Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19801) EnterR válasza Dare2Live (#19800) üzenetére


EnterR
veterán

Úgy gondolják, hogy nem kihagyják, csak nem rakják bele. Pedig Galaxyban az S20 csúcs lesz, de így elgondolkodtató. Nem kell az a harmadik darab.

PSN ID: marquuard

(#19802) sgeza válasza espi38 (#19799) üzenetére


sgeza
veterán

Nem tudja rosszul. Egy normál netes vásárlásnál pontosan úgy van, ahogy írja! Illetve a 3 napos dolog még bolti vásárlásnál is fennáll.
Amit te írsz, az az előfizetéssel, kedvezményesen vásárolt készülékekre vonatkozik, amely eset ezek szerint eltérhet egy sima netes vásárlástól. Viszont eddig szó sem volt előfizetésről, általánosan beszéltetek netes vásárlásról.

(#19803) espi38 válasza sgeza (#19802) üzenetére


espi38
őstag

Sima netes vásárlásnál is megillet az elállás de az nem 3 nap hanem 14 nap. 😀

(#19804) sgeza válasza espi38 (#19803) üzenetére


sgeza
veterán

Nem is mondtam, hogy az 3 nap. Pont a 14 napról volt szó. A 14 nap az elállási jog, a 3 nap pedig olyankor van, ha ennyi időn belül meghibásodik a készüléked, akkor nem vagy köteles a javítást elfogadni, hanem kérhetsz új készüléket, vagy visszakérheted a vételárat. Ez bolti vásárlásnál is fennáll.

[ Szerkesztve ]

(#19805) espi38 válasza sgeza (#19804) üzenetére


espi38
őstag

Nem értek egyet veled 😀
Ha a készülék tökéletesen üzemel ergo nem hibás akkor ia visszaadják a vételárat, de mindegy nem is lényeg ez ebben a topicban😀
Más, a készülék valóban kitudja lökni a képet és a hangot egy arra képes tvre?

(#19806) bandi0000 válasza espi38 (#19805) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Nagyon egyszerű a képlet

14 online vásàrlásra vonatkozik, meggondoltad magad visszaviszed

3 nap csak! hibás termékre vonatkozik, meggondolásból nem viheted vissza

Ezen felül minden màs a üzleten múlik, vagyis mondhatja hogy csak ő elfogadja 3 napom belül a hibàtlan terméknél az elàllàst, de ez az ő döntése, jogszabàlyban a fentebb említett 2 dolog van, összes többi egyedi dolog

Xbox One: bandymnc

(#19807) sgeza válasza espi38 (#19805) üzenetére


sgeza
veterán

Nem értem, mit nem értesz, vagy mivel nem értesz egyet. A kolléga is megfogalmazta neked, de akkor tőlem is mégegyszer, utoljára:
- Netes vásárlásnál 14 napos elállási jogod van hivatkozási alap nélkül. Ezért elállási jog, tehát mondjuk meggondoltad magad.
- Bárhonnan vásárlásnál van egy 3 napos hivatalosan nem tudom, hogy hívják dolog. Ha ennyi időn belül meghibásodik a készüléked, kérhetsz javítás helyett újat, vagy vissza a pénzed. Ez a javítás kategória.

[ Szerkesztve ]

(#19808) laci1892


laci1892
senior tag

Ez. Félelmetes nem a csere garancia :Y :Y :Y :C [link]

[ Szerkesztve ]

(#19809) espi38 válasza bandi0000 (#19806) üzenetére


espi38
őstag

Én is igy tudom ahogy leirtad és az előttem szólóval is egyetértek ezt tisztáztuk 😀
A tévére való kábeles kapcsolatot akkor tud a telefon, tehát egy usb-hdmi kábellel összekötőm és megy a film?

(#19810) sgeza válasza espi38 (#19809) üzenetére


sgeza
veterán

Elvileg tud olyat, igen! Állítható, hogy ilyenkor Dex módban üzemeljen, vagy sima képernyő legyen.

(#19811) csorbajeno válasza laci1892 (#19808) üzenetére


csorbajeno
veterán

A Samsung megalkotta BD8-et a Star Wars-ból :D

(#19812) csorbajeno válasza espi38 (#19805) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ez attól függ, hogy mit értesz "arra képes TV" alatt. Ha okos TV-re gondoltál, akkor ott van a Smart View funkció, ahol a telefon marad a kezelőszerv, de a TV-n jelenik meg a kép, illetve minden, HDMI bemenettel rendelkező TV-n opció a DeX, ahogy a többiek is írták előttem.

(#19813) sgeza válasza csorbajeno (#19811) üzenetére


sgeza
veterán

BB-8

[ Szerkesztve ]

(#19814) tibbike01


tibbike01
őstag

Melyik vezeték nélküli töltő ajánlott S10hez?

Ezt néztem ki, nem gond ha nem a maximális sebeséggel tölt, estére hagynám rajra. Vagy arra jobb a kábeles töltés?

(#19815) migabi24 válasza tibbike01 (#19814) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem ilyen van, hibátlan

(#19816) espi38 válasza csorbajeno (#19812) üzenetére


espi38
őstag

Nem tudom mi az a dex? A tvnek kell tudnia ezt?
A smart wiev nem pálya akadozik pixelesedik a kép :(
Más, hogy lehet chrome böngésző sötét témát alkalmazni?
Nincs olyan a beallitasokban hogy téma és ha volt benne akkor se volt sötét a háttér, eut most nem igazán értem

[ Szerkesztve ]

(#19817) laci1892 válasza espi38 (#19816) üzenetére


laci1892
senior tag

Nem kell túlbonyolítani. Fogsz egy adaptert ( usb type-c - HDMI ). Egyik vége telefon, másik vége Tv. Onnantól kezdve a telefonod egy másodlagos kijelző lesz vagy kezelő szerv. Rá mész a lejátszani kívánt filmre / videóra / kép sorozatra... Etc... ( telefonon keresztül ) és a tv-n szépen tudod nézni.

(#19818) laci1892


laci1892
senior tag

A dex...

: A fentiekhez hasonlóan csatlakoztatod a mobilt egy kijelzőhöz. ( TV/ monitor ).
Ilyenkor felajánlja lehetőségként a telefon hogy a médiát szeretnéd lejátszani a csatlakoztatott kijelzőn / monitoron vagy bekapcsolod a dex funkciót.

Ha így teszel - amennyiben van olyan adaptered , amin van usb port is - akkor még tudsz csatlakoztatni hozzá billentyűzetet, egeret, vagy amit szeretnél... Akár HDD-t is és a telefonod kvázi számítógépként fog szolgálni.

Nagyon leegyszerűsítve a dolgokat ez a lényeg

(#19819) jeni válasza espi38 (#19816) üzenetére


jeni
félisten

Ez az első verziós kiadás az S8 idejéből.
újabb Samsung DEX pad ilyet Koreából rendeltem eredeti kiadásban és 10000Ft alatt megvolt a szállítás.
videó

(#19820) espi38


espi38
őstag

Köszönöm mindenkinek a válaszát :R

(#19821) migabi24 válasza espi38 (#19816) üzenetére


migabi24
nagyúr

Smart view nálam se vált be filmezésre, de a Bubbleupnp hibátlanul kiküldi a képet

[ Szerkesztve ]

(#19822) espi38 válasza migabi24 (#19821) üzenetére


espi38
őstag

Kipróbálom, köszönöm az infót :R

(#19823) JockeyEwing


JockeyEwing
aktív tag

Sziasztok

Egy ismerősöm 360 fokos full body tokot szeretne az S10 -esére. Engem kérdezett, hogy mit javasolnék. (mondtam, hogy én ilyent nem javasolnék :) )
Van esetleg tapasztalatotok ilyen tokkal? Amivel esetleg elegáns "szerű" maradna a telefon?

Az ujjlenyomat olvasót ezzel el kell felejteni, ha jól gondolom?

(#19824) espi38


espi38
őstag

Másnak se jönnek meg automatikusan a gmail fiókra érkező levelek?

(#19825) tibbike01 válasza espi38 (#19824) üzenetére


tibbike01
őstag

Nálam sem jönnek automatikusan a levelek, csak ha belépek az alkalmazásba. :(((

(#19826) Karcub


Karcub
senior tag

Sziasztok! Tegnap óta vagyok tulaja a telefonnak. Mit ajánlotok mire figyeljek oda?
Üveg fólia van esetleg rá, ami az egész kijelzőt fedi? Összességében milyen használni?

(#19827) kcsa válasza espi38 (#19824) üzenetére


kcsa
veterán

nem igazán, de legalábbis jelentős késéssel.

(#19828) vg válasza tibbike01 (#19825) üzenetére


vg
addikt

Hát ez az, amióta gmail van/volt a telefonjaimon soha nem volt jó, mindig ilyen volt nekem is. :DDD Amúgy ez jellemző más applikációkra is. Aki tudja a megoldást írja meg ide.

(#19829) bedibazsa válasza espi38 (#19824) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nekem nagyon hektikusan működik. Egyszer megjön, egyszer nem, össze-vissza van.

(#19830) espi38 válasza bedibazsa (#19829) üzenetére


espi38
őstag

A feleségem note 10re hibátlanul működik az app

(#19831) Markizmark válasza espi38 (#19830) üzenetére


Markizmark
addikt

Melyik app?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#19832) tibbike01 válasza Markizmark (#19831) üzenetére


tibbike01
őstag

Gmail

(#19833) Markizmark válasza tibbike01 (#19832) üzenetére


Markizmark
addikt

Dobjátok ki a fenébe és a gyári email appot használjátok mindenre.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#19834) Atlantis válasza Markizmark (#19833) üzenetére


Atlantis
veterán

Annak is vannak hátrányai.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19835) Memmaao


Memmaao
addikt

Mintha valaki írta volna korábban, de most nem találom. Android 10 alatt kifagy a fényképező. Valaki tudja, mi a megoldás?

My name is Bond, James... Dean.

(#19836) Taci válasza Memmaao (#19835) üzenetére


Taci
addikt

Nekem és egy másik kollégának fagyott. Illetve fagy. És már nem csak a fényképező. Az egész rendszer, hol ekkor, hol akkor. Bár legtöbbször Messengernél és Chrome-nál történik meg. Ilyenkor viszont a komplett rendszert megakasztja. Miután helyreállt, szaggat pár percig az egész, minden animáció, minden menüelem kirajzolása. Szörnyű. Nem tudom, mit csináltak vele... :(((

(#19837) MikeWazowski válasza Taci (#19836) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Gondolnom nem volt főverzió váltás után teljes fr. Akkor szokott hasonló előfordulni. Fr biztos helyreállítja.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#19838) vg válasza MikeWazowski (#19837) üzenetére


vg
addikt

Mi az a ftr?

[ Szerkesztve ]

(#19839) Atlantis válasza vg (#19838) üzenetére


Atlantis
veterán

Gyári visszaállítás.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19840) vg válasza Atlantis (#19839) üzenetére


vg
addikt

Ja. Mondjuk nem is reméltem, hogy egy több százezres mobilra olyan rendszert írjanak, ahol nem kellene ilyen hülyeségekkel foglalkozni.

(#19841) Taci válasza MikeWazowski (#19837) üzenetére


Taci
addikt

Valóban nem volt. Próbáltam húzni-halasztani, clear cache partition volt (de az minden frissítés után), de akkor csak muszáj leszek...

(#19842) HThomas válasza Taci (#19836) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Melyik Messenger? Nekem az alap van fenn (nem a lite) és még nem tapasztaltam fagyást.
Fr nálam sem volt, de még clear cache sem, azt hiszem (azóta egyszer sem jött elő a hiba).

(#19843) bedibazsa válasza HThomas (#19842) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nálam időnként kilép a Messenger 10-es droid óta. Másik két cimbimnek is S10-zel.

(#19844) kengyel válasza bedibazsa (#19843) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én is napi szinten használom, de ilyen hibát, még nem tapasztaltam.

kengyel

(#19845) tibbike01 válasza kengyel (#19844) üzenetére


tibbike01
őstag

Szintén.

Más: hátlapfóliát és kamera védő üveget használ valaki? A fóliát már berendeltem Kínából a kamera védőn gondolkodok, hogy bezavarna-e a fotó minőségébe.

[ Szerkesztve ]

(#19846) Taci válasza tibbike01 (#19845) üzenetére


Taci
addikt

Mindenképp rontani fog valamennyit a minőségén, hisz' egy plusz rétegen kell a fénynek áthatolnia. Nem hiszem, hogy jelentős veszteség lenne, de tény, hogy gyengébb lesz, még ha csak pár (1-5) százalékkal is.

(#19847) MikeWazowski válasza vg (#19840) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Akkor vidd vissza a telefont, vagy add el. Vagy szokj hozzá.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#19848) vg válasza MikeWazowski (#19847) üzenetére


vg
addikt

Nekem legalább van "ilyen" telefonom. :DDD :C

(#19849) Erdei88 válasza tibbike01 (#19845) üzenetére


Erdei88
veterán

Én használok, de fogalmam sincs milyen nélküle :D

(#19850) MikeWazowski válasza vg (#19848) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nekem nincs?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.