Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) gcleric válasza seefried (#22000) üzenetére


gcleric
csendes tag

A5 Outback, S8 Plasma, S10 Monarch. Mindben ejtettem el többször, még a tok sem karcolódott. A crimson Monarch-al még csajozni is lehet. Nekem totál bejönnek a design-ok, nagyon jó a fogásuk. Csúcstelókra nekem mar csak UAG.

(#22002) MikeWazowski válasza seefried (#22000) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Mind ugyan olyan jó, a monarch viszont a legdragabb, nem tudom miért. Eddig csak az első két fajtát vettem és sztem a legjobb tok az uag.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#22003) EnterR válasza sgeza (#21985) üzenetére


EnterR
veterán

NextDNS-t is érdemes megnézni, ott testre szabható a szűrők és kivételek kezelése. Mindenki tud magának sajátot regisztrálni.

PSN ID: marquuard

(#22004) sgeza válasza EnterR (#22003) üzenetére


sgeza
veterán

Azt még nem néztem, biztos az is jó.

(#22005) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Segítsetek pls mert megorulok. Maradok inkább a Samsung passnal mert nem akarok másik böngészőt használni. Olyan gondom van hogy ha bejelentkezek egy oldalra akkor nem kérdezi meg hogy mentse e a bejelentkezesi adatokat... 10 oldalból egynél kérdezte csak meg. Ez mitől lehet? Mit rontok el?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#22006) sgeza válasza MikeWazowski (#22005) üzenetére


sgeza
veterán

Nem kell másik böngészőt használnod a Google megoldásával sem!

(#22007) MikeWazowski válasza sgeza (#22006) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen, láttam a beállításokban,de mint írtam maradnék a Samu megoldásanal csak most az valamiért nem működik... Pedig töröltem az adatait is... :(

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#22008) mSchumi87 válasza sgeza (#22006) üzenetére


mSchumi87
senior tag

A Google megoldasa melyik app? Mukodne Operaval is?

Samsung Galaxy S24/ MacBook Pro 14" M1 Pro/ iPad mini 6

(#22009) EnterR válasza sgeza (#22004) üzenetére


EnterR
veterán

Gyakorlatilag bármilyen filter használható, amit pl. egy uBlock tud. Sima DNS címet kapsz itt is. Az adguard DNS szervere orosz végződésű, ott kicsit mások az adatvédelmi szabályozások, ha egyáltalán. :D

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#22010) LoGeN90 válasza csorbajeno (#21997) üzenetére


LoGeN90
aktív tag

Fu jó kérdés, szerintem alapból tudja.

(#22011) Yogibear974


Yogibear974
senior tag

Sziasztok.Sd kártyát néha nem látja a teló, vagy a médifájlok átvitele értesítő sáv jelenik meg. Ilyenkor a Samsung musicban a a lejátszási listában a tracklistát megduplázza többször. Mitől lehet ez?! Haldoklik az sd (sam 64gb pro)kártya?! Az segít hónapokra, hogyha megformázom pc-n. Utána telefonon. Visszarakom a fájlokat pc-ről. Lehet az, hogy időnként az android rendszer frissítés tesz oda a kártyának?! Köszi

Üdv: -=Yogibear=-

(#22012) Nimda


Nimda
addikt

A letöltött témáknál, a felső gyorspanel, a telefon és az üzenetek kinézete/színe nem változik a beállított témához. Csak az ikonok és a háttérkép változik. Tud valaki erre megoldást, beállítást?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#22013) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!

Valaki meg tudja mondani, hogy az S10 plus esetében, hogyan lehet XEH régiósra megcsinálni a telefont? Jelenleg TMH-s.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#22014) telefonmágus válasza MikeWazowski (#22013) üzenetére


telefonmágus
senior tag

ODIN XEH fw és egy magyar SIMmel reset

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#22015) Nimda válasza Nimda (#22012) üzenetére


Nimda
addikt

A sötét mód volt a hunyó. :) így nem is erőltetem a témázást.

[ Szerkesztve ]

(#22016) MikeWazowski válasza telefonmágus (#22014) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Húha, várj.
Kicsit részletesebben is le tudod írni? Ha jól gondolom akkor le kell szednem egy valamilyen régiós fw-t, utána odinba berakom az öt fájlt, home csc-vel, higy legyen reset és kész? Ja, és mikor kész legyen benne magyar sim kártya, mert megkérdi majd, hogy legyen-e sim reset?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#22017) jeni válasza Yogibear974 (#22011) üzenetére


jeni
félisten

a frissítésnek elvileg nem kéne hozzá nyúlnia a külső tárhelyhez.
próbáld ki más 64Gb vagy akár egy 128Gb kártyát de lehet 32 Gb-is.
ha jól tudom 256Gb-ig kezeli biztosan.
abban az esetben ha rendszert cserélsz akkor valószínűsíthető ,hogy megmozgatja a fájlokat.
ez lehet akár bug is a 10-s rendszerben.
de lehet hardver hiba is.
nem tudom mennyire lenne értelme egy sd kártya tesztet lefuttatni?
mert igazából ezt csak a sd kártya fizikai tárhelyét ellenőrzi és nem a megbízhatóságát.

(#22018) telefonmágus válasza MikeWazowski (#22016) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Igen majdnem jól tudod

1. Nem valamilyen régióst,hanem legyen inkább XEH és akkor még a frissítéseid is jönnek 100%
2.az 5ből 4et tallózól be és a HOME CSC-t hagyod ki

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#22019) MikeWazowski válasza telefonmágus (#22018) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Világos. Még annyi hogy nekem most sim 1-be van Telekom kártya, 2-be voda. Ha semmit nem csinálok csak folrakom odinnal a romot akkor az úgy jó? Tehát nem kell kivennem atraknom vagy valami?
Valamint ezt a sim resetet mikor kérdezi meg? Mikor az első beallitasokon vegigmentem és látom a fokepernyot?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#22020) telefonmágus válasza MikeWazowski (#22019) üzenetére


telefonmágus
senior tag

A telekom és a voda is magyar kártya,maradhat benne

Amikor feljön a nyelvválasztás egyből a legelején,na akkor kérdez rá

Tehát pl feljön,hogy deutsch akkor kérdez rá

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#22021) Marquess


Marquess
tag

Hali!
Bocs,ha offos a téma,de Sos..
S10.em van,de már pár hónapja azon vagyok,hogy átváltok Note10-re Simára (Kicsire)..Most Végre van akció a samsungnál Trade opcióval " (750-450 euro) 300 Euroért..Vajon megéri lecserélni a s10-et a Note 10-re?
Gondolok a Kamera minőségre,Sebesség,Minőség, Hangszóró,....ilyenek...
Köszi előre is és bocs,ha Offos a téma! :R

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#22022) MikeWazowski válasza telefonmágus (#22020) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm!

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#22023) ImpersonatoR

Google autentikátorban elmentett szolgáltatásokat felhőbe menti a fiókhoz kapcsolva vagy elveszik FR -után ?
Illetve akkor s10+ on van rá lehetőség, hogy FR után megmaradjanak továbbra is ha belépek a google fiókommal ?

(#22024) MikeWazowski válasza telefonmágus (#22020) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Köszönöm szépen, sikerült! XEH/XEH/XEH/TMH lett! :B Ja, és a telekom már nekem írja a volte-t, felül. Eddig nem volt ott most ott van, ahogy a Vodánál meg a Telenornál. Ez mitől lehet? Mármint eddig nem volt ott.

Viszont van egy gondom. A frissítés keresőnél azt írja, hogy hibás a szoftver, nem támogatott... :( Most ez mi? Elrontottam valamit?

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#22025) MikeWazowski válasza MikeWazowski (#22024) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jó, csináltam egy gyári visszaállítást, most jó a szoftverfrissítés is.
Na, de másnak is írja már a Volte-t, Telekomnál?

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#22026) jeni válasza MikeWazowski (#22024) üzenetére


jeni
félisten

A Voda lekorlátozza a Volte módot,feltehetőleg csak single módban engedi,lehet a Telenor is.
Voda szoftal korlátozva volt a S9+ telóm. Mióta XEH van rajta,így fullban müxik nálam.
Telekom esetében még nem panaszkodtak ilyen jellegű korlátozásra.
Este az új Telekom kártyámmal majd ezt is meglesem.

[ Szerkesztve ]

(#22027) MikeWazowski válasza jeni (#22026) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jah, bocsánat, valszeg a Vodás simnél van a volte ikon, tehát a Telekom továbbra sem mutatja. Csak nekem ez új, a lényeg, hogy azért mutatja most már nekem is mert XEH-s lett a telóm.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#22028) dkovizoli válasza jeni (#22026) üzenetére


dkovizoli
addikt

Itt már nincs voda szoftver. Csak a tmh van , mint szolg szoftver. A kolléga pont most cserélte xeh-ra. Azért mutatja neki most már, mert A tmh szoftver nem tartalmazza a szükséges dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#22029) dkovizoli válasza MikeWazowski (#22027) üzenetére


dkovizoli
addikt

A telekom nem írja ki. Ők híváskezdeményezésnél a HD hívást írják ki. A másik kettőnél van volte kiírás.

(#22030) Taci válasza Marquess (#22021) üzenetére


Taci
addikt

Érdemi változás amit tapasztalhatsz az a toll jelenléte a Note-ban (minden más szinte csak kozmetikai vagy a mindennapok során annyira nem szembetűnő - a Note egy ideje már szinte csak az S széria "tollas változata".). Ha ez megéri neked a felárat, akkor nincs kérdés.

Itt egy részletes összehasonlító táblázat, szigorúan csak adatokkal:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#22031) jeni válasza dkovizoli (#22028) üzenetére


jeni
félisten

a VDH sem
ahogy vissza tettem a XEH-t minden rendben ment a LED értérsítő kivételével.

[ Szerkesztve ]

(#22032) Marquess válasza Taci (#22030) üzenetére


Marquess
tag

Köszi.
Az adatokat tudom,hogy kb ugyan az. 3 hónapja végig olvasok minden témát,csak gondoltam hátha van ,aki váltott és hogy bevált e neki vagy sem..Erre kerestem választ,de nem kaptam :) De azért köszi

Good Heal, Long life.....:),The Naaru never forget you:)

(#22033) EAndrew


EAndrew
aktív tag

Sziasztok!

Az SOT időt megtudom nézni valahogy töltéstől töltésig összesítve? Most csak úgy találom hogy naponként.

Köszi!

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#22034) Taci válasza EAndrew (#22033) üzenetére


Taci
addikt

Ezt kivették belőle, már max csak 3rd party app-pal látható ez a statisztika.

(#22035) EAndrew válasza Taci (#22034) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Akkor ezért nem tálaltam. Köszi!

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#22036) hesszan


hesszan
aktív tag

sziasztok!

keresőben láttam hogy másnak is problémás a hátlapi kamera beltéren lámpafényben. Megoldást javaslatot viszont nem láttam mit lehetne tekergetni hogy jobb legyen. VAn esetleg beállítási lehetőség? jelent ki hdr be vagy valami használható kombináció hátha van.

Elbaszott rossz fotókat lő. Feleségemnek és nekem is elmúlt két hétben lett s10+. előtte s9+ illetve s7-et használtunk. sztem beltéren jobb volt. gyerkőcőt fotózunk sűrűn nagyiknak.

én azt se találtam meg hogy hol lehet a fotó megapixelt állítani. videónál is csak felbontás képerányt találtam....

pls segítsetek. ez így eddig csalódás pedig biztam abban hogy jobb vagy legalább ugyanolyan lesz mint a korábbi modellek...
napfényben, éjszaka kb ugyanaz. selfi lehet egy picit jobb, de összeségében szarabb... szerintem.
és még topikban keresgetve örüljek hogy nem fagy szép a kamera app....

Sungdurung

(#22037) KisApám


KisApám
addikt

Ma lettem gazdája egy Samsung S10+ -nak. Melyek a legjobb kamera beállítások videó és fénykép készítéséhez?
Mely programokat érdemes rátenni a telóra?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#22038) ntomtb


ntomtb
tag

Sziasztok!
A közeljövőben szeretnék e telefon tulajdonosa lenni. Viszont ahogy olvastam a SD változata azért jobban sikerült. Ebayről/Amerikából rendelt készülék hálózata fog működni itthon is?

(#22039) mrThomi


mrThomi
addikt

Sziasztok. Aki használ SmartThinget annál nem ment el pár frissítés óta a Tv tükrözése telefonra ? Smart view megy csak telo-tv közöt forditva pesig csak a hang... vagy én nem találom csak a beállítások közt ? Ha ezz kivették belőle van másik app ami tuti ?

Nothing Phone (2a)

(#22040) Yogibear974 válasza jeni (#22017) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Tesztre én is gondoltam. (Az érdekes, hogy anno S7E-is csinálta néha. Persze volt rendszerfrissítés is). Bekavcsolva egyszer csak eltűnik az sd kártya. Újraindításnál egy darabig jó. Egy mélyformázás után több hónapig nem produkálja a hibát. Persze volt fő renszerfrissítés és nem vettem ki a kártyát. Elméletileg nem kellene teleszemetelnie.
Nincs rajta valami MBR féle, ami összezavarodik android frissítgetés közben? Mondjuk 2014.06.05. a kártya. Volt már S5;S7;most S10+ 10év gari van rá. Ettől függetlenül halódhat a kártya.
Mivel teszteljem esetleg?! PC.n?! Thx.

Üdv: -=Yogibear=-

(#22041) jeni válasza Yogibear974 (#22040) üzenetére


jeni
félisten

(#22042) dkovizoli válasza jeni (#22031) üzenetére


dkovizoli
addikt

Az s10 sorozatra tudtommal nincs VDH. Ahogy led sincs benne. Ha az s9- ékről írsz, ott még volt.

[ Szerkesztve ]

(#22043) Yogibear974 válasza jeni (#22041) üzenetére


Yogibear974
senior tag

Köszi, nagyritkán használtam, tárhely ellenőrzésre.

Üdv: -=Yogibear=-

(#22044) jeni válasza dkovizoli (#22042) üzenetére


jeni
félisten

S9+ telómra írtam.
tudom ez a 10 topikja.
a Volte módra reagáltam.

(#22045) sgeza válasza MikeWazowski (#22022) üzenetére


sgeza
veterán

Azt tudod, ugye, hogy e ez természetesen gyári alaphelyzettel jár!? Előtte ments mindent, amire szükséged van, különös tekintettel a fényképekre, videókra!

Ja, most látom, hogy már túl vagy rajta. :)

[ Szerkesztve ]

(#22046) sgeza válasza MikeWazowski (#22025) üzenetére


sgeza
veterán

A Telekom firmware-ben ki van kapcsolva a VoLTE ikon értesítési sávon történő megjelenítése. Ettől még a funkció működik (ha be van kapcsolva maga a szolgáltatás).
A build.prop fájlban - természetesen root joggal - lehet egy csomó dolgot kapcsolózni. Valószínűleg ebben a fájlban van a Telekom rom esetén ez a megjelenítés gyárilag kikapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#22047) tama2000 válasza hesszan (#22036) üzenetére


tama2000
tag

Törődj bele. Sajnos a kamera ilyen. Rosszabb képeket csinál, mint a régebbiek. A "megapixelt" nem tudod direktben állítani. Az a képarány változtatásával változik. Szerintem ez is egy elcseszett dolog.

(#22048) jeni válasza sgeza (#22046) üzenetére


jeni
félisten

a médiában ez le van írva valahol?
ebben az esetben a TMH el kell felejteni és inkább felrakni a XEH verziót?

[ Szerkesztve ]

(#22049) KisApám válasza tama2000 (#22047) üzenetére


KisApám
addikt

Én a kamera miatt vetem az S10+ telót.
YouTube videókat néztem, mert leginkább videókat akarok csinálni.
A lakásban elég jó fényviszonyok közt csináltam videót a gyerkőcről, meg képeket.
Ahogy nézem, mintha a régi Cubot X15 telefonom (akkoriban duplán leakciózva 20 500 Ft volt...) is jobb videókat csinálna, mint ez a telefon 200 000 Ft-ért... (a képek minősége katasztrófa...)
Valami netán állítgatnom kellene? Vagy egy másik szoftvert kellene felraknom a telóra (pl. az Open Camera-t???) :F :(

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#22050) sgeza válasza jeni (#22048) üzenetére


sgeza
veterán

Ez csak az ikon megjelenítéséről szól, nem a funkcióról. A Telekom úgy döntött, hogy ezt nem kell visszajelezni. Ezen nincs mit külön leírni.
A független romot nem emiatt, hanem inkább a frissítés gyakorisága, időben érkezése végett célszerű feltenni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.