Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19401) migabi24 válasza Astor22 (#19399) üzenetére


migabi24
nagyúr

Használni kell a navi sávot és akkor nem látszik, beégést csak kijelzőcserével lehet orvosolni

(#19402) Astor22 válasza migabi24 (#19401) üzenetére


Astor22
tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget 😊

(#19403) eami válasza Lajcsika (#19400) üzenetére


eami
addikt

generalinak van külön köthető opcióként, de csak 150 ezerig térít. cserébe egész évre párszáz forint.

[ Szerkesztve ]

(#19404) icemad válasza eami (#19403) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ebbe még pont belefér egy kijelző csere, szóval nem rossz dolog.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#19405) csorbajeno válasza Lajcsika (#19400) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nem tudom, hogy melyiknek milyen csomagja van, ha van biztosítós ismerősöd, akkor rá kell kérdezni. Azt hiszem, hogy azokban a csomagokban van ilyen, amelyek a 2. körös károkat is téríti.

(#19406) KoNZoLik@ válasza Astor22 (#19399) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Egyszóval, nincs...

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#19407) csorbajeno válasza Astor22 (#19399) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ha be van égve a kijelző, akkor azt csak kijelzőcserével tudod eltüntetni. Van ilyen meg olyan "hókuszpókusz" alkalmazás, ami garantálja, hogy helyre tudja hozni a kijelződet, de az hülyeség. Szóval ez kijelzőcsere. Nézz be egy szervízbe vele. vagyis a barátod.

(#19408) Taci válasza vg (#19382) üzenetére


Taci
addikt

Köszi a visszajelzéseket. Nyilván attól nem jobb, hogy másnak is rossz, viszont legalább így tudjuk, hogy nem csak a mi készülékünk a ludas, szóval nem kell FR és társai, nem mi rontottunk el "valamit".

(#19409) Lajcsika válasza eami (#19403) üzenetére


Lajcsika
tag

Köszi,én UNIQA-nál vagyok és ott sajna nincs ilyen.

(#19410) Memmaao válasza Lajcsika (#19400) üzenetére


Memmaao
addikt

Allianz

My name is Bond, James... Dean.

(#19411) Astor22 válasza csorbajeno (#19407) üzenetére


Astor22
tag

Mondtam neki amit javasoltatok, azt mondta annyira nem zavarja hogy kiadjon érte rengeteg pénzt. Mondjuk enis így vagyok az s9 plussommal

(#19412) mihail38


mihail38
aktív tag

Sziasztok!
Tudom hogy nem ide tartozik, de itt ugy gondolom hamarabb találok.
Fekete színű fülest keresek meg vételre ( S10, S10+-hoz ) akinek van írjon privátba.
Köszönöm.

(#19413) KoNZoLik@ válasza mihail38 (#19412) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

😅 hallod pont most láttam egyet, tessék [link] 👍

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#19414) mihail38 válasza KoNZoLik@ (#19413) üzenetére


mihail38
aktív tag

Én itt keresek :) , de köszönöm a segítséged :R

[ Szerkesztve ]

(#19415) KoNZoLik@ válasza mihail38 (#19414) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Oh értem, hát azt hittem mindegy, de szívesen :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#19416) csorbajeno válasza Astor22 (#19411) üzenetére


csorbajeno
veterán

Azt javaslom, hogy ha még nem túl erős a beégés, hogy térjetek át mindketten a gesztusvezérlésre és akkor nincsenek gombok, amik beégjenek.

(#19417) bandi0000 válasza csorbajeno (#19416) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Én szeretem hogy beég, 1 évesen cseréltetem és kapok új aksit is

Xbox One: bandymnc

(#19418) csorbajeno válasza bandi0000 (#19417) üzenetére


csorbajeno
veterán

Először én is ezt javasoltam, de GSM bolti a telefon és azt nem tudom, hogy azokra is vonatkozik-e az, hogy egyszer cserélik a kijelzőt térítésmentesen.

(#19419) icemad válasza csorbajeno (#19418) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ha van rá Samsung garancia, akkor cserélik. Ha ilyen szürke importos cucc, akkor kérdéses. Ezért szoktuk mondani, hogy hosszabb távon jobb a gyári garanciás telefon, még, ha drágább is.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#19420) bandi0000 válasza csorbajeno (#19418) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Valszeg nem, hacsak nem a samuhoz küldik az első 1 évben...

És ezért olcsóbbak sok esetben jóval a gsm es tefonok, legalább tanuló pénz lesz neki

Xbox One: bandymnc

(#19421) csorbajeno válasza icemad (#19419) üzenetére


csorbajeno
veterán

Igen, én sem vagyok biztos benne, ezért nem is merem nekik javasolni, hogy vigyék be, mert más zsebével nem játszok, de tanulnak belőle. Az olcsó húsnak többnyire híg a leve :(

(#19422) Maelephant válasza vg (#19398) üzenetére


Maelephant
aktív tag

A Telekom elég kevéssé biztosító. Az másnak a terméke lesz.

(#19423) Astor22 válasza csorbajeno (#19416) üzenetére


Astor22
tag

Egyébként tovább fog erősödni a beégés? Alacsony fényerőn van használva, fekete téma sötét háttér, minden sötét módban van.

(#19424) Maelephant válasza Memmaao (#19410) üzenetére


Maelephant
aktív tag

Gyorsan megnéztem az Allianz Otthonom termék szf-eit, abban szó nincs leejtéskár térítéséről. A biztosított vagyontárgyak köre is elég szűken van meghatározva, egyedi, értékesebb használati tárgyat csak ajánlattételi bejelentéssel és leírással ÉS 300E Ft+ érték esetén biztosítanak, de nyilván erre is csak a későbbiekben felsorolt káresemények alapoznak meg térítési kötelezettséget, pl. a betöréses lopás vagy rabláskár.

Persze lehet hogy neked még korábbi/más terméked van, bár megjegyzem, az ilyen káresemények totális ellenőrizhetetlensége miatt biztosítóként hülye lennék kockázatot vállalni.

[ Szerkesztve ]

(#19425) KoNZoLik@ válasza Astor22 (#19423) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem még egy telefonom sem égett be, pedig aki nálam többet használja az festi magát😅 Plusz semmi automata fényerő stb...majdnem fullra van húzva és nem sötét témákkal használom stb...de a kérdésedre igen a válasz, az csak rosszabb lesz jobb semmiképpen!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#19426) vg válasza Maelephant (#19422) üzenetére


vg
addikt

Mivan?????

(#19427) Astor22 válasza KoNZoLik@ (#19425) üzenetére


Astor22
tag

Akkor ezentúl nem kímélem bírja amíg bírja. Csak az bánt még 2 éves sincs az s9 plus om és nem kevés pénz volt. Én az az ember vagyok aki vigyáz a dolgaira, sosem használtam magas fényerőn mégis megtörtént. Ma néztem unoka húgom galaxy a70 es telefonját ha hiszitek hanem alig van 5 hónapos a telefon és a navigációs sáv már be van égve halványan, ezért ez kínos.

(#19428) KoNZoLik@ válasza Astor22 (#19427) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Ez az Amoled legnagyobb hátránya az IPS-el szemben, viszont hát azt meg inkább hagyjuk🤭

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#19429) Astor22 válasza KoNZoLik@ (#19428) üzenetére


Astor22
tag

Nekem nagyon sok Ips kijelzős telefonom volt, viszont azokban az volt a jó hogy nem kellett félteni hogy használom. De mindig visszahúzott a szívem az amoled hez.

(#19430) -Ben-


-Ben-
veterán

Szabad szemmel a feketétől eltekintve szinte semmi különbséget nem veszek észre se én, se az ismerőseim. Egy jó IPS felveszi a versenyt az oleddel is, de nyilván a feketéje sosem lesz olyan. A beégést viszont nem értem. Nekem eddig egyetlen telefonom se égett be, pedig sokat használtam mindegyiket....

[ Szerkesztve ]

(#19431) sgeza válasza -Ben- (#19430) üzenetére


sgeza
veterán

Nem tudom miért, de nekem kellemesebb az ips látványa. Persze, tudom, hogy a fekete, stb., de mégis.
Mondjuk nekem sem égett be eddig egyik amoledem sem.

[ Szerkesztve ]

(#19432) N4ri87


N4ri87
senior tag

Ezt a durva lagot Samsung browser esetében szerintetek mi okozza? Wifin is csinálja, és semmi adat megtakarítás nincs bekapcsolva.
[link]

C805

(#19433) icemad válasza Astor22 (#19429) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Amoledet sem kell félteni, garanciában cserélik a beégést.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#19434) icemad válasza sgeza (#19431) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Vagy csak nem vetted észre. Nem ugyanaz a kettő.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#19435) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Magyarországon vásárolt, gyári garis S10 garanciája érvényes vajon az UK-ban is? Nemsokára költözöm ki és hosszútávon lehet, hogy befolyásoló tényező lenne a telefon megtartása kapcsán. Úgy értem ezt, mint pl. az Apple-nél, hogy gyári worldwide gari. Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#19436) telefonmágus válasza bedibazsa (#19435) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Vásárlástól 1 évig talán

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#19437) -Ben- válasza icemad (#19434) üzenetére


-Ben-
veterán

Amit nem venni észre, az talán nem is számít. :) Nem nagyítóval kell nézegetni... :))

sgeza: nekem az IPS -től iszonyatosan ég a szemem, fáj a fejem. De régen nem volt vele gondom, csak napjainkban.... :F

[ Szerkesztve ]

(#19438) csorbajeno válasza Astor22 (#19423) üzenetére


csorbajeno
veterán

A statikus tartalom miatt ég be, gyakorlatilag szellemképes lesz a telefon a beégett helyen. Így minél tovább áll fenn a statikus tartalam(jelen esetben a navigációs sáv), annál jobban erősödik. Én az S9-en gesztusvezérlést használok, így nem égett még be, ezért is javasoltam neked is a gesztusvezérlést.

(#19439) csorbajeno válasza icemad (#19433) üzenetére


csorbajeno
veterán

A kijelző beégésére hogy vonatkozik a garancia? Astor GSM boltban vette a telefont, így nem mertem biztosra mondani neki, hogy ezt garanciában cserélik neki.

(#19440) icemad válasza csorbajeno (#19439) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Passz. Én mindig szolgáltatótól vettem.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#19441) dancsuri


dancsuri
veterán

Mi most a leghasználhatóbb időjárás widget órával?

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#19442) icemad válasza -Ben- (#19437) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Honnan veszed ezt a nagyítós dolgot? A beégés látszik szabad szemmel is. S2 óta nem volt olyan Samsungom, ami nem égett be. Mert nem az a kérdés, hogy beég, hanem az, hogy mikor. Valaki itt írja a navigációs sávot... Azt nem tudom minek, mert az értesítési sáv is beég. Azzal meg nem tudsz mit csinálni.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#19443) sgeza válasza icemad (#19434) üzenetére


sgeza
veterán

Azért ennyire nem vagyok ostoba. Hidd el, nekem nem égett még be sosem!

(#19444) Astor22 válasza csorbajeno (#19439) üzenetére


Astor22
tag

3 hónap garanciát kaptam a telefonra, de meg esküdtem magamnak hogy soha többet nem fogok GSM boltba venni semmit, hiába olcsóbb nem jobb és ha gond van akk nagy cumi van.

(#19445) telefonmágus válasza Astor22 (#19444) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Azzal sem biztos,hogy jobban jársz,ha kifizetsz 120000el többet egy hivatalosért

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#19446) mihail38 válasza telefonmágus (#19445) üzenetére


mihail38
aktív tag

Ilyen hülyesét sem hallottam még, akkor jobb így hogy kidobott az ablakon 200e-ft? :DDD

(#19447) telefonmágus válasza mihail38 (#19446) üzenetére


telefonmágus
senior tag

3hónap garival eleve nem veszünk telot,hiszen egy EU-s telora is 1év a gari

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#19448) Keem1 válasza dancsuri (#19441) üzenetére


Keem1
addikt

Úgy érted, a legakkurátusabb? Időkép (a lokális időjárásjelentők adata mindig a legmegbízhatóbb és legnaprakészebb, mivel ők különösen érdekeltek ebben).
De óra sajnos nincs benne.

[ Szerkesztve ]

(#19449) Valkűr válasza dancsuri (#19441) üzenetére


Valkűr
őstag

Én a weawow hasznalom

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#19450) mihail38 válasza telefonmágus (#19447) üzenetére


mihail38
aktív tag

Lehet ezt szépiteni és tovább magyarázni, de akinek ilyen problémája lesz, van az biztos tanul belőlle.
Én már vittem vissza 20 hónapos huawei telefont kijelző hibával a mediába és gond nélkűl ki cseréltek benne szinte mindent ezt gsm boltba már nem kivitelezhető.
Én személy szerint 1 év eu garis telefont sem vennék és nem is ajánlanám senkinek, ami itt már ma el is hangzott, " olcsó húsnak híg a leve"... ez miatt is

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.