Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-21 21:03:37

LOGOUT.hu


Kérlek, hogy figyelmesen olvasd el, a vonatkozó szabályokat ! ... Köszönöm. 👍 Keresni/kínálni/hirdetni tilos itt a topikban! Legyen az telefon, kiegészítő vagy szolgáltatás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42001) gerner1 válasza Watt25 (#42000) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A 4G rendszereiket, közösen fejlesztették "anno". Most pedig, mindkettő lekapcsolja a 3G -t. Elképzelhető, hogy ezekből ered, de Voda -nál is akad ilyesmi, hasonló arányban (ott, egyelőre 'még' nincs 3G lekapcs..) . Viszont, mindnél építik az 5G -t ...

[ Szerkesztve ]

(#42002) DJMDJM


DJMDJM
tag

Sziasztok,

Olvasgattam összefoglalót, nem találtam választ, lehet figyelmetlen voltam.
Párom S7-e az elmúlt napokban szörnyen belassult, egyre lassabb lett, ma reggel már nem ébresztett, kék led még villogott, de semmire nem reagált, hívni sem lehetett. Próbáltam újraindítani, semmi reakció nem volt. Most már visszajelző led sem villog, semmit nem csinál, töltésre sem reagál. Tégla vagy van vmi trükk esetleg. Halnak meg ezek így? Alaplaposak lesznek vagy más hiba? Nem követtem sosem, csak használtuk. :(

Köszi.

(#42003) Seraph 16 válasza DJMDJM (#42002) üzenetére


Seraph 16
őstag

Attól tartok nem ritka eset, sajnos jó eséllyel el lehet kezdeni utódot nézni. :(
[link]

"Csak a napórák fogaskerekei jártak rossz irányba"

(#42004) DJMDJM válasza Seraph 16 (#42003) üzenetére


DJMDJM
tag

Uhh, köszi, ettől féltem.
Törött de működő sajátom is előástam (fél évvel idősebb), hogy odaadom azt addig, kb. fél éve kapcsoltam be utoljára, frissítettem, feltöltöttem, így csináltam már 3 éve folyamatosan kb. félévente. Persze most az is tégla. :( Ezek tényleg úgy néz ki ennyit bírnak? Lehet ütemezetten?
Mi lenne most jó deal helyette?

(#42005) gerner1 válasza DJMDJM (#42002) üzenetére


gerner1
Topikgazda

A két topikban, voltak néhányan, akiknek már az első évben ilyen hibával kellett szembenézni.

Többnyire, valóban alaplaphiba állt/ áll a háttérben. Ugyanakkor volt, akinek újrahúzás + akku csere megoldotta
.

Végső 'próba' esélye:
Amennyiben teljesen lemerül, akkor utána felrakod töltőre DE NE KAPCSOLD BE !

~1.5ó után vedd le töltőről, és bekapcs helyett, próbáld meg ODIN (Download) MODE -ba helyezni.
* Az is megfelelő, ha Recovery -be sikerül elindítanod. Amennyiben ezt választod, akkor onnan a:
"Reboot to bootloader" -t válaszd az ⇒ODIN MODE -hoz.
Amennyiben sikerül, akkor ODIN -nal megpróbálhatod újrahúzni.

*Újrahúzás után (javasolt az FR -es!), teljesen normális, ha az első boot ~7-15 percig is eltart...

[ Szerkesztve ]

(#42006) embe válasza gerner1 (#42005) üzenetére


embe
nagyúr

Ejj tegnap ugyanez lett a feleségem által használttal is.
Csak utána kikapcsolt, majd csak a piros led világított folyamatosan. Most kérdeztem a fiam, már az sem világít.
Este hazamegyek, ezt még kipróbálom. Huhh sok sok éve nem Odinoztam - rá kell készülni. :D
A poén - a feleségemnek vettem egy Iphone-t, és amiatt mentettem dolgokat a Samuról - lehet megharagudott, főleg hogy egy almára lett lecserélve. ;]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#42007) embe válasza embe (#42006) üzenetére


embe
nagyúr

Semmi. Ennyi volt neki. :((

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#42008) Laslow


Laslow
senior tag

Sziasztok!
A feleségem Samsung S7 telefonja kezdi megadni magát: teljesítményre még oké, de az akku már látványosan keveset bír: két óra alatt lőtt 200 képet meg 1-2 perc videót, ami szerintem semmi kiugró egy családi kiránduláson gyerekekkel, és ez 60% töltöttséget levitt - régebben sokkal jobban bírta ugyanezt. Szerintetek merre érdemes tovább lépni, ha fontos a minimum S7 szintű fotó képesség, ám nem szeretne nagyobb méretű készüléket, sőt, inkább kisebbet? Felhasználás: click&shoot fotózás, videózás, Facebook. Rászánt összeg: 120 simán, 200 szájhúzósan.

Ezek merültek fel lehetőségként:

Samsung S10e
+ ár: 140.000 Ft
+ OLED, AoD
? kamera: gondolom hozza az S7 szintjét?
? akkuban gondolom sokkal jobb a lehasznált sokéves S7-nél
? Android 12 fölé szerintem már nem lehet majd frissíteni, életciklusa vége felé járhat
- méret: pont mint az S7, ami ugyan elfogadható, de jobb lenne kisebb
- 3 év múlva ez már egy 6 éves Andoridos telefon lesz, ami a használhatatlan szinonímája

iPhone SE 2022 (64GB)
+ méret: tökéletes
+ 3 év múlva ez egy 3 éves iPhone lesz, ami abszolút használható (max. akkucserével)
+ OS folyamatosan friss marad majd
- ár: 180-190.000 Ft
- akku: már újként is elég gyenge?
- OLED, AoD

iPhone 12 Mini (64GB)
+ méret: tökéletes
+ 3 év múlva ez egy 4,5 éves iPhone lesz, ami még simán használható
+ OLED
- ár: 210-240.000 Ft körül
- akku: átlagos körül
- AoD

Váltott esetleg valaki ezek valamelyikére, vagy olyasmire, amit ajánlani lehetne e szempontok alapján?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#42009) Burt1793 válasza Laslow (#42008) üzenetére


Burt1793
veterán

Helló,
Sajnos nem tudok másik jó alternatívát. Nekem tavaly összetört az s7, s21et vettem, akkuidőben nem jobb az 5 éves s7nél készenléti időben (mobilneten), fotózva ez is merülne kb ennyit napfényben ilyen sok kép ellövése után és ez nagyobb is.
Én iphone 12 mini-t vennék, van a családban, jó cucc.

(#42010) gerner1 válasza Laslow (#42008) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Szerintem, a "Melyik okos telefont vegyem ?" topikban, több értékelhető (elfogulatlan, objektív, stb) válaszra van esélyed, relative rövidebb időn belül (nagyobb merítés, több látogató/nap, több aspektus, stb...). Dobd be oda is. 👍

(#42011) ollie válasza Laslow (#42008) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

- 3 év múlva ez már egy 6 éves Andoridos telefon lesz, ami a használhatatlan szinonímája

Ezt nem tudom honnan vetted. Pont te írtad, hogy az S7 még jó sebességben, szóval akkor miért is rossz egy 6 éves, csúcskategóriás androidos telefon? Az S7 6 éve jelent meg, és a lányomnak is csak azért cseréltük pár hónapja, mert leejtette, és nem volt érdemes javíttatni. Sebességben semmi gond nem volt vele, pedig a lányom nem kímélte. Szóval jó lesz az S10e 3 év múlva is teljesítményben.

***

(#42012) Laslow válasza ollie (#42011) üzenetére


Laslow
senior tag

Egy 6 éves flagship teljesítménye még valóban elfogadható, de tudod miért? Mert a maga korában egy feleslegesen nagy teljesítményű telefon volt (ami pár év múlva még mindig egy középkategóriásnak megfelel, és 6 évesen is hozza a minimumot), és főleg mert évek óta nem kapott friss Androidot, hiszen gyári módon nincs rá lehetőség. Sem biztonsági frissítéseket. Szerintem ezeken múlik egy telefon használhatatlanná válása: az újabb szoftver nagyobb erőforrás igényén. (Meg a szándékos gyártói telefonlassító frissítések botrányain.)

Nekem Pixel 3a van, ami nagyságrendileg az S7-tel azonos teljesítményű. És épp cserélem (iPhone 13 Minire), mert ezen a legújabb Android van, de újabb már nem jön ki rá, és a biztonsági frissítésekből is pont most kapta meg az utolsót. És frissítésről frissítésre egyre lassabb lett, és mára elérte, hogy minél hamarabb meg akarjak szabadulni tőle, mert naponta sokszor, minden használat során bosszant a lassúságával. Miközben 2-3 éve tökéletesen elégedett voltam vele (jó, azóta az akku is érezhetően kevesebbet bír már). Azt tippelem, hogy ha az S7 is kapna friss Androidot, máris nem lenne elégedett a teljesítményével a feleségem.

Persze, lehet régi Androidot használni, nem kötelező a legújabbat. De azért én szeretem az egyre fejlődő rendszerek újabb és jobb képességeit használni, rosszul érezném magam egy fluid, de régi rendszerrel, miután láttam és megszoktam az újdonságokat. Úgyhogy 2-3 évente új telefont veszek, mert a régi lassúvá válik és megutálom...

Az S10e a következő 3 évben nem fog kapni Android 13-at, 14-et és 15-öt, így várhatóan nem fog sokkal lassabbá válni sem mint amilyen ma. Biztonsági frissítéseket nem tudom meddig fog kapni. A feleségemet nem zavarja, hogy nem halad a telefonja a korral, neki nem hiányzik az egygombos vezérlés (az én Pixelemet nem is tudja használni egyáltalán, mert nincs ott az alján a 3 vezérlő gomb), nem érdekli a sötét mód, simán netbankol évek óta nem frissített rendszerről, stb. El lenne egy új akkuval is az S7-ben, de azért egy 6 éves tekefont szerintem már nem foltozgatni kell, hanem lecserélni egy korszerűre. Na, az S10e azért már mégiscsak egy 3 éves telefon, és egy újabb, tényleg sokáig támogatott iPhone-nal szemben azért ez szerintem mindenképpen hátrány. Remélem, sikerült kifejtenem, hogy miért írtam, hogy egy 6 éves Androidos telefon már használhatatlan. Igazad van, nem használhatatlan, de azért talán érthető, mi vezetett ehhez a gondolathoz.

[ Szerkesztve ]

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#42013) Laslow válasza gerner1 (#42010) üzenetére


Laslow
senior tag

Köszönöm, ez nem jutott eszembe, de igazad van!

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#42014) Erzsébeti


Erzsébeti
tag

Sziasztok!

Problémám van...

Van egy Samsung S7-es telefonom.

Eddig gond nélkül tudtam navigálni vele, de mostanra képtelen látni a műholdakat. :(

Bekapcsolom a hely dolgokat, látszik is a gyorsmenüben, hogy be van kapcsolva.

De...
Az IGO nem lát semmi holdat, és figyelmeztet, hogy kapcsoljam be a készülék GPS-ét...
Próbáltam a Wazze-val is, de az is csak pampog a műholdak hiánya okán. :(

Hogy tudnám jobb útra térítenem a telefonomat?
Hol kell az ilyet beállítani?

Minden funkciója tökéletesen működik az S7-nek. De ez hiába látszik, hogy megy a progik nem tudják használni...
Eddig (3 éve) mindig működött, ha akartam.

(#42015) gerner1 válasza Erzsébeti (#42014) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az iGO ~vonal, a warez miatt nem válaszolható semmilyen formában.

"Minden funkciója tökéletesen működik az S7-nek. "
- Akkor, pl egy műholdas 'teszt progival' (egy opció a play -en elérhető lehetőségek közül...) látszanak* a műholdak is.

* Amennyiben látszanak, akkor a kérdéses 3rd party navi-app hiba. Talán reinstal -lal & a kapcsolódó engedélyek tételes ellenőrzésével, esetleg előrelépést érhetsz el.
- Amennyiben nincsenek holdak, akkor a GPS rész lehet, hogy kimúlt. Akkor viszont , mégsem működik tökéletesen...

(#42016) Erzsébeti válasza gerner1 (#42015) üzenetére


Erzsébeti
tag

Köszönöm.
A figyelmeztetést most olvastam, és be tartom! :)

A telefonon van egy app is ami a GPS test néven van fenn.
Az sem lát semmi holdat. :(

(#42017) gerner1 válasza Erzsébeti (#42016) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Akkor még néhány 'sansz' :
- a kérdéses app(ok) gyorsítótár törlése,
- az OS gyorsítótár törlése a Recovery -ben (wipe cache partition)
- legvégső esetben pedig: egy FR, vagy az aktuális firmware release -ed újra flash -elése ODIN -nal úgy, hogy az együtt járjon egy FR -rel is (értelemszerűen, ez, újrabelakással is együtt jár..).

Amennyiben egyik sem hoz(na) eredményt, akkor hardware hiba (és az ehhez köthető "verdikt") ...

(#42018) Erzsébeti válasza gerner1 (#42017) üzenetére


Erzsébeti
tag

Köszönöm!

(#42019) handrash válasza gerner1 (#42015) üzenetére


handrash
őstag

És akinek teljesen legális IGO szülinapi applikációja van, az se kérdezhet? 🤣

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#42020) gerner1 válasza handrash (#42019) üzenetére


gerner1
Topikgazda

De. Itt OFF - ba helyezve. Az iGO topikban ⇒ON.

Ahol, amúgy is több infó remélhető, és persze ott sem árt ezt elsőkörben jelezni, hogy akik olvassak azoknak -ez- egyértelmű legyen, mert egyebként a többi verzió, többnyire ott is warez ....

[ Szerkesztve ]

(#42021) borges7


borges7
aktív tag

Üdv, hogy tudom a .vcf-fájlból importálni a névjegyeket erre a telefonra?
A kapcsolatok-beállítások-ban nem találok "Import/export contacts" menüt, ahogy itt írja [link]

(#42022) Viktor77 válasza borges7 (#42021) üzenetére


Viktor77
titán

Névjegyzék, jobb felül 3 pont, névjegyek kezelése, 2. pont importálás.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#42023) borges7 válasza Viktor77 (#42022) üzenetére


borges7
aktív tag

Köszi!

(#42024) raverke


raverke
tag

Sziasztok!
Az S7-esem elkezdett folyamatosan rebootolni, kb 2 percenként. Anno ezt egy hard reset megoldotta...mostanáig.
Most azonban odáig jutottam, hogy a hard reset/wipe nem működik, mert lefagy a telefon. Nagy nehezen elindítottam a root menüből, de miután újraindult, egy idő után a reset is kifagyott.
Sehogy nem tudom életre kelteni a telefont, csak a volume down+home+power gombbal. Semmi másra nem reagál. Még Odint se tudnék használni, mert nem tudom csatlakoztatni, firmware frissítés alatt is lefagyna a teló

(#42025) gerner1 válasza raverke (#42024) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Amennyiben el tudod érni, hogy teljesen lemerüljön, akkor egy újratöltést követően, normál bekapcsolás helyett, ha Recovery Mode -ba rakod -töltés utáni első indításként- akkor onnan biztosan ODIN MODE -ba lehet helyezni, és esetleg újra tudod húzni a készüléken utoljára használt firmware release -t.
Amúgy pedig ez: "Sehogy nem tudom életre kelteni a telefont, csak a volume down+home+power gombbal." ⇒eleve az ODIN MODE -ba lépés. Szóval, akkor lehet, helyben is vagy.

Amennyiben ez(⇑)sikerülne, de nem hozna eredményt, akkor nem sok minden mard...

Nálunk az egyik készüléket (hasonló jelenséggel) még meg lehetett menteni egy kis befektetéssel, de a jelenlegi árakon, most már az sem érné meg + egyeltalán nem 100%, hogy neked is gyógyír lenne. Így, szerintem, ez GTK. Donornak még alkalmas lehet.

(#42026) raverke válasza gerner1 (#42025) üzenetére


raverke
tag

Köszi!
Nagy nehezen lement a wipe, első indításnál települnének az alap progik, de újraindul.
Odinba sikerült belépni, csatlakoztattam is, de a start után azonnal: "Re-Partition operation failed."
Utána hiába nyomok a startra megint, SetupConnection...-al áll..magyarul ismét lefagyott e teló.

(#42027) gerner1 válasza raverke (#42026) üzenetére


gerner1
Topikgazda

ODIN hibának, a három leggyakoribb oka:
- Nem megfelelő ODIN verzió használata.
- Típusidegen firmware.
- A készüléken jelenleg lévő firmware BL értékénél alacsonyabb BL-értékű firmware release flash kísérlete (ami, ilyen esetben downgrade= nem engedélyezett).

Ezek (⇑) közül, mit tudsz biztosan kizárni?

[ Szerkesztve ]

(#42028) raverke válasza gerner1 (#42027) üzenetére


raverke
tag

Köszi!
Véletlenül a 935-ös firmware-t szedtem le.
Fel is ment az új firmware, de reboot után a teló az erasing szakaszban lefagyott...megint :(((

(#42029) gerner1 válasza raverke (#42028) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Biztos, hogy lefagyás? ... -Csak, mert egy FR után, az első boot ~7-15percig is eltart(hat), ami normális.

(#42030) raverke válasza gerner1 (#42029) üzenetére


raverke
tag

Sajna igen. Eleve fura hogy erase módban indult újra és nem sima reboot volt. Majd egy új odin féle indítás után a recovery módba kerültem, ahol konkrétan semmit nem tudtam kiválasztani....nagy nehezen eljutottam a sima teló reboothoz, de a amint a kezdő képernyőre kerülök, lehal a teló és újraindul.

(#42031) gerner1 válasza raverke (#42030) üzenetére


gerner1
Topikgazda

ODIN -ba, az alap CSC -t tallóztad be ?? ... ⇒Mert, abból amit leírtál, abból az következik, hogy a HOME_CSC* -vel próbálkoztál....

Kábeles, gyári tápegységes töltőre rakva is ugyan ez ?

[ Szerkesztve ]

(#42032) raverke válasza gerner1 (#42031) üzenetére


raverke
tag

Odinnál a HOME-ot nem raktam be sehova.
Igen, eleve kábelen próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#42033) gerner1 válasza raverke (#42032) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Akkor, amit otthoni körülményekkel meg lehetett tenni, az megtörtént.

(#42034) raverke válasza gerner1 (#42033) üzenetére


raverke
tag

Sajnos én is erre gyanakszom. kb 2 percenként újra indul...vagy kuka, vagy szerviz, csak kérdés megéri-e? Illetve ha kuka, akkor milyen alternatíva lenne. :(((

(#42035) gerner1 válasza raverke (#42034) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Az a baj, hogy vagy alaplap, vagy akku, de mindegyik GTK.

A miénken akkucsere segített, de nálunk annyiban más volt a szimptóma, hogy 6-7 restartból, 1x biztosan betöltődött az OS, ráadásul ez is csak úgy derült ki, hogy megpróbáltam a boot -ot úgy is, hogy közben kábeles töltésen van, mert ez nélkül sehogyan sem volt betöltött OS.

(#42036) Burt1793 válasza raverke (#42034) üzenetére


Burt1793
veterán

Ha kell, oda tudom adni az enyémet. Kijelzője off, de többi OK.

(#42037) Erzsébeti


Erzsébeti
tag

Sziasztok!

Van egy S7-em.
Digi-s kártyám van.

A napokban be akartam állítani, hogy az adott hívásnál ne küldje a számom.
Ezt a *31# kóddal sikerült úgy elérnem, hogy pont azon a számon amit hívtam nem üzemelt, de azóta minden hívásomkor nem küldi a számomat, így az ismerőseimnél problémát okoz a dolog.
Próbáltam a *31* kóddal feloldani a számküldés tiltását de nem értem el semmit...
Kínomban próbáltam az eredeti *31# is amire kiír egy panelt, hogy " a küldés most már menni fog"... De akkor sem megy.

Ezeket a kódokat a Digi oldalán láttam, így bátran használtam..

Azóta képtelen vagyok a számküldést beállítani.
Magában a telefonban is kerestem a menüben ilyen beállításokat de nem találtam semmit sajnos.

Van valami értelmes megoldása a dolognak?

(#42038) gerner1 válasza Erzsébeti (#42037) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Annak a beállítása az OS -ben:
Gyári Samsung 'Telefon app' ⇒ ⇒Beállítások ⇒Kiegészítő szolgáltatások ⇒Hívóazonosító mutatása (és annak sub-menüje..).

Amennyiben az ott(⇑) eszközölt beállítással sem változna, akkor az egyéb lehetőségek, fokozati sorrendben:
- Gyári Samsung 'Telefon app' gyorsítótár törlése.
- OS gyorsítótár törlése a Recovery -ben (wipe cache partition).
- FR ("gyári adatok visszaállítása") OS, vagy Recovery (wipe data partition) alól.
- Minden fontos kép-video/adataid lementése, majd a telódon futó jelenlegi firmware release -ed újra húzása ODIN -nal úgy, hogy az egy FR -rel is együtt járjon.

(#42039) ollie válasza gerner1 (#42038) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Vagy felhívja a mobilszolgáltatótját és bekapcsoltatja velük, mert ezt amúgy is a szolgáltató biztosítja, mégha mobilon keresztül is van állítva.

***

(#42040) gerner1 válasza ollie (#42039) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Igen.👍 Arrol meg is feledkeztem. Mea culpa...

(#42041) Erzsébeti válasza gerner1 (#42038) üzenetére


Erzsébeti
tag

köszi!

Sajnos nekem nincs "telefon app"-om.
Android 8.0 van a készülékben.
Samsung experience 9.0

Ha nincs más akkor elintézem a diginél személyesen.

(#42042) gerner1 válasza Erzsébeti (#42041) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Kell, hogy legyen, azzal indítasz hívást.
A másik opció, hogy azért nincs, mert azt lecserélted mondjuk a google tárcsázóra, vagy valamilyen 3rd-party -ra...

Szerk.:
Én most megnéztem a családon belüli S7e -n (XEH firmware és 'aktív-CSC') a mi DiGi -s kártyánkkal, és azon, működik a hívóazonosító küldés/tiltás: oda-vissza beállítás (és hatásai).

[ Szerkesztve ]

(#42043) Erzsébeti válasza gerner1 (#42042) üzenetére


Erzsébeti
tag

Köszönöm!
Így megtaláltam, és több mint valószínű sikerült átállítanom. :)

(#42044) Laslow


Laslow
senior tag

Sziasztok!
Az éjszakára töltőre tett S7 ma reggel kézbe véve nem reagált semmire. Hiába nyomom akár hosszan a Power gombot, meg se mukkan. Akár vezetéknélküli, akár vezetékes töltőre rakom, semmi életjel. Az utóbbi néhány napban valamiért lassú volt és - bár látszólag nem futott semmilyen alkalmazás a feladatkezelőben - folyamatosan meleg volt a készülékház, ezen a restart sem segített.
Lehet vele még valamit próbálni, vagy kuka?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#42045) gerner1 válasza Laslow (#42044) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Esetleg, vastagon becsomagolod ( a környezetből ⇒a
készülékbe történő párakicsapódás megelőzése..)
fekete-fehér újságpapírba (tehát, ami nem a ~fényes műnyomópapirral készült), és berakod egy 10-12percre a fagyasztóba (akár kábeles töltéssel) .

Ezt követően, ha magához tér... - akkor nagy eséllyel az akku pusztult meg.

[ Szerkesztve ]

(#42046) Laslow válasza gerner1 (#42045) üzenetére


Laslow
senior tag

Kipróbáltam a fagyasztós módszert, továbbra sem mukkan meg. Egyedüli "életjel", hogy vezeték nélküli töltőre helyezve a töltő led-je világítani kezd, azaz érzékeli, hogy valami tölthetőt raktam rá, de hogy pontosan mit jelez, azt nem tudom.

Mit érdemes vajon venni S7 után, ami
- új és garanciális készülék
- fizikailag nem nagyobb ennél (vagy sokkal kisebb)
- kamerában hozza minimum ennek a szintjét (félhomályban mozgó témát fotózva)
- Árukeresős ára pedig bőven 200k alatt van?

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#42047) gerner1 válasza Laslow (#42046) üzenetére


gerner1
Topikgazda

Hamarabb, több, relevánsabb, elfogulatlanabb választ lehet remélni, a : Melyik okostelefont vegyem topikban.

(#42048) ACE- válasza Laslow (#42046) üzenetére


ACE-
addikt

Nekem egy S9-em volt, asszonynak volt S7, mivel a Samsung eddig megfelelően teljesített, most is Samsung mellett döntöttünk, de sajna abból a kisebb méretűek azok 300ezer körüliek, ezért 180ezerért lett S20FE, bár ez jóval nagyobb, megszokható.

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#42049) arpivw81 válasza Laslow (#42046) üzenetére


arpivw81
tag

A samsung.com-on kuponkódokkal el lehet hozni jó áron S21FE-t például,én is arra cseréltem le. Életem legjobb telefonja volt az S7(még mindig jó),de hátha ez is kibír annyit

(#42050) zolikaDB válasza arpivw81 (#42049) üzenetére


zolikaDB
veterán

Meg tudod írni, mik ezek a kódok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.