Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18151) mSchumi87


mSchumi87
senior tag

Samsung E-mail hol lehet bealitani hogy milyen gyakran keresse az uj e-mailokat?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#18152) Valkűr válasza leslien (#18134) üzenetére


Valkűr
őstag

Van érdemi hozzászólásod is, vagy csak ez az Exynos szarozásod? Kezd uncsi lenni...

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#18153) EnterR válasza OPiiPO (#18145) üzenetére


EnterR
veterán

Van egy notórius cikk, amely szerint a Snapdragon úgy dolgozza fel a készített fényképet, hogy a telibezoomolt 12MP-es fotón az erdő végében lévő fa levelének a hajszálerezete élesebb, mint amit az Exynos képes produkálni (release után néhány hónappal). Illetve 17 és fél perccel jobban bírja az akksi.

PSN ID: marquuard

(#18154) Valkűr válasza mSchumi87 (#18151) üzenetére


Valkűr
őstag

A bejövö üzeneteknel bal oldal 4 csikra klikk, a beugro ablakon a jobb sarokban fent a fogaskerekre, majd arra az email szolgaltatóra amit hadznalsz, állitani akarsz

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max, iTab Air 5

(#18155) KZP válasza Axda14 (#18150) üzenetére


KZP
őstag

Szia,
ha belépsz a Kijelző - Navigációs sáv menübe, ott nem lehet úgy beállítani, ahogy korábban volt?

Illetve a kamerasávhoz: Kijelző - Teljes képernyős alkalmazások - fent a 3 pöttyre tapi, Speciális beállítások. Ott nincs bekapcsolva a Kamerakivágás elrejtése?

Vagy, ha ez csak a játéknál jelentkezik, akkor még a Teljes képernyős alkalmazásoknál bekapcsolni a Teljes képernyőt annál a bizonyos játéknál.

[ Szerkesztve ]

(#18156) mSchumi87 válasza Valkűr (#18154) üzenetére


mSchumi87
senior tag

Koszi ezt kerestem :)

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#18157) Axda14 válasza KZP (#18155) üzenetére


Axda14
friss újonc

Szia!
Kipróbáltam, hogy át állítom, és úgy is hogy vissza az eredetire.
A "kamera kivágás elrejtése " nincs bekapcsolva. Ha megteszem azonnal reagál is, vissza kapcsolom úgy szint.

Teljes képernyőt és az automatikusat is próbáltam már.
Telefont is újra indítottam többször is.

(#18158) KZP válasza Axda14 (#18157) üzenetére


KZP
őstag

Hát, a játéknál könnyen lehet, hogy majd optimalizálják a 10-es Androidhoz, de a Chrome-ra nincs ötletem, hogy az miért csinálja.

(#18159) Axda14 válasza KZP (#18158) üzenetére


Axda14
friss újonc

(#18160) Imi1981 válasza Axda14 (#18159) üzenetére


Imi1981
veterán

Azelőtt is ilyen volt csak a fehér sávok feketék voltak ? Ha igen próbáld meg, hogy bekapcsolod a sötét módot chromeban. Meg a telefonon is állítsd be a sötét módot.

(#18161) Axda14 válasza Imi1981 (#18160) üzenetére


Axda14
friss újonc

Úgy emlékszem full képernyőbe tette és csak a kamera lencséje volt egy fekete kör, de már kezdek teljesen összezavarodni! A játék 100% így működött! Abban teljesen biztos vagyok fullba, és navigációs sáv eltűnt pár másodperc után!
Sötét módban sokkal jobb, de a 3-om "gomba" akkor sem tűnik el.
Tudom egy gombnyomás, de ez a mód nekem nem tetszik. :(

(#18162) bulikavagyok válasza leslien (#18138) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nem unod még? Mi már igen. ;]

(#18163) KZP válasza Axda14 (#18161) üzenetére


KZP
őstag

A 10-zel együtt bejött az új gesztus vezérlés, valószínűleg ezzel együtt a navigációs sáv kezelésén is változtattak. (Nekem mondjuk ki van kapcsolva a navigácós sáv.)

(#18164) vg válasza benczeb (#18143) üzenetére


vg
addikt

Hát ez érdekes. Én október elején vásároltam készüléket online s10+ 1tb, két éves előfizetéssel, biztosítással. Most megnézem telekom oldalán és a szerződések között ott van a "Szerződés, biztosítás kieg." pdf. Azt tudom, hogy semmi hibát nem dobott, minden jól ment.

(#18165) OPiiPO válasza akooos (#18149) üzenetére


OPiiPO
addikt

akooos +EnterR - igazatok van, elengedem :K

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#18166) Axda14 válasza KZP (#18163) üzenetére


Axda14
friss újonc

Tálaltam youtubon, ahogy a srác is videót mutat a telefonon. Látni hogy full képernyő és csak a kamera lencséje fekete, és a gombok sem látszódnak

Második képet én printscreeneltem ahogy a sajátomon youtube videót nézek és el tűnik a navigációs sáv is. Tehát a google chrommal lesz a baj. Viszont a full képernyő még mindig nem megoldott.

(#18167) Imi1981 válasza Axda14 (#18166) üzenetére


Imi1981
veterán

Amit először küldtél képet, hogy ott van oldalt a két fekete sáv (ami először fehér volt ) az azért van mert az a sorozat (szolgálólány meséje:) ) 16:9 képarányú és a kijelző nem az ! Ezért nem tölti ki a teljes képernyőt . Youtubeon szét lehet húzni és akkor teljes képernyős lesz. A navigációs sáv viszont nem tudom miért nem tűnik el automatikusan. Aszszony hazajön (neki van s10+) akkor kipróbálom.

(#18168) nkmedve válasza akooos (#18149) üzenetére


nkmedve
őstag

A normális GCam nekem is hiányzik (mondjuk van egy limitáltan működő változatom ami nekem elég), de másképp szerintem nincs olyan lényeges különbség a két változat között, hogy emiatt kelljen sírni.

(#18169) sgeza válasza Axda14 (#18161) üzenetére


sgeza
veterán

Valami beállítás nálad el van állítva, mert nálam nincs gombsor az hbo go alatt sem, és nincs kiemelve sáv, hanem simán fekete a szél (nem sötét módban).
Sőt, ha teljes képernyősre állítom, akkor teljesen ki is tölti a képernyőt, ha kell.
Nincs valamilyen külső alkalmazásod, ami beleszól a megjelenésbe?

(#18170) Axda14 válasza Imi1981 (#18167) üzenetére


Axda14
friss újonc

Régebbi sorozatokat is néztem és azokat is fullba engedte, eleinte még zavart is hogy a "fekete lyuk" (lencse) ott van. De komolyan, nem zavar ha így marad, csak az a fehér sáv tűnjön el automatikusan, mert nagyon zavaró.
Hálásan köszönöm, ha megnézned!!!

(#18171) N4ri87


N4ri87
senior tag

Szerintetek annak milyen oka lehet, hogy a telefon elfelejtette a vezeték nélküli gyorstöltést? Samsung Wireless Charger Duo-val használom, eddig nem volt semmi nyűgje, de most nem hagyja bekapcsolni a gyorstöltést.

C805

(#18172) Axda14 válasza sgeza (#18169) üzenetére


Axda14
friss újonc

Nem tudok róla, hogy barmi is lenne telepítve stb.

Ez a kedvenc játékom ha szépen megkérlek, kipróbálnád, nálad is így jelenik meg, vagy eltűnik a navigáció?
Gardenscapes:

(#18173) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Mit rontok? Valamiért nem tudom bekapcsolni a szuperstabil módot videónál? Szürke a gomb... :(

(#18174) akooos válasza HoldfenyLuna (#18173) üzenetére


akooos
veterán

Vedd lejjebb a felbontást. Asszem 4k60fps-nél nem lehet. Csak FHD-ban.

[ Szerkesztve ]

(#18175) sgeza válasza Axda14 (#18172) üzenetére


sgeza
veterán

Nálam is ugyanígy néz ki.

(#18176) OGábor válasza HoldfenyLuna (#18173) üzenetére


OGábor
csendes tag

Ha a fokuszkövetést kikapcsolod, akkor aktív lesz. Az összefüggés okát nem tudom.

(#18177) sgeza válasza HoldfenyLuna (#18173) üzenetére


sgeza
veterán

Egyébként miért akarod bekapcsolni? Csak kíváncsi vagyok.

(#18178) jacis válasza N4ri87 (#18171) üzenetére


jacis
nagyúr

Első körben a töltőkábelre gyanakodnék. Próbáld meg kicserélni.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#18179) hubertus33 válasza TODI1111 (#18142) üzenetére


hubertus33
tag

Köszi! :R

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#18180) sgeza válasza N4ri87 (#18171) üzenetére


sgeza
veterán

Ugye nem töltés közben próbáltad?

(#18181) Dare2Live válasza Almonen (#18144) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

nem az exynost szamolja fel hanem a sajat core tervezest.

ami nem csoda ez nem olcso buli es cserebe exynos inkabb rosszabb volt mint jobb aktualis snapinal.

hamar tema Samsung leadership decided that the performance difference between the two chipsets is too large.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#18182) benczeb válasza vg (#18164) üzenetére


benczeb
aktív tag

Köszönöm d.tiborz, OPiiPO, Keem1, vg. Sikerült az üzletben (35 perc várakozás után) megkötnöm a biztosítást.

(#18183) HoldfenyLuna válasza OGábor (#18176) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Hát skacok én most megnézem, semmit nem állítottam és aktív lett! Nem akartam bekapcsolni, egyszerűen kíváncsi voltam, hogy miért nem lehet aktiválni, de úgy néz ki, pillanatnyi elmezavar volt nála... Alapból FHD-n volt nekem és direkt nem raktam a 60 fps-re, persze nincs az az elethelyzet, amire nekem az ois, a sima stabilizálás ne lenne elég.

Egyébként, ha fényképen a 4:3 a rendes felbontás, videóban mi az "alap"?

(#18184) sgeza válasza HoldfenyLuna (#18183) üzenetére


sgeza
veterán

A videó eleve nem használja ki a teljes 12MP-es lapkát, hiszen a 4k felbontás (3840x2160) az "csak" ~8,3MP. Tehát praktikusan a 16:9-et érdemes használni. Egyébként fordítva közelíted meg a kérdést. A fényképnél csak a képarányt látod közvetlenül, csak kép készítése után tudod meg, hogy a 4:3 adja a legnagyobb, teljes felbontást. A videónál pedig konkrétan felbontást látsz, tehát egész egyszerűen azt válaszd, amelyik a legnagyobb, illetve amelyik neked jobban tetszik!

(#18185) ZavaBalazs válasza sgeza (#18184) üzenetére


ZavaBalazs
őstag

sziasztok!

nagy update óta nem megy a nicelock task changere, illetve ha aktív a billentyűzet, és úgy simítom a home gesture-t, akkor egy space-t, vagy pár karaktert beír az aktív szövegdobozba, miközben megy a kezdőképernyőre. ezekre van valakinek tippje?

köszi előre is!

meg ha már itt vagyok, a feleségem fényképezőnek használt S8-án be van állítva másodlagos google fióknak az enyém, hogy egy helyre mentse a képeket a photos. viszont magától sose kezd el szinkronizálni, sokszor még akkor sem, ha direkt ezért elindítom az appot, és biztos ami biztos alapon töltőre rakom. ezzel mit tudok kezdeni?

wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

(#18186) merqree


merqree
őstag

Nekem a Gránit Bank applikációban "elszállt" a bankkártyám, sehol sem tudok vele fizetni, azt írja ki, hogy internet kapcsolat szükséges. Ami érdekessé teszi, hogy minden más alkalmazás működik mobilneten (Vodafone).
És "digitalizálni" sem tudom.

(#18187) vohanyi válasza merqree (#18186) üzenetére


vohanyi
senior tag

Fejlesztőiben OEM-feloldás kikapcsolva legyen !

(#18188) Axda14 válasza sgeza (#18175) üzenetére


Axda14
friss újonc

Nagyon szépen köszönöm a fáradtságod!!!!! :R

(#18189) sgeza válasza Axda14 (#18188) üzenetére


sgeza
veterán

Nincs mit!

(#18190) steveboy86


steveboy86
tag

1

(#18191) steveboy86


steveboy86
tag

Sziasztok, adott egy wd my passport 1 terrás külső usb-s vinyó. Ha rádugom az s10-re azt írja ki hibás meghajtó, formázzam. Rádugom egy huawei p9 lite-ra, simán megnyit bármit róla. Én csinálok valamit rosszul, vagy tényleg ennyire nem kezeli jól a teló a nagyobb külső vinyókat. Hozzáteszem pendrive-okkal nincs gond.
Bocsi az előző hsz-ért, véletlen volt.

(#18192) sgeza válasza steveboy86 (#18191) üzenetére


sgeza
veterán

Nem lehet, hogy a fájlrendszer nem tetszik neki?

(#18193) steveboy86 válasza sgeza (#18192) üzenetére


steveboy86
tag

Nem tudom, NTFS, az gázos?

(#18194) papi77 válasza steveboy86 (#18191) üzenetére


papi77
addikt

Pc n csinálj javítást,úgy jó lesz!

Az első: NOKIA 1611

(#18195) Retro Raver


Retro Raver
friss újonc

Azt szeretném kérdezni,hogy tud-e valaki arra megoldást hogy: adott 2 db samsung galaxy s10+ telefon android 10-re frissítve! Az egyiken kiírja a töltés közbeni beállításoknál, hogy teli akkumulátor jelzést, viszont a másiknál pedig nincs ott ez a beállítás és nem találom sehol sem! Már android 9-en sem találtam,azt hittem a frisítéssel javítják,de sajnos nem!

(#18196) OGábor válasza merqree (#18186) üzenetére


OGábor
csendes tag

Nekem kitűnően működik a Gránit app. Az OEM feloldás is be van kapcsolva. Szerintem rakd újra az appot.

(#18197) Axda14 válasza sgeza (#18189) üzenetére


Axda14
friss újonc

Van ötleted mit csinálhatnék még, hogy filmezésnél ne legyen ott a sáv? Letöröltem azt az alkalmazást ami az allapotjelzest csinálta. A google chromot is, majd azt újra telepítettem, de ugyan az.
Csak a gyári beállítások visszaállítása marad?

(#18198) Imi1981 válasza OGábor (#18196) üzenetére


Imi1981
veterán

Az oem feloldás mit csinál? Mi változik ha be van kapcsolva?

(#18199) vohanyi válasza OGábor (#18196) üzenetére


vohanyi
senior tag

OEM-feloldás, pl. a Bp.Bank appnál gátolja a digitalizálást bekapcs.állapotban .
Ha digitalizálás után visszakapcsolom, ugyanugy mminden műxik.

[ Szerkesztve ]

(#18200) N4ri87 válasza jacis (#18178) üzenetére


N4ri87
senior tag

Mint mondtam, vezeték nélküli töltés.

(#18180) sgeza
Dehogy, csak letettem a billiárdasztalra és csodálkoztam, hogy lóf@sz van itt, nem gyorstöltés :). Egyébként a titok az volt, hogy bénáztam. Bizonyos akkukapacitás alatt (nálam ez épp 3% volt) nincs gyorstöltés, utána viszont már működik. Asszem.

C805

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.