Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) ollie válasza gusthy (#4000) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az S10e-nek pont nem hajlik a kijelzője, teljesen sík. A Note9-nem meg pont hogy hajlik, bár annyira kicsit, hogy szinte észre sem lehet venni.

Neked meg S10-ed van, az nagyobb, mint az S10e.

[ Szerkesztve ]

***

(#4002) gusthy válasza ollie (#4001) üzenetére


gusthy
veterán

Ja, én végig s10-ről beszéltem, bocsi. Félreolvastam, késő van. A 10e-ről nem tudom milyen, csak hogy na, az tényleg pici.

Update: megnéztem, az is 19:9 és ugyanaz a 83.3%, mint az S10. Csak kisebb, és elhiszem, hogy az túl virsli.

[ Szerkesztve ]

(#4003) manokaki válasza gusthy (#4002) üzenetére


manokaki
őstag

S10E-t használok 1 hete , pont abméret miatt vettem [ S9 , Meizu 16 th , S8, A6 , stb ] után . Nem érzem a kijelző keskeny mivolta miatt a hiányt....

(#4004) gusthy válasza manokaki (#4003) üzenetére


gusthy
veterán

Na ezt hívják szubjektív dolognak :) ollie szerint az, szerinted nem, nekem meg nincs olyanom :)

[ Szerkesztve ]

(#4005) boogie84 válasza boogie84 (#3873) üzenetére


boogie84
veterán

Visszatérve az éjszakai, feltöltés utáni merülésre: Tegnap 22:45-kor 100-ra töltve, majd az eszközkarbantartóval mindent kipucolva (99%) raktam el aludni úgy a telefont. 03:50kor ellenőrizve 97%-os volt az akku.

Mit gondoltok, mennyi időt kellene kibírnia 99/100%-on ha nincs wifi és 4G bekapcsolva?
Nem gondolnám, hogy rossz lenne ez az 5 óra alatti 2%-os merülés....

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#4006) Grenczii válasza adamsauvage (#3990) üzenetére


Grenczii
tag

Na ezt szeretném ha kifejtenéd bővebben hogy is lett ez XEH :R
Én ma reggel hirtelen felindulásból feltettem egy márciusi DBT-romot ne merüljön voip hiívás után, aztán BTU lett ismét.Lassan ez a ROMolás olyan téma lesz mint az előző szériáknál a milyen üvegfóliát vegyek ami nem csak körbe ragad és kiér a széléig nem megy alá a szösz felteszem a tokot nem válik el stb :D

(#4007) bulikavagyok válasza rayoliviero (#3993) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hmm, nekem is van egy Clear Cover tokom, kb két hétig fent is volt a telón, de én nem vettem észre, h bement volna alá a por, azt meg főleg nem, h összekarcolódott volna tőle a telefonom. Mondjuk el tudok képzelni olyan szituációt (környezetet) ahol sok a por és megtörténik a baj, de szerintem ez bármelyik toknál előfordulhat. Most Pitakát használok, de ez sem zár hermetikusan, tehát elvileg ez alá is be tud jutni olyan anyag ami kárt tesz a telefonban. Nem érdemes ezzel foglalkozni szerintem, a lényeg, h a nagyobb sérülésektől védve legyen valamennyire. Plusz, h ne csússzon ki a kezünkből a telefon az üveg hátlap miatt. :B

Más: A frissítés óta nekem is javult az üzemidő - bár eddig sem volt vele problémám. Eddig este 35-40%-nál tettem töltőre (2-3 óra SOT), de két napja már nem esik 50% alá a töltöttség egy nap használat után. Még egy-két ilyen frissítés és simán összejöhet nekem is a két napos üzemidő. :P

boogie84: Szerintem az úgy ok!

(#4008) gilfoyle válasza Grenczii (#4006) üzenetére


gilfoyle
őstag

Ezt kérdeztem én is tegnap este. Mondjuk neki 10+ van és a sima 10-nél pedig elkeféltek valamit...

[ Szerkesztve ]

(#4009) Calogero válasza Ateszpapa (#3948) üzenetére


Calogero
addikt

MediaMarkt 8.-án vettem át a készüléket 9.-én regisztráció 26.-án kaptam meg a Buds-ot.

(#4010) adamsauvage válasza Grenczii (#4006) üzenetére


adamsauvage
aktív tag

azt tettem fel amit irnak
link

home csc helyett a sima csc-t mert ugyis nyomtam egy factoryt utana ezert mindegy volt.
Ha lejjebb mesz akkor fogsz talalni egy androidfilehostos mirrort a romhoz

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro / Macbook Pro

(#4011) Teal'C válasza adamsauvage (#4010) üzenetére


Teal'C
addikt

A te telefonod Telekomos :F

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4012) akoska07


akoska07
nagyúr

Tegnap jött email,ma reggel meg sms,hogy szállítják az ajándék fülest.

Még jó,hogy pont magyarban vagyok és nem tudom átvenni. :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#4013) zzola válasza akoska07 (#4012) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#4014) gilfoyle válasza adamsauvage (#4010) üzenetére


gilfoyle
őstag

XEF régiókódú és nem XEH... Itt lenne a kutya elásva?

(#4015) noxon


noxon
őstag

A nagy frissítési lázban megnéznétek, hogy a főképernyőn nektek is árnyékot vetnek az ikonok?

Csak, mert edddig nem volt ez és speciel nekem nem tetszik, de kikapcsolni nem tudom.

We live in a simulated world...

(#4016) Teal'C válasza noxon (#4015) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem nincs árnyék, de még a 8as frissítés van fent. És van beállítva ikon pakk.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#4017) tothl


tothl
addikt

Sziaszok !

Az Always On edge történetet be lehet úgy állítani, hogy érvényben levő jelzéskor is feloldjon a kijelző ujjlenyomatra ? Mert most elég bizonytalanul működik.

(#4018) Endr00 válasza noxon (#4015) üzenetére


Endr00
aktív tag

Nem látok árnyékokat:

Samsung Galaxy S23

(#4019) noxon


noxon
őstag

Akkor nálam ez mi? :Y

We live in a simulated world...

(#4020) exelsior1 válasza ZavaBalazs (#3548) üzenetére


exelsior1
senior tag

A miénkben nincs EMUI és nem pixeles a kijelző, elég indok ez maradni :D
5x-ös zoom nélkül lehet élni, rendes értesítés kezelés nélkül viszont nem 😂😂
(Mate 20 pro-ról jövök, volt előtte P20 pro is, tudom mit beszélek :R)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#4021) tothl válasza tothl (#4017) üzenetére


tothl
addikt

Konkrétan az a bajom, az Always On Edge -el, hogy ha éppen fut a notification light, akkor először fel kell ébreszeni a kijelzőt, csak utána megy az ujjlenyomat olvasóval a bejelentkezés.
Ha nincs notification, akkor működik rendesen alvó módból.

(#4022) noxon válasza noxon (#4019) üzenetére


noxon
őstag

Lehet a high contrast nevű téma miatt...

We live in a simulated world...

(#4023) ollie válasza boogie84 (#4005) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez nem rossz, szerintem sem.

***

(#4024) ZavaBalazs válasza exelsior1 (#4020) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

de a dxomarkon nem a rendes értesítéskezelést értékelik, hanem a kamerát :O :O

:P

[ Szerkesztve ]

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4025) gilfoyle válasza gilfoyle (#4014) üzenetére


gilfoyle
őstag

Ezzel is BTU lesz. Ez ilyen. Jól elvagyok ezekkel :DD :DD

(#4026) exelsior1 válasza ZavaBalazs (#4024) üzenetére


exelsior1
senior tag

Aki csak a kamera miatt vesz egy okostelefont, magára vessen. Amúgy, a selfie kamera sokkal jobb a Samunál, az is valami :D No meg, máig ugyanazt a pontot kapja videóban a Huawei mint a Samsung, 4k60fps és rendes stabilizálás nélkül, innentől nekem nincs kérdésem.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#4027) thamasz


thamasz
senior tag

Tok témához,
megérkezett két strapa célra szánt védőtok (nem mindennapi viselet), és hát egyiktől sem vagyok maradéktalanul elájulva.
Első a mindenhol agyon dícsért UAG, ami netes képeken tetszett, élőben meg olyan érzést kelt bennem, mint ha búcsúban lőttem volna 3 pálcán. (van kevésbé átlátszó változat is). Mindenesetre az 5 és 10 éves fiaim oda vannak érte, hogy ez a legkirályabb tok amit csak láttak. Kidolgozásra itt nem lehet panasz, nincs sorja sehol. Kézben tartani nagyon jó, és biztosan meg is védi a telefont.
Második egy sokkal olcsóbb Ringke Fusion X, ami még csak csak jól néz ki élőben is (strapa tok szinten), de az anyaghasználata, vagyis a kidolgozása tükrözi az árkülönbséget sajnos. Több helyen sorjás a fröcssöntött keret, vágja, nyomja a tenyeremet. De legalább olcsó volt, egynek jó lesz. Ez is létezik több féle hátlapi mintával.



(#4029) VIBO


VIBO
őstag

Tudtok nekem olyanban segíteni, hogy egy gsmből vagy egy iponból, ha veszek egy okos órát vagy telefont 1 év forgalmazói garival akkor az cumi lehet valamilyen szempontból?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#4030) kelzsoca válasza VIBO (#4029) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az attól függ, hogy lehet -e javítani, vagy csak csere, és pénzvisszafizetés a lehetőség hiba esetén.

https://vertigostore.eu

(#4031) kali válasza VIBO (#4029) üzenetére


kali
legenda

Persze, hogy az lehet, több hibalehetőség is van, legrosszabb esetben megszűnik adott GSM üzlet - soknak szokása időről időre új néven folytatnia úgy, hogy nem jogutódja az előzőnek, eldobva ezzel minden korábbi kötelezettségét és vállalását, tehát megszűnik a garancia a készülékedre.
Jobb esetben csak harcolni kell a garanciális ügyintézés kapcsán és kétséges annak a kimenetele, meg előfordulhat, hogy pult alatt, nem ideális feltételek mellett és olcsó, után gyártott alkatrészekkel javítják a készüléket, vagy elutasítanak olyan hibát, meghibásodást, amit a gyártói szerviz orvosolna, vagy a készülék kicserélése történne, ha lenne rendes gyártói jótállás.

[ Szerkesztve ]

(#4032) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Na ezen majd ne lepődjetek meg nyáron :D

Verőfényes napsütésben, fehér háttér mellett konkrétan látszik, hogy hova lett elhelyezve az ujjlenyomatolvasó szerkezet. Működésben ez nem okoz problémát csupán szerintem nem túl esztétikus.

Hazai képviseletnek írtam, kíváncsian várom a választ. Élőben még jobban látszik. :))

(#4034) PeBB


PeBB
csendes tag

Üdv! Van még valaki rajtam kívül aki 8-án regelt Budsra de még mailt se kapott róla?

(#4035) akooos válasza Evil Snowman (#4032) üzenetére


akooos
veterán

És mit írtál a hazai képviseletnek, ha szabad tudni?

(#4034) PeBB:

vagyunk egy páran még, igen :)

[ Szerkesztve ]

(#4036) thamasz válasza PeBB (#4034) üzenetére


thamasz
senior tag

Ma jár le a 15 nap ha munkanapokat nézünk. A 8-ai regre én sem kaptam emailt, csak messengeren reklamáltam, amire azt írták, hogy minden ok, április 12-ig tart az igénylések ellenőrzése....

(#4037) Pyzoo


Pyzoo
aktív tag

S6 edge-en ugyanígy látszódott (nagyritkán) a kijelző és az üveg közötti ragasztás.

A teve egy olyan ló, amit a Microsoft tervezett.

(#4038) EnterR válasza gilfoyle (#4025) üzenetére


EnterR
veterán

Van valami a BTU-val? Én a legutóbbi (...ASCA) frissítést másnap meg is kaptam OTA-n, eddig jónak tűnik.

PSN ID: marquuard

(#4039) bigrock válasza Evil Snowman (#4032) üzenetére


bigrock
addikt

Most, hogy írtál nekik, biztos, hogy visszahívják az összeset és kárpótolják a tulajdonosokat... :)

(#4040) akooos válasza thamasz (#4036) üzenetére


akooos
veterán

Persze, hogy véletlenül se lehessen újra igényelni, ha valamit szarul töltöttem ki a regisztrációkor ;]

(#4041) ZavaBalazs válasza Evil Snowman (#4032) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

ugyanezen fényviszonyoknál az is mókás, hogy a kijelző kicsit rózsaszínes, és az ujjam által vetett árnyék meg világosabb, és sárgás. :D majd megpróbálom lefotózni, tök érdekes.
(engem mondjuk nem izgat)

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4042) KYZRR válasza Teal'C (#4033) üzenetére


KYZRR
őstag

Hát igen, szégyellje magát az ember, ha a napon akar SMS-t írni.. :P :))

[ Szerkesztve ]

You can only die once, make sure it is worth it...

(#4043) ljs


ljs
tag

Olvastátok? jó hír.

Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég.../Dan Millman/

(#4045) Evil Snowman válasza akooos (#4035) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ezt:

"Kedves Samsung Magyarország!

Lassan 2 hete vagyok tulajdonosa egy S10-nek, ami kifogástalanul működik. Lenne azonban egy apróbb észrevételem az ultrahangos ujjlenyomat olvasóval kapcsolatban, amit lehet érdemes lenne majd a készülék developer team-nek továbbítani, ha jövőben is ezt a technológiát szeretnék használni. Verőfényes napsütésben, fehér háttér mellett konkrétan látszik, hogy hova lett elhelyezve az ujjlenyomatolvasó szerkezet. Működésben ez nem okoz problémát csupán szerintem nem túl esztétikus. :)

Csatolok 2 képet."

Itt becsatoltam a két képet, amit ide is.

(#4046) PeBB válasza thamasz (#4036) üzenetére


PeBB
csendes tag

Értem, köszi. Csak aggaszt, hogy valaki 9én regelt és neki már megvan a készülék... én még mailt se kaptam :"D Ez a felháborító.

(#4047) kelzsoca válasza Evil Snowman (#4045) üzenetére


kelzsoca
félisten

Illedelmesen megköszönik, majd leírják, hogy a technológiából kifolyólag ezt nem lehet láthatatlanná tenni.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#4048) tothl válasza Evil Snowman (#4032) üzenetére


tothl
addikt

Ez nem samsung sajátosság.

Íme egy M20 pro

(#4049) ZavaBalazs válasza Evil Snowman (#4044) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

én most végignéztem, nekem az összes felsorolt felület fekete. ¯\_(ツ)_/¯

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#4050) ollie válasza Evil Snowman (#4045) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez minden mobilon így van, ahol a kijelző mögött van az ujjlenyomat olvasó. És ugyanez lesz majd a kamerával is, ha az is odakerül. Szóval felesleges ezen rugózni, mert itt tart a technológia.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.