Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18751) za75 válasza sgeza (#18750) üzenetére


za75
csendes tag

Ez biztos is és nagyon bosszant, mert ezt az opciót imádtam a készülékben és most lőttek neki... :O

[ Szerkesztve ]

(#18752) HoldfenyLuna válasza za75 (#18748) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Én már csináltam pár FR-t, még a Samu fiókomat is töröltem, mert nem mindent tudtam törölni, mindent 0-ról kezdtem, mert valahogy erre a váltásra az Alkalmazások sem készültek fel rendesen. Ezt lehet, csak én érzem így, de a 8-ról 9-re váltást kivéve minden Android váltást megéltem, igaz, nem Samun, mert okostelefon korszakomban ez az első Samsungom - mert nekem is volt pár tellám :Y (ezt nem tudtam kihagyni) -, de valahogy ez volt a legmacerásabb váltás.

(#18753) tyccon


tyccon
tag

Sziasztok! S10+ vásárlás előtt állok,és szeretnék tokot és tempered glass-t venni rá, e témában lenne kérdésem: mennyire tartós a teljes kijelzőt elfedő üveg,érdemes megvenni,vagy tudtok javasolni más alternatívát? Szilikon tok lenne rá( átlátszó, a bérlet miatt).Köszi előre is a segítséget! :R
Ui: Boldog karácsonyt kívánok! :)

(#18754) dkovizoli válasza HoldfenyLuna (#18752) üzenetére


dkovizoli
addikt

Én android 1.6 óta okostellázom :DD , de az utóbbi 3-4 nagy főverzió váltást egyre simábban vészelem át. Nem kell fr, stb. Pedig ezt is végig bétáztam.

(#18755) dkovizoli válasza tyccon (#18753) üzenetére


dkovizoli
addikt

A tempered glass nekem annyira tartós ( uv ragasztós változat), hogy már kétszer védte meg a kijelzőmet a cserétől. :) viszont valóban sokkal jobb nélküle az ujjlenyomatolvasó. De ennyit megért.

(#18756) tyccon válasza dkovizoli (#18755) üzenetére


tyccon
tag

Milyet vettél? Linket tudnál adni?

(#18757) dkovizoli válasza tyccon (#18756) üzenetére


dkovizoli
addikt

Aliexpress, akcoo.

(#18758) tyccon válasza dkovizoli (#18757) üzenetére


tyccon
tag

MO-n lehet kapni? Sok idő az Ali :(((

(#18759) Viper26


Viper26
nagyúr

Erre a mobilnet eldobós történetre van már esetleg megoldás?

iPhone 14 | FR955

(#18760) dkovizoli válasza tyccon (#18758) üzenetére


dkovizoli
addikt

Biztos találni itthon is, csak gondolom más névén és drágábban. Nem hinném, hogy nagy különbségek lennének a különböző fajták között.

(#18761) iceQ! válasza Viper26 (#18759) üzenetére


iceQ!
addikt

Hálózat gyári visszaállítását csináld meg... Van akinek segít van akinek nem. Próbát megér.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#18762) migabi24


migabi24
nagyúr

Visszatalálos😅

(#18763) zzola válasza Viper26 (#18759) üzenetére


zzola
félisten

Nincsen. Nekem tegnap Villányban Voda kártyával egyszer csak eldobta a halózatot.
Nem értem, hogy ezt hogy nem vették észre fejlesztés közben...
:F

(#18764) espista válasza TODI1111 (#18713) üzenetére


espista
senior tag

Thx! Működik!

Romani ite domum!

(#18765) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy mikor Galaxy Store-ba véleményt írok egy appról, akkor hol tudom módosítani a megjelenítendő nevet? Nem a Samu acc névre gondolok, nem is a becenévre. :R

(#18766) migabi24


migabi24
nagyúr

Itt mi a helyzet a gps-el? S10e vettem nemrég és mikor hazavittem gps test progival megnéztem mit tud az antennája akkor még 9-es droid volt rajta 1m pontosságot tudott meg is lepődtem, mióta a 10-es van fent 4m alá nem ment a pontosság

(#18767) sgeza válasza migabi24 (#18766) üzenetére


sgeza
veterán

Szerintem ezzel ne foglalkozz! Azon múlik nagyrészt, hogy épp hány műholdat lát. Elméletileg 4-gyel tudja a pozíciód, de minél több, annál pontosabb.
Sokminden eltérhet egy korábban vizsgált helyzettől.

[ Szerkesztve ]

(#18768) migabi24 válasza sgeza (#18767) üzenetére


migabi24
nagyúr

Félreértesz, nem egyszer néztem, mióta frissítettem figyelem és nem megy 4m alá tehát elb.szták kíváncsi volnák nálatok mit mutat

(#18769) sgeza válasza migabi24 (#18768) üzenetére


sgeza
veterán

És biztos vagy benne, hogy az a program "hiteles" adatot mutat?
Melyik az egyébként, én szívesen kipróbálom.

(#18770) csorbajeno válasza migabi24 (#18768) üzenetére


csorbajeno
veterán

Hogy őszinte legyek veled, én még semmilyen telefont nem láttam 4m-es pontosság alatt ezzel az appal, viszont egy területmérő appal négyzetméterre pontosan tudok mérést ismételni, így annyira nem lehet pontatlan. sgeza-hoz hasonlóan én is azt mondom, hogy ne foglalkozz ezzel.

(#18771) migabi24 válasza csorbajeno (#18770) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mondom mikor megvettem 1m tudott :D de feladom ha nektek ez így jó

(#18772) csorbajeno válasza migabi24 (#18771) üzenetére


csorbajeno
veterán

Elhiszem, hogy neked 1m-t mutatott, de nekem soha, de a tapasztalat azt mutatta, hogy siman belül van a pontosság az 1m-en. A Locus Mappal körbesétáltam egy földterületet és ha egyet jobbra vagy balra léptem az latszott a nyomvonalamon. Én ezért nem aggódok. Valószínűleg szoftveres optimalizálatlanság állhat a háttérben.

(#18773) N4ri87 válasza migabi24 (#18771) üzenetére


N4ri87
senior tag

Ahogy (#18769) sgeza is írta, mondd, milyen appot használtál. Én is kíváncsi vagyok.

Néztem egy appot. Nálam minimum 25 métert téved.

[ Szerkesztve ]

C805

(#18774) varos


varos
tag

Gyári samsung garancia érvényesítéshez, garanciális javításhoz milyen iratok kellenek (számla és garancia jegy) , blokkot (mert azon csak az összeg szerepel) elfogadják számla helyet?

(#18775) zzola válasza varos (#18774) üzenetére


zzola
félisten

Számla, amin min. az IMEI rajta van.
Hol vetted?

(#18776) varos válasza zzola (#18775) üzenetére


varos
tag

számla nincs nem adtak. FirstPhone szaküzletében, csak pénztári blokkot adtak.

[ Szerkesztve ]

(#18777) zzola válasza varos (#18776) üzenetére


zzola
félisten

Akkor blokk + garijegy. Csak blokk kevés lesz...

(#18778) varos válasza zzola (#18777) üzenetére


varos
tag

Elméletileg a náluk vásárolt samsung telefonok gyári Samsung garanciával rendelkeznek.

(#18779) zzola válasza varos (#18778) üzenetére


zzola
félisten

Elméletileg. De ha nincsen garijegy vagy IMEI-s számla, akkor gari sincsen...
Ha Te lennél a szerviz, egy blokk ellenében bevennél javításra egy hibás készüléket?

[ Szerkesztve ]

(#18780) Imi1981 válasza Markizmark (#18729) üzenetére


Imi1981
veterán

Most teljes feltöltés óta tökéletesen egyformán méri a kijelző időt a gyári akkumulátor alkalmazással ( Samsung A70-en tesztelve mert azon még Android 9 van és össze tudom hasonlítani). Most telepítettem s10+-ra is és így látni fogom mennyi a sot Android 10-en . Amúgy éjfélkor nem nullázza ugye?

(#18781) varos válasza zzola (#18779) üzenetére


varos
tag

Nem, de az a furcsa hogy csak blokkot adott az eladó az üzletbe.
ezt találtam az oldalukon:

Samsung és Huawei készülékét az általunk üzemelteltetett márkaszervizekben javítjuk. Abban az esetben, ha a mi szervizünk esetleg (alkatrészhiány) nem tudja javítani mobiltelefonját, abban az esetben a termék továbbításra kerül a Telemax szervizébe. Ilyen esetekben a javítási idő az átlagosnál több időt vesz igénybe. Xiaomi és Ulefone készülékek esetében a (nem megfelelően kiépített gyártói szervizháttér miatt) a készüléket a disztribútor szervizeli, melynek időtartamára cégünknek nincs befolyása. Ilyen esetekben a szervizelés átlagosan 4 hetet vesz igénybe.

Milyen dokumentumokra van szükségem ahhoz, hogy leadhassam készülékem szervizelésre?
Ahhoz, hogy készülékét szervizeljük szükség van a jótállási jegyre valamint a vásárlást igazoló blokkra vagy számlára. Ezen dokumentumok hiányában sajnos nincs lehetőség a hiba kijavítására.

Rendben, de én például nem náluk akarok garanciális javítást végezni, ha nem egy budapesti samsung márka szervizbe akkor mi van? Akkor fentiek alapján nem gyári samsung garancia van rajta?

[ Szerkesztve ]

(#18782) zzola válasza varos (#18781) üzenetére


zzola
félisten

Hogy milyen garancia van rá, azt a boltban tudod megkérdezni.
Most b@szogatás nélkül kérdezem, tényleg neked nem volt furcsa, hogy csak blokkot adtak?

Ma már alap a névre szóló számla. Ha otthon baja esik a készüléknek, biztosító felé hogyan számolsz el.... ?
:F

[ Szerkesztve ]

(#18783) N4ri87 válasza varos (#18781) üzenetére


N4ri87
senior tag

Ez a felelősségbaszás Samsung esetében egész fura. A Samsung honlapja szerint a FirstPhone hivatalos viszonteladó, tehát az ott vásárolt Samsung készülékre a gyári garancia vonatkozik, nem a bolt sufni bontója.
Így én is azt gondolom, hogy száma/ blokk+jótállási jegy ellenében egy SES is foglalkozna veled.

C805

(#18784) csorbajeno válasza varos (#18774) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igaz nekem S9-cel és az S6-tal van tapasztalatom, de a debreceni SES-be bevittem az említett telefonokat és minden papír nélkül megcsinálták, igaz én a Telekomtól vettem, de ebből a szempontból lényegtelen. Sorozatszám és IMEI alapján csekkolták a telefont, majd bevették javításra.

(#18785) Markizmark válasza Imi1981 (#18780) üzenetére


Markizmark
addikt

Úgy vettem észre h nem.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#18786) Imi1981 válasza Markizmark (#18785) üzenetére


Imi1981
veterán

Nem nullázza mert már éjfél elmúlt és mutatja rendesen . Droid 10-en jól jön a gyári átláthatatlan helyett .

(#18787) migabi24 válasza N4ri87 (#18773) üzenetére


migabi24
nagyúr

Gps test nézzetek már rá :R

(#18788) meszipeti válasza migabi24 (#18787) üzenetére


meszipeti
aktív tag

4m, korábban nem tudom mennyi volt.

[ Szerkesztve ]

"A játék az nem játék"

(#18789) migabi24 válasza meszipeti (#18788) üzenetére


migabi24
nagyúr

Köszi, legalább tudom, hogy nem csak nálam ennnyi :R

(#18790) za75 válasza HoldfenyLuna (#18752) üzenetére


za75
csendes tag

Szia! Az lenne a kérdésem, hogy neked megoldotta ezt a problémát a FR? Feleslegesen nincs kedvem kínlódni vele... :((

(#18791) S. Laci válasza csorbajeno (#18770) üzenetére


S. Laci
tag

Melyik terület mérő appot használod? Tudom hogy van millió a Play Áruházban, de ha valamelyikkel van pozitív tapasztalat, akkor megkímélném magam a tesztelgetéstől.😊

(#18792) csorbajeno válasza S. Laci (#18791) üzenetére


csorbajeno
veterán

Locus mapnak van ilyen funkciója.

(#18793) iceQ! válasza csorbajeno (#18792) üzenetére


iceQ!
addikt

Nekem 6 métert mutat lakásban... Nem olyan rossz ez :))

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#18794) HoldfenyLuna válasza N4ri87 (#18783) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Ez készülék függő. Ha pl Samu oldalalon megnézed, hogy mondjuk S10-et hol vásárolhatod meg, ott nincs First Phone. Egyébként meg azért mert egy bolt viszonteladó, semmi nem gátolja meg abban, hogy amit mondjuk Te kapsz készüléket az éppen szürkeimportos legyen. Talán volt erről korábban itt szó az Aqua (vagy Ipon) tekintetében is, hogy nem véletlen az egy év a gari náluk sem.

Egyébként meg sajnos linkelt szöveget 18781 alatt: "Samsung és Huawei készülékét az általunk üzemelteltetett márkaszervizekben javítjuk"
Szóval maga a bolt írja, hogy ezt vállalja, nyilván ez már vásárlás során is így szerepelt.

Azért én futnék egy kört SES-ben, és majd ott megmondják, hogy vállalják vagy sem.

(#18790) za75 - nem sajnos :( De biztos javítják majd.

[ Szerkesztve ]

(#18795) N4ri87 válasza HoldfenyLuna (#18794) üzenetére


N4ri87
senior tag

A helyzet bonyolultabb.
Amikor vettem az S10-et, a Samsung honlapján keresztül esett a választás a FirstPhone-ra, két év gyártói garanciával. Azóta viszont a FirstPhone lekerült a Samsung által preferált viszonteladók listájáról.

C805

(#18796) migabi24


migabi24
nagyúr

Na jó nincs nagy baj a gps-el, a mai séta alkalmával sikerült produkálni az 1m pontosságot, megnyugodtam :D

(#18797) akooos válasza migabi24 (#18796) üzenetére


akooos
veterán

Vajon milyen helyzet indokolhatja az 1 méteres pontosság szükségletét és miért nevetséges a 4 méter. Ha balesethez gps adatokat adsz meg, nyilván nem fognak a 4 méter miatt bosszankodni a mentők :U
Az ilyen dolgokat sose fogom megérteni. Gondolom a mai séta alkalmával óriási segítséget nyújtott, hogy 1 méteres pontossággal tudtad, hol is vagy.

(#18798) migabi24 válasza akooos (#18797) üzenetére


migabi24
nagyúr

Maximalista vagyok ennyi :D

(#18799) bigrock válasza akooos (#18797) üzenetére


bigrock
addikt

Lehet, hogy a NASA-nak dolgozik maszek alapon és a holdra szállást irányítja az S10-zel... :DDD

(#18800) Evil Snowman válasza akooos (#18797) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Van akinek erre porcosodik.....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.