Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19951) tibbike01 válasza csorbajeno (#19949) üzenetére


tibbike01
őstag

Próbáljátok ki 0.5x sebességgel. Én S7 óta így használom, olyan mint ha a pc-ben SSD-re cserélnéd a hdd-t :R sokkal fürgébb lesz a rendszer. Nem is értem miért ilyen lassú az alapértelmezett.

[ Szerkesztve ]

(#19952) kengyel


kengyel
nagyúr

Ma reggel jött egy frissítés a gmailre, most szépen teszi a dolgát, jó a szinkronizáció, időben jönnek a levelek.

kengyel

(#19953) Almonen válasza kengyel (#19952) üzenetére


Almonen
aktív tag

Az lehet, hogy teljesen kikapcsolom az összes animácíót, az meríti az akksit jobban mint ha be van kapcsolva?

(kisegítő lehetőségekben ki lehet, amúgy rögtön fénysebességű lesz a teló :C :DD cserébe)

(#19954) jimmedly


jimmedly
senior tag

Üdv mindenkinek! Mostanában már többször voltam a telenor egyik telósimogatójában, az S10 pluszt megcsodálni. Nagyon bejön, gondolkodom a vásárlásán, mivel régebben több samum volt. De feltünt valami amin megakadtam. A kiállított 128 giga belső tárhelyes s10 plusszon 47 giga foglalt, úgy hogy be sincs lakva!! A használóktól szeretném kérdezni hogy ez (sajnos) mindegyiken így van, vagy csak a kiállított bemutató telefonok vannak tele valalmivel ennyire? Már csak azért is, mert a V30-om ugyanúgy pitét futtat és 10 giga helyet foglal a rendszer. Az egész belakott telefonon 28 giga van használatban úgy h van rajta egy komplet Igo európa és egy komplett sygic európa térkép. És még jónéhány más app.

(#19955) kengyel válasza jimmedly (#19954) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálam nem sok minden van rajta, de a foglalt területem, 25GB.t. Ott valamivel nagyon fel van fűszerezve, mert alapból az sok lenne.

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#19956) bandi0000 válasza jimmedly (#19954) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ott biztos van valami , ugyan nekem nincs rajta sok kép és videó, inkàbb appok vannak rajta de 100 giga szabad, sztem a rendszer foglal el kb 10 gigát + az appok beleértve a gyàriakat még 8 giga

Xbox One: bandymnc

(#19957) telefonmágus válasza jimmedly (#19954) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Elképzelhető,hogy G975X változatot néztél meg és nem a G975F változatot

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#19958) Almonen válasza bandi0000 (#19956) üzenetére


Almonen
aktív tag

Érdekes módon nekem engedi a Netflixet a 60 giga letöltéssel az SD kártyára tenni :) de csomó más alkalmazást nem

(#19959) jimmedly válasza kengyel (#19955) üzenetére


jimmedly
senior tag

Bandi0000, Kengyel köszönöm! Én is sokaltam, pont ezért kérdeztem azt aki használja mert náluk ugye nem kiálított darab van. 😊
Telefonmágus a telenornál és a tcomnál is néztem, tehát az itthon árult 128 gigás verziót. A G975x és G975f között mi az különbség?

(#19960) laci1892 válasza jimmedly (#19954) üzenetére


laci1892
senior tag

Nekem a 128-as telefonon ( be van lakva becsületesen :C ) van maradék 100GB szabad hely.

(#19961) telefonmágus válasza jimmedly (#19959) üzenetére


telefonmágus
senior tag

G975X azok DEMO változatok

F-et kapsz boltban ha veszel

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#19962) csorbajeno válasza telefonmágus (#19961) üzenetére


csorbajeno
veterán

Na ezt jó tudni :R

(#19963) jimmedly válasza telefonmágus (#19961) üzenetére


jimmedly
senior tag

Köszi lLaci1892, megnyugtattatok! 😊
Igen, lefotóztam a szoftveres adatokat Telefonmágus, 975X szoftver van rajta, tehát ahogy írod demo.

(#19964) KunEmber válasza tibbike01 (#19951) üzenetére


KunEmber
senior tag

Ezt hogy kell?

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#19965) tibbike01 válasza KunEmber (#19964) üzenetére


tibbike01
őstag

Ird googlebe:
"Developer options on Android"....majd csinald meg.

Ha ez megvan a beállításoknál lesz egy új fejlesztői beállítások menüpont, ahol tudod állítani az animáció sebességét.

(#19966) KunEmber válasza tibbike01 (#19965) üzenetére


KunEmber
senior tag

Wow. Köszi.

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#19967) Diokhan válasza tibbike01 (#19951) üzenetére


Diokhan
addikt

Én is mindig beállitom0,5x-re, de a Note 8 az alapértelmezett beállításokkal sem volt sem lassú, és nem is akadt.

Azt nem tudom, hogy a harmadik világháborút milyen fegyverekkel fogják megvívni, de a negyediket biztosan botokkal és kövekkel. - Albert Einstein

(#19968) laci1892


laci1892
senior tag

Srácok egy hülye kérdés...

Barátnőmnek S10 e telefonja van.

Ha a gyári kijelző fólián van egy mély karc, alatta a kijelző egészséges még attól nem?

Igen éles kulcs, eléggé mély nyomot hagyott benne. :Y

(#19969) sgeza válasza laci1892 (#19968) üzenetére


sgeza
veterán

Biztosan úgy deríthető ki, ha leszeded, és megnézed. Ha szerencséje van, akkor nem érte el a kijelzőt.

(#19970) csorbajeno válasza laci1892 (#19968) üzenetére


csorbajeno
veterán

Ha átvágta a fóliát teljesen, akkor érhette az üveget, de az üveg elvileg keményebb, mint a réz/acélkulcs.

(#19971) laci1892


laci1892
senior tag

Hm... Rendben köszi. Egyébként fóliák terén van valakinek tapasztalata?

A gyári elég silány minőségűnek tűnik különben. Nekem is tele vannak 5 nap után (😅) apró karcokkal. Igaz nálam egyik sem mély... Inkább csak apróbb..., de elég sok van. Pedig csak zsebben van hordozva a telefon javarészt. Idővel én is akarom cserélni ez miatt majd, xprotector vajon jobb?

Másik az üvegfólia lenne, de az a fajta amivel működik az ujjlenyomat olvasó legolcsóbban 11 -ért láttam. :/

Lehet idővel beruházok rá aztán. De első körben most elég húzósnak tűnik hirtelen.

[ Szerkesztve ]

(#19972) laci1892 válasza laci1892 (#19971) üzenetére


laci1892
senior tag

Vagy esetleg valakinek valami Pro tipp, mit érdemes rá feldobni?

az üvegfólia felé, eléggé kételyekkel állok, valóban működik e vele az ujjlenyomat olvasó...Hm...🤔

(#19973) LoGeN90


LoGeN90
aktív tag

Intenziv jatekoknal nyilvan melegszik a telo, de 10-15p COD utan igencsak meleg lett az S10. Masnal is jelentkezik ez?

(#19974) KunEmber válasza LoGeN90 (#19973) üzenetére


KunEmber
senior tag

Nálam sima rendszer-belakás közben is olyan meleg lett, mint az S8 soha. Simán el tudom képzelni. :K

http://youtu.be/Ti8O5RbsQxg

(#19975) nagyj74 válasza laci1892 (#19971) üzenetére


nagyj74
senior tag

Szerintem pedig igen csak jól teszi a dolgát a gyári fólia. Már eléggé karcos nekem is, de hát ezért van.:)

(#19976) migabi24 válasza nagyj74 (#19975) üzenetére


migabi24
nagyúr

Nekem meg karcmentes, talán mert nem kulcsok mellett tartom :D

(#19977) bedibazsa válasza migabi24 (#19976) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Én sem ott tartom, hanem zsebben, de full karcos. Viszont fél éve meg sem moccant a fólia, nekem is nagyon jól bírja.

(#19978) tibbike01 válasza laci1892 (#19971) üzenetére


tibbike01
őstag

Az xprotectortól csak jobb van. Nilkin, Spigen...illetve keress rá a "fólia", "üveg" szavakra a fórumban.

(#19979) Gerzsi válasza migabi24 (#19976) üzenetére


Gerzsi
tag

nem kell kulcsok mellett tartani elég hogy a farmeren a zsebénél van szegecs.

(#19980) migabi24 válasza Gerzsi (#19979) üzenetére


migabi24
nagyúr

Hogy jön ide a farmer? :D

(#19981) Gerzsi válasza migabi24 (#19980) üzenetére


Gerzsi
tag

miért te nem zsebedbem tartod a telefont? pl nekem az karcolja össze, a szegecs

(#19982) kengyel


kengyel
nagyúr

Na jó, maradt a Samsung email, a Gmail szinkron megint beragadt. Tegnap frissített, és működött, éjszakára meg beragadt. Nem is mondom, szépen lehúzta az aksim.

kengyel

(#19983) hanti válasza kengyel (#19982) üzenetére


hanti
senior tag

Az Outlookban még nem csalódtam és a naptárt is kezeli!

(#19984) Dare2Live válasza laci1892 (#19968) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

"Igen éles kulcs"

Kulcs, acél kés.... nem karcolja GGt. Nézz meg pár GG key, knife videot.

Ami miatt GG kijelzők karcosak szoktak lenni az kb mindenhol ott lévő mikorhomok. Az ellen tökéletes a fólia.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#19985) kengyel válasza hanti (#19983) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nálam marad a gyártó levelező program, csak még mindig szoknom kell. Eddig csak a gmailt használtam, csak nem tudom, mi lett vele.

kengyel

(#19986) hanti válasza kengyel (#19985) üzenetére


hanti
senior tag

Április óta van a probléma és szinte minden telefonnál panaszkodnak, kivéve az alma :W :C kicsit morbid :DD

(#19987) kengyel válasza hanti (#19986) üzenetére


kengyel
nagyúr

Csak azt nem tudom, mit csesztek el rajta.

kengyel

(#19988) hanti válasza kengyel (#19987) üzenetére


hanti
senior tag

Az Outlookot fel kell telepíteni és működik, semmi állítgatás.
Valószínüleg valamiért a rendszer altatja, lehet túlzott energiatakarékosság az oka

(#19989) kengyel válasza hanti (#19988) üzenetére


kengyel
nagyúr

Most marad a gyári email kliens, mindent beállítottam rajta, és jónak tűnik. Ha majd ez is bekrepál, akkor jöhet a csere.

kengyel

(#19990) mihione


mihione
őstag

Hali!Csatlakoztam en is az s10+ tulajok koze.folia es tok temaban ki mire eskuszik?Jelenleg a gyari sima folia van meg fent,de egesz jonak tunik eddig.Uvegfoliabol van olyan amitol nem lesz csunya a telo?Teljes kijelzot fedi vagy erdemes inkabb sima folianal maradni?Zte axon7-rol valtottam.Az ujjlenyomat olvasora van valami trukk hogy jobban mukodjon?Nagyon nyogvenyelosen sikerul feloldani vele altalaban 3. probara,masik telomnal ez villamgyors es pontos volt hatlapi szenzorral.Lehet meg nekem is szokni kell,nem jol teszem ra az ujjam...Tokbol most egy cellara van,jo a fogasa de kicsit bumszli.Ezek a korbe pattintos tokok mennyire jok(ebay full body,360)?A temak a lehuzhato ertesitesi sav ikonjait is megvaltoztatjak?Lecserelnem ezt a keket valami feherre vagy narancsra.Sotet mod mar aktiv appok is tisztaba vannak teve.Always on display mennyire meriti ha allandoan aktiv?Bixby gombra zseblampa be-ki kapcsolast lehet valahogy allitani?Bocs a hulye kerdesekert :D
Ezeken kivul abszolut jo kis telo,Op 7t pro lett volna helyette de proba hianyaban feltem a meretetol es sulyatol igy samu lett,pedig a touchwizes korszakban utaltam oket es nem is volt meg soha samsungom :D

Lenovo Legion 5 R7 5800H, Rtx3070, Poco F5 ,Samsung QE65QN90B

(#19991) MikeWazowski válasza kengyel (#19989) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Hibátlan a gyári mail app. Sose volt vele gondom és kb. mindent tud.

Őszintén szólva nekem telefon csere után első dolgom a gmail tiltása. Borzasztó egy app.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#19992) bedibazsa válasza mihione (#19990) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Én egy ujjamat kétszer adtam hozzá az olvasóhoz és így sokkal jobb + arcfelismerő.

(#19993) vohanyi válasza MikeWazowski (#19991) üzenetére


vohanyi
senior tag

+1
link

[ Szerkesztve ]

(#19994) hanti válasza MikeWazowski (#19991) üzenetére


hanti
senior tag

A gyárival az a bajom, hogy nem mindent jelenít meg helyesen pld. az utazok.hu hírleveleit.

(#19995) Atlantis válasza hanti (#19994) üzenetére


Atlantis
veterán

Meg nem tudsz benne egy 1 éves mail-t megkeresni, mert csak az utolsó 1 hónap anyagát ha letölti.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#19996) OPiiPO válasza mihione (#19990) üzenetére


OPiiPO
addikt

Nem tudom hogy van-e topicgazda, de jó lenne egy összefoglaló már tok, védőfólia, etc. ügyekben. Kb. naponta előjön, mert alig valaki hajlandó a keresőt használni :(

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#19997) kengyel válasza MikeWazowski (#19991) üzenetére


kengyel
nagyúr

Nincs is vele gondom, csak a felületét kell megszoknom, nem kicsit " idegen ".

kengyel

(#19998) -Ben- válasza OPiiPO (#19996) üzenetére


-Ben-
veterán

Ahol van összefoglaló, ott is rendszeresen felteszik ezeket a kérdéseket, mert sokkal egyszerűbb, mint keresni a topikban, vagy elolvasni egy összefoglalót. Egyébként nincs topikgazda - nem is értem, hogy miért. :F

(#19999) tibbike01 válasza OPiiPO (#19996) üzenetére


tibbike01
őstag

Szerintem is jó lenne egy topicgazda és egy összefoglaló is! :K

[ Szerkesztve ]

(#20000) MikeWazowski válasza vohanyi (#19993) üzenetére


MikeWazowski
addikt

És még a házon kívült is be lehet állítani.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.