior tag

Sziasztok! Nektek is hulyeseget mutat Nougaton a beallitasoknal a multi window mode help szovege az abraval? Nalam azt mutatja ahogy marshmallown kellett, nem ahogy nougaton. Tehat a kepernyo sarkabol huzast mutatja ami itt nem mukodik. 7 alatt a task switcher gombot kell megnyomni es ott a kepernyo kozepere huzni a kivant appot.

encapsulation dot1q

(#23004) Tesztelo.hu


Tesztelo.hu
senior tag

Használ valaki Gboard billentyűzetet? Működik magyarul a diktálás? Nekem csak pittyen egyet és nem történik semmi.

(#23005) #33253120 válasza HarleyCustom (#22993) üzenetére


#33253120
törölt tag

(#23006) #33253120 válasza HarleyCustom (#22995) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ha mindig a mysamsungon keresztül jelented be a hibát, és ott is jelzed az esetleges elégedetlenséget, akkor egy idő után felkínálják. Simán átnyúlhatnak a szervizes hülyeségeken, mert a szervizt ők fizetik.

(#23007) Hege1234


Hege1234
addikt

Sziasztok!

nagyon úgy néz ki ez lesz a következő telefonom
használ rajta valaki LineageOS-t ?

(#23008) #33253120 válasza Hege1234 (#23007) üzenetére


#33253120
törölt tag

Már van rá hivatalos?
Amikor utoljára néztem, még nekem kellett volna lefordítani forrásból...

(#23009) Hege1234


Hege1234
addikt

[link]
ezek szerint van
meg van pár youtube videó
viszont akkor ezek szerint nincs tapasztalat hogy mennyire stabil

Szerk:
herolte nevet kapta...

[ Szerkesztve ]

(#23010) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Sziasztok!

Van itt volt vagy jelenlegi G5 tulaj? Milyen tapasztalataitok vannak? Melyik jött be jobban? Miért cseréltél S7-re vagy mentél vissza G5-re?

- Köszi :))

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#23011) HarleyCustom válasza NandorHUN (#23010) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Volt... 2x is...ugyanaz :)
Gyengébb akkuidő,ips LCD nekem nem annyira jön be, unalmas forma, gyenge anyagminőség.... Stb.... Sokkal smoth-abb az S7...nem szeretem a hátsó ujjlenyomat olvasót,...kényelmetlen a mindennapi használatban, mert nagyobb
Előny: olcsóbb használtan,

Sokkal minőségibb az S7.
A G5, mint egy játék telefon.

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#23012) #33253120 válasza NandorHUN (#23010) üzenetére


#33253120
törölt tag

Kollégám G5-öt használ. Ha adsz paramétereket, akkor jövő héten valamikor rá tudunk arra nézni ami téged érdekel.

(#23013) NandorHUN válasza #33253120 (#23012) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szia!

Bármint milyen paraméterekre gondolsz? Hogy kiprobaljam?

Kamerában meg ugye a G5 jobb, kijelzőben a Samu, sebességben tie van. Ez az ami a papírrol meg videokról lejön.

Mert érzésre nyilván más a kettő, mint ahogy sokan mondják, de így videokon nekem nem tűnt rosszabbnak a G5. IGazaból utoljara S5-t próbáltam, de akkoriban ez a Samsung formavilág a fix nyomogombokkal (nem on screen) annyira nem jött be, mert nem lehet variálni.), illetve nem elég a középső gombhoz ha csak hozzáérek, hanem meg kell nyomni - míg on screen gombok variálhatóak és elég ha csak rátappintok -, engem igazából ez utóbbi ami eléggé visszafogott eddig.

De S7-ről csupa jót hallottam csak.

[ Szerkesztve ]

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#23014) HarleyCustom válasza NandorHUN (#23013) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Az, hogy mi van a videókon, meg a papíron leírva, pont nem számít.
Használni kell...
Egyáltalán nem jobb a kamera a G5-ben. Inkább más.... de nem jobb.
Mit írtak, vagy mondtak a videókban? Mi a jobb benne? Kíváncsi vagyok...
Ugyanis nekem van/volt mindkettő

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#23015) NandorHUN válasza HarleyCustom (#23014) üzenetére


NandorHUN
addikt

Igen? És maradtál S7 mellett?

Igazból képminőséget néztem, nekem részletesebbnek tűnt a G5, de végül is nem is csada, mert F/xx értékben nincs nagy különbség, no meg 16Mp-es, illetve van széles látószögüje is a készüléknek.

Olyan sokat nem fotózok, szóval ha nincs hatalmas különbség engem annyira nem zavar, nyilván más szempontok is vannak kamerán kívül.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#23016) Kroni1


Kroni1
veterán

Sziasztok!

Sok-sok várakozás, meg apróhirdetés átfésülés után ma végre birtokba vehettem az áhitott Telekomos S7 Black Onyx 32GB készülékemet. Az asszony S6-osa után már sejtettem, hogy előbb utóbb én is valahol itt fogok kikötni. Egyenlőre baromira tetszik, azt mondom az A3 2016 után, hogy nagyon megérte váltanom. Meglepő de az A3 2016 összeszerelésre és anyagminőségre egy kategória vele, de azért tudásban egyértelműen más kávéház. Remélem a hosszabb távú használat során kiderül majd, hogy stabilitásban az S7 is hozza, amit az előd samsungok és akkor hosszú időre társam lesz! Amúgy szerintem ő egy utolsó mohikán (microUSB, fizikai Home gomb, 5.1") ezek a tábla csoki hosszúságú S8-asok nagyon szépek, de nekem már túl használhatatlanok és attól tartok, hogy az ezt követőek sem lesznek kisebbek, kompaktabbak.. :(

A kérdésem az lenne, hogy a Nougat-ban lett kilőve a gyors csatlakozás funkció az értesitési sávról? A 6.0.1-et futtató A3 és az S6 is tudta ezt, a TV-re szépen streamelték pl. a képeket, de az S7-esen nem találok ilyet, a Smartview pedig nem megy a TV-mmel. :F
- Szerk: Közben megtaláltam!

Más: A névjegyeknél muszáj neki az én Profilommal kezdeni? Nem lehet ezt eltüntetni esetleg a lista elejéről?

Egyéb gondom egyenlőre nincs a nougat-al, a többi része faja szerintem, nagyon tetszenek az új funkciók! (FHD renderelési lehetőség, Kékfény szűrő, Always On Display, stb)

[ Szerkesztve ]

(#23017) Kroni1 válasza Kroni1 (#23016) üzenetére


Kroni1
veterán

A lényeges kérdést fel sem tettem: Olyan tempered glass van rá ami le tudja követni a széleinek a görbületét és nem kisebb mint a kijelző meg nem áll el a széleken? Melyiket ajánlanátok ha van ilyen?

Köszi! :R

(#23018) ACE-


ACE-
addikt

Az szép, 1 hónapja vettem 175ezerért...

És most mediaban 140ezer. [link]

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#23019) HarleyCustom válasza ACE- (#23018) üzenetére


HarleyCustom
veterán

És ezt hogy védenéd ki? Sehogy....
Csak ha van ismerősöd a médiában pl.

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#23020) Hege1234


Hege1234
addikt

én 130 ért találtam
árukeresőbe
azért is döntöttem az s7 mellett...

(#23021) HarleyCustom válasza Hege1234 (#23020) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Gyári garancia? 2 év?
Mert a média pl.hivatalos forgalmazó,nem egy áfa csaló GSM bolt....

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#23022) Deck


Deck
titán

Látom azért, van pár új tag már.. :D

PS5

(#23023) Hege1234 válasza HarleyCustom (#23021) üzenetére


Hege1234
addikt

köszi a figyelmeztetést
tényleg csak 1 év

de a media markt a gyártóira 2 évet ír minden máshol
a gyártói gari 1 év
ez hogy ?

(#23024) kengyel válasza Deck (#23022) üzenetére


kengyel
nagyúr

Még mindig olcsóbb mint az S8, és nem kell vele szégyenkezni. :)

kengyel

(#23025) HarleyCustom válasza Hege1234 (#23023) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Ha hivatalos forgalmazótól veszed,akkor be lehet regisztrálni a Samsungnál és plusz 1 évet kapsz. Vagy többet....
Szóval így...

Ja,és azt tudni kell,ha nincs garancia levél,akkor gyártói gari sincs. Márpedig a GSM boltok nem nagyon tudnak adni,mert áfa csalt, kintről behozott...Nagy százalékban...
(Számla és garancia levél kell együtt a 2,vagy több év Samsung garihoz.)

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#23026) Deck válasza kengyel (#23024) üzenetére


Deck
titán

Ha most kéne telefont vennem akkoris S7 lenne ;)

PS5

(#23027) kengyel válasza Deck (#23026) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én is maradnék mellette, csak most az Edge-t venném. :) Jó nekem a sima is, nincs vele gondom.

kengyel

(#23028) Hege1234 válasza HarleyCustom (#23025) üzenetére


Hege1234
addikt

:R így már értem

(#23029) johnny82 válasza ACE- (#23018) üzenetére


johnny82
őstag

Köszi az infót, rendeltem 2-t, egyet magamnak, egyet kollégám férjének. Ennyiért szerintem már nagyon jó áron van. Majd biztosítást kell majd rá kössek. Azt lehet utólag is, nem tudjátok? Vagy hívjam fel az ügyfélszolgálatot?

(#23030) HarleyCustom válasza Hege1234 (#23028) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Általában ezek azért ilyen olcsók.
Az az 1 év is bolti gari, nagyrészt....Az meg lutri. 50-50% :)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#23031) kengyel válasza johnny82 (#23029) üzenetére


kengyel
nagyúr

Szerintem, ha akarsz rá kötni, érdemesebb a vásárlás napján megtenned. Kérdezd meg az ügyfélszolgálatot, ők ezt jobban tudják.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#23032) kerxy válasza ACE- (#23018) üzenetére


kerxy
senior tag

Bizony, erre utaltam tegnap! Galaxy S7 140e, S7 Edge 160e. A készletek viszont korlátozottak az üzletekben, aki ma akar személyesen vásárolni, azt várom a Duna Plázában, még mind az öt színből van :))

(#23033) kengyel válasza kerxy (#23032) üzenetére


kengyel
nagyúr

Azt a mindenit, nagyon jó árban vannak. Ha valaki most akar S7-venni, akkor ezen nincs mit gondolkodni.

(#23034) johnny82

Csak van valami elérhetőségük, ott meg tudod érdeklődni. MM-ben vetted ?

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#23034) johnny82 válasza kengyel (#23031) üzenetére


johnny82
őstag

Online vásárlásra utána kell nézzek, hogyan?

(#23035) ACE-


ACE-
addikt

Azért az AOD-nél annyit érdemes megjegyezni, hogy amíg ott elég rápillantani a kijelzőre, hogy van-e valami értesítés, egyéb esetben a kijelző bekapcsolására van szükség. És el tudom képzelni hogy egy átlag óránkénti képernyő bekapcsolás, felélesztés, óra nézegetés sokkal többet merít a telón, mint az AOD, főleg hogy még a fényjelző LED-et is ki lehet kapcsolni ilyen esetben.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#23036) Deck válasza ACE- (#23035) üzenetére


Deck
titán

Aod is csak akkor fogyaszt minimálisan ha megy. Hs zsebbe van vagy letakarva akkor kikapcsol.

PS5

(#23037) ACE- válasza kerxy (#23032) üzenetére


ACE-
addikt

Az Online oldalon viszont azt írja hogy személyesen nem vehető át, és hogy 6-10 munkanapon belül áll rendelkezésre.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#23038) Kroni1 válasza Deck (#23036) üzenetére


Kroni1
veterán

Ha lefordítom a telót, vagy zsebben van akkor nem megy az AOD?

Pont azon gondolkodtam, hogy így kéne megoldani, hogy ha megfordítom akkor lássam az időt, de ne kelljen semmit nyomni hozzá, ha pedig arccal lefelé visszateszem az asztalra akkor kapcsoljon ki és menjen folyamatosan. Ha tényleg igy megy akkor az szuper, nem is tudtam! :K

(#23039) bulikavagyok válasza Kroni1 (#23038) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Így megy! :K

(#23040) kerxy válasza ACE- (#23037) üzenetére


kerxy
senior tag

Teljesen külön van, kvázi külön cég az online áruház! Glamour alatt is azt írta, hogy nincs készlet S7-ből személyes átvéttel, pedig volt az üzletben ... :)

(#23041) Deck válasza Kroni1 (#23038) üzenetére


Deck
titán

Pontosan ;)

PS5

(#23042) Kroni1 válasza bulikavagyok (#23039) üzenetére


Kroni1
veterán

bulikavagyok & dekrer:

Nagyon király, egyre jobban szeretem ezt a telefont! A 7-es a szerencseszámom, valahogy azt érzem, hogy a 7-es androidot futtató S7 és köztem egy különleges kapcsolat fog kialakulni! :)

Egyetlen dolog a tárcsázó ami szerintem kicsit jobb volt a 6-os droidban, de nem szeretem a 3rd party cuccokat, majd megszokom ezt. Így is örülök, hogy ez a legnagyobb gondom vele!

Kaptam hozzá egy Spigen tokot, ami elég robosztus, rendeltem helyette egy Frosted Shield-et, meg még valami tempered glasst szeretnék venni majd. Esetleg valami jobb féle kijelzővédő üveget tudnátok ajánlani hozzá?!

[ Szerkesztve ]

(#23043) ACE- válasza Kroni1 (#23038) üzenetére


ACE-
addikt

Eddig nem tűnt fel hogy amikor kiveszed zsebből a telót, nincs rajta azonnal az AOD, csak 1-2 mp-re rá jelenik meg? Ez a lag mondjuk engem idegesít...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#23044) ACE- válasza Kroni1 (#23042) üzenetére


ACE-
addikt

Mi a gond a tárcsázóval?

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#23045) SeatZola válasza SeatZola (#22984) üzenetére


SeatZola
őstag

Erre tudna valaki válaszolni?

Rappi

(#23046) Kroni1 válasza ACE- (#23043) üzenetére


Kroni1
veterán

Nem tűnt még fel, mert tegnap este vettem meg a telefont.. :)

A tárcsázónál most csak két rész van, 6-osban 3 rész volt. A névjegyzék az saját profilommal kezdődik és csak egymás alatt vannak a kedvencek aztán meg az összes szám. A hatosban jobban tetszett, hogy volt külön kedvencek fül, nem csak ABC-ben lehetett látni őket hanem egyéni sorrendben is és nagyobbak voltak rajta a kapcsolati képek is. De nem a világvége, meg lehet szokni.

(#23047) MPite


MPite
tag

Azt hittem, hogy megtaláltam a tökéletes kijelzővédőt a gyári fóliában, de ahogy mondtátok, 2 hét után elkezdett feljönni a szélén, bár még bőven használható. És ugye 2 volt a csomagban, de azért havi 4 ezret erre nem költenék :D

Btw összejött a 4 óra kijelzőidő, boldog vagyok :) bár a nagyja tv-zés volt.

(#23048) Burt1793 válasza Kroni1 (#23046) üzenetére


Burt1793
veterán

Üdv itt!
Sajnos 7-esen ilyen a tárcsázó, a hatosról át kell szokni, nekem már megtörtént a dolog. :)

(#23049) melan


melan
senior tag

Sziasztok! Már egyszer letettem róla, de mégis csak birizgálja a fantáziám egy vezeték nélküli töltő vásárlása. Két kérdésem van:
-mennyire igaz, hogy hamarabb lehet probléma az aksival, ha vezeték nélküli töltőt használok, illetve
- tudtok e ajánlani olyat, ami döntötten tartja a telót, és nem feltétlenül gyorsan tölti (éjjeli töltésre kellene) ?

(#23050) Real Ghoost válasza kerxy (#23032) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Köszi szépen a fülest, reggel nyitásra ott voltam a debreceni Fórumban, kicsit olyan érzésem volt, mint anno amikor Swarci rohangált a Turbóman baba után, akkora tömeg kezdett kialakulni, a biztonsági őr meg csak az óráját mutogatta, hogy még nem engedhet be, aztán a hangosbemondó adta meg a jelet, hogy lehet indulni, egy idősebb házaspár be is előzött, ők egy S7 edge-t vettek, én meg elhoztam egy halálos fekete sima S7-est :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.