Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) gusthy


gusthy
veterán

Most komolyan, volt, aki nem volt tök biztos abban, hogy ez lesz a Huawei-sztori vége?
Már csak azért is, mert kb másfél hónapja a Trump ember meg is mondta ezt a szájával.

[ Szerkesztve ]

(#10002) kutyek válasza dikan (#9967) üzenetére


kutyek
senior tag

A OneHandOperation+ is "gyári", ilyen értelemben a One UI része, köröket ver a default megoldásra. Nagyon részletesen paraméterezhető, én mindenképp javaslom kipróbálni (S9-en használom, gondolom, itt is ugyanolyan)

(#10003) ratcache válasza kutyek (#10002) üzenetére


ratcache
aktív tag

hát ez durva jó, köszi! :R

(#10004) Parallaxis válasza ollie (#9997) üzenetére


Parallaxis
addikt

Csak itt a szomszéd nem adja olcsóbban a fagyit és azért mennek egyre többen hozzá, mert jobb a fagyi és folyamatosan a vevők kedvére tesznek, míg te nem igazán.

(#10005) madkiller válasza Parallaxis (#10004) üzenetére


madkiller
őstag

A jobb online marketing miatt vásárolják sokan, pl a 2019es huaweinál mondjuk a 100k körüli kategóriában jobbakat kínál a samsung. Oled panelt ad azért a pénzért amiért a huawei még csak lcd-t. Szerintem aki jobban nem jár utána az ezt nem is tudja. Apámat is rávették anno egy P10re. Extra jutalékot kaptak a tmobilosokat is , hogy a huaweit sozzák az emberekre. Azt mondták neki ez most a legjobb ennek fém a kerete ez nem fog elhajolni a zsebedbe. (Persze a samsungnak is fém volt, de ezt nem mondták neki) és láss csodát 3/4 év múlva ráült a P10re és elhajlott aztán ment vissza egy S9+ért a tmobileba. Bluetooth is szarakozott a P10en egy frissítés után. Azért a kommunista propagandán nevelkedett kínaiak a propagandához értenek. Egy gagyi kínai samsung/iphone kopp, mint formatervben, szoftverben, szoftverek elnevezésében, kb mintha adiddas cipőt vennék kínából 2 csikkal adidos felirattal, ez a mentalítás sugárzik a termékeikből, elismerem most már van 1-1 saját fejlesztésük is meg minden gyártó másol a másiktól, de a huawei ezt nagyon kínaisan oldotta meg. A tevékenységükben van egy jó is, felkavarják a bekényelmesedett álló vízet.

(#10006) GaS- válasza Watto1991 (#9987) üzenetére


GaS-
aktív tag

Egy korábbi vakteszten pl elbukott a nappali fotózásban:

Huawei P30 Pro loses to Galaxy S10+ and iPhone XS in our daytime blind camera comparison

(#10007) Parallaxis válasza madkiller (#10005) üzenetére


Parallaxis
addikt

A Samsung csak a prémium szegmensben jó, az alacsonyabb kategóriáknál labdába sem rúg ár/teljesítmény viszonyában.

(#10008) GaS- válasza Parallaxis (#10007) üzenetére


GaS-
aktív tag

Ezzel nem értek egyet. Pl itt az A50:
https://youtu.be/q0pVJh8v6_Q

(#10009) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

Regg'!

Bejelentkezek, mit új topiklakó! Remélem nem fogok 'idegesíteni' senkit, tudok segíteni és várom az építő jellegű kritikákat! Sajna az előzö telefonomat nem tudtam reanimálni (S7E), csak részlegesen. :O Így egy szép kék flagship büszke tulajdonosa lettem. Első benyomások...cefet gyors és felhasználó barát! :C

Nap'!

Üdv: -=Yogibear=-

(#10010) Parallaxis válasza GaS- (#10008) üzenetére


Parallaxis
addikt

Hát ha ilyen kategóríában gondolkodnék, akkor inkább a Redmi Note 7 jobb vétel:)
(Nem csak a Samsung és a Huawei van a világon:) )

[ Szerkesztve ]

(#10011) GaS- válasza Parallaxis (#10010) üzenetére


GaS-
aktív tag

Itt jön be madkiller kolléga adidos példája. No way :)

(#10012) icemad válasza gusthy (#10001) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mondjuk én... Mitől lett volna ez biztos? Trump csinált már egy-két érdekes dolgot.

[ Szerkesztve ]

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#10013) KoNZoLik@ válasza gusthy (#10001) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Simán mehettek volna a "kukába" és itt még szerintem nincs vége a sztorinak, csak jegelte Trump a dolgokat...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#10014) bigsee válasza Parallaxis (#10007) üzenetére


bigsee
addikt

Szvsz pont most erősített be, középkategóriában... Nincs is alsó kategóriás, talán csak az A20/40, többi mind közép...

[ Szerkesztve ]

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#10015) Parallaxis válasza GaS- (#10011) üzenetére


Parallaxis
addikt

A helyzet az, hogy piszokul nem. Olvass el pár tesztet...

--

A Samsung a prémium készülékeinek hírnevét meglovagolva, eléggé túlárazva adja az alsóbb kategóriás cuccait.
Az A50 még pont határeset valóban, de az alatta lévő készülékek a kétpálcás kacat kategória, arany áron, amiknél 1000 jobb vétel van a piacon.

De ez nem ebbe a topikba való vita, úgyhogy hagyjuk szerintem.

(#10016) Teal'C


Teal'C
addikt

Ez elég megyőző lett:
Tegnap kb 6:20 kor vettem le töltőről
Ezután youtube 3G-n 11óra 48percen keresztül amiből kb 40 perc bekapcsolt kijelző volt és bluetooth hangszórón szólt. Itt volt 48%
Éjjel fél 1kor értem haza itt volt 29%, innentől wifin volt, reggel video stream és ez lett a vége. :C
1nap 6óra működés és 5óra 36perc sot

S10+ 1Tb 12Gb ram

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10017) gusthy válasza icemad (#10012) üzenetére


gusthy
veterán

Hát ugye a sztori úgy nézett ki, hogy akkor örihari Huawei, majd pár napra rá 90 napra felfüggesztették, majd újabb pár napra rá Trump közölte, hogy roppant nyitott arra, hogy majd a G20-on megbeszéljék a dolgot a kínai elnökkel. Ezek után kevéssé érzem ezt annyira meglepőnek.

[ Szerkesztve ]

(#10018) mihail38 válasza madkiller (#10005) üzenetére


mihail38
aktív tag

Ez egy kerek vélemény vagy leírás amivel nagyon egyet értek, csak a magyar ember hiszi el hogy olcsóbb vagy kevéssel olcsóbban, ( de már ez sem igaz) vesz jó vagy jobb telefont és a példa is ezt mutatja még alternatívákat is tud ajánlani azzal csak annyi a baj hogy egy jól mutató másolat...tesztek? a gyakorlat néha mást mutat... P30 Pro, Mate 20 Pro és S10 Plusz között választhattam nem tagadom egy-két percet hezitáltam és S10 Plusz mellett döntöttem és ma is ezt választanám.

(#10019) bigrock


bigrock
addikt

Korábban a Gboard-ot használtam, amiben lehetett magyarul diktálni. A Samsung billentyűzet viszont csak angolul fogadja a diktálást. Tudja valaki, hogyan lehetne beállítani, hogy magyarul is lehessen neki diktálni?
Köszi!

(#10020) Parallaxis válasza madkiller (#10005) üzenetére


Parallaxis
addikt

Extra jutalékot a Samsung ad a Telekomos eladónak, nem a Huawei. Nem véletlenül van Samsungos saját kiemelt pult mindegyik T-ben.

(#10021) Watto1991 válasza Parallaxis (#10020) üzenetére


Watto1991
senior tag

Kár beleszólni olyanba, amire nincs rálátásod. Huawei, Samsung, sőt, még előfordul Nokia, LG "verseny" is, ami után extra jutalék jár. Nyilván olyankor azt tolják..

(#10022) guriga1234 válasza bigrock (#10019) üzenetére


guriga1234
addikt

Akkor én miért tudok magyarul diktálni?

(#10024) TODI1111 válasza guriga1234 (#10022) üzenetére


TODI1111
addikt

Neked nem ez van ha diktálni akarsz?

(#10025) bigrock válasza guriga1234 (#10022) üzenetére


bigrock
addikt

Lehet, hogy neked jobb az artikulációs bázisod és röptében fordít a teló angolról magyarra.

(#10026) guriga1234 válasza TODI1111 (#10024) üzenetére


guriga1234
addikt

Sosem írtam telefonról a fórumra.
SMS-t, SNote-ot, stb. használva simán tudok diktálni. Ha éppen navigálni akarok telefonnal, akkor a címet is mindig csak bemondom és nem beírom. Mindezt magyarul.

(#10027) TODI1111 válasza guriga1234 (#10026) üzenetére


TODI1111
addikt

Azért érdekes mert az sms-nél is (és minden másnál) ugyan azt adja a samsung billentyűzet.

[ Szerkesztve ]

(#10028) sgeza válasza TODI1111 (#10027) üzenetére


sgeza
veterán

Jobb alul nyomj rá a kis billentyűzet ikonra a navigációs sávon! Ott nincs neked Google hangalapú gépelés lehetőség?

(#10029) guriga1234 válasza TODI1111 (#10027) üzenetére


guriga1234
addikt

Nálam samu billentyűzet van és gugli hangalapú bevitel.

(#10030) bigrock válasza sgeza (#10028) üzenetére


bigrock
addikt

Á, már értem... Sajnos, nekem ki van kapcsolva a navigációs sáv, ezért nem látszik az az ikon. Na, azt kéne előcsalni valahogy...

(#10031) sgeza válasza bigrock (#10030) üzenetére


sgeza
veterán

Ha a billentyűzet előjön egy adott felületen, mert éppen gépelni akarsz, húzd le fentről az értesítési sávot, és bökj rá a billentyűzet értesítésre! Ugyanaz a lehetőség jön elő.

[ Szerkesztve ]

(#10032) guriga1234 válasza bigrock (#10030) üzenetére


guriga1234
addikt

A beállításoknál tudod beállítani, a hangalapú bevitelre meg a billentyűzetnél a mikrofonra kell bökni.

(#10033) TODI1111 válasza sgeza (#10028) üzenetére


TODI1111
addikt

És guriga1234. Köszi mindkettőtöknek. Így már megvan. :R

(#10034) Tybike81


Tybike81
őstag

Nem tudom mit csináltak a júniusi frissítéssel de nekem sokkal gyorsabb lett az ujjlenyomat olvasó....

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#10035) bigrock válasza guriga1234 (#10032) üzenetére


bigrock
addikt

Köszi, nekem is sikerült!

(#10036) mrThomi válasza Tybike81 (#10034) üzenetére


mrThomi
addikt

Uhh annak nagyon örülnék. Valaki írt az akku idő romlásáról is, igaz ez ?

(#10037) kengyel válasza mrThomi (#10036) üzenetére


kengyel
nagyúr

Az aksiidő nálam változatlan, ugyan olyan jól bírja. Nagyon elégedett vagyok vele !

kengyel

(#10038) Teal'C válasza mrThomi (#10036) üzenetére


Teal'C
addikt

Nekem amit fentebb linkeltem az az új rommal van. Nem hinném hogy rosszabb lett.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10039) Tybike81 válasza Teal'C (#10038) üzenetére


Tybike81
őstag

Én se vettem észre romlást

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#10040) madkiller válasza Parallaxis (#10020) üzenetére


madkiller
őstag

Még a toll is huaweies amit használnak. Meg van tmobileos eladó ismerősöm.

(#10041) icemad válasza madkiller (#10040) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Mennyit kérsz az ismerősödért? Kapálni tud? :DDD

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#10042) bigrock


bigrock
addikt

Arra nem talált még ki valaki valami okos megoldást, hogy a felső sávban az órát és egyéb jelzéseket kikapcsolva és persze a kamera lyukat kikerülve hasznos tartalmat jelenítsen meg (pl. böngésző) ?

(#10043) Teal'C válasza bigrock (#10042) üzenetére


Teal'C
addikt

Már hogy ne lenne: Quickstar.apk
Nekem ki is van kapcsolva minden. Feltelepíted Quick shortcut makerben kikeresed elindítod és beállítod ami kell.

Az már más kérdés hogy hiába tünteted el mert az alkalnazások 90% a nem kompatibilis így nem nyújtja ki a képet. Én csak azért tüntetem el mert úgy szeretem ha minél kevesebb dolog van a kezdőlapon.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10044) madkiller válasza icemad (#10041) üzenetére


madkiller
őstag

Tied 5kba :DD

(#10045) bigrock válasza Teal'C (#10043) üzenetére


bigrock
addikt

Köszi, sikerült feltenni, de tényleg nem megy semmi full screen-ben :(
Első körben elég lett volna a böngésző, de az sem megy.

(#10046) Teal'C válasza bigrock (#10045) üzenetére


Teal'C
addikt

App cloner alkalmazásban próbálkozhatsz immersive módba rakni az appokat de ez sem minddel jó. Én 1 videó stream app al használom csak mert ott fontos a teljes kijelző.

[ Szerkesztve ]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10047) Tybike81 válasza kengyel (#10037) üzenetére


Tybike81
őstag

Nekem igy áll az új soft-al :) elég jó szerintem.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#10048) Teal'C válasza Tybike81 (#10047) üzenetére


Teal'C
addikt

Teljesen jó pláne hogy face is van. Úgy látszik optimalizáltak rajta.

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#10049) nokiauser válasza Teal'C (#10043) üzenetére


nokiauser
aktív tag

Morena Baccarin :K

(#10050) Teal'C válasza nokiauser (#10049) üzenetére


Teal'C
addikt

Ahhha ;]

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.