Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) MikeWazowski válasza Atlantis (#19995) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Ez nem igaz. Be lehet állítani, hogy az összeset töltse le.
Azokat a leveleket melyekre később szükségem lehet, csillagozom vagy bejelölöm és most megnéztem, látom a 2017-es leveleket is....

Nekem egy negatívuma van, ami annyira mégsem negatívum :) az az hogy húzási műveletnél még az ikonjára is kattintani kell, szemben pl. az Outlook-kal, mert ott csak elhúztad az ujjad és olvasott is lett a levél, de itt még egyet kattintani is kell :)

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#20002) Atlantis válasza MikeWazowski (#20001) üzenetére


Atlantis
veterán

És nem lassul be tőle?

Én tavaly azért kukáztam a gyári mail-t, mert nagyon lassan és körülményesen lehetett keresni benne.

Lehet kéne neki adni még egy esélyt, ámbár nálam a Gmail app is jól működik, igaz, S10e van, nem a "nagyok".

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#20003) MikeWazowski válasza Atlantis (#20002) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Beállítod a fiókokat, hogy mindent levelet töltsön le, utána hagyod egy kicsit. Szinkronizál és utána már gyorsan betölt minden levelet. Persze, ha van 10k leveled azért idő kell neki, de egy 30 perc után ránézel, utána már gyorsan mutat minden levelet.

Amennyiben nincs gondod a gmail-lel akkor használd azt. Nekem mindig volt, így pár évig Outlook volt, de most a gyárit használom egy ideje.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#20004) csorbajeno válasza Atlantis (#19995) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az, hogy mennyit tölt le, azt te mondod meg neki, ha az alapbeállított 1 hónapon hagyod, akkor persze, hogy csak egy hónapot tölt le. Állítsd az összesre és hidd el, hogy ott lesz minden leveled :)

(#20005) sgeza válasza csorbajeno (#20004) üzenetére


sgeza
veterán

A beállított 1 hónap csak a szinkronizált időtartamra vonatkozik. Ettől függetlenül meg tudod jeleníttetni az összes leveled, csak a lista végére érve kell mégegyet pöccinteni felfele!

[ Szerkesztve ]

(#20006) sgeza


sgeza
veterán

Jött egy néhány kB-os rendszerfrissítés! Nem az eddig megszokott módon, hanem Google-play rendszerfrissítésként.

(#20007) hanti válasza sgeza (#20006) üzenetére


hanti
senior tag

Minden hónapban jön.

(#20008) sgeza válasza hanti (#20007) üzenetére


sgeza
veterán

Ott eddig még nem jött.

(#20009) Luser2000 válasza sgeza (#20006) üzenetére


Luser2000
addikt

Mi jött pontosan ?
A WebView vagy a PlayService amire gondolsz?

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#20010) sgeza válasza Luser2000 (#20009) üzenetére


sgeza
veterán

Egyik sem. Beállítások - Biometrikus azon. és biztonság - Google Play-rendszerfrissítés.
Volt korábban egy olyan hír, hogy a rendszer gyártótól független frissítései közvetlenül fognak tudni települni. Szerintem ez az. Így nem kell mindig betenni az aktuális, ki tudja mikor érkező gyártói frissítésbe. Ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#20011) hanti válasza sgeza (#20008) üzenetére


hanti
senior tag

Az hogy nem vetted észre nem jelenti hogy nem is jött! Amikor jött a külön ujjlenyomat frissítés azóta havonta frissül. Nálam sosem jelzett csak azt vettem észre hogy változott a hónap. Rendszeresen szoktam ellenőrizni az ujjlenyomat frissítést, azért tünt fel.

(#20012) sgeza válasza hanti (#20011) üzenetére


sgeza
veterán

Rendszeresen néztem, eddig sosem jött még ott. Hacsaknem két megtekintés közben mindenféle értesítés nélkül megtette, bár ezt kétlem. De a dátum sem változott még eddig, most viszont igen. És most is csak azért tudom, hogy jött, mert én magam rányomtam.
Ez egyébként eleve a 10-es Android óta van csak.
De mindegy, nincs jelentősége, csak gondoltam, szólok. Lehet, hogy sokan nem tudják, hogy egyáltalán létezik ez.

[ Szerkesztve ]

(#20013) laci1892


laci1892
senior tag

ma megnéztem a Galaxy foldot az experience store-ban. Hát nem dobtam tőle egy hátast. Nagyon koncepció egyenlőre csak az egész. ...

A külső kijelző körül olyan nagy a káva, mint Kiszel Tünde szemöldöke.

A belső fasza, de ott ahol összehajtható... Látszik egy kis " törés " a kijelzőn. Több mint 5 kiló feletti ár mellett zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#20014) telefonmágus válasza laci1892 (#20013) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Jójaz,csak 500 alatt kell venni

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#20015) hanti válasza telefonmágus (#20014) üzenetére


hanti
senior tag

Ez nagyon durva, talán 2 gyalogos is elfér a takarásában, ez így élet veszélyes! :DD :DD :DD

(#20016) telefonmágus válasza hanti (#20015) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ja,kicsit gázos

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#20017) MikeWazowski válasza sgeza (#20010) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Igen, szoktam nézegetni, mert a decemberit anno is kereséssel találta meg. Ma reggel megint ránéztem és megint jelezte, így januári az is.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#20018) lasse001 válasza MikeWazowski (#20017) üzenetére


lasse001
senior tag

Én most néztem rá először. Nekem január 1 az utosó frissítés. Gondolom automatán frissített.

(#20019) kengyel


kengyel
nagyúr

Hogy is lehet, a Bixby.t teljesen kikapcsolni ?

kengyel

(#20020) tibbike01 válasza kengyel (#20019) üzenetére


tibbike01
őstag

(#20021) mihail38 válasza kengyel (#20019) üzenetére


mihail38
aktív tag

Ha nyomva tartod az ujjad a kijelzőn és utána jobbra lapozol és ott lesz az utolsó ablakon jobb oldalt felülűl a csúszka és a lehetőség a ki-be kapcsolásra, remélem érthető voltam. :U

[ Szerkesztve ]

(#20022) sgeza válasza lasse001 (#20018) üzenetére


sgeza
veterán

Jó eséllyel akkor tényleg elintézi normálisan a háttérben.

(#20023) kengyel válasza mihail38 (#20021) üzenetére


kengyel
nagyúr

Meg is van. Köszönöm !

kengyel

(#20024) mihail38 válasza kengyel (#20023) üzenetére


mihail38
aktív tag

Akkor érthető voltam! :)
Szerintem így a legegyszerűbb kikapcsolni a Bixby-t.

(#20025) tibbike01 válasza mihail38 (#20024) üzenetére


tibbike01
őstag

Így nem kapcsolod ki teljesen (többeknek fogyasztja az akksit így is). A teljes kigyomlálást fentebb linkelten.

[ Szerkesztve ]

(#20026) Kleroo válasza hanti (#20015) üzenetére


Kleroo
veterán

Sofőr oldali A oszlopba kell tenni, az alapból is elég vastag a legtöbb modern autónál. Nekem s10+-t sikerült úgy lehelyeznem, hogy csak egy minimális lóg be jobb felső sarkából, kb 3-4centi, a látótérbe

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#20027) kengyel válasza tibbike01 (#20025) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nekem nem ette az aksit, csak semmire nincs használva. Így ki lett kapcsolva, bőven elég.

kengyel

(#20028) mihail38 válasza tibbike01 (#20025) üzenetére


mihail38
aktív tag

De már nem zavar, ha így kapcsolom ki, az meg nem zavar hogy fogyasztja az akksit mert van töltőm.... az okostelefonokat általában naponta kell tölteni és minden más is fogyasztja az akksit akkor azokat is kikapcsoljam? :N

(#20029) mihail38 válasza kengyel (#20027) üzenetére


mihail38
aktív tag

+1

(#20030) vg válasza kengyel (#20023) üzenetére


vg
addikt

Tedd alvóba az összes bixby dolgot is.

(#20031) kengyel válasza vg (#20030) üzenetére


kengyel
nagyúr

Már amit engedett beraktam.

kengyel

(#20032) dscholtz1975


dscholtz1975
csendes tag

Sziasztok,

Remélem tudtok segíteni..

Már a második Samsung telefonommal van olyan gond, hogy nem látja itthon a belső hálót ( NAS van: pl. Kodival sem NFS sem SMB nem megy, illetve pl. Plex is csak indirect módon a Plex szerverén keresztül működik. )

Régen ment még valamikor, kb. fél éve, de érzésre valamelyik szoftverfrissítés után szart be.
Más Android telefonnal, iPhone-al, PC-vel, TV-vel gond nélkül működik minden...

előre is köszi az esetleges megfejtéseket.

(#20033) vg válasza kengyel (#20031) üzenetére


vg
addikt

Amúgy fasza dolog lenne ez a bixby magyarul, mert angolul egész jól el lehet vele beszélgetni azzal a mesterséges intelligenciával... :DDD Pár év múlva már nem is kell partner se erre.

(#20034) laci1892 válasza vg (#20033) üzenetére


laci1892
senior tag

Én pl. Azért nem kapcsolom ki mert a bixby routines egy nagyon fasza kis cucc.

(#20035) mihail38 válasza vg (#20033) üzenetére


mihail38
aktív tag

:DDD
De, tényleg jó lenne magyarul

(#20036) kengyel válasza vg (#20033) üzenetére


kengyel
nagyúr

Jó lenne magyarul, csak arra még várni kell.😁

kengyel

(#20037) lasse001 válasza tibbike01 (#20025) üzenetére


lasse001
senior tag

Én pluszban disablerrel fagyasztottam minden szegmensét.

(#20038) EnterR válasza tibbike01 (#20020) üzenetére


EnterR
veterán

Vajon létezik olyan, hogy a Bixby gomb az aktuális hívás bontására van programozva? Mint a Huawei-eken. Próbaltam "hang up" parancsra beállítani, de életképtelen.

PSN ID: marquuard

(#20039) hanti válasza EnterR (#20038) üzenetére


hanti
senior tag

Call off esetleg?

(#20040) EnterR válasza hanti (#20039) üzenetére


EnterR
veterán

Sajnos erre sem csinál semmit, ha Bixby-n belül kapja parancsot. Hívás közben feljön a kis Bixby ablak, de haszontalan.

PSN ID: marquuard

(#20041) hanti válasza EnterR (#20040) üzenetére


hanti
senior tag

A call turn off -ot még meg próbálhatod.

(#20042) EnterR válasza hanti (#20041) üzenetére


EnterR
veterán

Nem nyert sajnos. Olyan megoldás kellene, mint a Remapper: átprogramozott bixby gomb és nem hozza elő a bixby felületét. Mintha beállítanám kamerára, csak ez bontja a hívást. De egyelőre nem találtam használható megoldást.

PSN ID: marquuard

(#20043) Karcub


Karcub
senior tag

Szerintetek mi értelme van a dex-nek? Ki mire használja?

(#20044) Zöldpardon


Zöldpardon
csendes újonc

Sziasztok

Mi történik?
Frissítettem, és azóta nem működik a telefon tokja rendesen. Pedig az nfc be van kapcsolva, a frissítésen kívül nem nyúltam hozzá.
Picit bosszant.

(#20045) Lajcsika válasza Karcub (#20043) üzenetére


Lajcsika
tag

Én arra,hogy kipróbáltam 1x.Rádugtam a PC USB-re,Win10-re feltettem a programot és megnéztem milyen.

(#20046) vg válasza Karcub (#20043) üzenetére


vg
addikt

Lehet nagyobb kijelzőn nézni youtube, hbogo, netflix, tvgo, mittomén.

(#20047) csorbajeno válasza Karcub (#20043) üzenetére


csorbajeno
veterán

Mivel én nem nagyon játszok PC-n, így nálam teljes mértékig kiváltja a PC-t/laptopot. Vettem a DeX-hez egy vezeték nélküli billentyűzet/egér párost és azzal használom.

(#20048) laci1892 válasza Karcub (#20043) üzenetére


laci1892
senior tag

Pár személyes példa :

Személy szerint nem használok laptopot. Csak pc-t.

Szóval, én amire használom :

- ha főzés közben, konyhában sorozatot nézek, vagy YouTube a cél... Akkor csak Tv-re rá dobom dex-en keresztül a telefont és annyi' meg egy Bambi.

De volt rá példa már jópárszor hogy a munkám telefonon keresztül csináltam meg ( Word / Excel ), így csak rádugtam telefont egy monitorra és ott csináltam meg a melót.

Másik amire használom : médialejátszó.

Nagy tv-m van, de nem okos így :
Telefonon fent van a Kodi ( médialejátszó program ). A dex-re rádugom a külső hdd-t magát a telefont és dex-et pedig a tv-re. Így a telefonból kvázi csinalok egy lejátszót és a filmeket Nagy Tv-n tudom nézni.

Összességében nekem nagyon kényelmes, bizonyos feladatokat kényelmesebben tudok elvégezni a segítségével.

+1 : az S10+ teljesítménye bőven kiszolgálja a munkám. Kvázi laptopként hordom magammal a dex-et.

Ja és egy kis adalék : Vannak appok amik alapból nem működnek teljes képernyőben az asztali nézetben A dex alatt.

A dex max app ezen segít.

[ Szerkesztve ]

(#20049) csorbajeno válasza laci1892 (#20048) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ha a DeX Labs-ban bekapcsolod a teljes képernyő kényszerítését, akkor azzal is bármi lehet teljes képernyős.

(#20050) laci1892 válasza csorbajeno (#20049) üzenetére


laci1892
senior tag

Ahh, köszi az infót.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.