Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) icemad válasza MikeWazowski (#12000) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs mit. Majd írd meg, hogy javított e valamit.

(#12002) guriga1234 válasza Cucuska2 (#11998) üzenetére


guriga1234
addikt

"nincsen nagy különbség az S10 HDR10+ és SDR felvétele közt" - és neked jó a szemed?

"Szívesen megnézném én arra alkalmas TV-n, de olyanom nincs" - nekem viszont van, nem a levegőbe beszélek.

"én speciel a telefon képernyőjén is látom, hogy mely sorozatomnak mekkora a bitrátája és milyen a felbontása" - erre inkább nem is írok semmit, mert csak csúnyákat tudnék írni.

"PS. youtube-dl-el szoktam letölteni, terminálból." - nincs több kérdésem. Nem csoda, hogy ilyeket írsz. A tudatlanok magabiztosságával állítasz valótlanokat. Veled itt befejeztem, mert még a tanácsot sem vagy hajlandó megfogadni, így felesleges a további diskurzus.

(#12003) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. Hol lehet a nagy mértékű mobiladat használati fugyelmeztetést kikapcsolni. Tököm f@sza kivan mar hogy pl: a youtube vanced több adatot használ a megszokottnál....

Nothing Phone (2a)

(#12004) Cucuska2 válasza guriga1234 (#12002) üzenetére


Cucuska2
őstag

Jól megmondtad! :K

Főleg a terminálos szokásaimat, amit nem is értek. :F

[ Szerkesztve ]

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#12005) BabMester válasza MikeWazowski (#12000) üzenetére


BabMester
senior tag

Az első használatkor kiírja ám ezeket amúgy, senki nem egyetemen tanulja. Nem árt néha elolvasni amiket feldob a telefon.. :)

(#12006) MikeWazowski válasza BabMester (#12005) üzenetére


MikeWazowski
addikt

;)

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#12007) Sebibalu


Sebibalu
őstag

Urak. Tudja valaki hogyan lehet a Chrome-ból a jelszavakat át vinni a samsung browser-ra?

(#12008) piocasember válasza piocasember (#11747) üzenetére


piocasember
tag

A korábbi emagos ügyemmel kapcsolatos fejlemény. 5 napja vitték vissza a telefont az Emagnak. Azóta minden levelemre az a válasz, hogy még nem érkezett meg a termék. Úgy tűnik gyalog viszi a DPD. Óva intek mindenkit az Emagtól, mert lehet, hogy 50 ember elégedett, de vigyázzon, mert lehet ő az 51. is, aki csakúgy, mint én átverés áldozata lesz, utána pedig az Emag jó multiként mossa kezeit.

(#12009) Sebibalu válasza piocasember (#12008) üzenetére


Sebibalu
őstag

Nagy az esély rá hogy te egy vissza küldött darabot kaptál, ami nem véletlen nem kellet az előző megrendelőnek sem.

(#12010) Markizmark válasza piocasember (#12008) üzenetére


Markizmark
addikt

Ha korábban kérded, hogy ajánlott-e tőlük ekkora értékben rendelni, akkor odaüvöltöttem volna, hogy NEM. Max pendrive értékben ...

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#12011) rbertkrl válasza icemad (#11981) üzenetére


rbertkrl
aktív tag


Így voltak beállítva alapból, mit csinálok rosszul? Felbontás egyébként fhd+-on volt/van.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#12012) crosser51


crosser51
csendes tag

Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy van olyan itt aki note 9-et és s10-et is használt?
Az akksi idő különbség érdekelne hogy mennyivel rosszabb az s10 a note9-nél?
Köszi előre is a segítséget

(#12013) icemad válasza rbertkrl (#12011) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Este letöltöm a játékot, és megnézem. Sajnos több ötletem nincs.
A neted rendben van?

(#12014) rbertkrl válasza icemad (#12013) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Köszönöm, hogy megpróbálod. 40-60as a pingem.

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#12015) kengyel


kengyel
nagyúr

Kint van a XEH- Augusztusi update,112 MB- méretével.😁

kengyel

(#12016) nagyj74 válasza kengyel (#12015) üzenetére


nagyj74
senior tag

És valóban!
Úgy látom, hogy csak optimalizálás.

(#12017) kengyel válasza nagyj74 (#12016) üzenetére


kengyel
nagyúr

Sok minden nem lehet, kicsi a mérete.

kengyel

(#12018) Paladin1492 válasza kengyel (#12015) üzenetére

Telenoros is kint van.

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#12019) Laszlo733


Laszlo733
aktív tag

Sziasztok! Használ valaki Simple / mobil fizetés / alkalmazást a telefonján? Minden esetbe, amikor a telefonnal szeretnék fizetni, csak a második érintésre akar működni a fizetés. Már leveleztem az ügyfélszolgálattal is, de eddig smmi nem jött be. / S10+ / Két Sim -el használom a telefont, de a korábbi telefonnal is így volt / Honor9 /, de ott nem volt baj, mindig működött elsőre.

(#12020) madkiller válasza kengyel (#12017) üzenetére


madkiller
őstag

Nyaralnak a programózok :D

(#12021) icemad válasza Laszlo733 (#12019) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Én úgy tudom, hogy a kijelzőt bekell kapcsolni a fizetéshez.

(#12022) icemad válasza rbertkrl (#12014) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Tegnap este kb 30 percet játszottam vele, nálam is volt akadás, de nem volt vészes. A ping nálam 18-22 között van. Ami jobban zavart, hogy a textúrákat baromi lassan töltötte be.

(#12023) sgeza válasza Laszlo733 (#12019) üzenetére


sgeza
veterán

5000Ft alatti vásárlásnál is ezt csinálja?
Mennyivel korábban oldod fel a készüléket?

(#12024) mihail38 válasza kengyel (#12015) üzenetére


mihail38
aktív tag

Csak megerősíteni tudom :) ( Telenoros ) ilyen hamar még nem jött meg a havi frissítés, de lehet a mérete miatt jött ilyen hamar (112,39 MB)

(#12025) dikan válasza Laszlo733 (#12019) üzenetére


dikan
tag

A kettő között kér ujjlenyomatos hitelesítést? Csak akkor működik elsőre, ha ujjlenyomattal oldod fel a telefont és két percen belül fizetsz is vele. Ha biztosra akarsz menni, akkor a simple widgetet kirakod valahova, vásárlás előtt arra rányomsz, ott hitelesíted magad ujjlenyomattal vagy pinnel és csak ezután érintesz.

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#12026) dkovizoli válasza Paladin1492 (#12018) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nincs olyan, hogy telenoros. Az s10 szérián vagy független rom van, XEH vagy TMH. Feltéve, hogy magyar romot használ valaki. Te lehetsz telenoros de a telefon már nem. A frissítésed pedig nem attól függ, hogy milyen simet használsz.

(#12027) Paladin1492 válasza dkovizoli (#12026) üzenetére

Peace :) Thanks!

[ Szerkesztve ]

“Ha Rómában élsz, élj úgy, mint a rómaiak, ha másutt élsz, élj úgy, ahogy ott élnek”

(#12028) bigrock válasza dikan (#12025) üzenetére


bigrock
addikt

Nekem is csak a második ujjlenyomat lehúzásra működik, direkt ujjlenyomattal oldom fel a kijelzőt, 2 percen belül fizetek, de ennek ellenére még egyszer kéri az ujjlenyomatot, elsőre sosem fogadja el...

(#12029) dkovizoli válasza dkovizoli (#12026) üzenetére


dkovizoli
addikt

Meglepően hamar jött meg, ráadásul a DBT is ma reggel jött. Ezek szerint együtt a magyarral. Ami nem sűrűn fordult még elő.

(#12030) bombibmw válasza Paladin1492 (#12018) üzenetére


bombibmw
veterán

Telekomos is.
Ja, nem.

Vicc, hogy még a juniusi van náluk.

(#12031) Chrys_ válasza bombibmw (#12030) üzenetére


Chrys_
addikt

Júliusi német Telekomnál, de az is csak augusztus 9 óta.

(#12032) Valkűr


Valkűr
őstag

Hát én ranyomtam a keresésre de semmi, 10 perce a szervert keresi es ki se lehet lőni. Már ujra is inditottam, de ugyan az. Csak forog a kereses. Na ez erdekes vllt, atvaltottam.mobilnetre, ugy egybol betöltötte, pedig eddig mindig wifin frissitettem.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#12033) Cucuska2 válasza bigrock (#12028) üzenetére


Cucuska2
őstag

Nekem akkor volt ilyen bajom, amikor először telepítettem fel a Simple-t, majd utána állítottam be képernyőzárat. Amint bekapcsolt képernyőzárnál telepítettem a Simple-t, elmúlt ez a probléma. Az lényeg továbbra is, hogy nem szabad arccal feloldani, ha fizetni akarsz.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#12034) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Az normalis h a frissites telepitese utan full felmelegedett a telo? Nyar ide, nyar oda, szerintem joval jobban melegszik mint elotte az S8+. Hogyan tudom letesztelni ,h normalis merteku e a melegedes? Koszi

(#12035) alasoh válasza Valkűr (#12032) üzenetére


alasoh
tag

Szia!
Digi-s neted van?
Nálam is ez a helyzet. Keresi-keresi a szervert de nem találja...
Mobilnettel megtalálja és utána már tölti is le ha visszaváltok Digi-re wifi-n...

[ Szerkesztve ]

(#12036) Valkűr válasza alasoh (#12035) üzenetére


Valkűr
őstag

Igen digis, de érdekes mert minden mást megnyit azonnal

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#12037) jacis válasza Laszlo733 (#12019) üzenetére


jacis
nagyúr

Én használom. Működik hibamentesen. Annyi hogy a kijelzőt fel kell oldani ujjlenyomattal és már lehet is fizetni (bár ezt lehet Te is tudod...)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#12038) alasoh válasza Valkűr (#12036) üzenetére


alasoh
tag

Gondolom, hogy a szerver "irányába" van valami DNS gondja a diginek és nem találja..
Biztos lenne sok oldal ami nem jönne be, csak azokat nem próbáltad/tuk... :)
Lényeg, hogy nem a telefon a hibás...
A digi meg majd megcsinálja...
Köszi a választ.

(#12039) EnterR válasza Sebibalu (#12007) üzenetére


EnterR
veterán

Sajnos nincs szinkron a két böngésző közt. Samsung Pass-szal sem lehet összehozni.

PSN ID: marquuard

(#12040) nagyj74 válasza Laszlo733 (#12019) üzenetére


nagyj74
senior tag

Szia, annyit sikerült kideríteni, a fejlesztőktől, hogy a Simple nem ismeri az arcfeloldásos módot, csak az ujjlenyomatos feloldást.
Én úgy oldottam meg, hogy kiraktam a kártyát widgetbe, így nem kell belépni az alkalmazásba.

(#12041) MikeWazowski válasza bombibmw (#12030) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hát az. Tegnap, ahogy itt javasolták letöltöttem az odint, meg magát a FW-t, de nem sikerült feltennem. Ennyire már sajnos nem értek hozzá, így várom az OTA frissítést.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#12042) Cucuska2 válasza nagyj74 (#12040) üzenetére


Cucuska2
őstag

Hát de ezt az alkalmazás kiírja első használatkor!

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#12043) akooos


akooos
veterán

Valaki tapasztalt már az app drawerben kis fagyást? A legutóbbi frissítés óta néha amikor a második oldalról lapozok az elsőre, van egy 2 másodperces delay amikor semmire nem reagál a telefon. Nem mindig történik ez, de tök fura :U Felrakom ma az augusztusi updatet, de ez eddig nem volt jelen.

(#12044) nagyj74 válasza Cucuska2 (#12042) üzenetére


nagyj74
senior tag

Ezt én nem figyeltem. Amióta megjelent, azóta használom.

(#12045) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Az mitől lehet, hogy a Revolut (tegnap telepítettem fel, már úton van a kártyám) nem jelenik meg a Settings/Connections/NFC and payment/Tap and pay szekcióban?

No payment apps installed.

Kell ehhez valami Google Wallet vagy Samsung pay vagy egyéb? Próbáltam rákeresni azokra is a Play Store-ban meg a Galaxy Store-ban is, de egyikben sem találtam meg őket.

[ Szerkesztve ]

(#12046) hkari válasza Alvin_ti4200 (#12045) üzenetére


hkari
őstag

Revoult a Google Pay-t támogatja. Ha felrakod a Google Pay apk-t, akkor menni fog. Playből nem tudod leszedni.

(#12047) Alvin_ti4200 válasza hkari (#12046) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Köszi a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#12048) dkovizoli válasza MikeWazowski (#12041) üzenetére


dkovizoli
addikt

Mivel nem tudjuk mit töltöttél le és hogyan akartad használni, így nem tudjuk azt sem miért nem sikerült.
1. Kell a samfirm nevű program. Annak az első rublikájába beírod a telefonod típusát, pl sm-g975f. alá, hogy DTM. Auto kockába pipa. Majd check update. Ha megvan download. Érdemes a download feletti két kockát is bepipálni.
2. Amikor végzett kapsz egy file-t. Azt ki kell csomagolni pl winrar-ral. Kapsz öt file-t.
3. Most kell az Odin. A legújabb a 3.13.3. Az jó is. Elindítod és az előbb kapott öt file-t beilleszted értelemszerűen a helyükre. Illetve csak négyet, mert két CSC van. A te esetedben a HOME-CSC amit használnod kell. A másik az régió váltáshoz kell és teljes törlést csinál.
4. A telefont kikapcsolod teljesen, majd download módba kell rakni. Hangerő le gomb és bixby gomb egyszerre nyomása mellet bedugod a pc-hez már csatlakoztatott usb kábelt, ekkor be fog jönni a download mód.
5. Odin-on elindítod a start-al a programot. Néhány perc és kész is vagy
6. Amikor a pc-n kiírja, hogy vége, akkor kihúzhatod a telefont, újraindul magától és ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#12049) MikeWazowski válasza dkovizoli (#12048) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Na, ez mehetne összefoglalóba is! Nagyon profi írás, ezer hálám. Este megpróbálom. És akkor, ha megjelenik egy új FW akkor ezzel a módszerrel menni fog mindig?

Ám, ha régiót is váltanék -nem baj, hogy gyalul mindent - akkor mi lesz a TMH-ból? XEH és végre minden frissítés gyorsan jön?
másik, hogy, ha így megcsinálom, akkor még OTA-n jön a frissítés?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#12050) dkovizoli válasza MikeWazowski (#12049) üzenetére


dkovizoli
addikt

Első kérdésedre a válasz, igen.
A másodikra sajnos, akik eddig próbálták, azoknak BTU lett, nem XEH. Valamiért a jelenlegi tmobilos telefonokat nem sikerült váltani.
A harmadikra több tényezőtől függ, jó esetben igen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.