Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18101) mihail38 válasza Laszlo733 (#18100) üzenetére


mihail38
aktív tag

Telenoros kártyával használom én is, de nem dobálja a netet

(#18102) vg válasza Laszlo733 (#18100) üzenetére


vg
addikt

Ja, akkor nem frissítem 10--re. :D

(#18103) sgeza válasza mihail38 (#18098) üzenetére


sgeza
veterán

Ne már! :DDD
Alkalmazások/gmail/tárhely/adatok törlése.

[ Szerkesztve ]

(#18104) cultfeca válasza sgeza (#18089) üzenetére


cultfeca
tag

Most letiltottam,átálltam a gyári kliensre.Holnap teszt újra.Köszi a segítséget.

(#18105) kengyel válasza vg (#18099) üzenetére


kengyel
nagyúr

Én azzal használom, már más szolgáltatót is érintett.

kengyel

(#18106) hanti válasza Laszlo733 (#18100) üzenetére


hanti
senior tag

Neked ez már régóta probléma, ha jól emlékszem, nem a mostani frissítés hozta elő. Csak Vodafone-os esetről tudok a frissítést követően.!

(#18107) OPiiPO válasza tKb. (#18096) üzenetére


OPiiPO
addikt

Le volt írva párszor, valóban - a kereső használata ilyenkor segíthet ;]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#18108) mihail38 válasza sgeza (#18103) üzenetére


mihail38
aktív tag

Köszi, közben eszembe jutott hogy kell mert frissitésnél beragadt 2 alkalmazás és ott is erre a müveletre volt szükség hogy le tudjam frissiteni :R

(#18109) MrBazsi válasza sgeza (#18083) üzenetére


MrBazsi
senior tag

megvolt, nem látok semmit. én a térerőingadozásra és a hidegre tippelnék, holnap más környezetben dolgozom mindkét téren,, kiváncsi leszek számít e

(#18110) jacis válasza Gergőkee (#18090) üzenetére


jacis
nagyúr

Szerintem ez valami Voda problem lehet mert T-s kártyával nekem semmi ehhez hasonló problémám nincs.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#18111) Laszlo733 válasza hanti (#18106) üzenetére


Laszlo733
aktív tag

Nem, az Andoid 9 alatt egyszer sem ment el a netem, csak amióta fenn van a 10. Reméljük hamar orvosolják.a problémát.

(#18112) Tomi8822


Tomi8822
tag

Üdv, android 10 óta ha töltőn van a telefon folyamatosan kiírja mennyi van még hátra a teljes feltöltésig. Nem kapcsol ki teljesen a kijelző, hol tudom beállítani hogy ne jelezze ki folyamatosan.

(#18113) TODI1111 válasza Tomi8822 (#18112) üzenetére


TODI1111
addikt

Note-on itt van, gondolom akkor az S10-nél is.

(#18114) Bunda555


Bunda555
tag

Telekomra is megjött a 10 tegnap este

(#18115) Bunda555


Bunda555
tag

Nagyon jó lenne az új gesztusvezérlés. Aki novát használ, lemondott róla vagy a nováról mondott le? Nincs megoldás?

(#18116) hanti válasza Laszlo733 (#18111) üzenetére


hanti
senior tag

Csak azért kérdeztem, mert rajtad kívűl mindenki Vodafone-os. Te vagy egyenlőre az egyetlen aki jelezte a problémát más szolgáltatónál.

(#18117) Dave Crank


Dave Crank
senior tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.

Adott egy galaxy s10es telefon, az elődje s9es volt.
Az S9-ről ment SmartSwitchen keresztül a szinkronizálása a taskoknak/remindereknek a telefonról az outlookba, most az s10en ez nem megy.

Esetleg valakinek lenne erre ötlete/megoldása?

Keresek B-Sensual | BK Style | Disco*s Hit kiadatlan dalokat... pü!

(#18118) Laszlo733 válasza hanti (#18116) üzenetére


Laszlo733
aktív tag

Nem tudom miért és van -e jelentősége, de én Odinnal tettem fel...

(#18119) hanti válasza Laszlo733 (#18118) üzenetére


hanti
senior tag

Nincs, de a Volte-nek szerintem van, bár az is mindenkinél másképpen jelentkezik. Tegnapelőtt délben kapcsoltattam be és azóta nincs probléma. Másnál meg a kikapcsolása oldotta meg, de úgy néz ki hogy csak ideiglenesen. Már dolgoznak a javításon!

(#18120) Almonen válasza Bunda555 (#18115) üzenetére


Almonen
aktív tag

Nem tudom. Nekem nem megy csak idegesít...

(#18121) gyeresicsaba válasza Palesztin994 (#18055) üzenetére


gyeresicsaba
újonc

Szia!
Nekem Spigen Rugged Armor van rajta Dome Glass-szal, és nem nyomja fel sehol, szépen illeszkedik. Amúgy ha pesti vagy, akkor a Speedshopnál ki tudod próbálni megvétel előtt, hogy tuti jó-e.

(#18122) vg


vg
addikt

Feltettem 10-est s10+ 1tb masinámra. Nem sokban változott, működik mint eddig, viszont két kedvenc játékom a hill climb racing és a retro shooting (ezzel minden pálya perfect és soksok órát beleöltem) észre vehetően darabosabb mozgású lett, ami kicsit gáz.

(#18123) hanti válasza vg (#18122) üzenetére


hanti
senior tag

A programok nincsenek optimalizálva a 10-re, írj a fejlesztőknek!

(#18124) espista válasza Bunda555 (#18115) üzenetére


espista
senior tag

Lemondtam róla. A gesztusvezérlésről (egyelőre). Remélem már dolgoznak rajta... A Novámat nem adom! :-)

Romani ite domum!

(#18125) roti86


roti86
őstag

Android 10 alatt hiába van lekapcsolva az egyik SIM kártya a menüben, a kikapcsolt kártyára jövő üzeneteket ugyanúgy megkapom. Ezt eddig android 9 alatt nem tapasztaltam. Engem nem zavar, sőt, csak gondoltam megosztom veletek. Hívás esetén nem tudom hogyan viselkedik.

(#18126) vg válasza hanti (#18123) üzenetére


vg
addikt

Ez azért elég nagy blama, mert ha így kaptam volna meg a netes rendelés után a telefont, tuti két nap után elállok a vásárlástól és visszaküldöm.

(#18127) Bunda555 válasza espista (#18124) üzenetére


Bunda555
tag

Kár érte. De inkább a nova.

(#18128) papi77 válasza roti86 (#18125) üzenetére


papi77
addikt

Ha van rajta térerő.akkor hívni is tudnak!

Az első: NOKIA 1611

(#18129) Face8814


Face8814
őstag

Na ezért nem megy a Direct Call Android 10 alatt. Megszüntették ezt a funkciót: [link] :(

This feature has been removed from the Edge app, however there is a way you can work around it. Simply open the Edge Panel on your Home screen > Tap the cog symbol in the bottom right > Apps > Edit > Add Phone and Contacts to your Edge Apps. Alternatively, select Tasks > Edit > Make Calls > Select the contacts you want to create a shortcut for. I hope this helps.

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#18130) meszipeti válasza Face8814 (#18129) üzenetére


meszipeti
aktív tag

Ma kapott egy frissítést, azóta működik nálam.

"A játék az nem játék"

(#18131) Face8814 válasza meszipeti (#18130) üzenetére


Face8814
őstag

A második opcióval amit írtak, azzal sikerült kiváltanom. Az tökéletesen működik. Ugyan azt teszi amit a direct call

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#18132) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Nekem továbbra is jó az akkuidő:

Az utolsó töltés etapjára kattintva van 41 perc kijelző idő 0 óráig.

Ez pedig ma estéig.

(#18133) bigsee


bigsee
addikt

Telekomos S10-re is megérkezett a tízes... :D Már csak a Note-om van hátra, meg a TabS4...

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#18134) leslien


leslien
nagyúr

sajnos úgy tűnik h jövőre sem ússzuk meg a csapást... Exynos jön ide.. [link] S11 SD 865 álom lenne..

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#18135) hubertus33


hubertus33
tag

Sziasztok!

Mióta a 10 es droidra frissítettem azóta nem akar frissülni a play be az android system webview volt már fr is meg minden és mégse.. S10+ valami ötlet?

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#18136) nkmedve válasza leslien (#18134) üzenetére


nkmedve
őstag

Ha az Exynos tud fejlődni teljesítmény/fogyasztás arányban (7nm-en erre van esély) akkor lehet nem is lesz olyan rossz az.
Az SD865-ről kezd elég rossz kép kialakulni a különálló modem miatt: [link] Az 5G fölösleges eröltetése miatt ez a széria most valószínűleg nem lesz annyira nyerő, mint a 855. Persze a teljesítménye várhatóan jobb lesz mint az Exynos-nál, de ezen a szinten egy kis különbség már nem sokat oszt vagy szoroz.

(#18137) norti válasza hubertus33 (#18135) üzenetére


norti
addikt

Play Store cache és adattörlés segít. Nekem a Chrome nem akart frissülni, utána gond nélkül végigment.

(#18138) leslien válasza nkmedve (#18136) üzenetére


leslien
nagyúr

akkor is jobb lesz mint a fos Exynos...

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#18139) zzola válasza GaS- (#18061) üzenetére


zzola
félisten

Nálam nem dobja el a 4G-t, HD+-t ír ki beszélgetés közben és fent marad a 4G ikon.
Voda + S10+ + VoLTE.

[ Szerkesztve ]

(#18140) EnterR válasza leslien (#18134) üzenetére


EnterR
veterán

Rossz lehet annak, akinek az ingerküszöbét eléri az Exynos-fóbia. :D El kell gondolkodni, hogy megéri-e bevállalni itthon a Snapdragon-t mindenféle support nélkül. A demagóg cikkek óta elég sok hónap eltelt, azóta nem keveset változott a szoftver.

PSN ID: marquuard

(#18141) hubertus33 válasza norti (#18137) üzenetére


hubertus33
tag

Köszi a választ és azt hogy kell paly store ba chace és adatörlés??

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#18142) TODI1111 válasza hubertus33 (#18141) üzenetére


TODI1111
addikt

Beállítások -alkalmazások-play store- kényszerleállítás-tárhely-gyorsítótár + adatok törlése.

(#18143) benczeb


benczeb
aktív tag

Online rendeltem egy S10+-t a Telekomtól néhány napja. Szomorúan tapasztaltam, hogy a vásárlás során a készülék-biztosítás kiválasztó menü feljön, csomagot választok, de a véglegesítésnél egy "Sikertelen" hibaüzenettel eldobja magát. A rendelés biztosítási szolgáltatás nélküli feladása után hívtam a szolgáltatót, h wtf. Az ügyintéző azt a tájékoztatást adta, hogy július óta nem értékesítenek biztosítási szolgáltatást elektronikus csatornákon, így mindenképp üzletbe kell fáradni és bemutatni a sérülésmentes telefont, majd biztosítás köthető - ez nagyjából nonszensz. A telefon megérkezett, tegnap próbáltam két üzletbe is bemenni intézni, de akkora sor volt, h mindkettőből eljöttem. Ma gondoltam, h újra próbálom, de most reggel felmentem a Telekom honlapjára, gondoltam, részletesen átnézem, hogy mi is ez a biztosítás. Én azt olvasom, hogy: "Biztosítás csak a Telekomtól vásárolt, legfeljebb bruttó 350 000 Ft akciós kiskereskedelmi árú mobiltelefonokra és mobilinternetezésre alkalmas eszközre köthető." Viszont, az S10+ kiskereskedelmi ára [link] 373 686 Ft. Vagyis lehetséges, h nem is tudok biztosítást kötni a telefonra? Bárkinek tapasztalata ezzel kapcsolatosan??

(#18144) Almonen válasza leslien (#18138) üzenetére


Almonen
aktív tag

Pont azt olvastam a Sammobile-on hogy elvileg Samsung el engedi az Exynos-t és Snapdragon lesz minden csúcs Samsung?

https://wccftech.com/samsung-exynos-1000-5nm-cortex-a78-cores/

Azért fura mert állítólag Exynos 1000 és készül, és az már bőven erősebb lesz mint a Snapdragon... :D

Amúgy meg ha itthon hivatalosan forgalomba lenne a Snapdragon-os S10 kéne rá szervíz ha tetszik ha nem

(#18145) OPiiPO válasza leslien (#18138) üzenetére


OPiiPO
addikt

most őszintén, napi használatban milyen hátrány fog érni hogy Antutun pár ponttal kevesebbet tud a proci :F

(#18143) benczeb - augusztusban simán tudtam S10+ biztosítást kötni, mondjuk nekem, egyéb okokból, mindenképp be kellett mennem az üzletbe

[ Szerkesztve ]

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#18146) d.tiborz válasza benczeb (#18143) üzenetére


d.tiborz
aktív tag

Ne add fel. Én a nyáron vettem online egy 512GB-os S10+-t, simán megkötöttem személyesen a biztosítást. Én sem tudtam a rendeléskor megkötni, be kellett menni egy üzletbe.

(#18148) Keem1 válasza benczeb (#18143) üzenetére


Keem1
addikt

Foglalj időpontot, úgy az első felszabaduló ügyintéző téged hív.
Rohadt jó ez a funkció, ha valami miatt személyesen kell bemennem, csak így csinálom. Akkor is, ha 1 óra múlva akarok ott lenni.

(#18149) akooos válasza OPiiPO (#18145) üzenetére


akooos
veterán

Engedd el :) Március óta szerintem 900 alkalommal olvastam tőle, hogy ez szar, mert nem sd van benne.

But why?

GCAM! Plusz pár perc SOT.

Ennél több magyarázatot sose kaptam, pedig tényleg érdekelne, miért kéne földhöz vernem az exynosos telefonomat :D

(#18150) Axda14


Axda14
friss újonc

Szissztok! Segítséget
szeretnék kérni kérni. Samsung galaxy s10e telefonom van 3 hónapja. Tegnap reggel frissítettem a szoftvert. Azóta két dolgot tapasztaltam.
Van egy játék, amit imádok rajta játszani, de úgy jelenik meg azóta, hogy a navigációs sáv, nem tűnik el, fehére sáv és 3-om "gomb" látható, plusz a másik oldalon is egy cm fekete sáv marad, ahol a kamera lencséje is található. A full képernyőből elvett 1-1cm. Gondoltam majd javítják. Ugyan ennek a játéknak van egy régebbi verziója. Azon eltűnik egyből ez a navigációs sáv, csak a lencsénél fekete 1cm.
Google chromon szoktam filmezni, el indítottam este és ott is ugyan így tesz, de a navigációs sáv "rikít" fehéren, és ahogy a játéknál is, a kamera lencsénél is ott a fehér sáv. Élvezhetetlen így. Eddig a telefon elfordítása után full képernyőbe tette és ez a 3-om gomb pár másodperc után el is tűnt.
Megpróbáltam beállítani "teljes képernyős mozdulatok "-ra. De egy nap után már borzasztóan fájt a kezem (tudom vicces) és szeretném visszakapni a régi felállást, hogy teljes képernyőben nézhessek mindent és ezek a gombok, ahogy eddig is tűnjenek el automatikusan!
Telepített a szomszéd egy alkalmazást, hogy a kamera gomb körül, mint régen az értesítő led, villogott, ha érkezett üzenet, nem fogadott hívás stb. Frissítés után, ez is el csúszott és a képernyő jobb felső sarkában villog, nem ott, ahol eddig. Minden leírt dolog, frissítés után jelentkezett.

Remélem érthetően írtam le mindent, ne haragudjatok, ha kicsit kusza, én csak használni tudom a telefont és olvasgatni a fórumokat, béna vagyok belepiszkálni mint ti :) :( Boldog voltam, hogy rátok tálaltam egyáltalán! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.