Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18451) sgeza válasza Evil Snowman (#18450) üzenetére


sgeza
veterán

Ettől még lehet valamilyen kapcsolat.
Egyébként pont ezt írtam (csak a tárcsázóban van még egy per jel): nézd meg a 6. számjegyet, az eggyel több az IMEI 2-nél! Illetve az utolsó számjegy tér még el.

(#18452) Almonen


Almonen
aktív tag

Jó hír, már Mo.-n is elérhető a Galaxy Labs

https://www.google.com/amp/s/www.androidauthority.com/samsung-galaxy-lab-1048735/amp/

Galaxy Store-ból

Használhatóbb grafikont ad mint a sima eszközkarbantartó, és Samsung adta ki nem harmadik fél

(#18453) EnterR válasza Almonen (#18452) üzenetére


EnterR
veterán

Ez az App Booster elég tucatapp, de a Tracker jó lehet. :K

PSN ID: marquuard

(#18454) VIBO


VIBO
őstag

Nálam most jött a one ui 2.0 :C

Van valahol vmi jó teszt, hogy mik benne a jobb featurek?

S21 Ultra, Buds Pro, WatchActive 2, MK7 GTI, Zenbook i7

(#18455) prannk


prannk
őstag

Hali. Régebben felraktam a BTU verziót most letöltöttem a XEH et felraktam Sima home val. utána factory reset is volt mégis BTU maradt :O :F

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#18456) telefonmágus válasza prannk (#18455) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Mert 973as telod van

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#18457) N4ri87


N4ri87
senior tag

Nektek mostanában a Vodafone hogy viselkedik?
Nekem napok óta csak második nekifutásra sikerül hívást indítani, elsőre kisípol, gyakran meg csak üzenetet kapok, hogy hívtak, abból is többet egyszerre.

C805

(#18458) prannk válasza telefonmágus (#18456) üzenetére


prannk
őstag

igen és? nem értem

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#18459) telefonmágus válasza prannk (#18458) üzenetére


telefonmágus
senior tag

973as ilyen

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#18460) sgeza válasza prannk (#18455) üzenetére


sgeza
veterán

Nincs olyan, hogy XEH vagy BTU rom! Ugyanazt a függetlent töltöd le mindkét kóddal! A SIM kártya szerinti régión múlik, hogy mi lesz a CSC kódod. Viszont a telekomos sima S10 (xxx/xxx,xxx/TMH) valamilyen érthetetlen okból nem hajlandó XEH-re beállni, csak BTU-ra, feltehetően nálad is ez a helyzet (ahogy a kolléga is írja).
Ha visszakeresel erre a témára, sokszor ki lett beszélve. Bár egy variáció még mindig nem került kipróbálásra.

[ Szerkesztve ]

(#18461) prannk


prannk
őstag

valaki használja a package disabler pro-t?

Miket lehet letiltogatni? van valakinek listája? :DD

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#18462) sgeza válasza prannk (#18461) üzenetére


sgeza
veterán

Nincs olyan, hogy mit lehet letiltani (illetve vannak hosszas listák, de azoknak nem sok értelmét látom). Azt tiltsd, ami neked nem kell, és biztosan tudod róla, hogy mi az, és mit okoz, ha letiltod!

[ Szerkesztve ]

(#18463) gyarmatinic


gyarmatinic
tag

Üdv!

S9-ről váltanék melyik éri meg jobban az S10 vagy az S10+? (Majdnem ugyanabban az árban tudnám megvásárolni a Telekomnál)

Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#18464) roti86 válasza gyarmatinic (#18463) üzenetére


roti86
őstag

S10+

(#18465) zzola válasza gyarmatinic (#18463) üzenetére


zzola
félisten

Egyik sem.
De ha már ennyit kidobsz az ablakon, akkor S10+.

;]

(#18466) Gergőkee válasza N4ri87 (#18457) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Másnak is problémás. Hibás az új, 10-es android. Tedd át 3g/2g módba a javítás érkeztéig.

(#18467) N4ri87 válasza Gergőkee (#18466) üzenetére


N4ri87
senior tag

Köszi, de erről a hibáról én is olvastam itt a fórumban, viszont a többiek panasza egész más. A többieknek elmegy a net telefonálás közben, nekem viszont a net marad telefonálás közben, már amennyiben sikerül telefonálni.

C805

(#18468) Gergőkee válasza N4ri87 (#18467) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Úgy megy el a net, hogy az ikon marad (nekem általában befagy a fölfelé mutató nyíl aktív állapotában), de se adatforgalom nincsen utána, se engem hívni nem lehet. Értem, hogy neked más a tünet, de gyanús, hogy ugyanaz a hálózati probléma. Próbáld azért ki a 3g/2g modot.

(#18469) kisbodza


kisbodza
tag

Sziasztok! Két appot használtam eddig kiegészítésként, de most a ONE UI 2.0-val nem mennek. Az egyik az Ava Lockscreen, ami értesítéskor felébreszti a kijelzőt, úgy hogy el lehet olvasni az első két sort azonnal. A másik a nice lock, azon belül a navstar, abban a navigációs sáv 3 gombja mellé be lehetett szúrni egy negyediket, pl a képernyőzárat. Ezekhez frissített verziót tudtok esetleg, vagy ajánlani helyettesítő appokat? Köszi!

Galaxis 10

(#18470) Kami11 válasza kisbodza (#18469) üzenetére


Kami11
őstag

Én is várom a navstar frissítést, mert a legutolsó verzióval nem működik. Még nincs újabb, remélem hamarosan lesz, mert megszoktam és szerettem ezt a funkciót.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#18471) hanti válasza N4ri87 (#18467) üzenetére


hanti
senior tag

A Volte be van kapcsolva nálad?

(#18472) jacis válasza VIBO (#18454) üzenetére


jacis
nagyúr

Youtube -> Tech2

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#18473) roti86 válasza VIBO (#18454) üzenetére


roti86
őstag

Itt

(#18474) N4ri87 válasza hanti (#18471) üzenetére


N4ri87
senior tag

Igen, be van kapcsolva. Működik is a mobilnet telefonálás közben.

C805

(#18475) hanti válasza N4ri87 (#18474) üzenetére


hanti
senior tag

Nálam 11.-én kapcsolták be (voda) és azóta megszünt a probléma.

(#18476) aron1994 válasza N4ri87 (#18457) üzenetére


aron1994
csendes tag

"Nektek mostanában a Vodafone hogy viselkedik?
Nekem napok óta csak második nekifutásra sikerül hívást indítani, elsőre kisípol, gyakran meg csak üzenetet kapok, hogy hívtak, abból is többet egyszerre."

Ugyan ez a problémám nekem is plussz nagyon gorsan merül ami a 10 óta áll fenn eddig semmi bajom nem volt az akku idővel..

(#18477) bigsee válasza sgeza (#18460) üzenetére


bigsee
addikt

Nem és nem és nem...!:DDD Közben N10 pluson a TMH/TMH, TMH/TMH átalakult XEH/XEH, XEH/TMH-ra:D

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#18478) Dhampir válasza Kami11 (#18470) üzenetére


Dhampir
félisten

Jó ez a szakállas Máris szomszéd avatar. :C

Doktor Máris

(#18479) sgeza válasza bigsee (#18477) üzenetére


sgeza
veterán

Vajon ott is csak a plusz hajlandó rá? Illetve ezek szerint még mindig nem szoktak le a szolgáltatói firmware-ről T-ék...

(#18480) dkovizoli válasza prannk (#18455) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az úgyis marad. Ami BTU lett, az az is marad. Vagy vissza TMH-ra.

(#18481) dkovizoli válasza sgeza (#18479) üzenetére


dkovizoli
addikt

Persze hogy nem. Ott is ugyanaz van , mint itt az s sorozatnál. Egyszerűen ragaszkodnak a szolgáltatós romhoz. Szerencsére csak ők. :)

(#18482) Kami11 válasza Dhampir (#18478) üzenetére


Kami11
őstag

Köszönöm! :R

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#18483) jacis


jacis
nagyúr

Srácok,
Ilyen képet S10-el hogyan tudok készíteni?: [link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#18484) bedibazsa


bedibazsa
senior tag

Jó ez a 10-es droid nagyon az S10-en. :D Sima böngészés mellett (egyetlen lap, nincs más alkalmazás megnyitva) sötét módban, wifire csatlakozva egy óra alatt 20%-ot merült a telefonom - a lehető legkisebb fényerőn, közben rendesen meleg a telefon. Asszony iPhone 8-asa ezalatt 4%-ot. Remélem, csesznek ennek valamit, mert lassan ugyanolyan fos az üzemideje, mint az S9-nek volt.

(#18485) jacis válasza bedibazsa (#18484) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez nem általános. Nálad van a hiba.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#18486) bedibazsa válasza jacis (#18485) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Meg még a másik 2 cimbimnél, akik ugyanilyen telefont használnak. Akkor irány a szerviz, ha ez nem általános.

(#18487) jacis válasza bedibazsa (#18486) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez szoftveres gond lesz méghozzá köze lesz a 10-re történő átállás mikéntjéhez. Ha nem volt FR akkor a szervíz is max annyit csinál (meg ha "mákod" van még jól össze is karcolják a telót).

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#18488) Cheesus


Cheesus
senior tag

Sziasztok,
Az Android 10-re frissítés óta az S10+ nem akarja a notification panelt előhúzni swipe down-ra, pedig a touch sensitivity is be van nyomva. Korábban működött, és a legegyszerűbb fólia van a telefonon. Frissítés előtt nem volt factory reset. Mas tapasztalt esetleg hasonlót?

https://www.twitch.tv/csehla

(#18489) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Akit érdekel, végre. megkezdődött a Nova karácsonyi akciója: 129 forint 1830 helyett! :C

(#18490) kumpl válasza bedibazsa (#18486) üzenetére


kumpl
aktív tag

Nálam is ennyire merül. Android 9 alatt is ilyen volt, meg most 10 alatt is.. Meg undorító képeket csinál. Vilag életemben Samsungos voltam, de szerintem ez az utolsó.

(#18491) prannk válasza kumpl (#18490) üzenetére


prannk
őstag

Akkor ti kaptatok valami selejt telefont :D
Nekem semmi éjszakai mód meg ilyen akku kimélő hülyeség nincs bekapcsolva only 4g be feles fényerővel 1 óra google maps-es használattal nem ment le 10% ot.
Én nekem sok telóm volt de egyik se csinált ilyen szép képet. munkatársam iphone 11 szarabb képet csinált :DD

Galaxy s7 akksit és hátlapot vennék

(#18492) jacis válasza prannk (#18491) üzenetére


jacis
nagyúr

Én is teljesen elégedett vagyok.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#18493) Valkűr válasza jacis (#18483) üzenetére


Valkűr
őstag

Megfelelő megvilágítással és Photoshop utómunkával siman megoldható..

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#18494) hanti válasza jacis (#18492) üzenetére


hanti
senior tag

Nálam is minden rendben! Hosszú évek tapasztalata alapján mondom, hogy ezeket az anomáliákat szinte minden esetben a frissítéskor fentlevő inkompatibilis külsős appok okozzák. :W Köze nincs hozzá az Androidnak és a telefonnak. :K

(#18495) Markizmark válasza jacis (#18487) üzenetére


Markizmark
addikt

Egyik nagy frissítés után sem csináltam FR-t egyik telómon se, sose volt gondom. Cache-t pucoltam és ennyi, pár nap alatt beállt újra az akkuidő és kész.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#18496) richardb8308


richardb8308
csendes tag

Nálan is előfordult a frissítést követően hogy a telefonnal (Vodafone-nál vásárolt S10 Plus) nem lehetett hívást indítani/fogadni. Próbálkoztam a telefonon a VoLTE kikapcsolásával sikertelenül, aztán pár napig használtam a telót úgy hogy csak a 3G volt engedve neki, így volt net, és hívni is lehetett. Aztán a Vodafone ügyfélszolgálatával bekapcsoltattam az előfizetésen a VoLTE-t, és azóta nem tapasztaltam semmilyen problémát a telefonos elérhetőség kapcsán.

Az akku idővel kapcsolatosan nem igazán vettem észre változást a 9-es és a 10-es Android esetén.

People tend to forget the old adage; KISS. (Keep it simple stupid.)

(#18497) roxan


roxan
senior tag

Kinek mit hozott az Android 10 frissités?

Nekem:
-gyorspanel gombrács 4 oszlopos, és nem tudom 5re tenni sehol. Pedig ez korábban opció volt
-google fordító egykoppintásos fordítás vagy mindig fent van vagy nem ugrik fel. Eddig fasza volt
-edge panelen (müveletek) a helyzetmegosztás nem működik. Főképernyőről elérem, de edge-ről nem nyitja meg

Amúgy nem sok mindent vettem észre (fényképező picit más ), nekem a UI sem nagyon változott

Szóval eddig csak negatív ... :(

(#18498) volvoguy


volvoguy
addikt

Sziasztok urak! Érdeklődnék, hogy teljesitenek a kamerák éjszakai körülmények között? Néztem videókat, de egy Pixel3-al vagy Iphone-al összehasonlitva nem éri el a szintjüket...

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#18499) -Ben- válasza volvoguy (#18498) üzenetére


-Ben-
veterán

Ez így igaz. A Pixel 3 és az iPhone 11/11 Pro is jobb éjszakai fotózásban. Elfogadható képeket lehet készíteni S10 -zel is, de hanyatt nem borulok tőle...

(#18500) GaS- válasza volvoguy (#18498) üzenetére


GaS-
aktív tag

Szerintem meg elég jól, pár saját fotó:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.