Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19451) Astor22


Astor22
tag

Csábított az olcsóbb és megjártam. De tanultam belőle, szóval így használom míg már nagyon zavaró nem lessz.

(#19452) icemad válasza sgeza (#19443) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Elhiszem neked. De akkor két lehetőség maradt.
1. Nem volt nálad olyan sokáig a telefon.
2. Nem vetted észre.
Az oled beég, ez tény.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#19453) mihail38 válasza sgeza (#19443) üzenetére


mihail38
aktív tag

Csatlakozok, mert nekem sem égett még be 1 sem vak nem vagyok mint ahogy te sem és le lehet ellenőrizni is még ha a szemem becsapna is, de nem. ;)

(#19454) -Ben- válasza icemad (#19452) üzenetére


-Ben-
veterán

Nem tudom, én sosem vettem észre, hogy beégett volna. De lehet, hogy ez azért van, mert 50% fölötti fényerőn nem használom a telefonjaimat és legkésőbb 2-2,5 év után lecserélem.

(#19455) sgeza válasza icemad (#19452) üzenetére


sgeza
veterán

Legyen így, ahogy mondod. Ettől még:
1. Sokáig használtam
2. Nem égett be

(#19456) HoldfenyLuna válasza dancsuri (#19441) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Nekem a Transparent weather jött be, mindent is személyre lehet benne szabni.

(#19457) csorbajeno válasza telefonmágus (#19445) üzenetére


csorbajeno
veterán

Azért, ha hivatalos helyről veszi, akkor most garanciában garantáltan cserélnék neki a kijelzőt, nekem is így volt anno az S6-nál, igaz az nem beégett, hanem egy folt keletkezett oldalt, amit csak kikapcsolt kijelzőnél lehetett látni. Olyan volt, mintha levegő került volna a védőfólia alá.

(#19458) csorbajeno válasza dancsuri (#19441) üzenetére


csorbajeno
veterán

Én a gyárit használom, nekem megfelel és teljes mértékig kielégíti az igényeimet a tudása.

(#19459) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah megjött a rendelt uvegfolia.
Kérdésem hogy ezt az uv lámpát hogy kell működésre birni? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19460) Taci válasza Sirandrish (#19459) üzenetére


Taci
addikt

A mellékelt micro USB kábelt kell a telefon töltő adapterével használni, USB portról nem elég neki. (Ezt írják mindenhol.) Aztán típustól függően lehet rajta egy plusz bekapcsológomb is.
Az ujjlenyomatolvasónál körültekintően csináld, talán pont neked linkeltem be korábban egy videót, hogy kell, hogy üvegfólián keresztül is működjön.

(#19461) Sirandrish válasza Taci (#19460) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, azt nekem linkelted, viszont ehhez nem mellékeltek semmiféle kábelt, de akkor jól sejtettem hogy ilyesmi lehet..
valahol tuti van olyan kábel :) :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19462) KunEmber válasza Astor22 (#19444) üzenetére


KunEmber
senior tag

Nincs olyan a magyar jog szerint, hogy 3 hónapos garancia. Csak nem tudod majd érvényesíteni a többet :C

[ Szerkesztve ]

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#19463) Astor22 válasza KunEmber (#19462) üzenetére


Astor22
tag

Nem újonnan vettem a telefont, hanem használtan jimmy GSM Debrecen 3 hónapot adtak rá.

(#19464) zzola válasza KunEmber (#19462) üzenetére


zzola
félisten

Ha már itt tartunk, garancia sincsen, csak jótállás meg szavatosság...

(#19465) KoNZoLik@ válasza zzola (#19464) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

+1 :C

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#19466) mihail38 válasza zzola (#19464) üzenetére


mihail38
aktív tag

Tied a nap válasza! :)

[ Szerkesztve ]

(#19467) EnterR válasza icemad (#19433) üzenetére


EnterR
veterán

Egyszer hallottam egy olyat, hogy nem minden esetben cserélik ki, hanem át tudják kalibrálni a kisebb beégéseket amik majd később nem látszanak. Ez egy létező dolog?

PSN ID: marquuard

(#19468) bandi0000 válasza EnterR (#19467) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Sztem ez hülyeség, a beêgés abból jön, hogy az anyag elfàrad, az oled alapja a szerves anyag, ami egy idő utàn lehasznàlódik, sztem csak kukàzni tudjàk a panelt

Xbox One: bandymnc

(#19469) icemad válasza EnterR (#19467) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Hallottam ezt én is, de fogalmam sincs, hogy ezt hogy csinálják. Szerintem urban legend. Ez kb hasonló az autó aksihoz. Ha megadja magát, akkor cserélni kell. Ideig óráig lehet töltögetni vagy a kocsit tologatni, hogy beinduljon, de jobban jár az ember a cserével. Én garancia lejárta előtt mindig cseréltetem a kijelzőt, aksit, alaplapot.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#19470) iceQ! válasza icemad (#19469) üzenetére


iceQ!
addikt

A gari 2. évében is cserélik a kijelzőt,akksit, alaplapot?

[ Szerkesztve ]

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#19471) Beelzee


Beelzee
tag

Sziasztok.
Mióta frissült az android csak nekem lett nagyon lassú a kamera alkalmazásom?Eszméletlen lassú, akadozik. Konkrétan dobnám kukába a készüléket. S10+ a készülék egyébként.

(#19472) bedibazsa válasza Beelzee (#19471) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Nekem semmi baja, ugyanolyan gyors, mint 9-es droid alatt volt. Nem csináltam FR-t, csak cache törlést.

(#19473) icemad válasza iceQ! (#19470) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Kijelzőt és alaplapot biztosan. Aksi meg országfüggő. Nálunk Hollandiában 2 év, Magyarországon 1 év rá a garancia.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#19474) sgeza válasza Beelzee (#19471) üzenetére


sgeza
veterán

Próbáld meg, hogy törlöd a kamera alkalmazás adatait!

(#19475) sgeza válasza EnterR (#19467) üzenetére


sgeza
veterán

Szerintem nem reális, bár műszakilag el tudok olyat képzelni, hogy a többi pixelt hozzá kalibrálják a gyengébben üzemelő ("beégett") pixelekhez. Tehát újra homogénné teszik a kijelzőt. Bár szerintem így az egész gyengébb kellene, hogy legyen, ergo én nem örülnék, ha így akarnák "javítani".

[ Szerkesztve ]

(#19476) Beelzee válasza sgeza (#19474) üzenetére


Beelzee
tag

Kész,mostmár jó is. :R Köszi

(#19477) Gabor1123 válasza bandi0000 (#19468) üzenetére


Gabor1123
tag

Nekem volt szerencsém hozzá egy note 8 esetében. Eladás előtt "véletlenül" beégett a kijelző, lelkesen bevittem, majd két nap múlva visszakaptam csere nélkül, hibátlan állapotban. A szerviz lap szerint újra lett kalibrálva

(#19478) sgeza válasza Beelzee (#19476) üzenetére


sgeza
veterán

Nincs mit! :)

(#19479) Astor22 válasza Gabor1123 (#19477) üzenetére


Astor22
tag

Nekemis jólenne egy kijelző kalibrálás 😂

(#19480) Sirandrish válasza Taci (#19460) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah hát ez USB-C-s volt, de sikerült.
Nagyon fasza lett..
Köszi a helpet :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19481) KunEmber válasza zzola (#19464) üzenetére


KunEmber
senior tag

:R Jelen esetben pedig egészen pontosan jótállás és (a Samsung által önként vállalt) kiterjesztett jótállás. De ebbe nem akartam belemenni.

Amúgy úgy tudom, használtan is minimum egy év, 3 hónap szerintem ilyen esetben sincs.

[ Szerkesztve ]

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#19482) Taci válasza Sirandrish (#19480) üzenetére


Taci
addikt

Szívesen. :) Használd egészséggel. :) (Én már lassan a harmadikat fogom rátenni... :U )

(#19483) Kitti14


Kitti14
csendes tag

Tudom, hogy általában a SOT a fontos, és az csak olyan 3-4 óra, de ez akkor is elég jó szerintem :))

(#19484) eami válasza Kitti14 (#19483) üzenetére


eami
addikt

még nem sikerült tesztelni a SoT-ot, nap végére 4,5 óra SoT mellett 50% akksival, szerintem még beleférne legalább 1-2 óra :)

(#19485) Astor22 válasza KunEmber (#19481) üzenetére


Astor22
tag

Úgy érzem nem hiszed hogy 3 hónap (jótállást) kaptam a jimmy GSM től. Tudni illik nem zsír újonnan vásároltam hanem használtan. És így kaptam 1 hónapot azbakksira 3 hónapot a készülékre. De ha gondolod privátban meg tudom mutatni a papírjait :)

(#19486) eami válasza Astor22 (#19485) üzenetére


eami
addikt

szerintem elhiszi hogy ezt hitették el veled ;)

(#19487) sgeza válasza KunEmber (#19481) üzenetére


sgeza
veterán

Olyan biztos nincs, hogy egy használt készülékre 1 év jótállást kell vállalni. Még abban sem vagyok biztos, hogy kell egyáltalán.

Szerk.: meg is van.
"A kötelező jótállás nem vonatkozik használt termékekre."
Jellemzően plusz pénzért kínál ilyen esetekben a bolt 3, 6, stb. havi jótállást (ha egyáltalán azt, és nem szavatosságot).

[ Szerkesztve ]

(#19488) eami válasza sgeza (#19487) üzenetére


eami
addikt

. törölhető

[ Szerkesztve ]

(#19489) Astor22 válasza eami (#19486) üzenetére


Astor22
tag

Be látom hogy buta voltam, de ez most megtanított szóval ilyen az élet.

(#19490) eami válasza Astor22 (#19489) üzenetére


eami
addikt

mondjuk még mindig biztosabb mintha magánszemélytől vetted volna.

(#19491) KunEmber válasza sgeza (#19487) üzenetére


KunEmber
senior tag

:U

Ptk 6:163. § [A kellékszavatossági igény elévülése]

(2) Fogyasztó és vállalkozás közötti szerződés esetén a fogyasztó kellékszavatossági igénye a teljesítés időpontjától számított két év alatt évül el. Ha a fogyasztó és a vállalkozás közötti szerződés tárgya használt dolog, a felek rövidebb elévülési időben is megállapodhatnak; egy évnél rövidebb elévülési határidő ebben az esetben sem köthető ki érvényesen.

Nyilván a szavatosság miatt neked kell bizonyítanod.

[ Szerkesztve ]

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#19492) Markizmark


Markizmark
addikt

Sziasztok!
Mi lehet az oka, hogy egyes alkalmazások esetében (pl gyári email vagy viber) nem működik a "világító szélek" funkció? Telegram pl működik.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#19493) Zsolaf válasza Markizmark (#19492) üzenetére


Zsolaf
addikt

Viber nálam megy az email app benne van a listában csak én nem azt használom, amúgy semmire nem való ez a világítószélek :N jo lenne ha nem egyet jelezne csak.

[ Szerkesztve ]

(#19494) sgeza válasza KunEmber (#19491) üzenetére


sgeza
veterán

Igen, ez a szavatosság és nem a jótállás!
Mondjuk használt terméknél nekem még az is fura, bár vevő szempontból viszont nem árt, ha ennyi legalább elő van írva.

[ Szerkesztve ]

(#19495) KunEmber válasza sgeza (#19494) üzenetére


KunEmber
senior tag

Egyetértünk.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#19496) HoldfenyLuna válasza Markizmark (#19492) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Amit tehetsz, hogy feltelepíted a fix for edge lightning appot és akkor minden appnál működni fog, vagy más appot használsz a gyári helyett pl AOD Notify vagy Always on Edge.

(#19497) sgeza válasza KunEmber (#19495) üzenetére


sgeza
veterán

:K

(#19498) Sirandrish válasza Taci (#19482) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ilyen törékeny, vagy így adod neki? :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19499) Taci válasza Sirandrish (#19498) üzenetére


Taci
addikt

Az első (amit a Gizzmotól rendeltem, Optishield) nagyon jó volt a méretét tekintve, a Spigen tokkal pont olyan "jól működött együtt", hogy fél-fél mm marad minden szélén, így nem nyomta a tok a fóliát. Viszont ott nem működött az ujjlenyomatolvasó (akkor még nem tudtam erről a "trükkről", hogy hogyan kell úgy felhelyezni, hogy funkcionáljon a leolvasó), így azt muszáj voltam leszedni. Azután raktam fel a második fóliát (ami most is rajta van még), amit Aliról rendeltem, és korábban én is linkeltem. Itt már hiányzik az a fél-fél mm, hajszálpontosan illeszkedik a tokba, és ennek meg is lett az ára: egy fotózáshoz állványra, és ahhoz tartóba raktam, ami az egyik oldalán hajszálrepedést csinált rá (mármint a fóliára), a másikon meg picit felemelte, így most ott egy kis buborék van. Szóval ez ezért lesz cserélve. De szerencsére van még egy Alis fóliám, így az megy rá, remélem, ez sem fog faltól-falig érni, mert az nem szerencsés.

Amúgy nagyon vigyázok rá (erre is, mint minden másra): elől üvegfólia, hátul sima fólia (hogy a telefon és a tök közé kerülő por ne karcolja meg az üveg hátlapot), arra a tok, az egész pedig egy neoprén belebujtatós tokban. :) Az pedig a táskámban. :D

(#19500) Sirandrish válasza Taci (#19499) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én is Spigen tokon használok...majdnem egymáshoz is ér a tok és az üvegfólia, szóval elég jól kihasználja a helyet.
Remélem nem lesz szükség az üvegre, de azért megnyugtat hogy ott van ha kell :)

Egyébként ha (ne kelljen) le kéne szedni az üveget, azt hogy kell?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.