Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19501) Taci válasza Sirandrish (#19500) üzenetére


Taci
addikt

Csak simán (és finoman) alá nyúlsz valamelyik sarkán, és nagyon óvatosan "lefejted" róla. Minél jobban feljött, annál lejjebb vidd az ujjad is, ahonnan "emeled" a többi részét, hogy ne törjön el (szóval ne csak a sarkát fogd, ahonnan elkezdted leszedni, és úgy "húzd le" végig, mert akkor jó eséllyel elpattan valahol, és egyrészt szilánkos lesz/lehet, másrészt kezdheted egy új helyről a maradékot leszedni). Ha nem tudsz alányúlni egyszerűen, próbáld egy keményebb (vastagabb) papírlappal, bár nekem eddig simán ment körömmel is. De semmiképp ne késsel meg csavarhúzóval ( :D ), meg ne karcold a kijelző üvegét.

(#19502) Sirandrish válasza Taci (#19501) üzenetére


Sirandrish
legenda

Köszi az infót :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19503) HThomas válasza Taci (#19367) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Lekopogom, de nálam azóta nem jött elő. Mondjuk keveset fényképeztem.

Igen, a messengernek nem illene a teljes telefont megakasztania... sőt, igazából semmilyen appnak sem. Nálam az volt a durva, hogy totál semmire nem reagált... már épp megnéztem volna másik eszközön, hogy van-e ilyen esetre valami hardveres gombkombináció, hogy legalább újra lehessen indítani... aztán kb egy perc után rendbejött.

(#19504) norti válasza HThomas (#19503) üzenetére


norti
addikt

Novat használtok? Vagy esetleg Chrome Canaryt?
Mindegyikhez jött néhány frissítés az elmúlt napokban és azóta nálam nem akadt meg.

(#19505) Land


Land
veterán

Sziasztok!

Olvasható felhasználó vélemény az Android 10es rendszeres frissítésről a topicban vagy külföldi tesztet tudna valamelyikőtök linkelni, mely jól kifejti, hogy mi lett jobb/rosszabb az új rendszerrel?
(Telefon vásárlás előtt állok és az S10+ az egyik kiszemelt. Nem biztos, hogy a tavaly tavasszal megírt tesztet 100%osan mérvadóak lennének.)

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#19506) sgeza válasza HThomas (#19503) üzenetére


sgeza
veterán

Legutóbb a hangerő le + bekapcs. gombot kellett hosszan nyomni (kb. 10mp). Azóta nem tudom, hogy ez változott-e.

(#19507) Taci válasza norti (#19504) üzenetére


Taci
addikt

Én semmi ilyesmit, csak a gyári megoldásokat, illetve appokból is csak a véglegeseket.

(#19508) Taci válasza Land (#19505) üzenetére


Taci
addikt

Szia!

Ilyen tesztet szerintem nem fogsz találni, illetve ha esetleg találsz is, azzal is pont az lenne a probléma, ami miatt eleve ilyen tesztet keresel: a 9-es Android melyik verzióját, hasonlították össze a 10-es melyik verziójával? Amióta kijött a 10-es a Samsungokra, pár dolgon már módosítottak, szóval eleve ha egy korábbi tesztet nézel, már nem lenne teljesen releváns.

A hardver adott, a szoftver részénél pedig igyekszem pozitívan hozzáállni, hogy próbálják azért optimalizálni, gyorsítani, kényelmesebbé és praktikusabbá tenni. Én nem mennék vissza 9-re, szerintem legalább olyan jó maradt, mint az volt. Note8-nál voltam csalódott, amikor a 8-ról a 9-re váltott az Android, na azt a kezdeti One UI-t nagyon nem tudtam megszokni az elején, de aztán "ráállt a kezem". A 10-es(sel érkező One UI 2) pedig annak a finomhangolása, szóval szerintem még jobb lett - de legalábbis nem romlott.

(#19509) HThomas válasza norti (#19504) üzenetére


HThomas
senior tag
LOGOUT blog (1)

Nálam is gyári minden.

(#19510) Markizmark


Markizmark
addikt

Sziasztok!
Nem lehet azt beállítani aodNotify-ben, hogy CSAK a kamera körül működjön a jelzés és ne kelljen folyamatosan engedélyezve lennie az AOD-nek? Úgy éppen semmi értelme, ha az AOD-n amúgy is látom az értesítést. Még pénzt is adtam ezért a ***rért.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#19511) sgeza válasza Markizmark (#19510) üzenetére


sgeza
veterán

Én úgy értelmezem, hogy a beállításokban található első lehetőség éppen ez.

(#19512) =WiNTeR= válasza Markizmark (#19510) üzenetére


=WiNTeR=
senior tag

Dehogynem, tökéletesen működik AOD nélkül a kamera körüli jelzés, nézd át megint a beállításokat

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#19513) Markizmark válasza sgeza (#19511) üzenetére


Markizmark
addikt

Akkor is ott marad néhány mutató az órából úgy látom, de próbálkozok még. Biztosan USER error...

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#19514) Markizmark válasza Markizmark (#19513) üzenetére


Markizmark
addikt

UPDÉT:
Digitális AOD órát beállítva fasza ...

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#19515) EnterR válasza Land (#19505) üzenetére


EnterR
veterán

Legtöbbször az új szoftver megítélése teljesen szubjektív, így nehéz bemutatók alapján ítélkezni. Előbb-utóbb úgyis verziót ugrik az Android, nem érdemes kihagyni a frissítést.

PSN ID: marquuard

(#19516) TODI1111 válasza Markizmark (#19510) üzenetére


TODI1111
addikt

Magyarul is használhatod ha akarod. [link]

(#19517) Laszlo733


Laszlo733
aktív tag

Valakinek működik egyébként az a funkció, hogy több értesítés esetén több színben fusson az értesítés, mert nekem mindig csak az utolsó értesítés színében hajlandó futni, holott be van kapcsolva a funkció.

(#19518) espi38


espi38
őstag

Sziasztok!
Gondolkodom egy S10 vásárlásán és érdeklődnék, hogy ennél a típusnál is gyenge a térerő?
A feleségem most kapott egy note 10 et és ott is csak 3 rovátka világít az öt helyett 😂
Tudtommal ez régi probléma a samsungnal, hogy térerő nincs nincs vagy nagyon gyenge.

(#19519) N4ri87 válasza espi38 (#19518) üzenetére


N4ri87
senior tag

Ritka elb@szott helyeken szoktam járni, de nekem térerő panaszom még soha nem volt.

C805

(#19520) icemad válasza espi38 (#19518) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Igen, Samsungoknál gyengébb az antenna, hogy alacsonyabb legyen a SAR érték.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#19521) espi38 válasza icemad (#19520) üzenetére


espi38
őstag

Akkor jól tudtam, pl most egy xiaomi mi9 lite telot használok, 5 a térerő míg a note 10 3😁
Nem ez a topic, de sokat hallottam az A50 szériáról ami sokszor dobja a térerőt.
Akkor ezen alapból nem akar javítani a Samsung.
Egyébként van értelme a felárat kifizetni eg, note 10 ért az s10 helyett?

[ Szerkesztve ]

(#19522) KoNZoLik@ válasza espi38 (#19518) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen ez ilyen, S10+omon is jó ha 2 pálcika van, de ettől függetlenül nem volt még, hogy ne tudtam volna telefonálni vagy hasonló👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#19523) TODI1111 válasza espi38 (#19521) üzenetére


TODI1111
addikt

A note készülékeken tudtommal csak 4 pálcika van. :D

(#19524) TODI1111 válasza Laszlo733 (#19517) üzenetére


TODI1111
addikt

Nálam note 10+ készüléken működik rendesen. Illetve nem több színben fut hanem a beállított színeknek megfelelően felváltva.

[ Szerkesztve ]

(#19525) icemad válasza espi38 (#19521) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Ez a gyengébb antenna nálam (Hollandiában) még nem okozott gondot.

Note 10 akkor éri meg a felárat, ha használod a ceruzát. Egyébként sokan mondják, hogy még az s10-hez képest is visszalépés pár dologban.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#19526) sgeza


sgeza
veterán

Ez a pálcikás dolog miért ennyire fontos? Ez egy dimenzió nélküli valami, ami egyáltalán nem jelent semmit egészen addig, amíg nem tudni tényleges fizikai értéket mögötte (jó, a semminél több, de nem sok). Miből gondoljátok, hogy az egyiken 4 pálcika pont azt jelenti, mint a másikon? A tapasztalat már más kérdés, hogy az egyikkel lehet telefonálni ott, ahol a másikkal nem (azonos szolgáltató esetén). És az esetben még mindig kérdés, hogy mi az oka? Ha azért alacsonyabb az egyik teljesítménye, mert így alatta van az egészségügyi határnak, akkor ez nem biztos, hogy baj. Megint más kérdés, hogy ki állapítja meg az egészségügyi határt, és az hogyan is alakul az egyéb paraméterek függvényében. De ez már más kérdés.

[ Szerkesztve ]

(#19527) espi38


espi38
őstag

Köszönöm a sok hozzászolást.
Asszonynak jobban tetszett a note 10 és valljuk be szebb is de jóval drágább is.
A térerő probléma valóban nem eget verő, de olvastam már sok cikket véleményt erről, hogy sokszor elérhetetlen az adott készülék.

(#19528) csorbajeno válasza Laszlo733 (#19517) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az automatikus szint kapcsold be.

(#19529) bedibazsa válasza espi38 (#19518) üzenetére


bedibazsa
senior tag

A 3 rovátka teljesen jó, összesen 4 van. Az S10 antennája gyengébb pl. egy Huawei telójénál, de alapvetően működik. Az S9 botrányos volt, ugyanazzal a szolgáltatással jobb az S10.

(#19530) rigoberto


rigoberto
őstag

Üdv!
Az ujjlenyomat olvasója jól működik? :F
Azt hallottam nem túl acélos.

(#19531) espi38 válasza bedibazsa (#19529) üzenetére


espi38
őstag

Akkor nem fölöslegesen jártatom a számat valós "probléma" ez a térerő gyengeség. :R

(#19532) Hawaii2249


Hawaii2249
tag

Telekomos S10+ tulajoknak járt különböző méretű gumiharang a fülhallgatóhoz? Sajnos az én dobozomban nem volt és a Telekom szerint nem is jár a készülékhez...

(#19533) eami válasza rigoberto (#19530) üzenetére


eami
addikt

érzékenyebb a száraz ujjakra, de amúgy egész korrekt.

(#19534) espi38 válasza rigoberto (#19530) üzenetére


espi38
őstag

Azóta se vettél s10 et, jól el vagy akkor :C :C :C

(#19535) sgeza válasza rigoberto (#19530) üzenetére


sgeza
veterán

Én elégedett vagyok vele. Figyelembe véve, hogy ez újabb technológia, kicsit megértőbb vagyok. De a legutóbbi frissítés(ek) sokat javítottak.

[ Szerkesztve ]

(#19536) sgeza válasza Hawaii2249 (#19532) üzenetére


sgeza
veterán

Van hozzá pót harang! A feltekert kábele között van a kis papír tokban. Nem lehet, hogy csak nem vetted észre? Jól el van dugva.

[ Szerkesztve ]

(#19537) Hawaii2249 válasza sgeza (#19536) üzenetére


Hawaii2249
tag

Sajnos mindent átnéztem. Csomagolás közben először nem tűnt fel a hiánya, csak amikor már akartam volna használni. Néztem unboxingot is róla, de ahol kéne lennie ott nincs. Feltűnt volna, hogy kibontás közben kiesik.

(#19538) sgeza válasza Hawaii2249 (#19537) üzenetére


sgeza
veterán

Nem tűnt kibontottnak a doboz? Lehet, hogy egy valaki által 14 napon belül visszaküldött példányt kaptál, és ő esetleg kivette belőle?
Csak tedd azért szóvá, ha használnád! De azért előtte nézd át a földet, elég sunyin ki tudnak pottyanni a dolgok! :)

[ Szerkesztve ]

(#19539) Hawaii2249


Hawaii2249
tag

Teljesen zárt fóliázott dobozt kaptam. Asztal felett bontottam ki minden kiegészítőt és sajnos sehol nem találtam kiesve, már mindent megnéztem.

[ Szerkesztve ]

(#19540) sgeza válasza Hawaii2249 (#19539) üzenetére


sgeza
veterán

Hát pedig akkor tényleg benne kellene lennie, hacsaknem a gyárban maradt ki, ami elvileg szintén előfordulhat, bármennyire is kicsi az esélye.

(#19541) Beelzee válasza Laszlo733 (#19517) üzenetére


Beelzee
tag

Nekem megy rendesen.

(#19542) Beelzee válasza Hawaii2249 (#19532) üzenetére


Beelzee
tag

Én Telekomtól vásártoltam,kaptam hozzá. :R

(#19543) Laszlo733 válasza csorbajeno (#19528) üzenetére


Laszlo733
aktív tag

Köszi srácok, akkor így fogom tesztelni.

(#19544) csorbajeno válasza TODI1111 (#19524) üzenetére


csorbajeno
veterán

S10-en nem találom ezt a lehetőséget. Merre találom, mert szeretném én is használni? Vagy ez S10+ kiváltság lenne?

(#19545) sgeza válasza csorbajeno (#19544) üzenetére


sgeza
veterán

Ez az AODnotify

[ Szerkesztve ]

(#19546) TODI1111 válasza csorbajeno (#19544) üzenetére


TODI1111
addikt

(#19547) mihail38 válasza TODI1111 (#19546) üzenetére


mihail38
aktív tag

Letöltöttem én is és teszteltem, jól működik. :K

(#19548) petya220


petya220
senior tag

Srácok, lányok
Szoktatok játszani a telón?
Esetleg PUBG, COD?
Tapasztaltátok már, hogy ha mondjuk 10 percet játszik az ember full-os beállításoknál, elkezd melegedni a telefon, és beszaggat a játék?

"Neked is pörög az agyad a szarokon, amíg a mosoly a szádra kanyarodik."

(#19549) vg válasza petya220 (#19548) üzenetére


vg
addikt

Én már írtam pár hete ide, hogy 10-re váltás után a két kedvenc játékom amikkel naponta játszom (Retro Shooting és a Hill Climb Racing) megakad pár másodpercre, amíg 9-essel soha. Olyat viszont nem tapasztaltam amit írsz.

(#19550) Lajcsika válasza petya220 (#19548) üzenetére


Lajcsika
tag

Én szoktam napi 1-1,5 órát nyomni NFS és RR3. Tökéletes fullon és S8 után megváltás a Dolby Atmos hang.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.