Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) -Ben- válasza LoGeN90 (#14000) üzenetére


-Ben-
veterán

Nekem is csak 580 mb körül volt. Furcsa..

(#14002) sgeza válasza MikeWazowski (#13994) üzenetére


sgeza
veterán

Widget. Tedd ki, majd azt megnyitva pedig be tudod állítani, hogy megjelenjen az alkalmazás indítóban, ha arra lenne igényed.

(#14003) Dani46


Dani46
tag

Összekötöm a telefont laptoppal,működik a dex stb de tök ronda képe van,1366x768 a laptop,dex módba közelébe sincs a kép a laptopon,hogy lehet állítani?

(#14004) guriga1234 válasza icemad (#13999) üzenetére


guriga1234
addikt

Ha mobilneten ránézel, akkor látszik. De ha kikapcsolod a mobilnetet, akkor wifin nem jön semmi. Tehát valószínűleg mobilneten tölt le, nem wifin. Wifin eleve el sem éri a szervert. Ez persze csak a digire vonatkozik.

(#14005) Evil Snowman válasza MikeWazowski (#13994) üzenetére


Evil Snowman
őstag

Emlékeim szerint alapból nincs benne az app drawerben. Először ki kell rakni az időjárás widgetet. Arra ráböksz, amivel belép az app-ba, utána jobb felül 3 pötty/Beállítások/A(z) időjárás ikont hozzáadása (igen itt van egy rossz fordítás) csúszkát bekapcsolod. Utána meg kell jelenjen az app drawer-ben is. ;)

(#14006) lcdtv


lcdtv
aktív tag

A videóban van egy menüpont ami gyorsítja az ujjlenyomat érzékelőt. Ez nálam nincsen. Tudja valaki miért.

(#14007) dkovizoli válasza lcdtv (#14006) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem sincs

(#14008) MikeWazowski válasza sgeza (#14002) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönet!

Evil Snowman - Neked is!

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#14009) emre33 válasza Dani46 (#14003) üzenetére


emre33
addikt

Nekem is nagyon homályos a dex for PC képen, ez így nem nagyon használható. Beállítást nem találtam benne erre vonatkoztatva..

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#14010) Valkűr válasza dkovizoli (#14007) üzenetére


Valkűr
őstag

A kijelzo menuben van, jaa nem az nem az. Na ilyen nekem sincs

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#14011) noxon


noxon
őstag

Kipróbáltam ezt a Windows Dex-et, jó ötlet meg minden, de nem valami smoth, elég lassúcska szegény.

Mi lehet az oka? Nem elég az USD átviteli sebessége?

We live in a simulated world...

(#14012) Valkűr


Valkűr
őstag

A dexre azt irja note10 es note10+ -al működik csak

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#14013) kcsa válasza Valkűr (#14012) üzenetére


kcsa
veterán

write only? Már én is kipróbáltam, nem egy sebességbajnok, de vállalhatóan működik.

(#14014) Valkűr válasza kcsa (#14013) üzenetére


Valkűr
őstag

Nem csak irkálok, hanem én utána is olvasok dolgoknak. Nyilvan működik, de mivel Note hoz készült nem lesz tökéletes..Ha nem hiszed olvass utána!!!

De segitek: Csak a Galaxy Note10/Note10+-on elérhető, és le kell tölteni hozzá a PC-alkalmazást.
** A PC-s DeX Windows 7 és 10-en működik, illetve a Mac OS 10.13 vagy frissebb verzióival működik. (További részletek a kompatibilitásról itt: GYIK oldal. )
*** Előfordulhat, hogy a DRM-mel védett tartalmak nem megfelelően jelennek meg.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#14015) kengyel


kengyel
nagyúr

Nálatok, a Gmail szinkron működik rendesen ? Nálam nem jelez, ha új email érkezett.

kengyel

(#14016) akooos válasza Valkűr (#14014) üzenetére


akooos
veterán

Nálam tökéletesen működik, csak nem látom értelmet. A héten megjelent frissítéssel érkezett az S10 családra. Látom utánanéztél :)

(#14017) Valkűr válasza akooos (#14016) üzenetére


Valkűr
őstag

Az hogy jott rá egy frissites, h kezelni tudja, nem jelenti hogy ettol ugy fog működni mint a Note esetében, mint ahogy ezt latjuk a problémakból is amikkel szembesül aki hasznalja. Szóval egyenlőre adtak a xarnak egy pofont! De te most attol piszok okos lettel mert ráakadtál egy kiadott mindenki számara elerhető frissitesre. Hurrá tapsoljunk! Nalam az hogy működik vele, nem félmegoldást takar, majd ha siman hibamentesen fut, akkor beszeljünk működésről! Részemről OFF!

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#14019) guriga1234 válasza lcdtv (#14006) üzenetére


guriga1234
addikt

Nézted a videó dátumát? Közzététel: 2019. febr. 28.
Tehát hivatalosan még meg sem jelent.

(#14022) lcdtv válasza guriga1234 (#14019) üzenetére


lcdtv
aktív tag

Teljesen igazad van. :K

(#14024) vohanyi válasza Valkűr (#14017) üzenetére


vohanyi
senior tag

amiket írogattál.. no comment
Kipróbáltam, és kellemesen csalódtam.
S10+ / asztali gép, FHD monitor : [link] - [link] - [link] - [link]

(#14025) telefonmágus válasza vohanyi (#14024) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Lehet megjátszom én is pont ezeket a számokat,csak ha nyersz,ne érezd magad egyedül

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#14026) Mcsutka válasza vohanyi (#14024) üzenetére


Mcsutka
junior tag

Szintén megjátszom :C ( 2-3 találatra jók kb.)

Asus Zenfone 5

(#14027) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag

Egy kis info a DeX-es témához. Sajnos szgéphez csatlakoztatva sokkal döcögősebb és a képminősége sincs olyan jó, mint amikor az erre dezignált DeX station-el használom a telefont. Nem mondanám, hogy teljesen használhatatlan, de akinek van viszonyítási alapja az elég jól érzékeli a különbséget. Számomra visszalépés jelenleg. Lehet még fognak csiszolni rajta, legalábbis én bízom benne.

(#14028) Valkűr


Valkűr
őstag

Hmmm srácok, valszeg picit elbeszélünk egymás mellett néhány dologban, bár visszaolvasva nem voltam egyértelmű. Számomra maga ez az egesz dex egy ertelmetlen, mihaszna dolog, lehet másnak más a véleménye, de tartom magam az adtunk a szarnak egy pofonthoz. Kinézetre ugyan az mint a regi sima asztali dex, semmi extra difit nem látok. Tovabbra sem hasznalhato igazan semmire. Nyilvan nektek lehet más a meglátásotok, de nekem ez. Alig van program ami támogatja, a teljeskepernyős meg főleg. Szóval én ezek fényében irtam a dexről amit. A Note esetében pedig a kezelhetosegre gondoltam, es a labilis kepminőségre, amit paran itt irtak is az S10 esetében. Nyilvan tapasztalat lehet más és más, bar nem hinnem hogy sokkal többet tudnátok róla, mivel az S10-re ez most jött ki szoftveresen frissitve, tehat mindenkinek új. A régi asztali dex meg evekig volt, de kb 2-3 napot hasznaltam, es nem fogott meg benne semmi, de ott legalabb jo volt a kép.

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#14029) Valkűr válasza Evil Snowman (#14027) üzenetére


Valkűr
őstag

Na ennyi, erről beszélek! :R

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#14030) mihail38 válasza LoGeN90 (#14000) üzenetére


mihail38
aktív tag

S10=1200MB
S10 + = 588MB

(#14031) Taci válasza kengyel (#14015) üzenetére


Taci
addikt

Állítsd be, hogy a rendszer ne altathassa el az alkalmazást. Nálam ez oldotta meg ezt a hibát.

Azt hiszem, ez az:
Beállítások --> Alkalmazások --> jobb fent 3 pötty --> Speciális hozzáférés --> Akkumulátorhaszn. optim. --> Gmail: Ki (ha nincs a listában, akkor felül a lenyíló lehetőségek közül: Mind)

[ Szerkesztve ]

(#14032) guriga1234 válasza Valkűr (#14028) üzenetére


guriga1234
addikt

Én annak idején nem vettem Dex-et, mert nem láttam benne fantáziát. De most gondoltam egyet: kipróbálom. Letöltöttem a PC-s dexet, feltelepítettem, összedugtam a pc-t a telefonnal, és csak a nagy semmi. Pörgött két karika az ablakban a pc és a telefon képen percekig. Aztán meguntam és leütöttem a francba. Egyébként sem lett volna rá szükségem, de így meg aztán pláne nem. Gagyi szar.

(#14033) Evil Snowman válasza Valkűr (#14028) üzenetére


Evil Snowman
őstag

Az értelmetlen, mihaszna résszel vitatkoznék. :) Munkára nekem teljesen bevált. Tekintve, hogy Google Drive-ba és Docs-ba dolgozunk a legtöbbet a kollegákkal. 14.xxx soros 20+ oszlopos exceleket simán kezel zökkenés mentesen. Total Commander-el simán elérem bárhonnan a céges NAS-t etc. 100+ MB-os .ppt-t is röhögve szerkezsztettem vele múltkor. Videó vágás szintén megy flottul Adobe Rush-al. Játékok szintén probléma mentesek.

Nyilván mindenkinek más a felhasználási igénye, de szvsz ha én lennék az IT-s egy cégnél, akkor az összes menedzser kapna egy S10+ készüléket, egy DeX dokkolót, egy bill-t, egeret, meg egy 21"-os monitort és kész. Laptop teljesen feéesleges lenne nekik.

(#14035) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

A személyeskedést a továbbiakban kerüljétek!

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#14036) nagyj74


nagyj74
senior tag

Érdekes dolog volt ez a frissítés.
Minden rendben történt a frissítés során, a végén meg kiírja, hogy a frissítés sikertelen, forduljak Samsung szervizhez.
Ettől függetlenül a legújabb verzió van a telón. ...
Az utolsó frissítés menüpontban viszont nincs megjeleníthető információ.

[ Szerkesztve ]

(#14037) bandi0000 válasza Valkűr (#14028) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Az hogy mi hasztalan ,azt mindenki eldönti, én se érzem létjogosultsàgàt, plàne ennek mikor laptopra rakod , de egyik ismerősöm meg ódàkat zengett hogy milyen hasznos szàmàra, én csak örülök, hogy megkapjuk, mert rêgebben nem volt divat a note 10 funkciókat àthozni

Xbox One: bandymnc

(#14038) norti válasza kengyel (#14015) üzenetére


norti
addikt

Nem, de van új apk, én már felraktam, hátha segít (dark theme továbbra sincs...)

(#14039) Taci válasza nagyj74 (#14036) üzenetére


Taci
addikt

Nekem ezt akkor írta ki, amikor frissítés befejezése után egyből Clear cache partition-t nyomtam neki. Aztán rájöttem, hogy miután a frissítéssel végzett (legalábbis én azt hittem, végzett, mert az értesítési sávból eltűnt az android-ikon), akkor valójában még nem végzett, mert pár percre rá jön még egy üzenet, hogy Sikeresen frissítette a készüléket - vagy valami ilyesmi. Ha ezt nem vártam meg, és nyomtam a Clear cache partition-t, akkor írta ki, hogy a frissítés sikertelen - de valójában sikeres volt, csak azt az üzenetet "zavarta össze". De legközelebb próbáld meg így, várj, amíg ki nem írja, hogy sikeres, és csak utána menjen a Clear cache partition-parancs.

(#14040) Taci válasza norti (#14038) üzenetére


Taci
addikt

A sötét témára a Gmail-hez szeptember 24-i rollout-ot jelöltek meg, az általad linkelt verzió viszont még csak 15-i, ezért nincs még benne valószínűleg.

(#14041) Valkűr válasza Evil Snowman (#14033) üzenetére


Valkűr
őstag

Igen talán ez az egyetlen rész ami fut rajta normalisan, ezek bent vannak a régi asztali Dexen futtathato szoftverek közt is. De egy mezei user nem kimondottan munkara szeretné hasznalni. Sajnos a legtobb program még csak a teljes képernyőt sem támogatja, legalabbis nálam a monitor közepén egy kis ablakban dolgozik java része. Egy otthoni felhasználo gondolom azt várta, h majd a kedvenc játekokat nagykepernyőn tudja játszani etc. Ez sajnos hiú abránd volt. Én azt vettem eszre hogy nem is a mezei user, hanem az irodai alkalnazások lettek előtérbe helyezve, ahol valóban tökéletesen fut a DEX! 👍

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#14042) apollo12


apollo12
veterán

hali s10 hez milyen fajta vezeték nélküli töltő padot érdemes venni ?

(#14043) Valkűr


Valkűr
őstag

Egyéb iránt ti vesztek észre bármi változást a frissités óta? Valaki irta, h tetszenek neki az ujitások, hát itt mire gondolt? 1-2 dolgot látok igy hirtelen ami uj, ez a dinamikus hattér, ami annyira felesleges volt, a masik a kamera menűben az par uj kiegészitő. Mi volt még?

iPhone 13 Pro Max, iTab Air 5

(#14044) LoGeN90 válasza mihail38 (#14030) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Es arrol van infod, hogy a kulonbseg mit takar?

(#14045) Christian79


Christian79
tag

Sziasztok! Telekomos telóra feltettem a német független szofvert. A szoftver adatai így alakultak: XEH/XEH,XEF/TMH. Ez így jó? Miért van benne a XEF? Mitől lenne francia? Továbbá a download módot alig tudtam előhozni, S8+-on 3 gomb kombináció. Na ez itt csak a recovery módot hozza be, utána tudok onnan továbbmenni... Egy hetes telóról van szó.... Változhatott a bootloader?

(#14046) nagyj74 válasza Taci (#14039) üzenetére


nagyj74
senior tag

Köszi szépen. :R
Ez volt a baj nálam is.

(#14047) sgeza válasza Christian79 (#14045) üzenetére


sgeza
veterán

A bootloaderhez tovább kell nyomni a gombokat (mármint az ahhoz tartozókat persze). Ez nekem is feltűnt, először én is a revoveryből mentem.
A xef nem értem, hogy került oda nyomtál SIM resetet? Van második SIM kártyád?

[ Szerkesztve ]

(#14048) Christian79 válasza sgeza (#14047) üzenetére


Christian79
tag

Akkor itt is a hengerő le+power+bixby? Ettől nekem folyamatosan újraindul... A sammobile oldalán a szoftvereknél 3 féle kombinációt ír, ha a fent említett nem működik...

[ Szerkesztve ]

(#14049) Markizmark


Markizmark
addikt

Panaszlevélben kilátásba helyeztem a Telekom felé egy fogyasztóvédelmi eljárást a frissítéskezelési hanyagságaik miatt, emlegetve a hátrányos megkülönböztetést, meg stb.
Javaslom nektek is akik hiába várjátok július óta a frissítéseket, csak hogy legyen súlya.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#14050) kcsa válasza Markizmark (#14049) üzenetére


kcsa
veterán

Bár teljesen együttérzek veled, de szvsz sehol senki nem vállal kötelezettséget a frissítésekre. Nyilván nem véletlenül.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.