Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25201) Hege1234 válasza gerner1 (#25199) üzenetére


Hege1234
addikt

köszi!
nálam nincs ilyen...

(#25202) gerner1 válasza ShadowLac (#25200) üzenetére


gerner1
Topikgazda

(#25203) Deck válasza Dyingsoul (#25197) üzenetére


Deck
titán

Hehe :D

PS5

(#25204) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Témaáruházban van egy téma, neve sd_black. A zárolt képernyőn van egy iszonyat szexi órája. Az óra számjegyei különböző színűek és bizonyos időnként változtatják a színüket, ezen felül mintha egy picike gradiens átmenet is lenne rajta. Na pontosan ilyen órát lehet-e beállítani az AOD-ra? Az AOD beállításaiban megtaláltam a színeket, de vagy minden számjegynek ugyanaz a színe vagy az összes számra ráhúz 1 darab gradienst, ráadásul nem változik magától.
Tudom ez semmiség de hátha valaki tud erre valami praktikát, nekem iszonyat bejön az SD black órája és azt sajnálom csak a zárolt képernyőn látható. :( Ha legalább widgetbe ki lehetne tenni az is jó lenne.

+ azt is keresem hogy a zárolt képernyő időtartamát lehet-e növelni? Csak olyan opciót találtam, hogy a képernyő kikapcsolása után mennyi idővel zárja le magát a készüléket.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#25205) gerner1 válasza Dyingsoul (#25204) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Esetleg Glance Plus . Ott még a fényerőt is lehet állítani.

(#25206) samu74 válasza gerner1 (#25191) üzenetére


samu74
addikt

BTU lesz,mert nekem is előtte XEO volt fent.

-----------

(#25207) gerner1 válasza samu74 (#25206) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Köfi, felírtam. :R

(#25208) -Valinas- válasza Dyingsoul (#25204) üzenetére


-Valinas-
senior tag

Nincs rá mód sajnos, az AOD viszonylag kiforratlan személyreszabhatósággal rendelkezik.

(#25209) kaciokos válasza -Valinas- (#25208) üzenetére


kaciokos
őstag

Ejjj, de finoman fogalmaztál... :)

(#25210) kutga válasza kaciokos (#25209) üzenetére


kutga
nagyúr

;]

Let the Zone take me if I am.

(#25211) Taci válasza Dyingsoul (#25204) üzenetére


Taci
addikt

Azt a témát én is felraktam, és nyálcsorgatva néztem ugyanúgy a zárolóképernyő óráját. :K

(#25212) d@minator


d@minator
addikt

Ez szerintetek mi? Valami Samsung Link Sharing. Nem telepítettem de most frissítést ajánl. Alkalmazások között nincs.

(#25213) gerner1 válasza d@minator (#25212) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Megérintve ad további információkat. Nagyméretű fájlok megosztásához van. Valami javítás, újítás, vagy bővítmény...

[ Szerkesztve ]

(#25214) Taci válasza gerner1 (#25199) üzenetére


Taci
addikt

Én sajnos ezt nem találom - Telekomos készülék és ROM. :(

(#25215) gerner1 válasza Taci (#25214) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Akkor a TMH ROM -ban nem nicsen benne.

(#25216) scream


scream
veterán

Hali!

Átolvasgattam az utolsó 2-3 oldalt, de nem igazán találtam/találhattam meg mindent.

iPhone SE-ről gondolkozok, hogy váltok (méret miatt) S7-re, és kíváncsi lennék olyan véleményekre, akik már kicsit hosszabb ideje használják a készüléküket.

Vannak tudott gyerekbajai, esetleg szériahiba vagy jellemző meghibásodás? (Gondolok itt hasonlókra, mint pl az iPhone 5/5s/SE-nél tapasztalható kijelző gondok)

Light/medium használat mellett a SoT hogy alakul?

Kamera sötétben hogy teljesít?

Egyelőre ezek, amik felvetődtek bennem.

Köszi előre is.

(#25217) gerner1 válasza scream (#25216) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Én 6s -ről váltottam. Szerintem összességében megbízható készülék. Szifonhoz képest a rendszer egy picit több karbantartást igényel. Nekem nemrég volt kijelzőcserém pixelhiba miatt. Garanciában cserélték. Hivatalos viszonteladónál vásárolva 1+1 év a gar. Amennyiben használod a keresőt (akár az edge topicban is..) akkor láthatod, hogy néhány esetben előfordult beégés, vagy valemelyik oldalon csíkossá vált kijelző, vagy az pixel hiba, ami nekem is volt (folt, valamelyik oldalon) .
Nekem edge van, és általában erőlködés, trükközés nélkül, teljesítmény módban ~5,5 - 6ó SoT megvan, akkor marad estére 11 -18% közt az akkuban, változóan. S7 valamivel kevesebb szerintem.
Kamera sötétben is jól teljesít, bár ez is mindig relatív, mert "mihez képest (?)" ...

[ Szerkesztve ]

(#25218) kutga válasza scream (#25216) üzenetére


kutga
nagyúr

Én is SE-ről jöttem, nem bántam meg. Azzal se volt gond, ezzel sincs, cserébe jóval többet nyújt.

Let the Zone take me if I am.

(#25219) Nebogipfel


Nebogipfel
csendes tag

Telekomos s7-re jött frissítés nougat óta? Mert nekem nem és az meg már nem most volt...

(#25220) kutga válasza Nebogipfel (#25219) üzenetére


kutga
nagyúr

Másra se jön nagyon.

Let the Zone take me if I am.

(#25221) Nebogipfel válasza kutga (#25220) üzenetére


Nebogipfel
csendes tag

Gondolom bizt. frissítés csak jön függetlenre. Nálam az is februári..

(#25222) gerner1 válasza Nebogipfel (#25221) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerk.

Most látom, hogy TMH -s vagy. Félre értettem a "függetlenre" -t ....

[ Szerkesztve ]

(#25223) Nebogipfel válasza gerner1 (#25222) üzenetére


Nebogipfel
csendes tag

Telekomos.

(#25224) LilProphet90 válasza scream (#25216) üzenetére


LilProphet90
senior tag

Szia!

A kijelzővel lehetnek bajok, de szerintem inkább az első szériáknál jellemzőbb, ha későbbi, vagy új telefont veszel, akkor kevesebb az esélye. A beégést érdemes megnézni, ha használtan veszed, annál nagyobb befolyása van a felhasználónak.

Akksi sajnos nekem nem teljesít annyira jól Nougat óta, 3-4 óra körül alakul, gondolom FB és Messenger törlésével tudnék még egy órát szerezni.

Kamera patent, nagyon jó képeket lő este (itt egy vaksötétben vakus, ez egy vaku nélküli, de valamennyire kivilágított helyen készült).

iOS után szoknod kell, ha még nem volt droidod, de nem vészes (egyik haverom 5S-ről tért át A5 2016-ra, állandóan szapulja a telefont, elvileg a gyenge akksi miatt nem tért vissza 5S-re, de azért az más kategória hardveresen).

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#25225) kutga válasza LilProphet90 (#25224) üzenetére


kutga
nagyúr

Messenger helyett ajánlom a Lite verziót, most már hivatalosan is elérhető.

Let the Zone take me if I am.

(#25226) Dyingsoul válasza scream (#25216) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Nálam 4 db S7 járt fél éven belül, ebből 2 db alaplaphibás volt... a 4. S7-et még csak egy pár napja használom csak... Egyébként amikor működik a telefon akkor jó.

(#25225) kutga: Én próbálgatom a Messenger Lite + Facebook Lite alkalmazásokat. Azt meg lehet valahogy csinálni, hogy a facebook Lite ne küldjön értesítéseket az üzenetekről (minden másról viszont igen), csak a Messenger lite? Mert most ugyanazon üzenetekről 2 értesítést is kapok, mindkét alkalmazásból.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#25227) kutga válasza Dyingsoul (#25226) üzenetére


kutga
nagyúr

Az alkalmazások beállításai menüben nézd meg hogy lehet-e külön kapcsolgatni az értesítéseit. Egyébként én FB alkalmazást nem használok, böngészőből szoktam elérni.

[ Szerkesztve ]

Let the Zone take me if I am.

(#25228) peestheee


peestheee
tag

sziasztok!

aksit ami már a kapacitása majdnem felén üzemel, cserélik garanciában?

a háztól-házig szervíz szolgáltatást hogyan tudom igénybe venni? úgy láttam hogy csak regisztrált termékekre lehet online, de nekem szolgáltatónál vásárolt telefonom van, azokat nem kell regisztrálni a +1 évhez..van valami telefonszám amit fel tudok hívni ezügyben?

(#25229) alex devil


alex devil
senior tag

Sziasztok!
Ki lehet kapcsolni valahol azt, hogy a home gomb hosszú nyomásásra elinduljon a google kereső?
(Nougat)

[ Szerkesztve ]

S23

(#25230) gerner1 válasza alex devil (#25229) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen.

Beállítások ->Alkalmazások ->jobb felül 3 pötty ->Alapértelmezett alkalmazások ->Eszközasszisztens-alk. ->Eszközasszisztens-alk. alatt.

(#25231) d@minator válasza d@minator (#25212) üzenetére


d@minator
addikt

Köszi! Azért kérdeztem, mert eddig nem találkoztam vele. Lehet az új böngészőé. Akkor lefrissítem.

(#25232) SybenX


SybenX
őstag

Mennyire cserélik a beégett kijelzőt? Sötétkék hatternel max fenyeron van látható beéges,de csak nagyon halványan,normál hasznalatnal nem vettem volna észre.Meg fehér hatternel is van egy kis beeges,de alig észrevehető. Ez elég ok, hogy cseréljék? Vagy csak durvább,zavaro beegesnel szoktak?
Valamint a kijelző bal szelenel van egy görbe csikban egy foltszeru elszíneződés ,viszont csak kikapcsolt kijelzőnek látszik hogy ha oldalra forditom.Bekapcsolt kijelzonel nem vehető észre,tehát nem zavaro egyáltalán.

[ Szerkesztve ]

(#25233) Deck válasza SybenX (#25232) üzenetére


Deck
titán

Cserélik.

PS5

(#25234) Imii válasza SybenX (#25232) üzenetére


Imii
tag

Hogy lehet tényleg kijelzőt tesztelni, gondolok itt arra, hogy a teljes képernyő kék, piros, fehér...???

(#25235) Jazzmedve válasza Imii (#25234) üzenetére


Jazzmedve
tag

*#0*#

(#25236) SybenX válasza Imii (#25234) üzenetére


SybenX
őstag

Én ezt töltöttem le: [link]

Na erről beszéltem az előbb:
[link]
Az a csík mitől lehet? Csak ebből a nézetből látszik,bekapcsolt,kikapcsolt kijelzőnél nem látható szemből.

[ Szerkesztve ]

(#25237) h4h01


h4h01
senior tag

Sziasztok! Nougat óta többször csinálja a telefon, hogy nincs hangja az értesítéseknek, és a bejövő hívásoknak sem..Ez mi a francért lehet? A telefon nem rezgőn van, és nem is néma módban, a hangszórók jók, pl médialejátszásnál, youtube-nál tökéletesen funkcionálnak..Viszont a messenger értesítések némák, bejövő hívás néma, üzenet néma...Ez mi? Csak újraindítás után tér magához a telefon, de akkor se mindig!! Nougat telepítése után volt factory reset!! Régebbi android verzióval nem csinálta ezt..Még annyi, hogy 2G/3G automata módban van, mert a 4G-vel vannak gondjaink..De ezt már gondolom tapasztaltátok páran (nem lehet hívni, én se tudok, nem is jelez stb..)..Valami talán a mobilnettel, vagy a hálózattal lehet, de nemtudom..

[ Szerkesztve ]

(#25238) gerner1 válasza h4h01 (#25237) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Gyorsítótár mikor volt utoljára törölve (wipe cache) ?

(#25239) TOZ


TOZ
addikt

Kezd megkurni az ideg. Nyilván user error, de nem sikerül megoldani.
Probléma: a képernyő feloldása hangja. Akkor is szól (mostani kezdet el csinálni), ha ki van kapcsolva a feladás/lezárás hang. Valaki tapasztalta már ezt? Megoldási ötlet? Wipe cache, reboot ilyesmi nem oldotta meg. Full wipeot jó volna elkerülni.

Köszönöm.

(#25240) TOZ válasza TOZ (#25239) üzenetére


TOZ
addikt

Amit még feltűnt, hogy ha média hangerőt lehuzom nullára, akkor nem hallani. Nincs új app fent, de mégis valami app csinálja?!

(#25241) Mcrazy válasza Dyingsoul (#25226) üzenetére


Mcrazy
őstag

"Nálam 4 db S7 járt fél éven belül, ebből 2 db alaplaphibás volt... a 4. S7-et még csak egy pár napja használom csak... Egyébként amikor működik a telefon akkor jó."

Sziasztok!

Ezt a telefont néztem ki az A5 2015 utódjának, de már elment tőle a kedvem.
Nem olvastam el végig az egész topikot, de követem egy ideje.

(#25216) babicsbalu
Kevés olyan oldal van, ahol ne lenne valami hibáról szó (Akár Hw-s akár Sw-s) és ha a 25.000 hsz-nak csak az 1/3-a a hibákról szól, akkor az már több a soknál. Nekem nem éri meg az árát.

[ Szerkesztve ]

Üdv: Mcrazy

(#25242) Seraph 16 válasza SybenX (#25236) üzenetére


Seraph 16
őstag

Ha az ott egy szivárványos csík, akkor szerintem teljesen normális. Általában gondolom nem ebben a nézetben használod a telefont. Én nem vinném szervizbe emiatt, lehet rosszabb lenne, mint most.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#25243) SybenX válasza Seraph 16 (#25242) üzenetére


SybenX
őstag

Szivárványos igen,érdekes,hogy csak azon a helyen van az a csík,de nem zavaró egyáltalán. Ezért nem is viszem szervizbe,csak ha jobban beégne gari lejárta előtt.

[ Szerkesztve ]

(#25244) #54715584 válasza Mcrazy (#25241) üzenetére


#54715584
törölt tag

Azért azt ne felejtsük el, hogy aki idejön, az azért jön, mert valószínűleg problémája van a telefonnal. Olyat nagyon ritkán fogsz látni, hogy valaki csak beírja, hogy semmi gond a telefonjával.
De akkor most lekopogom, hogy semmi baj a telómmal. :)

(#25245) scream válasza Mcrazy (#25241) üzenetére


scream
veterán

Szerintem ez rossz nézőpont, mivel nyilván, akinek valami gondja van a készülékkel, de valamennyire tud/érdekli, hogy foglalkozzon vele, az felkeresi a topicját és leírja a gondját, hátha tudnak neki segíteni.

Ha megnézed, az összes (nem lokál meg hasonló) topic így van ezzel, szóval ezt én nem venném készpénznek.

Ettől függetlenül, most én is arra jutottam, hogy maradok az SE-nél, mert tényleg nem kecsegtet túl sok jóval, hogy valakinek ennyiszer volt problémája vele, illetve, hogy ennyiféle gondja van.

(#25246) Mcrazy válasza scream (#25245) üzenetére


Mcrazy
őstag

"Ettől függetlenül, most én is arra jutottam, hogy maradok az SE-nél, mert tényleg nem kecsegtet túl sok jóval, hogy valakinek ennyiszer volt problémája vele, illetve, hogy ennyiféle gondja van."

Pont erről van szó.
Én sem azokra gondoltam, akiknek valami beállítási vagy más usererror gondjai vannak.
Hasonlóképpen járnék el én is, ha valami gondom lenne, de hál istennek idáig nagy gondok nem voltak. A javát szoftver downgrade-val vagy update-val megoldottam.
Régebben úgy vettem telefont, hogy megtetszett és megvettem. Egy ideje olvasok, aztán veszek, ha érdemesnek találom a vélemények, hibák alapján. Jelen pillanatban nem éri meg nekem az árát, de mire eljön az a pillanat, hogy megvenném, talán már lesz nála jobb is, jobb áron.

Akiknek jól működik, kívánom, hogy használják egészséggel és legyen hibátlan örökké, akiknek pedig nem, na azok közé nem szeretnék tartozni.

Üdv: Mcrazy

(#25247) pcnet válasza #54715584 (#25244) üzenetére


pcnet
addikt

Jelentem, haveromnak és nekem is tökéletesen működik az S7-ünk. Nálam csak egy rom csere volt, mert Arab SCS-m volt és nem kaptam frissítéseket. De házilag 3 perc alatt megvolt. :)

“A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

(#25248) Seraph 16 válasza Mcrazy (#25241) üzenetére


Seraph 16
őstag

Kb. tavaly június óta tervben volt a telefon csere, és azóta tájékozódom a témában, ill. vártam, hogy normális ára legyen, de megérte várni. Alapvetően nem szeretem a Samsungot (ez egy nagy fekete pont volt az S7 mellett), de eddigi tapasztalataim alapján nagyon tetszik. Ami miatt inkább ezt választottam, mint Huawei/Honor, HTC vagy Oneplus: az átlagnál jobb zenei képességek (DAC), videózásra is alkalmas kamera, 240fps lassított felvételle, nagyon jó kamera (nappali fényviszonyok között szerintem van legalább ilyen (pl. P9), ill. aki nagyon háklis az látja, hogy a nagy látószögű lencsénél bizony van egy kis torzítás, de még így is zseniális egy telefonnak, ill. gyengébb fényviszonyok között eddig verhetetlen, csúcs), nagyon szép kijelző (valamennyire kalibrálható, ha a túl sok lenne a szaturáció, vagy túl meleg a színkép). Ezek fontos szempontok volak. És van egy rahedli szenzor meg feature, ami az s7 sajátja. Bugok közül eddig nem találkoztam semmi komollyal (igaz csak egy hónapos a készülék).

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#25249) Seraph 16 válasza SybenX (#25243) üzenetére


Seraph 16
őstag

Nekem az egész szivárványos oldalról nézve. Ez csak egy tipp, de olyan, mintha polár szúrő lenne rajta, de ha nem,akkor is valahogy több réteg. Ill. nem is teljesen síknak tűnik a kijelző oldalről. Ebből szemből semmi nem érződik sem ránézésre, sem tapintásra.

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#25250) kutga válasza TOZ (#25239) üzenetére


kutga
nagyúr

Pedig a hiba nálad van. Most próbáltam ki be kapcsolni, ha nincs hang nincs hang.

Let the Zone take me if I am.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.