Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18601) OPiiPO válasza Whiteshark13 (#18588) üzenetére


OPiiPO
addikt

345eFt? 440eFt? Neked aztán nem sokat számít a pénz ;]

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#18602) Whiteshark13 válasza Kleroo (#18599) üzenetére


Whiteshark13
tag

Már csak attól is, hogy az Androiddal ellentétben az iOS nem laggol, gyors, mint a picsa! Nem akad meg, nem hezitál, nem szaggat, mint a Samu! :-)

(#18603) Whiteshark13 válasza OPiiPO (#18601) üzenetére


Whiteshark13
tag

A pénz a legkevesebb! :-D

(#18604) OPiiPO válasza Whiteshark13 (#18602) üzenetére


OPiiPO
addikt

Nézd, mindnyájan tudjuk jól az iPhone az igazi, minden ami Droid a fasorban sincs hozzá. Téma túltárgyalva, te pedig átmehetsz az iPhone topicba és hagyhatsz minket itt szenvedni a droiddal - ez lenne a legjobb megoldás mindenkinek, nem gondolod? ;]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#18605) Whiteshark13 válasza OPiiPO (#18601) üzenetére


Whiteshark13
tag

Van pénzem, ennyi. De ez hogy releváns infó a tellákkal kapcsolatban??!

(#18606) Whiteshark13 válasza OPiiPO (#18604) üzenetére


Whiteshark13
tag

Hidd el, nem trollkodásnak szántam ezt, pusztán arról van szó, hogy mennyire meglepett engem is, hogy ennyivel jobb tella a Szifon! Ennyi.

(#18607) bostone válasza Whiteshark13 (#18606) üzenetére


bostone
addikt

Köszönjük, hogy megosztottad velünk a tapasztalataidat!

(#18608) bedibazsa válasza Whiteshark13 (#18602) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Az S10 is gyors és nem laggol. :)

(#18609) Whiteshark13


Whiteshark13
tag

Csak azt szerettem volna megosztani, hogy a Samu is kibaszott drága volt és ennyi pénzért keveset nyújt! Ennyi! Nagyon drága teló volt és ennyi pénzért keveset nyújt. Ennyi.

(#18610) hubertus33


hubertus33
tag

Az ilyen rágott alma imádó emberke hogy téved ide ahol csupa csupa android fergeteg van.... Sose fogom ezt érteni hogy minek irogatnak az ilyenek ide mikor itt pont senkit se érdekel a hiper szuper rágott fosphone-ja... vicc de tényleg csak idegesíti itt az embereket közben meg lehet még nokia 3210-re se tellik..... :W

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#18611) Markizmark válasza OPiiPO (#18601) üzenetére


Markizmark
addikt

Volt valamelyik csoportban egy hasonló kaliber... zack asszem. Majdnem hogy a számlát is mellékelte a hozzászólásokban, hogy mit mennyiért vett... :DDD :C

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#18612) Whiteshark13 válasza hubertus33 (#18610) üzenetére


Whiteshark13
tag

Mert S10+- om is van, azért.

(#18613) Whiteshark13 válasza hubertus33 (#18610) üzenetére


Whiteshark13
tag

Amúgy csak úgy elmondanám, hogy 4 tellám van. IPhone 11 Pro Max, S10+, HTC U11, Mate 9. Ennyi. Szóval fussa a 3210-re is! :-D

(#18614) Cruzolka válasza Keem1 (#18586) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Köszönöm, jogos amit írsz. :)

Zolka

(#18615) hubertus33 válasza Whiteshark13 (#18612) üzenetére


hubertus33
tag

és gondolom ha már ilyen gazdag csávó vagy csak úgy vetted hogy tudd a többi emberkét idegelni így 24-én nincs más dolgod esetleg?? Ha nem vagy megelégedve vele add el gyorsan és keress valami másik topickot ahol ki tudod élni magad... :C

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#18616) Sirandrish válasza Whiteshark13 (#18593) üzenetére


Sirandrish
legenda

Technológiai terméket BEFEKTETÉSRE venni mindig rossz ötlet!

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18617) Markizmark válasza Sirandrish (#18616) üzenetére


Markizmark
addikt

Aki telót befektetésnek vesz ahhoz nincs több kérdésem, az fegyvertelen... :W
Én megveszem, elhasználom és annyi.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#18618) OPiiPO válasza Markizmark (#18611) üzenetére


OPiiPO
addikt

az komoly lehetett :DDD

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#18619) Sirandrish válasza Whiteshark13 (#18602) üzenetére


Sirandrish
legenda

Próbálj meg ne 12K-ért droidos telót venni, és nem fog szaggatni, meg hezitálni!

Érdekes hogy minden alma rajongó ezzel van meguzatva, miközben a 8. droidos telómat nyúzom (sose a leggagyibbat vettem), és még soha a büdös életben nem volt problémám azzal hogy akadna a rendszer vagy ilyesmi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18620) Sirandrish válasza Markizmark (#18617) üzenetére


Sirandrish
legenda

Erre céloztam :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18621) Whiteshark13 válasza hubertus33 (#18615) üzenetére


Whiteshark13
tag

Nem vagyok “gazdag csávó”. Csak vannak telefonjaim. :-D Ha “idegellek”, elnézést kérek érte! :-D Bocs, hogy leszóltam ezt a “high tec” telót!:-D Ami nekem is van, tehát nem csak beböfögöm, hogy szar, hanem tapasztalat!

(#18622) Sirandrish válasza Whiteshark13 (#18621) üzenetére


Sirandrish
legenda

Állítólag 1M+ értékbe van csak telefonod, de nem vagy gazdag csávó..
Akkor elhitelezted az életed telefonokért? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18623) Whiteshark13 válasza Sirandrish (#18619) üzenetére


Whiteshark13
tag

Leírtam, milyen telláim vannak. :-D Nem 12 ezres tellákkal nyomom.

(#18624) OPiiPO válasza Whiteshark13 (#18621) üzenetére


OPiiPO
addikt

Figyelj, leírtad párszor, megértettük: rágott alma jó, droid rossz. Nem fáradnál mér végleg át az iPhone topicba?
Mi itt nem érdemeljük meg a jelenléted, nem vagyunk rád méltók! ;]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#18625) Sirandrish válasza OPiiPO (#18624) üzenetére


Sirandrish
legenda

Amúgy is olyan gyorsan tolja a hsz-eket hogy a droidos telóm nem bírja olyan ütemben frissíteni... :W
Tuti almáról ír... :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18626) bigrock válasza Sirandrish (#18625) üzenetére


bigrock
addikt

Biztos mind a 4 TELLÁT hasznája szimultán, így azért könnyebb fórumozni.

(#18627) Kleroo


Kleroo
veterán

Én csak a bucira verést nem értem a levegőbe durrogtatva. Biztos szinte az összes tesztelőt lefizette a samu, hogy hasonlónak találják a 2 telefont.
Más zsebébe ne turkáljunk, alapvetően a telefon "műfaj" nem drága. Nem kérnek enni-inni, és olajat se kell cserélni bennük. :D Ha valakinek ez a szenvedély, akkor ez. :) Más meg olajcserére/szervízre/kötelezőre elkölt ennyit :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#18628) d.tiborz


d.tiborz
aktív tag

Ez addig fog idejárni, amíg etetitek.

(#18629) telefonmágus válasza Whiteshark13 (#18613) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Azért ha idén már nem is,de azért jövőre egy G8X et vagy V50et próbálj ki

Esetleg egy Fold is mehet

Full jók ám azok is :DDD

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#18630) -Ben- válasza Kleroo (#18627) üzenetére


-Ben-
veterán

A bucira verést én se értem. Amiben szerintem jobb a 11 Pro/11 Pro Max (mivel nálam is járt):
1. Minőségibb érzetet kelt (Acél váz, nehezebb, stb..)
2. Éjszakai fotózásban jobb
3. Üzemidőben sokkal jobb.

Összességében szerintem is jobb, de azért nem ég és föld a különbség. Ma már 100.000 forintért lehet olyan telefont venni, amivel legalább 1-1,5 évig elégedett az ember..

[ Szerkesztve ]

(#18631) Valkűr válasza Whiteshark13 (#18600) üzenetére


Valkűr
őstag

Nekem is van az iPhone , de nem tudok azonosulni az állitásoddal. Van amiben valoban jobb, de ez az agyonveri egyszerű trollkodás. Arrol nem beszelve, h mennyivel drágább is az iPhone. Amiben jobb a kamera es akku, de gyorsabbnak nemigen mondanám, es még mindig egy zárt rendszer. De erről irtam már régebben, h ma már ebben a katban mind jo, mind lehet szeretni. Az hogy megéri vagy sem nyilván egyéni preferencia. Ami megeri az a Xiaomi ...

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#18632) cultfeca válasza Whiteshark13 (#18606) üzenetére


cultfeca
tag

Vegyél kézbe egy Oneplus 7t/7t pro-t és a nagy ájfon is csak egy drága tetrisz lesz....Kár firtatni a telefonok gyorsaságát,lagg mentességét.Mindegyikben van valami kifogásolható.Csak mindenki másképpen állítja fel a fontossági sorrendet.Mindegyik felső kategóriás telefon jó.Csak néha egy szoftverfrissítés közbeszólt.Nálam az S10+ Android 10 hagy némi kívánnivalót.De a Oneplus 7t-m az szinte tökéletes.Szóval béke van és Boldog Karit mindenkinek.

(#18633) nagyj74


nagyj74
senior tag

Boldog Karácsonyt topiclakók!

(#18634) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Remélem annyiszor fog megerőszakoni egy kanos csődör téged, ahányszor leírtad, hogy tella. Bocs, de ez kibaszott irritáló szóhasználat.

iPhone mindig is jobb volt kamerában ez tény. Másban szerintem eléggé... zárt. Kinek a pap, kinek a papné. :B

(#18635) Evil Snowman válasza Sirandrish (#18625) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Vagy csak be van speedezve. :DDD

(#18636) Protezis válasza Sirandrish (#18616) üzenetére


Protezis
őstag

Nem feltétlenül. Egy bontatlan S10-et megéri félrerakni vagy 10 évre :)

(#18637) -Ben- válasza Protezis (#18636) üzenetére


-Ben-
veterán

Aztán 10 év múlva felbontáskor jön a meglepetés, hogy hibás a készülék.... ;]

(#18638) GaS- válasza Evil Snowman (#18634) üzenetére


GaS-
aktív tag

(#18639) bigrock válasza -Ben- (#18637) üzenetére


bigrock
addikt

És ráadásául csak 1 év bolti gari volt rá... :DDD

(#18640) benczeb


benczeb
aktív tag

Hogy lehet beallitani, hogy a default naptar, amibe az uj esemeny bekerul a google account legyen? Folyamatosan a Sajat naptarakba akarja betenni, pedig annak a megjelenitese a beallitasokban tiltva van.

(#18641) HoldfenyLuna válasza benczeb (#18640) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Én nem láttam erre opciót sajnos, mindig választani kell :(

Evil Snowman +1 pont erre gondoltam én is, hogy ha még megyszer meglátom ezt a szót 😶...

[ Szerkesztve ]

(#18642) iceQ!


iceQ!
addikt

Sziasztok,

Akinél fagy a hálózat, milyen szolgáltatónál vannak? Illetve VoltE funkció be van e kapcsolva?

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#18643) hanti válasza iceQ! (#18642) üzenetére


hanti
senior tag

Vodafone- nál a többségnek, kevés Telenor és eddig 0 Tcom. 4G+ és 4G váltás környékén jön elő. A Volte nem befolyásolja az eddigi tapasztalatom szerint.

(#18644) sgeza válasza benczeb (#18640) üzenetére


sgeza
veterán

Ha nagyon zavar a dolog, esetleg próbáld ki a Google naptár alkalmazását! Hátha az is tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#18645) iceQ! válasza hanti (#18643) üzenetére


iceQ!
addikt

Vodánál mondta a kiemelt úgyszolgálatos, hogy lehetnek problémák VoltE funkció miatt. Pont ezt hogy nincs hálózat, beragad váltás közben. Bár ott 4G+ és 4G közötti váltásra nem mondta csak VoltE funkcionál.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#18646) hanti válasza iceQ! (#18645) üzenetére


hanti
senior tag

Utoljára csevegés közben fagyott meg a net, hívás nem volt, csak 4G+és 4G váltás!

(#18647) kengyel válasza hanti (#18646) üzenetére


kengyel
nagyúr

Pont nálam is ezt csinálta, a VOLTE le is volt kapcsolva. Én már, mindent megpróbáltam. Sajnos házilag, ezt nem lehet megoldani.

kengyel

(#18648) zzola válasza kengyel (#18647) üzenetére


zzola
félisten

Tiszta Apple szindróma. Prémium kategóriába ez nálam nem fér bele! HA visszaviszem a készüléket, akkor meg azt mondják, hogy sorry, ez szoftver hiba...
:W

(#18649) iceQ! válasza zzola (#18648) üzenetére


iceQ!
addikt

Igazad van, ugyan ez volt az új iPhonenoknál...

Kengyel

FR volt? 10es droid van gondolom.

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#18650) hanti válasza zzola (#18648) üzenetére


hanti
senior tag

Ha ez telefon hiba lenne akkor a Tcom- nál is jelentkezne, de ez egyértelműen hálózati hiba!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.