Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24801) gerner1 válasza Hege1234 (#24800) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Valami HDMI -s TV okosítót (ami mindjárt WiFi -s) lehet, hogy én is keresek. Néha valóban csak annyi kellene, hogy legyen MHL, vagy a TV -n WiFi ...

(#24802) Burt1793 válasza Hege1234 (#24800) üzenetére


Burt1793
veterán

OTGn valós időben képet ma nem lehet átvinni. Fájlmozgatásra használható. Telefonon lévő képeket okostvvel meg lehet nyitni, bár macera. Jobb a SmartView (screen mirroring új, samsungos neve). Van egy fél másodperces késedelem. Képeknél, videónál ez nem gond.

(#24803) danee992


danee992
tag

Erre válaszolna valaki?

Illetve S.O.S. ha a bolti gari más nevére szól, de a samsunghoz +1év gariért az én nevemre regisztráltam be, beleköthetnek?

[ Szerkesztve ]

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#24804) toompa válasza danee992 (#24803) üzenetére


toompa
őstag

Nem egyértelmű,de ha hivatalos samsung garid van,a samsung szervízbe vidd be!
A te neveden fogják átvenni,lényegtelen hogy kié a telefon.

(#24805) #33253120 válasza danee992 (#24803) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ugye tok nélkül is próbáltad a jack dugót?

[ Szerkesztve ]

(#24806) Kroni1 válasza Imii (#24799) üzenetére


Kroni1
veterán

"családnak fényképet mutogatni tökéletes volt"

Nekem most is tökéletes az S6 és az S7 is, egy 2011-es LG smart TV-n, ezzel a tartalom megosztása eszközre funkcióval.

Már kijelölni se kell, h melyik képet akarod, galériába beadom az elsőt, és utána lapozom a telefonon és tölti be egyből az összes képet!

(#24807) Imii válasza Kroni1 (#24806) üzenetére


Imii
tag

Sajnos a tv-m hdmi-vel rendelkező 2010-es, nem smart és nem otg-s Samsung plazma. Nekem is valószínű, hogy egy tv okosító lenne a legjobb.

(#24808) crane75


crane75
senior tag

Sziasztok, gyári, lefelé nyíló flip tok létezik a telóhoz?

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#24809) Cuccok válasza Imii (#24799) üzenetére


Cuccok
tag

Chromecast

(#24810) gerner1 válasza crane75 (#24808) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Ilyesmire gondoltál ?

(#24811) crane75 válasza gerner1 (#24810) üzenetére


crane75
senior tag

Igen, csak sokkal elegánsabb, "gyári" kivitelben. Valamiért újabban szinte minden gyári tok oldalra nyílik...

"Az ég nem a csillagoknál kezdődik, hanem a fűszálak hegyénél."

(#24812) gerner1 válasza crane75 (#24811) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Valami szebb, jobb ... -> inkább ebay -en.

(#24813) kutga


kutga
nagyúr

Vodára mi a legújabb szoftver? Délután kb felforrósodott a telefon mintha töltött volna valamit. Aztán fel is dobott egy ablakot de nem töltött le semmit látszólag.

Let the Zone take me if I am.

(#24814) danee992 válasza #33253120 (#24805) üzenetére


danee992
tag

Persze, de a jobb fele ugyanúgy nem szól semminek se.
(#24804) toompa köszi, már voltam

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#24815) öregpapa


öregpapa
tag

Üdv.mindenkinek! Segítséget kérnék,hogyan tudom lecserélni a lezárt képernyőn lévő órát egy a play áruházból letöltött óra widgetre? Az alkalmazott témában lévő óra nagyon nehezen látható,és lecserélném egy háttérrel kiemeltre.

(#24816) fecske95 válasza danee992 (#24803) üzenetére


fecske95
tag

Hangerőszabályzót nem piszkáltál mostanában vagy esetleg harmadik fél zenelejátszóját nem telepítetted és annak a beállításait/equalizerjét véletlenül nem módosítottad csak az egyik fülesre irányítva a hangot stb...

Illetve telefon juraindítása után is csinálja? Ezt próbáltad?

Még ilyesmik jutottak eszembe...

[ Szerkesztve ]

(#24817) kulu22 válasza Imii (#24807) üzenetére


kulu22
aktív tag

MS wireless display adapter? [link]

(#24818) danee992 válasza fecske95 (#24816) üzenetére


danee992
tag

Próbáltam mindent. Beállításokat nem piszkáltam. EQ is hónapok óta ugyanúgy áll. Aux-on a kocsiban zenét hallgattam. Kiszálltam tankolni, mikor vissza beszálltam és újra rádugtam a jack-et és már csak féloldalt szólt.

Samsung szervizben is azt mondták hogy tényleg a jack csatlakozó ment tönkre.

[ Szerkesztve ]

Értékelést ne felejtsük már el. Köszönöm!

(#24819) kutga válasza Imii (#24807) üzenetére


kutga
nagyúr

Vegyél egy chromecast 2-t.

Let the Zone take me if I am.

(#24820) oba válasza Hege1234 (#24792) üzenetére


oba
addikt

Én sem értem, hogy a legnagyobb felbontást miért 4:3-ban tudja az S7. Van egy gyanúm, hogy az Instagramhoz van köze. Én ibkabb 9 mpixelre állítottam, hogy tudjak 16:9ben fotózni. A másik amitől kiütést kapok amikor állítva fotóznak vagy leginkább videóznak. Legutóbb nyaralási fotókat és videókat néztünk a nagy tvn, és sógornőm értetlenül nézte, hogy az ő fotói miért úgy néznek ki ahogy... mindegyiket állítva fotózta az S7el :) Kismilliószor elmondtam neki, hogy fordítsa el a telefont 90 fokkal...
Pici off: a mozi és a tv lassan azonos képarányra állhatna már... 21:9-es filmeket kell nézni a 16:9es tvken. Miért?

(#24821) air válasza oba (#24820) üzenetére


air
nagyúr

"amitől kiütést kapok amikor állítva fotóznak"

Portrét szerinted hogyan szokás? :U

"mozi és a tv lassan azonos képarányra állhatna már"

Szvsz sosem fog.

[ Szerkesztve ]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#24822) oba válasza air (#24821) üzenetére


oba
addikt

Nyilván nem csak a portrékról beszélek. Mindent állítva fotóz(nak).

(#24823) air válasza oba (#24822) üzenetére


air
nagyúr

Aki mindent állítva fotóz, az konkrétan hülye. Nem való a kezébe se telefon, se fényképező. ;]

Tintatartó, aligátor, búzavirág, csók, gyalupad, fogpiszkáló

(#24824) gerner1 válasza air (#24823) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Egyetértek (bár némileg árnyaltabban ...). Én is 16:9 -ben fotózok, többynire fekvő helyzetben tartva. Belefér úgy is sokminden a kompzícióba ... -legfeljebb hátrébb állok, amire az eseteg túlnyomó többségében van lehetőség. Szerintem gyakorlás kérdése. Vannak néhányan a családban, akik csak elővenni szeretik telót, és alapesetben álló helyzeben tarták, egykézzel. Nekik telepítettem a horizon camera -t, és akkor mindegy hogyan tartják. Így is jobb képeket tudnak készíteni amatőrként, mint egy régi átlagos, filmes készülékkel ...

[ Szerkesztve ]

(#24825) Imii válasza kulu22 (#24817) üzenetére


Imii
tag

Samsung S7 és Hdmi-vel tv összekapcsolása kellene. Néztem Chromecastot. Az elvileg jó, de 15eft. Olcsóbban akartam megoldani...

(#24826) handrash válasza Imii (#24825) üzenetére


handrash
őstag

Megkérdezhetem, mennyiért vetted a telefont és a tévét összesen? :p

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#24827) kutga válasza handrash (#24826) üzenetére


kutga
nagyúr

;]

Let the Zone take me if I am.

(#24828) Cilindrik


Cilindrik
aktív tag

Sziasztok

A hétvégén sikerült leejtenem beton felületre a mobilt, természetesen az egyik sarkánál érte a földet. Gyakorlatilag középen kettérepedt az érintőpanel valamint a hátsó öveg és sérült egy kis résszen.

Kérdésem, mivel ugye ragsztva van az érintő a panelhez érdemes e hivatalos úton a TMX-el javíttatni, vagy más szervízessel csak az érintőpanelt cseréltetni? Van valakinek ezzel tapasztalata? Sérül a panel ha csak az érintőt cserélik?

Nyilván ezt nekem kell mérlegelnem hisz a TMX-el megmaradna gari még kb 1 év, de az árban 25 vs kb. 90 szóval nem mindegy amikor 100 ért vettem a telót.

köszi

(#24829) Taci válasza Cilindrik (#24828) üzenetére


Taci
addikt

A hivatalos szerviz általi csere/javítás után az IP68-védelem is megmarad, ami szerintem fontos szempont. (Számomra legalábbis az.)

(#24830) kaciokos válasza danee992 (#24818) üzenetére


kaciokos
őstag

Ezek szerint már megcsináltattad? Csak azért, mert az előző telóm csinált ilyet pár év használat után, és kiderült, hogy egyszerűen tele volt porcicával az aljzat, egy fogpiszkálóval óvatosan kipiszkáltam, és utána tökéletesen működött.

(#24831) Imii válasza handrash (#24826) üzenetére


Imii
tag

Nem értem a kérdést!
Csak azért írtam, mert az előző eszközt aminek ugyanez a lényege, csak az MHL adapter volt 1800 ft-ért vettem...
Eredmény pedig ugyanez volt, képet nézni a tv-n!

(#24832) gerner1 válasza Imii (#24831) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen, de az S7 -esen nicsen MHL, az USB -n. Máshogy sem. Ezért alternatív megoldásra van szükség, és ha a TV nem WiFi -s, akkor azzal kell valahogy utólagosan "felvértezni" . Ez pedig, más összegbe kerülő eszközt jelent. A Chromecast 2 azért került ajánlásra, mert kipróbált eszköz, 5GHz -es WiFi -vel. Így van/lehet megfelelő átviteli sebesség. Lehet kapni sokkal olcsóbban is hasonló eszközöket, de 2.4GHz -es WiFi -vel, nem biztos, hogy optimális SoC -cal (egy példa) ki tudja milyen minőségben gyártva ...

[ Szerkesztve ]

(#24833) kutga válasza Imii (#24831) üzenetére


kutga
nagyúr

A CC2 jó cucc, többet is tud mint a sima képnézegetés, egyszer kell beruházni rá.

Én anno az IOS eszközök miatt vettem, egyébként Raspberry Pi2-t használok tv okosítónak/hálózati lejátszónak, a telefonról Yatse alkalmazással szinte mindent ki lehet küldeni a tvre.

Let the Zone take me if I am.

(#24834) Imii válasza gerner1 (#24832) üzenetére


Imii
tag

Tökéletes. Rendelem is megfelé. Ilyesmire gondoltam. Fényképet mutatni a családnak tökéletes. Nem akarok a tv-n játszani 4k-ban. :-)

(#24835) Imii válasza gerner1 (#24832) üzenetére


Imii
tag

Ezekhez még kell egy lejátszó, képnézegető program a telefonra, vagy egy az egyben a telefon képét mutatja mindig?

(#24836) gerner1 válasza Imii (#24835) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem tudom. Nekem még nincsen. A TV -mre ki tudom rakni WiFi -n, ott simán használom az AllConnect premium -mal, de kellene valami nekem is, amit vihetünk magunkkal bárhová Még dilemmázok, mert nekem fontos a 4K, legalább 4mag, 5GHz, és hogy lehetőleg ne "made in dobd el" legyen ...

[ Szerkesztve ]

(#24837) kulu22 válasza Imii (#24835) üzenetére


kulu22
aktív tag

Ahogy tudom, a chromecast-ot támogatnia kell az adott applikációnak (videolejátszó, zenelejátszó stb.), és a médiatartalmat stream-eli a chromecast eszközre, vagy a chromecast app-al tudsz teljes képernyő tartalmat küldeni. De nincs ilyen eszközöm, ezt a netről szedtem össze amikor vásároltam a magamét. Az MS adapter miracast alapú, és mint ilyen, alapvetően tükrözi a mindenkori képernyő tartalmat.

[ Szerkesztve ]

(#24838) kutga válasza kulu22 (#24837) üzenetére


kutga
nagyúr

Google Home applikációt kell feltenni a telefonra, az megmutatja milyen alkalmazásokat tudsz kitenni, de a képernyőt is tudod tükrözni.

Let the Zone take me if I am.

(#24839) Márton


Márton
nagyúr

Ha egy S7 levegősödik, de a kijelzőbe nem ér bele, megvehető?
Vagy ez tovább terjed a használat során?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#24840) pcnet válasza Márton (#24839) üzenetére


pcnet
addikt

Hú, ez nem néz ki jól! Én nem venném meg. :(

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#24841) Burt1793 válasza Márton (#24839) üzenetére


Burt1793
veterán

Jó csúnyán megkopott a gomb is. Az enyém több, mint egy éves, semmi védelem nincs rajta, amikor nem használom, zsebben van, semmi kopás nem látszik rajta. Oké a hátlapon 8 hónapja van egy dbrand.

(#24842) Márton válasza Burt1793 (#24841) üzenetére


Márton
nagyúr

jaja, dehát nyilván ezért adja 80-ért.

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#24843) fornettisuti válasza Márton (#24842) üzenetére


fornettisuti
veterán

Ezt még 8-ért se venném meg. Ahová a levegő bejut, oda a nedvesség is, az pedig nagy ellensége az elektronikának. Ezt messziről kerülném.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#24844) Burt1793 válasza Márton (#24842) üzenetére


Burt1793
veterán

Nem sokkal többért van normális (100k körül).
Ha nem akarsz ennyit költeni telóra (ami érthető, ez sok pénz, persze jó az s7), szerintem ne egy sérült s7et, hanem egy honor 8at vegyél pl.
De ott vannak a xiaomik is, s7nél jobb üzemidővel.

[ Szerkesztve ]

(#24845) Márton válasza Burt1793 (#24844) üzenetére


Márton
nagyúr

s6 van, gearvr-hoz kéne

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#24846) #54715584 válasza Márton (#24839) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ezt sztem ne vedd meg. Bár csak mobilon tudtam megnézni a képet, de ez nagyon rossz állapotúnak tűnik.

(#24847) Freiherr


Freiherr
őstag

Helló

Érdeklődök, hogy a kamerán lévő fóliát le kell-e szedni?Középen lyukas, azért vacillálok. Zsírúj készülék.

[ Szerkesztve ]

XXX

(#24848) gerner1 válasza Freiherr (#24847) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem kell, de előbb-utóbb amúgy is le eszi a fene. Amennyiben úgy gondolod, akkor most még leszedheted épségben, és felteheted egy darabka genoterma -ra, majd elrakhatod a dobozába a többi fóliával együtt. Így, egy esetleges eladáskor, lehetőséged marad visszarakani ...

(#24849) Freiherr válasza gerner1 (#24848) üzenetére


Freiherr
őstag

Értem, akkor leveszem, úgyis már egy Nillkin tokban pihen.

XXX

(#24850) Ghostman78


Ghostman78
senior tag

Nokia bluetooth headset-el (mono), nem lehet rávenni a telefont, hogy ne csak a hívás hangja menjen ki, hanem mondjuk a youtube hang is, illetve minden más is ? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.