Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) kenwood válasza HThomas (#24997) üzenetére


kenwood
veterán

Nyilvan egy gorilla glass jobban birja a strapat a legjobb folianal is. A hatranya az,hogyha megis karcos lesz,picit dragabb cserelni,mint a foliakat :D
Egy kis szakirodalom foliakhoz :
https://www.youtube.com/watch?v=CUzHO4-Lfqg&t=1s
https://www.youtube.com/watch?v=v6IriWkniZw&t=1s

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#25002) d@minator


d@minator
addikt

Sziasztok! Bnőm. kért távsegítséget, beállított egy háttérképet ami normálisan jelenik meg de amint feloldja a telefont felfelé nyújtja. Hogy lehet ezt megoldani? Eddig S7 Edge-je volt nagyjából ért hozzá.
Ja és alulról hogy lehet a 3 gombos vezérlőt eltüntetni pl. Messengerben...

(#25003) Ununqatrium


Ununqatrium
aktív tag

A legutóbbi frissítés óta másnál is érezhetően romlott az üzemidő?
Egyébként a készülék alsó hangszórója másnál is halkabb a fentinél (frissítéstől függetlenül)?

Choose your destiny • http://africancichlids.webnode.hu

(#25004) YoSzabee válasza d@minator (#25002) üzenetére


YoSzabee
tag

Navigációs sávot launcherrel tudja eltüntetni (Nova), vagy ha a gyári gesztusvezérlést használja. Külön alkalmazásban tudtommal nem lehet ki-be kapcsolni.

"Let strength be granted, so the world might be mended."

(#25005) bandi0000 válasza Ununqatrium (#25003) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Ha annyiszor romlana az üzemidő, ahànyszor felteszitek ezt a kérdést a frissítések utàn, akkor màr folyamatosan töltőről kellene használni a telefont :D

Xbox One: bandymnc

(#25006) DaDa válasza tibbike01 (#25000) üzenetére


DaDa
senior tag

Ujjlenyomat megy vele gond nélkül?

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#25007) tibbike01 válasza DaDa (#25006) üzenetére


tibbike01
őstag

Igen

(#25008) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Mai bejelentés szerint 3 főverzióra bővül a szoftveres támogatás. Ez jó hír. Legalábbis szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

(#25009) hokins


hokins
addikt

3 évre bővíti a főverzió frissítést a Samsung [link]

Akinek esetleg nem nyitja meg: https://www.androx.hu/2020/08/05/3-evre-boviti-a-foverzio-frissitest-a-samsung/

[ Szerkesztve ]

(#25010) akooos válasza hokins (#25009) üzenetére


akooos
veterán

[link]
Tessék

(#25011) vg válasza dkovizoli (#25008) üzenetére


vg
addikt

Jó hír.

(#25012) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

:C :C csak ugy is legyen, ne csak igergessenek

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#25013) zzola válasza mSchumi87 (#25012) üzenetére


zzola
félisten

Mostantól?
Mert akkor nyema 3 föverzió....

(#25014) FireFox1996 válasza akooos (#25010) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

A cikk szerint Android 12-t is kap, de S10 nem Android 9-vel jött ki? Tehát max Android 11-et kaphat még.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#25015) dkovizoli válasza FireFox1996 (#25014) üzenetére


dkovizoli
addikt

Épp azért. A 10-et már megkapta. A 11 eddig is biztos volt. Most ez bővül eggyel. Vagyis irány a 12.
De ez lehet öngól is akár. Hiszen ha jó az s10 is pl, miért cseréljem, ha nincs valami nagy durranás? Ráadásul a szoftver is frissítve lesz. Ezenkívül marha drágák is az újak.

[ Szerkesztve ]

(#25016) csorbajeno válasza dkovizoli (#25015) üzenetére


csorbajeno
veterán

A marha drága jelzővel szerintem nagyon finoman fogalmaztál, én lassan el is vetem az S9 cseréjét, amíg tudom, azt fogom használni. Se az S9-et, sem az S10-et nem cserélem, mert fél millát nekem nem ér meg egy telefon sem. :N

(#25017) DaDa válasza dkovizoli (#25015) üzenetére


DaDa
senior tag

Ez nem gond megoldják majd egy kis akku idő csökkentéssel. 😀 ;]

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#25018) dkovizoli válasza csorbajeno (#25016) üzenetére


dkovizoli
addikt

Sok helyen olvastam hasonló véleményeket. De akkor mi lesz? A tendencia nem mutatja, hogy csökkennének az árak. Sőt. Vagy le kell mondani a csúcskategóriáról.
Ha szoftveresen gyengítik, de azt sem kell, hiszen gyengül az magától is. Bár az s8+-om még elég jól bírja, most rá is vagyok kényszerülve. Ha kész lesz a 10+, abban új akksi is lesz, tehát 2-3 évig bírnia kell. Azután majd kiderül.

(#25019) Dhampir válasza dkovizoli (#25008) üzenetére


Dhampir
félisten

Remek hír. :C

(#25020) kakuk100


kakuk100
őstag

Sziasztok!
Nem tudom találkozott e valaki ilyen problémával? A telefonomba van memóriakártya ami eddig rendesen működöt hónapok óta. Most azt vettem észre, hogy azt írja ki hogy "A kártya nincs behelyezve"
Megnéztem benne van a kártya rendesen. Kivettem, újra beraktam, de nem változott semmi. Mi lehet a baj? A telefon romlott el vagy a kártya? Próbáljam meg másikkal? Én még nem hallottam ilyenről.

(#25021) szemesi69 válasza kakuk100 (#25020) üzenetére


szemesi69
addikt

Üdv! A memóriakártya lesz a gond, ennyit bírt.

Xiaomi redmi note 12 pro

(#25022) sgeza válasza kakuk100 (#25020) üzenetére


sgeza
veterán

Miért nem nézed meg a kártyát más eszközben?

(#25023) kakuk100 válasza sgeza (#25022) üzenetére


kakuk100
őstag

Köszönöm szépen mindkettőtöknek. Igen a kártya purcant ki. Még nem hallottam ilyet. Valamitől felmondta a szolgálatot.
:R

(#25024) dancsuri


dancsuri
veterán

[Futni fognak az androidos appok Windows 10-en]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#25025) SeatZola


SeatZola
őstag

Sziasztok!

Úgy néz ki visszatérek egy sima S10-el. leírtam egy szép vargabetűt: S10 - S10Plus - S20 - Iphone 11 Pro - S20Plus - és talán megint egy sima S10. Lehet úgy tűnik hülye vagyok, de az S20-ak a 120Hz-en kívül nekem semmiben nem adtak többet, mint az S10-ek, csak legalább drágábban, melegszenek, azonos vagy gyengébb fotók. Szerintetek hülyeség?

Rappi

(#25026) zzola válasza SeatZola (#25025) üzenetére


zzola
félisten

Nem, dehogy! Még a hülének is megéri...

(#25027) SeatZola válasza zzola (#25026) üzenetére


SeatZola
őstag

Köszi! :)) ;]

Rappi

(#25028) zzola válasza SeatZola (#25027) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

Az első mobilom egy Nokia 1611-volt. Ugye ez a készülék 1997-ben jelent meg. Azóta van mobilom, kb. fél évente cserélgettem az elmúlt több mint 20 év során. Az S10+ az első olyan mobilom, ami több mintt 1 évig megvolt, pontosabban megvan. Megjelenéskor vásároltam és azóta nem éreztem azt, hogy cserélnem kellene, pedig anyagilag megtehetném...

[ Szerkesztve ]

(#25029) Dhampir válasza SeatZola (#25025) üzenetére


Dhampir
félisten

Akksiban nem volt jobb a Plus?

(#25030) SeatZola válasza Dhampir (#25029) üzenetére


SeatZola
őstag

De jobb az S20+ akksiban, mint a sima, de nekem nem ez e fő szempont. Méretben a sima s10 vagy S20 a tökéletes. Én szinte csak telefonálni, zenét hallgatni, fotózni és néha navigálni használom. Netezni szinte csak a Tab S6ot nyomom. Nekem a simák elmentek 2 napot a Plusok meg 3-at. Itthon is tudom tölteni az irodában is, meg vettem egy gyári vezeték nélküli gyorstöltőt is, így bárhol tudom tölteni. Kézben tartani vagy zsebben hordani sokkal komfortosabb nekem a sima mint a plusz.

Rappi

(#25031) balintka válasza SeatZola (#25030) üzenetére


balintka
addikt

S10+hoz képest milyen az S20+ üzemidőben?

(#25032) SeatZola válasza balintka (#25031) üzenetére


SeatZola
őstag

Nekem picit gyengébb volt üzemidőben .

Rappi

(#25033) DaDa válasza SeatZola (#25032) üzenetére


DaDa
senior tag

Üdv újra köztünk 😀 én még mindig imádom az S10+. Hála naked.

"A világ különleges és bonyolult, akárcsak egy pók hálója. Ha megérinted egy fonalát, remegése végigfut az összes többi szálon. Mi nemcsak megérintjük a hálót, hanem bele is szakítunk!" - Gerald Durrell

(#25034) zoo8800


zoo8800
veterán

Sziasztok!

S10-en lehet valahogy állítani a fényképek felbontását, vagy fix a 12/16 MP?

rip and tear, until it is done

(#25035) mihail38 válasza zzola (#25028) üzenetére


mihail38
aktív tag

+1 az elmúlt pár évben nekem sem volt meg ennyi ideig 1 telefon max 2-3 hónapig, de ezt tavaly áprilisban vettem meg az S10+ és azóta is örömmel és nagy megelégedéssel használom. :K

(#25036) migabi24 válasza mihail38 (#25035) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mert szinte tökéletes minden téren, nehéz is lesz bármibe is fejleszteni ezeket.

(#25037) sgeza válasza zoo8800 (#25034) üzenetére


sgeza
veterán

Csak, amennyit a képaránnyal változik.

(#25038) petrson válasza dancsuri (#25024) üzenetére


petrson
senior tag

Ezt várom, tök jó fejlesztésnek tűnik. Kérdés, hogy vajon wireless fog működni?

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#25039) sgeza válasza petrson (#25038) üzenetére


sgeza
veterán

Okosan találták most ki szerintem. Ha jól megcsinálják, akkor sikeres is lehet akár. Nem egy új platformot fejlesztenek (ami már elbukott), hanem a legszélesebb körben elterjedt mobil oprendszert össze gyógyítják a Windows-zal, ami egyébként a 10 óta szerintem már egész jól működik.

(#25040) Dhampir válasza SeatZola (#25030) üzenetére


Dhampir
félisten

Érthető, a méret is számít.

(#25041) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Játék alatt mennyire melegszik az Exynos?
Elder Scrolls Blade-t játszotta valaki? Hogy fut?
Akkuban láttam itt ezeket a 4,5-5,5 óra SOT-okat ez átlagos? Szóval nem kímélő használat mellett jön össze? Nekem a Huaweien ennyit csak kímélve sikerül elérni ez már előre lépés lenne. :)

P20-at váltana de billegek az S10 közt (jó áron lenne csomagváltás esetén ami mindenképpen esedékes lenne) és a független G8x (snap 855) közt.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25042) Morris


Morris
veterán

Asszonypajti A71-es telóján az ujjlenyomatos feloldásnál zölden világít a ujjlenyomat helye.
Nálunk is lehet változtatni az animációt vagy a színt?

[ Szerkesztve ]

(#25043) szpeti40 válasza Tybike81 (#24821) üzenetére


szpeti40
addikt

Na, beszéltem a samsunggal, elmondtam a problémámat, most hívtak vissza, azt mondták a fejlesztő urak visszajelzésként, hogy ezt a funkciót KIVETTÉK :W:W
Azt mondta a nő, hogy a samsung members-ben jelentsem, ha sokan jelentik hátha visszarakják ezt.

Swift 1.3 GLX, Garmin Fēnix 6s, EOS R, Dell T110 II, iPad Pro, iPhone 15 Pro, Unifi

(#25044) FireFox1996 válasza Micsurin (#25041) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Nálam játék nélkül, fényképezésnél is eléggé melegszik,mintha a régi Sony Xperia Z3 telóm lenne. Játéknál szerintem még jobban melegszik. Nálam simán kijön 48h alatt 6 órás SOT úgy, hogy nem játszom, csak mobilnet + amikor nem kell mobilnet, akkor átkapcsolom 2G-re, 2 simmel, fényerő automatikus, de többnyire beltéri.

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#25045) icemad válasza sgeza (#25039) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

De ez mire jó egyáltalán? A telefonon futó programot megjeleníti a Windows asztalon, és lehet benne matatni. Kb a telefon kijelzőt tükrözi. Ez milyen esetben lehet hasznos? Mivel több ez egy random Bluestacks-nél, aminél valóban a gépen fut a program?
Bezzeg a Linux on dex témát lelőtték, mert az minek.... :(((

(#25046) Micsurin válasza FireFox1996 (#25044) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi! :R

Akkor csak a melegedés lenne a kérdés már, jobb ára lenne az LG-hez mérten és ha igaz amit itt olvastam feljebb még 2 rendszer frissítést kapna a telefon ugye?

Csak a melegedéstől tartok mivel sok a lyukas órám már amikor van suli... sok a kockulás. Még az akku se zavarna mindenhol tudom tölteni bent mert vagy van dugasz vagy van nálam QC-s bank. Fényképező meg tuti hozza a P20-am szintjét ami már sok is. :B

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#25047) mihail38 válasza Micsurin (#25046) üzenetére


mihail38
aktív tag

Nálam sem játék sem fényképezésnél nem melegszik az S10+

(#25048) sgeza válasza icemad (#25045) üzenetére


sgeza
veterán

Még egyelőre nem sokminden van benne, de el tudom képzelni, hogy hoznak még ki belőle jó dolgokat (én nem használom még, csak egyszer megnéztem). Inkább arra értettem, hogy elindult a Microsoft az Android irányába mobil téren, ami Windows felhasználóknak akár majd jól is jöhet. Nem tudom még, hogy mi lehet belőle, de hátha jó dolgok sülnek ki.

[ Szerkesztve ]

(#25049) MikeWazowski válasza mihail38 (#25047) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nálam sem melegszik. Pedig van hogy highon nyomom a cod mobile-t de több óra után sem melegszik. Még csak nem is langyos.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#25050) dkovizoli


dkovizoli
addikt

Elvileg kész a telefonom. Érintő+ lcd+ akku+hátlap. Bár a hátlapot nem értem, hiszen az sérülésmentes volt. Szoftverfrissítés és teszt. Ez szerepel a munkalapon. Talán hétfőn megérkezik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.