Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) samu74 válasza #33253120 (#14994) üzenetére


samu74
addikt

Neked a tkomos romnál volt problémád a samsung billentyűzettel anno.Azóta volt gondod vele?
Kollégámnak megint az a probléma vele,hogy az ékezetes betűkkel(hosszan nyomva a gombot)húzásra nem jelöli ki kék színnel a betűket...Ha elveszi és újra ráteszi az ujját akkor már ok,de ez már több mint érdekes hogy másodjára jön elő neki. :) Nekem a vodás rommal soha nem volt ilyen gondom,meg most a nougatal sem...
Wipe cache,ram tisztitás,billentyűzet beállítások visszaállítása volt.Semmi javulás... :F
Ja,a google billentyűzettel meg jó.
Tipp vagy ötlet?

[ Szerkesztve ]

-----------

(#15002) ruhk


ruhk
tag

sziasztok,

ma fogom átvenni az új S7-esem (telekom) és a következő dolgok még nem világosak számomra:

1. feltehetek rá hivatalos független romot is vagy csak telekomosat?
2. ha lehet függetlent is, akkor csak magyart tehetek fel vagy mást is? (csak angolul szoktam használni a készülékeimet)
3. ill. a samung oldalán található különböző országok 6.0.1.-es romjai között van különbség? (az újabbak több frissítést tartalmaznak esetleg)

köszönöm a válaszokat

(#15003) Favilla


Favilla
tag

Mitől vannak ilyenek különbségek árban a gsm boltok között? Újonnan levő készülékeknél az arukeresővel már 150ezertől van s7, a speedshopban 200ezer, a mediamarkt 227ezer! Ti hol vennétek?

(#15004) Burt1793 válasza Favilla (#15003) üzenetére


Burt1793
veterán

200 a hivatalos ára most, ha 2 év samu garit szeretnél, vedd ott. Ahol olcsóbb, ott vagy bolti gari van (legolcsóbb) vagy 1 év samu gari.

(#15005) TommyNagz válasza Favilla (#15003) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Sok helyen azsiait arulnak 150ert magyar menu nelkul 2-3 het mire jon etc

[ Szerkesztve ]

encapsulation dot1q

(#15006) viewdetails válasza ruhk (#15002) üzenetére


viewdetails
addikt

Szia,

1, függetlent is, de érdekes módon a saját tapasztalatom azt mutatja, a Telekomos jobban teljesít
2, nem, bármilyen országbelit
3, ez egy érdekes kérdés: egyrészt vannak a kiadási dátumok, másrészt a changelog számok. Van olyan ROM, aminek a 3. frissítés után sem változik a changelogja, ez elvileg azt jelenti, hogy nincs is benne frissítés, legfeljebb biztonsági hibajavítás. Szóval az újabb, nem feltétlen jobb.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#15007) nokiauser válasza ruhk (#15002) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Igen, független romot is felrakhatsz, célszerűen a legújabbat. Mindegy, milyen, csak EU-s régiós legyen. Neked célszerű BTU-s csc-t felraknod, van benne magyar nyelv is.

Megelőztek.

[ Szerkesztve ]

(#15008) ruhk válasza viewdetails (#15006) üzenetére


ruhk
tag

:R :R :R

(#15009) -Bandi-


-Bandi-
tag

Lehet valahogy végteleníteni a lapozást(jobbra lapozva is elölről kezdi)? Régi droidomon megszoktam, ennél meg nem találom a beállítások között... mondjuk könnyen el is veszek :D

[ Szerkesztve ]

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#15010) Burt1793 válasza -Bandi- (#15009) üzenetére


Burt1793
veterán

Alapból nem, csak ha lecseréled a TouchWiz-t, ne aggódj, meg lehet szokni, nekem is "muszáj" volt. :)

(#15011) #67656192 válasza Tobika1 (#14998) üzenetére


#67656192
törölt tag

Igen ha elől van akkor gyanús, hogy kártyahiba.

(#15012) migabi24 válasza viewdetails (#15006) üzenetére


migabi24
nagyúr

+1 a telekomos romra

(#15013) kalapacsolok


kalapacsolok
senior tag

Sziasztok! vettem egy itian wireless charger autós tartót. De sajnos nem tölti a telót. Létezik olyan, hogy a wireless töltés opciót valahol véletlenül letiltottam a beállításokban? Ha nem, akkor küldöm vissza cserére :)

(#15014) samu74 válasza kalapacsolok (#15013) üzenetére


samu74
addikt

Nincs olyan opció.Csak a gyorstöltést lehet tiltani.

-----------

(#15015) kalapacsolok válasza samu74 (#15014) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

Köszi, akkor sajnos szar. Küldöm vissza.

(#15016) samu74 válasza kalapacsolok (#15015) üzenetére


samu74
addikt

Azért nézd meg hogy a szivargyújtó müködik-e rendesen,mert lehet rossz az is.

-----------

(#15017) air válasza kalapacsolok (#15015) üzenetére


air
nagyúr

Ha Itian C1, akkor az alul lévő állítható pöcökkel állítsd be a készülék magasságát a tartóban, mert nem találkoznak a töltési felületek.
Én is vacakoltam vele, de 10 perc alatt megtaláltam a megfelelő pozíciót. Nálam tökéletesen tölti.

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15018) toge79 válasza Tobika1 (#14998) üzenetére


toge79
csendes tag

Ha keveset használod a telót, esetleg a térerő sem mindig stabil, akkor szerintem ez normális. Nálam is hasonló a helyzet, mindig előkelő helyen szokott lenni a Cella készenlétben. Most pont lecsúszott az első helyről:

[ Szerkesztve ]

(#15019) #67656192 válasza toge79 (#15018) üzenetére


#67656192
törölt tag

Igy ok, alig használtad a telefont azért van elöl.

(#15020) toge79 válasza #67656192 (#15019) üzenetére


toge79
csendes tag

Igen, ezért írtam hátha nála is ez van.

(#15021) Zaji


Zaji
őstag

Sziasztok,

Tegnap óta én is tagja vagyok az S7 tulajdonosok táborának.
A gyári fóliához hasonlót keresek csak kicsit "ragaszkodóbb" kivitelben. Illetve az AoD-n van lehetőség, hogy a Viber üzeneteket is megjelenítse?

(#15022) SpongyaBob válasza Zaji (#15021) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Szia!

Üdv a klubban én ma csatlakoztam. :)

Fóliát án nem használok ebben majd segít más. AOD-n ha jól tudom csak nugáttól fog megjelenni minden értesítés.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#15023) Tobika1 válasza toge79 (#15018) üzenetére


Tobika1
senior tag

Ma cseréltettem sim et. Lehet h akkor nem az volt a baj. Nalam olyan kb 2,5 max 3 ora kijelzoido szokott lenni es 2 naponta toltom, kb 30 - 40% nal.

(#15024) Zaji válasza SpongyaBob (#15022) üzenetére


Zaji
őstag

:) Köszönöm.
Akkor várom a 7.1.1-et. Fóliát meg nézek valamit.

(#15025) -Valinas- válasza Zaji (#15024) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Sajnos fóliát nagyon nehéz találni a telefonra, van egy meglehetősen jó, ám viszonylag puha, de teljesen fedő 3D fólia, sokszor linkelték már itt a csoportban, viszont kínából jön, és több mint egy hónapot kell rá várni.

(#15026) kacsa7 válasza Zaji (#15021) üzenetére


kacsa7
őstag

Én végigjártam 6-7 GSM boltot és mindenhol azt mondták, nincs nem üveg fólia S7-re, mindegyik keskenyebb. Erre bementem a Media Markt-ba és kaptam hozzá való Belkin-t, ami elég jól passzol, pár mm-re van csak a szélétől. Mondjuk megkérik az árát...

[ Szerkesztve ]

(#15027) -Bandi- válasza Zaji (#15024) üzenetére


-Bandi-
tag

En gyari samsung foliat vettem most mallrol, 2600ft 2 van benne, ha hozzacsapsz vmit 3000 felett ingyen szallitjak. Igaz meg nem volt idom foglalkozni vele, de allitolag jo.

Mivel az okos enged, már rég a hülyék uralkodnak.

(#15028) LilProphet90 válasza Zaji (#15021) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Nálam az ultimate shield bevált, mindent lefed, tökéletesen tapad, 3600 ft volt teljes készülékre (oldalakra is), 2 nap alatt megjött UK-ból.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#15029) GaborGh válasza LilProphet90 (#15028) üzenetére


GaborGh
őstag

Van belőle matt kivitel, mert én nem tudom elviselni az ujjlenyomatokat?!

(#15030) TommyNagz


TommyNagz
senior tag

Tegnapi update ota van egy uj "player" nevu app ani rendszerkomponens, mert nem lehet torolni csak tiltani :D es persze LENGYEL :D kar hogy nyumvuje polszku :DDD

[ Szerkesztve ]

encapsulation dot1q

(#15031) Eiki


Eiki
tag

Utóbbi napokban az S7-em (gyári független) azzal fogadott az ujjlenyomatos feloldás után, hogy telefon újraindítás miatt kéri a jelszavam - valószínűleg míg nem láttam a telefon magától újraindult. Hogyan tudom ezt naplózni, a hiba kiderítéséhez információhoz jutni?

(#15032) gaborm69 válasza TommyNagz (#15030) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Azt én letiltottam.Letöltöttem a gyárit.

Samsung Galaxy S20 FE

(#15033) Taci


Taci
addikt

eMagtól rendeltem 2 hete egy fekete S7-est. Beszéltem velük, beszéltem a Samsunggal is, hogy mennyi esély van rá, hogy lehet majd regisztrálni a készüléket itthon (mySamsung), hogy 2 év gyári garanciám legyen. Mindkét forrásból azt az infót kaptam, hogy kb. esélytelen, lévén EU-s importos készülékeket árul az eMag, amit ők külföldön valahol garanciáztatnak (bár azt mondják, hivatalos Samsung szervizben).

Biztos ami biztos, írtam a rendelés után egyből egy emailt az eMagnak, hogy amennyiben van rá lehetőség, egy olyan készüléket küldjenek, ami megfelel minden követelménynek ahhoz, hogy tudjam a mySamsungon regisztrálni, és itthoni hivatalos 2 év garanciám legyen rá.
De nem reméltem sokat.

Erre tegnap kiderült, hogy ilyen telefont kaptam! :Y Nagyon örülök neki, mert így most van a 2 év gyári Samsung garanciám (regisztráltam a telefont a Samsungnál a második évért sikeresen), illetve van a 2 év (háztól-házig, és szintén Samsung-szervizes, ámbár külföldön szervizelendő) garancia az eMagtól - persze ez a kettő párhuzamosan, és nyilván csak az egyiket használhatom.

Szóval elégedett vagyok, nagyon is, jó vásár volt! :K :C

Csak azért írtam le, mert korábban mindenhol azt olvastam (és azt az infót is kaptam az eMagtól és a Samsungtól is), hogy az eMagtól biztosan nem fogok ilyen készüléket kapni - és lám, mégis sikerült valahogy összehozni. :)

(#15034) TommyNagz válasza gaborm69 (#15032) üzenetére


TommyNagz
senior tag

Ez valami lengyel Netflix-analógia akar lenni, biztos hogy ugyanarra gondolunk? Mert ez is gyári Samsung app lesz, mert nem engedi törölni, csak tiltani. És gondolom a CSC alapján állítja be a nyelvet, ezért lengyel maga az app. (eMag, XEO régió)

encapsulation dot1q

(#15035) Ateszpapa válasza Taci (#15033) üzenetére


Ateszpapa
addikt

Regisztrálni attól még a Blaha aluljáróban vett telefont is tudod, csak amikor szükség lesz rá akkor mondják hogy sorry.

(#15036) Richard válasza Taci (#15033) üzenetére


Richard
őstag

Regisztrálni bármelyik telefont tudod, mert csak azt nézi, hogy érvényes-e a sorozatszám/imei amit beírsz az oldalra. Ki is írja valahol regisztráció során vagy utána, hogy ez még nem jelenti, hogy tényleg jogos a második évi garancia. Tehát amennyiben nem hazai piacra szánt telefont vettél hivatalos viszonteladótól, úgy vissza fogják utasítani a garanciális javítást a második évben.

(#15037) Taci válasza Richard (#15036) üzenetére


Taci
addikt

Chaten beszéltem a Samsung ügyfélszolgálatával, elkérték a sorozatszámot, és azt mondták, hazai piacra szánt készülék, él rá a 2 év garancia (2. év a regisztrálás után). Ezután regisztráltam is a telefont, és a Samsungos igazoló lapon szerepel, hogy él rá a 2 év gyári garancia, 2018 novemberében jár majd csak le.

(#15038) gaborm69 válasza TommyNagz (#15034) üzenetére


gaborm69
aktív tag

Szerintem ugyanarra gondolunk.Itthon nem tudjuk használni.Ezért is tiltottam le.

Samsung Galaxy S20 FE

(#15039) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Guruktól kérdezném, hogy a Package Disabler Pro-val mit célszerű pontosan letiltani, hogy jobb legyen az üzemidő? :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#15040) air válasza SpongyaBob (#15039) üzenetére


air
nagyúr

Mehetne az összefoglalóba is EZ!!!

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#15041) SpongyaBob válasza air (#15040) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Köszi.

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#15042) TommyNagz


TommyNagz
senior tag

Na most én is kérnék egy kis segítséget. XEO CSC-s a telefon, ezért vannak rajta a lengyel cuccok és ezért lengyel az alap nyelv. Próbáltam átflash-elni XEH és BTU ROM-okkal, de ugyanaz a helyzet. Marad ugyanúgy XEO a CSC, hiába flasheltem rá másik ROM-ot. Van valami megoldás egáyltlaán arra, hogy XEH-es CSC-jű legyen a készülék, vagy csak root-tal megoldható a dolog?

encapsulation dot1q

(#15043) #67656192 válasza TommyNagz (#15042) üzenetére


#67656192
törölt tag

Flashelés után csinálj fr-t. XEH-ra nem fog menni root nélkül mert ezek multi romok.

(#15044) Asbee válasza TommyNagz (#15042) üzenetére


Asbee
veterán

Tegyél fel egy nem multi csc romot, mondjuk szolgáltatóst és utána mehet mondjuk a BTU.

(#15045) TommyNagz


TommyNagz
senior tag

Most nézem hogy a BTU-ban nincs pl. Flipboard, csak Upday. Szóval inkább a XEH ROM lenne jó. Vagy esetleg ha most átflashelem PAN-ra (Telenor), akkor ugranak a lengyel cuccok végre?

encapsulation dot1q

(#15046) viewdetails válasza TommyNagz (#15045) üzenetére


viewdetails
addikt

Ha felrakod a legújabb XEH-romot, PAN CSC-vel, akkor PAN-ként fogod látni. Egyetlen hátránya, hogy OTA frissítéseket az eltérő PDA/modem verziók miatt nem fogsz kapni, szóval marad az Odin legközelebbre is.

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#15047) LilProphet90 válasza GaborGh (#15029) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Szerintem nincs.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#15048) #67656192 válasza TommyNagz (#15045) üzenetére


#67656192
törölt tag

Fr útán. Romolás után csinálj mert van, hogy csak ugy áll át az új csc-re

(#15049) LilProphet90


LilProphet90
senior tag

Még egy hsz. Ultimate Shield-del kapcsolatban: aki használja, mennyi idő után tűnt el az összes buborék? Még a hátlapon és az előlapon is van kb. 2-2 nagyobb darab, biztos nincs alatta semmi, látszik is a pára a kijelzőn. Vagy most a hideg miatt szárad nehezebben? Köszi.

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#15050) kacsa7 válasza Richard (#15036) üzenetére


kacsa7
őstag

Szerintem nem tudod regisztrálni. Legalábbis én vettem itthon egy akciós Samsung tévét kb. 2 éve, és baromira nem lehetett regisztrálni a +1 évet, mert azt mondta, nem megfelelő régiós a készülék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.