Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) Valkűr


Valkűr
őstag

Sztereoban szol, fujj es még szines is a kijelző 😁😁😁

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#13002) gusthy válasza Markizmark (#12952) üzenetére


gusthy
veterán

Extrém alacsony frekvenciájú elektromágneses tér esetén. A mobilra nehéz lenne azt mondani, hogy alacsony frekvencián működik.

(#13003) mSchumi87 válasza Valkűr (#12980) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Es meg azt is akarjak a kovetkezo frissitesbe hogy a videok magatol induljanak el az appkonal vagy barminel ahol van ezek a bemutato kepek meg videok. Annak se van ertelme mert csak szivja majd a mobilnetet feleslegesen

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#13004) thamasz válasza mihail38 (#13000) üzenetére


thamasz
senior tag

Ráadásul tele van tök felesleges fícsörökkel, mint bixby rutinok, jack csatlakozó...
jacis: nem annyira a samu frissítési gyakoriságával van gond, hanem inkább a magyar telekoméval. Általában telekomosok türelmetlenek itt. Épp most frissült még a családban lévő A5 2017 is augusztusira (az is TMH), A40 júliusin van, az S10 ami az idei csúcs (note mellett) még júniusin. Mintha a telekomnál elfelejtették volna az S10-et.

[ Szerkesztve ]

(#13005) telefonmágus válasza thamasz (#13004) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Amiből sok fogy arra jön frissítés ,s10 nem népszerű telo😅

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#13006) kekedi válasza mihail38 (#13000) üzenetére


kekedi
senior tag

Valamint ha lemerül fel kell tölteni. Tiszta gáz.
Bezzeg a régi vonalas telefonokat nem kellett tölteni.

(#13007) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Szar minden...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 811 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#13008) mihail38 válasza KoNZoLik@ (#13007) üzenetére


mihail38
aktív tag

Csak a baj van vele meg sok gond .... :DDD

(#13009) Gedeon31 válasza mihail38 (#13008) üzenetére


Gedeon31
addikt

Mondhattátok volna egy héttel korábban ,még jó van 9 napom ,hogy visszaküldjem. :D

(#13010) bigsee válasza balintka (#12995) üzenetére


bigsee
addikt

Gratula, a legszebb - szerintem - a prizmgreen! :K ... A többiekre ne hallgass, csak összefoglalták a topik 13000 HSZ-ét... :D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#13011) Valkűr


Valkűr
őstag

Csak viccelődünk, nehogy komolyan vedd...Sztem a piac egyik legjobbra

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#13012) OPiiPO válasza bigsee (#13010) üzenetére


OPiiPO
addikt

be kellene tenni az összefoglalóba is, ha legközelebb valaki erre jár fikázni, könnyebb dolga legyen :D

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#13013) Med1on


Med1on
aktív tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy a lassított felvétel nem pont akkor indul, amikor én szeretném, hanem amikor az "akció" történik. Ezt nyilván néha jól eltalálja a szoftver, néha meg nem. Van erre esetleg egy beállítás, vagy egy jobbfajta app?

A semmi az a valami, ami azáltal van, hogy nincs.

(#13014) sgeza válasza KZP (#12951) üzenetére


sgeza
veterán

Valahogy mégsem ugyanaz, ha letakarod. Tedd be a zsebedbe, várj egy picit, majd óvatosan kukkantsd meg!

(#13015) balintka


balintka
addikt

Kedvesek vagytok, de nekem így is tetszik :). Vettem a lapot a poénokra :)

Remélem nektek sem áthidalhatatlan egyik hiányosság se. :C

A fehér és a zöld között vacilláltam, de ez tetszett jobban, élőben nagyon szép valóban :).

[ Szerkesztve ]

(#13016) dkovizoli válasza balintka (#13015) üzenetére


dkovizoli
addikt

Azért a kerámia fekete sem csúnya. Csak abban még akkora tárhely, hogy sosem telik meg. Szóval az gatya. :DD

(#13017) Valkűr válasza balintka (#13015) üzenetére


Valkűr
őstag

Igazábol nálam az ujjlenyomat hibatlanul működik. Éjszaka nem szoktam fotozni, amugy petig egy profi fenyképezőnek is állvány kell esti fotóhoz, maskent az is hulladek lesz. Ertesitési led nekem nem hianyzik egyáltalan, még a helyettesitő programokat is töröltem, mert nem veszem hasznát. Más hiba nálam eddig nem jelentkezett..

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#13018) thamasz válasza balintka (#13015) üzenetére


thamasz
senior tag

+1 nekem is zöld, egy félig áttetsző szürkeárnyalatos terepmintás hátlapú tokban van leggyakrabban, a zöld szín vagányul mutat benne ahogy áttűnik.

(#13019) balintka válasza thamasz (#13018) üzenetére


balintka
addikt

Én egy átlátszó Ringke szilikon tokot rendeltem rá, jól mutat benne a telefon. YT videóban láttam ilyen tokot, rákerestem, megtetszett.

(#13020) bostone


bostone
addikt

Háttérkép és tok.

Van egy hely, ahol s10+ minőségű háttérképeket lehet találni? Ingyen...

Olyan sok tokot próbáltam élőben vagy kerestem neten. Java részt nem tetszett vagy kényelmetlen volt. Nincs egy sem, ami tényleg védi és a szépségét kiemeli.

(#13021) penge101 válasza bostone (#13020) üzenetére


penge101
csendes tag

Hidey Hole play áruházból a háttérképekhez

[ Szerkesztve ]

Galaxy S10

(#13022) Evil Snowman válasza Med1on (#13013) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Alapból az egész felvétel lassított csak a telefon próbálja megtalálni azt a jelenetet, ahol van mozgás. Manuálisan te is tudod állítani.
Nyisd meg a kívánt lassított videót majd alul a csúszkán a kis bogyókat húzogatva tudod megjelölni, hogy a videó melyik része legyen lassítva.

(#13023) MikeWazowski válasza balintka (#13019) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Linket kapunk hozzá? Érdekelne engem is.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13024) balintka válasza MikeWazowski (#13023) üzenetére


balintka
addikt

[link] Itt vettem. Elég komoly honlapjuk is van, a keresőben simán megtalálod. Amerikai cég, 2-2,5 hét alatt jött meg postán.

Ami tetszik benne, h az oldalkeret gombjait is védi és a sarkai is picit vaskosabbak (persze sose legyen erre szükség).

[ Szerkesztve ]

(#13025) MikeWazowski válasza balintka (#13024) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszi szépen.
Milyen agyagból van? Puha szilikon? Vagy merev, műanyag?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13026) balintka válasza MikeWazowski (#13025) üzenetére


balintka
addikt

Viszonylag merev műanyag.

(#13027) MikeWazowski válasza balintka (#13026) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13028) jacis


jacis
nagyúr

Srácok, a Gboard-on hogy tudom előcsalni a diktálás gombját a billentyűzetre? Régen ment most nem találom sehol. Tudom nem ide való a téma....

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13029) gyuri81 válasza MikeWazowski (#12985) üzenetére


gyuri81
veterán

De meg lehet oldani feketében a play áruházat, sőt még a gmailt-t is...

Hex installert tegyétek fel...es voala

(sőt térkép, google és a youtube is fekete lesz)

[ Szerkesztve ]

(#13030) OPiiPO válasza gyuri81 (#13029) üzenetére


OPiiPO
addikt

Felraktam, bekapcsoltam a night mode-t de semmit nem történt. Tudnál segíteni hol állítom be a night mode-t a gmail és a play-re? Köszi!

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#13031) MikeWazowski válasza gyuri81 (#13029) üzenetére


MikeWazowski
addikt

A térkép, és a youtube alapból tudja.
Ám kipróbáltam, de a play nem lett fekete. Mit rontok el?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13032) sgeza válasza jacis (#13028) üzenetére


sgeza
veterán

Van a beállításai között olyan, hogy hangvezérelt írás. Azt kapcsold be! Így lesz mikrofon ikonod a billentyűzeten. Egyébként a navigációs sáv jobb szélén a kis billentyűzet ikonra kattintva külön is előhozható a Google hangbeviteli lehetőség is.

[ Szerkesztve ]

(#13033) gyuri81 válasza OPiiPO (#13030) üzenetére


gyuri81
veterán

Telepíteni kell utána mint témát. Ez is megtörtént?
Keressetek rá esetleg a youtube-on a videóra. Ott le van írva minden step by step :)

(#13034) MikeWazowski válasza gyuri81 (#13033) üzenetére


MikeWazowski
addikt

:R :R Köszönet!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13035) dkovizoli válasza gyuri81 (#13033) üzenetére


dkovizoli
addikt

(#13036) Diabolis


Diabolis
tag

Nah, ezennel én is csatlakoznék a büszke tulajok táborához :D A Note9 és az S10 között ment a problémázás, de a Vodafone eldöntötte, a legközelebbi Note9 is krva messze volt tőlem, de 40%-ot adtak az S10 árából :D
Egy hete tolom, bevallom első nap Bixby úgy átcseszett mint állat :D A fasznak írja nekem ez lefekvés előtt, hogy "Futás"... Hát hülye vagy, örülök, hogy az ágyat megtalálom!!!
Kellett vagy két nap, amikor a beállításokat lesegetve felfogtam mit akar :D

Kérdés: Jetaudiót használok zenélésre. Jelenség a következő: BT autórádióra rácsatlakozunk, zene automatice indul (JetAudio beállítás), közben hívnak, rádión gombot megnyomva felveszem. Duma, duma, és egyszer csak a telefonon elindul a zene. Nem a rádión a BT kapcsolaton, a telefonom zenélget ott a kesztyűtartóban. 20 perc alatt háromszor játszotta el tegnap este, eddig nem csinálta. Tipp valakinek? Én állítgattam el esetleg valamit?

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#13037) mihail38 válasza dkovizoli (#13035) üzenetére


mihail38
aktív tag

Ez nem rossz, sőt... ez érdekelne engem is hogy milyen trüközés kell hozá meg osztanád velem/ velünk? :U

(#13038) MikeWazowski válasza dkovizoli (#13035) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nekem is sikerült. :B

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13039) ollie válasza dkovizoli (#13035) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nemsokára minden google alkalmazásban lesz natív éjszakai mód.

***

(#13040) dkovizoli válasza ollie (#13039) üzenetére


dkovizoli
addikt

Igen tudom. Fél is rakom, ha jön a béta 10-es. Remélem abban is benne lesz.

(#13041) jacis


jacis
nagyúr

[kép]
Egész jó 👍

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#13042) EnterR válasza dkovizoli (#13035) üzenetére


EnterR
veterán

Hogyan próbálhatnám ki?

PSN ID: marquuard

(#13043) mihail38 válasza ollie (#13039) üzenetére


mihail38
aktív tag

Akkor meg várom :)

(#13044) Roland861010


Roland861010
addikt

Sziasztok

Az asszonynak vettünk egy s10+ -t.
Júniusi frissítés van rajta Tmobilos ez normális?

(#13045) lasse001 válasza Roland861010 (#13044) üzenetére


lasse001
senior tag

A t-mobilnál sajnos igen.

(#13046) dkovizoli válasza EnterR (#13042) üzenetére


dkovizoli
addikt

Először is kellett a hex installer. Ezt fizetős majd 500ft-ért leltem meg a play áruházban. Megvettem , mert sem kedvem sem időm nincs kutakodni utána. Telepít. Ezután mikor elindítom engedélyeket kért , majd telepített valami saját cuccokat. Ezekután próbálgattam, majd kezdtem feladni, mert sehogy sem sikerült. Utána megnéztem egy youtube videót. Az sokat segített, beállításokat elég jól mutatja. Le kellett még valami hexed plust is szedni az áruházból. Végignéztem a beállításokat, volt egy gyári, én hagytam mert tetszik. Ott van mentés , el kell menteni. A lényeg a végén, hogy először a gyári témára vissza kellett állnom, majd onnan egy szintén gyárit állítottam be, a high contrast II-t és tulajdonképp az volt a téma amit átváltoztatott. Tudom, kissé zagyvának tűnik, de egyszerűbben nem tudom elmondani. Azért lehet segít. Nekem még ennyi sem volt. :D

(#13047) EnterR válasza dkovizoli (#13046) üzenetére


EnterR
veterán

Nem vészes. :D Van esetleg XDA-s topikja?

PSN ID: marquuard

(#13048) dkovizoli válasza EnterR (#13047) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ugyehogyugye! ;] nem néztem utána. Saját kútfőből dolgoztam. Itt a topiktárs megemlítette, én meg kipróbáltam. Elég jól átalakítható egyébként. Pl a térerő ikon olyan lett, mint egy kígyó. A 4G helyére kiírta, hogy LTE. Azt már visszaállítottam. Elsőre kicsit macerás volt az egész, ahog írtam, de elég alakíthatónak tűnik.

(#13049) dkovizoli válasza dkovizoli (#13048) üzenetére


dkovizoli
addikt

Ha nekem ment, simán menni fog.

(#13050) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Valaki használja a talk caller name programot? Mai napig nem jöttem rá mi okozza a problémát, hogy be van állítva csengetési, média hangerő és az első hívás után a csengőhang lemegy szinte nullára, a média még maxra. Erre gxanakszom. S8+-on nem volt ilyen gondom vele.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.