Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24051) NandorHUN válasza enemi (#24047) üzenetére


NandorHUN
addikt

"EZ SEM TÁMOGATOTT."
- ahogy egyik sem amit az ember iFontból telepít, csak ha van root.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#24052) enemi válasza Csocsesz75 (#24049) üzenetére


enemi
senior tag

[link]

(Hogy ne kelljen keresgetnem csináltam egy 'A' nevű könyvtárat és abba tettem a betűt.) Onnan a fájlkezelővel áttettem a Sajátfájlok---Belsőtárhely---Ifont---Custom mappába.

A link alatt egy ~3MB-os GIF kép van, máskor ilyet legyél szíves linkelni!

[ Módosította: Intruder2k5 ]

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#24053) Csocsesz75 válasza enemi (#24052) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Galaxy S7 eladó fontproblémák miatt, aktuális brexit árfolyamon. :D

Ez nálam sehogyan nem megy. :(
Mindent úgy csinálok ahogyan prezentáltad de a végén mindig feljön a beállítások menü, kijelző pontja és ott kéne beállítani, amit sehogy nem enged.

Rajtad kívül kíváncsi vagyok kinél megy.

[ Szerkesztve ]

(#24054) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Samsung szinkronizációban van aki találkozott már 305-s hibával, illetve azzal, hogy nem tud szinkonizálni?

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#24055) CrAzY88


CrAzY88
aktív tag

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ki lett ütve a T-s telefonom, viszont ahol csinálták, vissza kellett butítaniuk 6.0-ra, mert nem tudták a 7.0-n kiütni.
Ezek után kértem hogy 7.0-át varázsoljanak vissza rá, valami secmobile rom került fel. Szólt ma a telefon hogy akad egy frissítés. Nem tudom, merjem e frissíteni, mivel németben vagyok, és ahol jelenleg lakom, nehézkes lenne a szervizeltetés ha valami balul sülne hogy el. Illetve azt sem tudom hogy rootolva van e.
Aki ért hozzá legyen kedves segiteni!
Köszönöm :)

[ Szerkesztve ]

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#24056) NandorHUN válasza enemi (#24052) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szép és jó, igaz, az app is leírja mindezt szóval akit megtanítottak olvasni 9 évesen és van egy min. angol is mellette az meg tudja csinálni.
De root nélkül akkor se fog menni.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#24057) enemi válasza Csocsesz75 (#24053) üzenetére


enemi
senior tag

és a kijelzőnél nem engedi beállítani ezt a fontot?Nahát.. S7 edge no root,és s6 rootal is müxik

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#24058) jeni válasza CrAzY88 (#24055) üzenetére


jeni
félisten

A szolgáltatói függetlenítéshez semmi köze a telefon 6.0 MM vagy a 7.0 Nougathoz.
Azt ,hogy rootolva van-e azt a Power+Home+Hang UP gombbal való együttes belépés kell. Ott tudod ellenőrizni,hogy ugrott-e a KNOX számláló!
Alapból ha a teló függetlenítve lett az leírásod alapján alapból garis megvonással jár, hacsak tudod-e igazolni,hogy az adott szolgáltatónál vetted és ott számlásan igazolva van a szolgáltatói hálózattól való feloldás.

(#24059) Csocsesz75 válasza enemi (#24057) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Nem engedi.

S7 edgenél nougaton vagy ?

(#24060) enemi válasza Csocsesz75 (#24059) üzenetére


enemi
senior tag

hjah. mindkettő nougat.
de hagyd a francba,nem ér ez annyit...(persze én konkrétan elszoktam dobni az agyam,ha valami nem megy)

[ Szerkesztve ]

[̲̅̅P̲̅][̲̅̅s][̲̅̅y][̲̅̅T̲̅][̲̅̅r][̲̅̅a][̲̅̅n][̲̅̅C̲̲̅̅][̲̅̅e]

(#24061) CrAzY88 válasza jeni (#24058) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Nem szolgáltatói függetlenítés volt, azért nem vagyok biztos a dolgomban. A rootot nem sikerült megnéznem, gondolom az is fontos lenne

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#24062) gerner1 válasza CrAzY88 (#24061) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Amennyiben root -olva volt (van), akkor a knox számláló 0x1 -et mutat. Ezzel megtudod nézni.

[ Szerkesztve ]

(#24063) CrAzY88 válasza gerner1 (#24062) üzenetére


CrAzY88
aktív tag

Rootolva van :/
0x1 az érték
Ilyenkor gondolom nem ajánlatos letölteni a frissítést.
Mindenesetre köszönöm mindenkinek a segítségét!

[ Szerkesztve ]

Lexus IS 300h (XE30), iPhone 12 Mini, Apple watch S6 LTE, M1 Air, iPad 11 Pro 2020+Magic Keyboard, Apple TV 4K, Sony A8

(#24064) gerner1 válasza CrAzY88 (#24063) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Nem. A knox 0x1 -gyel, csak a garancia ugrott. Amennyiben vissza lett állítva custom recovery -ről a gyárira, és vissza lett pakolva egy gyári ROM, akkor szerintem felrakhatsz frissítést.

(#24065) melan


melan
senior tag

Nem tudom érdekel e még valakit a kijelzővédés mizéria, de mivel nem talááltam normális üveget (illetve amit találtam az méretben még a peremnél is jó volt, csak én találtam kényelmetlenül vastagnak) azoknak írom, hogy találtam egy védőfóliát, ami a teljes kijelzőfelületre illeszkedik. Enyhén matt tapintása van, teljesen korrektül illeszkedik mindenhol, szinte észrevehetetlen, hogy rajta van:
http://www.ebay.com/itm/262844255054
Sajnos nem sikerült elsőre jól felraknom, mert bubis lett, és visszaszedés után kicsit megsértettem a szélét, de nagyon faja, gyorsan rendeltem is 3 darabot, legyen mespájzolva :)

(#24066) NandorHUN válasza CrAzY88 (#24063) üzenetére


NandorHUN
addikt

Ha nem gyári a recovery akkor Odinnal mindent vissza tudsz tenni gyárira és akkor mehet utána az OTA is.

Ha gyári a recovery akkor mehet az OTA.

Viszont én a helyedben , ha már úgyis törött a KNOX feltennék egy jobb fajta Custom Romot, mivel sokkal jobbak, mint a gyári OS, XDA-n találsz bőven. Gyorsabbak, jobbak, tovább bírja az aksi is és sokk modifikáció van benne. Frissítés is egyszerűbb és gyakrabban jön, csak simán letöltöd és TWRP-ből felinstallálod.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#24067) geccoblaze


geccoblaze
aktív tag

Van valakinek Kander.hu oldalról vagy Luxuryshop-ról S7-e? Egyik oldal sem túl bizalomgerjesztő vizuálisan, de mindkettő gyári garanciajegyet ígér. Elvileg akkor annak regisztrálhatónak kell lennie a kétéves garanciára, nem?

Ericsson GA 628 -> Sony CMD J6 -> Ericsson T65 -> Nokia 6610 -> Nokia N95 8GB -> Samsung Galaxy SII -> Sony Xperia Z3 Compact -> Samsung Galaxy S7 -> Samsung Galaxy S21

(#24068) Tesztelo.hu válasza Hege1234 (#24031) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Ultra Hybrid
[link]

(#24069) Tesztelo.hu válasza Dyingsoul (#24041) üzenetére


Tesztelo.hu
senior tag

Alaplaphiba? Én most töröltem a cache-t, hátha nem jelentkezik a melegedés...
És mi lett? Szerviz? A hibát nem igazán lehet szándékosan reprodukálni, bemondásra elhitték?

(#24070) toompa válasza geccoblaze (#24067) üzenetére


toompa
őstag

Gyártói garancia jegyet írnak. Az eu-n belül beszerzett készülékekhez is azt adnak,amikhez egy év gari van.
Nem lehet őket beregisztrálni. Ha be is lehet,amikor szervízbe viszed 1 év után,el fogják utasítani a javítást.
Biztos lehetsz abban,hogy ennyiért nem kapsz s7-est 2 év hivatalos garival.
2 év garit csak hivatalos viszonteladótól vagy szolgáltatótól kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#24071) #33253120 válasza SlyChocolate (#24021) üzenetére


#33253120
törölt tag

Mert a Samsungos képeken rajta van. :)
2.7Ah

(#24072) Meggyi001 válasza NandorHUN (#24066) üzenetére

Ezt nagyon kipróbálhatná, ha már 1-es a knox-ja, [link]

https://gamergep.hu/

(#24073) SlyChocolate válasza #33253120 (#24071) üzenetére


SlyChocolate
senior tag

Már meg van, használd egészséggel kolléga.
:C

(#24074) Real Ghoost válasza geccoblaze (#24067) üzenetére


Real Ghoost
aktív tag

Menj fel a Samsung oldalára, oda ahol regisztrálni kell a telefont, ott van olyan legördülő sáv, ahol ki kell választani, hogy hol vetted, nézd meg, hogy ezek a csodálatos boltok ott vannak-e...

(#24075) Hege1234 válasza Tesztelo.hu (#24068) üzenetére


Hege1234
addikt

köszi!

melyik üvegfóliát/fóliát használtad hozzá ?

(#24076) Musaka válasza Meggyi001 (#24072) üzenetére


Musaka
senior tag

Én próbáltam.
De szerintem ez jobb.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#24077) NandorHUN válasza Meggyi001 (#24072) üzenetére


NandorHUN
addikt

Szerintem ez egy jobb ROM: [link]

És ha mindenigaz akkor megy sima S7-en is. Érdemes nézni az S7 Edge XDA témákat is, mert nagyobb a szoftwares támogatottsága, de sok ROM megy S7-en és S7 edge n is.

Amit linkeltél nem rossz, de jobban merít és aztán ha beállt, akkor kicsit lassabb, viszont összességében még az is jobb mint a stock.

Ha egyszer lejárt a garanciám akkor én biztos ennek amit linkeltem kövi verzióját tenném fel. Systemless root van rajta, rengeteg integrált cuccal és elég a listát megnézni mennyi minden extrát tud jobb teljesítménnyel.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#24078) Anulu79


Anulu79
addikt

Sziasztok!

Van itt olyan aki S7 edgerúl váltott sima S7-re? Edget használok de egyenlőre nem tudok megbarátkozni vele és tervezek átállni sima S7-re.

(#24079) Dyingsoul válasza Tesztelo.hu (#24069) üzenetére


Dyingsoul
veterán

"És mi lett? Szerviz?"
Több hónap pokol. Akarom mondani szerviz, igen. Mindkét készüléknél.

"A hibát nem igazán lehet szándékosan reprodukálni, bemondásra elhitték?"
Nem én mondtam be, én csak a hibajelenséget írtam le jó részletesen. Azt már a szerviz mondta, hogy ez alaplaphiba, mikor visszaküldték a "javított" készüléket.

Nekem nem segített se FR, se cache se új rom. Ugyanazt csinálta mindennel. Hát a szerviz azért szerviz mert nekik vannak eszközeik amivel ezt ki tudják deríteni gondolom. Vagy végigfuttatnak egy tesztet vagy hasonló lehet, nem hiszem, hogy ők napokig elkezdik használni, mint te vagy én, hogy reprodukálják a hibát.

Nem riogatni akarlak, de én a helyedben cache törlés mellett FR-t is csinálnék. Ha semmi sem segít és megunod akkor küldd szervizbe.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#24080) SeatZola válasza Anulu79 (#24078) üzenetére


SeatZola
őstag

Én 1 év Edge használat után cseréltem le sima S7-re. Nem bántam meg. Jobb a kisebb méret, biztosabb a fogása, nem érsz bele a kijelző szélére.

Rappi

(#24081) Hege1234 válasza Poplacsek (#23256) üzenetére


Hege1234
addikt

kiszedted végül a port?
jobb lett utána az érzékelés ?

(#24082) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Skacok, az van, hogy nekem majdnem két napot kihúz az akksi egyetlen feltöltéssel, ami nagyon megdobogtatja a szívem :B A Galaxy Alpha után igazi felüdülés...Ami leginkább meglep, hogy a Spotify mennyivel lassabban szívja a naftát az S7-en, mint az Alpha-n (előre letöltött dalokat hallgatok, nem streamelek).

(#24083) Burt1793 válasza Alvin_ti4200 (#24082) üzenetére


Burt1793
veterán

Streamelve, mobilnettel is elég jól bírja. Ha naponta tölti az ember, nagyon nehéz úgy használni a telefont, hogy ne bírja ki estig (azt mondom, akkor már nem telefont kéne használni, de ez persze magánügy).

(#24084) kutga válasza Alvin_ti4200 (#24082) üzenetére


kutga
nagyúr

Igen, elég jól bírja. Hatalmas plusz továbbá hogy nincsenek az előző droidos telefonjaimra jellemző hirtelen merülések, kiszámítható az üzemidő.

Let the Zone take me if I am.

(#24085) Burt1793 válasza kutga (#24084) üzenetére


Burt1793
veterán

Nálam se jelentkezett ilyen, bár páran panaszkodtak hasonlóról. Mindegy, egy év alatt nem volt, ez elég pozitív. :D

(#24086) gerner1 válasza kutga (#24084) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Egyetértek. Nálunk is rendben.

(#24087) kutga válasza Burt1793 (#24085) üzenetére


kutga
nagyúr

P8 Lite volt előtte, azt félve tettem le este, mert képes volt egy éjszaka alatt csutkára merülni. ;]

Let the Zone take me if I am.

(#24088) Burt1793 válasza kutga (#24087) üzenetére


Burt1793
veterán

Ez a 3rd party app és a gyári rendszer összeférhetetlensége általában. A kis app-ok fejlesztői nem foglalkoznak mindennel, egy rosszul kiadott verzió simán csinálhat furcsaságot, azóta meg az s7-re váltásod után lehet, hogy frissült az app is.
Bár az is igaz, hogy szerintem a Nougat, de már a MM is (csak nem ilyen hatékonysággal) szűri ezeket a bugokat, szól, ha valami app rosszalkodik és valszeg úgy altatja a telót, hogy ezek ne tudjanak olyan könnyen beakadni.

(#24089) kutga válasza Burt1793 (#24088) üzenetére


kutga
nagyúr

Inkább a google szolgáltatásokkal volt baj, nameg ott eleve alulméretezték az akkut.

Let the Zone take me if I am.

(#24090) Kroni1 válasza Alvin_ti4200 (#24082) üzenetére


Kroni1
veterán

Nekem érdekes amit írtok, mert most már túl vagyok a kezdeti nyomkodós időszakon, utóbbi időben neha telefon és viber, de a nap nagy részében az asztalon pihen, és így a reggeli 100%-ról lemerül estére kb. 30-40%-ra, tehát normál, netezős használatnál nekem max 1 nap, a kettő még kiméletes használattal sincs meg . 3 hónapos készülék, Telekomos gyári nugát ROM.

Ti használjátok az AOD-t?! Nálam a BT, NFC, láthatóság, meg minden szirszar ki van kapcsolva, app nincs fent szinte semmi (főleg kisebb fejlesztőkén nincs) csak pár amik az A3-on is, néhány gyári és az összes Telekomos appot le is tiltottam, felbontás a gyári FHD-n, de ennek ellenére gyengének érzem, az A3 a 2300-as akksiból sokkal többet tudott nálam. Az akksihasználatnál sincs semmi kiugró, kijelző van ált elől, de minden szépen csak pár százalékot eszik.. Ki érti ezt?! :F

Ami érdekes, hogy asztalon pihenve AODval nálam óránként legalább két százalékot megeszik, tehát a 100%-ról akkor lenne csak meg a 2 nap, ha soha semmit nem csinálnék vele!!! Volt már teljes FR, de semmi javulás. Ti XEH független rommal használjátok, vagy van akinek a T-s rommal is simán megvan a 2 nap?! A függetlent feltehetem garivesztés nélkül?! Adnék egy esélyt neki, mert én ezt kevésnek érzem. Most megnézem AOD nélkül, de azzal is csak egy 20% javulásra számítok.

(#24091) Hege1234 válasza Kroni1 (#24090) üzenetére


Hege1234
addikt

t-s rom annyit tesz hogy van rajta olyan app amit a telekom pakol rá ?

függetlennél meg ASAP ?

(#24092) Poplacsek válasza Hege1234 (#24081) üzenetére


Poplacsek
senior tag

Igen, levettem és megpucoltam, majd újból felraktam. A jobb alsó sarokban jobb lett, de azért az egész üveg felületen nem olyan érzékeny, mint üveg nélkül. Szerintem egyébként akkor lenne a legjobb, ha első felrakás után nem vettem volna le, mert ilyenkor a ragasztó réteg szerintem vastagodik a széleken, ami rossz hatással lehet az érzékenységre. Engem csak billentyűzet használatakor zavar, azt meg viszonylag ritkán nyomkodom, úgyhogy marad a telón az amFilm üveg, mert egyébként meg méretileg tökéletesen passzol a Neo Hybrid-hez és így a kettő együtt tökéletes védelmet nyújt.

[ Szerkesztve ]

(#24093) Kroni1 válasza Hege1234 (#24091) üzenetére


Kroni1
veterán

Szerintem igen, ugyh nem fűzök nagy reményeket egy független rom-al előrhető javuláshoz, de azért kiváncsi lennék. Ha jól tudom amugy nem csak felteszik az appjaikat, de tesztelik is némileg a rom-ot, talán módosítanak is valamit, ha kell, de nem értek hozzá, nem tudom ezt biztosra.

(#24094) viewdetails válasza Kroni1 (#24090) üzenetére


viewdetails
addikt

AOD 2% óránként teljesen normális.

Hege1234
Plussz egy rakás optimalizálás a CSC-ben a hálózathoz

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#24095) Alvin_ti4200 válasza Kroni1 (#24090) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nekem, ha nem csinálok vele semmit és WiFi-n lóg, akkor AOD-val 1%-ot merül óránként. Nekem a Spotify-on kívül csak a Koin, a Wunderlist és a (Facebook) Messenger Lite van fent, utóbbinak a Storage-on kívül minden másnál letiltottam a hozzáférést. Nugátos Vodafone HU ROM. Vodás appokkal nem csináltam semmit, igaz, talán, ha kettő van.

(#24096) Kroni1 válasza viewdetails (#24094) üzenetére


Kroni1
veterán

Akkor úgy meg el 2 napot a telefon, ha hozzá sem nyulok.. De inkább annyit sem. Múltkor is 50% nál jártam, és a kijelzőidőm meg 1:20perc volt csak..

Mindegy, nem tragédia, most kipróbálom AOD nélkül, h mit javul, de sztem visszakapcsolom, mert szeretem, és tudok rátölteni. Ha meg nem kell akkor leforditom, ugy talán kevesebbet eszik majd. Köszi az infót! :R

Alvin_ti4200: Az óránkénti 1% nekem elérhetetlen, ma reggel levettem a töltőről, fél óra mulva AoD nélkül már csak 99% volt. FB nekem nincs is fent, bár helyett viber, az gondolom hasonlóan eszik.

[ Szerkesztve ]

(#24097) viewdetails válasza Kroni1 (#24096) üzenetére


viewdetails
addikt

Vedd ki az AOD-ot és le fog esni 0.6-0.8 környékére

Great Dane rulz : http://goo.gl/TiJ6O

(#24098) Anulu79 válasza SeatZola (#24080) üzenetére


Anulu79
addikt

Én még csak most használom második napja az edge-et de nem tudok vele egyenlőre megbarátkozni. Így bepróbálkozom majd a Telekomnál egy cserével ha érkezik készlet. Telefonba azt mondták a központban, hogy nem gond. Amúgy én is sima 7-est akartam csak nem volt olyan szín ami kellett volna. Aztán a hülye fejemmel elkapkodtam a döntést.

Mást. Használja valaki a külön kapható gyári objektív szettet? Érdemes beruházni rá?

(#24099) jeni válasza Anulu79 (#24098) üzenetére


jeni
félisten

Helyedben előbb leadnám mert ha karc lesz rajta akkor nem biztos,hogy vissza veszik cserébe.
Szerintem a szín a LEGKEVÉSBÉ FONTOS,főleg,hogy az S7 lassan kifutó modell lesz.
Nem ér annyit mert akkor egy jobb fajta MILC lenne vele egyenértékű. Az alap mobil kamera több mint elegendő.

[ Szerkesztve ]

(#24100) Anulu79 válasza jeni (#24099) üzenetére


Anulu79
addikt

Két tokban van. A több mint 1 éves Note4-em is szinta új állapotban van úgy vigyázok a készülékeimre. Van pár hívás amiket várok azért nem szívesen adnám le.

Egyébként a támogatottága az S7-nek és az S7 edge-nek ugyan olyan? Nincs olyan, hogy az egyik megkap valami frissítést amíg a másik csak jóval később? Kivéve persze az edge funkciókat. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.