Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18401) EnterR


EnterR
veterán

Nem tudjátok véletlenül, hogy a Samsungos lejátszóban hogyan lehet egy adott ponttól kezdődően beállítani csengőhangot? Van egy "csak a kijelölt részek" lehetőség, de mindig ugyanazon a másodpercen áll, nem tudom elmozdítani.

PSN ID: marquuard

(#18402) sgeza válasza EnterR (#18401) üzenetére


sgeza
veterán

Nekem első ránézésre úgy tűnik, mintha ő döntené el, ahogy gondolja. Sehol nem találok arra utalást, hogy valahol be lehetne jelölni. Pedig nyilván az lenne az értelme. Nem kell esetleg ehhez egy másik, mondjuk vágó alkalmazás, amit innen hív meg, és akkor lehetne állítani? Persze akkor meg mi értelme ennek, ha külön is meg tudod csinálni. Épp ez lenne ennek a lényege, hogy nem kell más, mert épp csak ennyi kell.

[ Szerkesztve ]

(#18403) EnterR válasza sgeza (#18402) üzenetére


EnterR
veterán

Vágogattam eddig is, csak unalmassá vált. Pláne, hogy erre van egy gyári funkció is, csak az kezelhetetlen. :D

PSN ID: marquuard

(#18404) sgeza válasza EnterR (#18403) üzenetére


sgeza
veterán

Hát az az. Én sem értem.

(#18405) h_benjamin válasza EnterR (#18401) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Szedj le egy zene vágó progit és vágd meg én azt csináltam S7 Edgen

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#18406) Almonen válasza Zsolaf (#18400) üzenetére


Almonen
aktív tag

Ha jól tudom Telekom pl. egy ideig felszólít, aztán korlátoz, aztán lekapcsolják a telót a hálózatról...

Nem tudja valaki miért vette ki a Samsung a bluetooth beállításokból a médiahangerő szinkronizációt?

Buds-ból a jobb oldali sokkal halkabb lett

[ Szerkesztve ]

(#18407) tibbike01


tibbike01
őstag

A Telekomnál vásárolt S10-re 1 vagy 2 év teljeskörű garancia jár?

Illetve szerintetek kibírna egy napot az akksi ilyen felhasználás mellett:
Reggel 40perc buszos nyomkodás, zene, majd napközben mobilnet végig pár email, messenger, face, majd délután ismét 40 perc buszos nyomkodás, este még 1 óra nyomkodás, wifin. 1 simmel lenne használva.

[ Szerkesztve ]

(#18408) bedibazsa válasza tibbike01 (#18407) üzenetére


bedibazsa
senior tag

2 év gyári gari. Ennyit kibír az aksi.

(#18409) tibbike01 válasza bedibazsa (#18408) üzenetére


tibbike01
őstag

Köszönöm és azt is jól tudom, hogy hiába a Telekomnál vásárolt, független a készülék?

(#18410) Almonen válasza tibbike01 (#18409) üzenetére


Almonen
aktív tag

Igen, minden Telekomos az

(#18411) sgeza válasza tibbike01 (#18409) üzenetére


sgeza
veterán

Független, viszont jó eséllyel a Telekom saját firmware verziójával kapod, amit persze le tudsz cserélni a függetlenre.

[ Szerkesztve ]

(#18412) tibbike01 válasza sgeza (#18411) üzenetére


tibbike01
őstag

Köszi. Gondolom THM-et kapok majd, amit Odinnal tudok cserélni XEH-re (nem a home csc betallózásával).

[ Szerkesztve ]

(#18413) sgeza válasza tibbike01 (#18412) üzenetére


sgeza
veterán

Ha hitelre veszed, akkor kaphatsz THM-et. :DDD
A készüléken viszont TMH lesz, amit tudsz cserélni XEH-re, igen. Egészen pontosan az 10+-t tudod XEH-re tenni, a sima valamiért nem hajlandó arra beállni, abból mindig BTU lesz. Ez az angol független.
De az is lehet, hogy eleve függetlennel adják, ilyenre is volt példa már.

[ Szerkesztve ]

(#18414) tibbike01 válasza sgeza (#18413) üzenetére


tibbike01
őstag

Ja igen, a THM az nem TMH :DDD

9 hónapos használt telekomos telefont fogok venni. :)

[ Szerkesztve ]

(#18415) mihail38 válasza Almonen (#18410) üzenetére


mihail38
aktív tag

Nem csak Telekom adja függetlenül az S10 szériát, ha nem a Telenor is, pl én a Telenortol vettem és független az S10 +

(#18416) sgeza válasza mihail38 (#18415) üzenetére


sgeza
veterán

Mindegyik függetlenül adja.

(#18417) roli112


roli112
csendes tag

Végül kiderült hogy az egyes Slotba nem érzékeli a Simet. A kettesben megy minden. De a szervíz akkor is szükséges így :/ Azért köszi a tippeket srácok :R

(#18418) telefonmágus válasza roli112 (#18417) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ha nem érzékeli az 1es ,de kér PIN-t,nagy esélyes,hogy tiltott

2es meg csak egy másodlagos ,azzal a szolgáltató nem foglalkozik

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#18419) tibbike01 válasza telefonmágus (#18418) üzenetére


tibbike01
őstag

Akkor ezek alapján hiába tiltja le az S10-et a szolgáltató, a második sim hellyel továbbra is lehet használni a telefont? :C Mert csak az egyes sim helyet tiltja le.

[ Szerkesztve ]

(#18420) TayRol válasza roli112 (#18417) üzenetére


TayRol
veterán

szolgáltatós telefonod van?

(#18421) telefonmágus válasza tibbike01 (#18419) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Nincs tudomása a szolgáltatónak a második IMEI-ről,így azzal nem tud mit kezdeni

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#18422) tibbike01 válasza telefonmágus (#18421) üzenetére


tibbike01
őstag

Annyi, hogy így bukó az SD kártya, mivel az csak a második helyre tehető, ugye jól tudom?

Egyébként ezen kívül lehet bármi hátránya, ha csak a 2es simet használom és az 1-es üresen marad?

[ Szerkesztve ]

(#18423) telefonmágus válasza tibbike01 (#18422) üzenetére


telefonmágus
senior tag

2es megy,semmi extra

Annyi,hogy ha valaki mondjuk ellop egy telot és rutinosan a 2eset használja azért azt is be lehet fogni

Pl.ha így jár valaki,hogy ellopják a telcsijét és nem tudja az IMEI2t,az kereshet nyugodtan,mert ki lehet keresni adatbázisban :)

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#18424) roli112 válasza TayRol (#18420) üzenetére


roli112
csendes tag

Samsung Store-ból van.

(#18425) telefonmágus


telefonmágus
senior tag

Írj priviben egy IMEI-t azt hátha okosabbak leszünk

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#18426) TayRol válasza roli112 (#18424) üzenetére


TayRol
veterán

akkor a letiltós verzió biztosan nem játszik. :) így marad a szerviz.

(#18427) telefonmágus válasza TayRol (#18426) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Miért ne létezhetne?

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#18428) sgeza válasza telefonmágus (#18421) üzenetére


sgeza
veterán

Miért ne lehetne tudomása a második IMEI-ről?

[ Szerkesztve ]

(#18429) sgeza válasza roli112 (#18417) üzenetére


sgeza
veterán

Én azért ennek utánajárnék. Ha nem tiltás okozza és még garis, akkor azért jobb megjavíttatni.
Most olvasom, hogy Samsung Store-ból van. Szerintem nem tiltott az, csak szimplán hibás a slot. De ez csak az én tippem.

[ Szerkesztve ]

(#18430) telefonmágus válasza sgeza (#18429) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Ha hibás a slot,PINt nem fog kérni pl.

Amúgy már intézi,mert van ott problem kissé

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#18431) telefonmágus válasza sgeza (#18428) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Mire gondolsz,honnan tudná?

Te honnan tudod?

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#18432) roli112 válasza telefonmágus (#18431) üzenetére


roli112
csendes tag

Én írtam hogy Store-ból van, úgy tudtam eddig

[ Szerkesztve ]

(#18433) roli112


roli112
csendes tag

Már voltak intézkedések majd leírom hogy mi volt a probléma ha rendesen kiderült :D

(#18434) telefonmágus válasza roli112 (#18433) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Valszeg nem fizette a részleteket a Store-nak,az előző tulaj :DDD

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#18435) roli112 válasza telefonmágus (#18434) üzenetére


roli112
csendes tag

Azért várjuk ki a végét mi lesz :D

(#18436) telefonmágus válasza roli112 (#18435) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Vagy túlfizetés volt és így próbálják a Storesok megkeresni kari előtt a tulajt,hogy még az idei évben visszafizessék a többletet

Minden lehetséges,nem kell egyből rosszra gondolni

:N

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#18437) -Ben- válasza telefonmágus (#18436) üzenetére


-Ben-
veterán

:DD

(#18438) tibbike01


tibbike01
őstag

Ha egy vodafone-nál vásárolt telónak XEH a régió kódja, akkor az azt jelenti, hogy nem tartozik hozzá előfizetés? Gyárilag XEH a kódja, nem flashelt.

IMEI szám alapján le lehet valahogyan nyomozni a telót?

(#18439) mihail38 válasza tibbike01 (#18438) üzenetére


mihail38
aktív tag

Az hogy XEH a régó kódja az nem jelenti azt hogy nem előfizetéses, mert az én S10+ is XEH régió kódos és előfizetéses

(#18440) sgeza válasza tibbike01 (#18438) üzenetére


sgeza
veterán

Az csak annyit jelent, hogy a Vodafone már nem csinál saját szolgáltatós romot (legalábbis ennél a sorozatnál). Mindegyik XEH. Már csak a telekomnak (szintén ennél a sorozatnál) van szolgáltatós (TMH) verziója. Ahogy a kolléga is írja, ettől még lehet bármi a körülmény.

[ Szerkesztve ]

(#18441) Evil Snowman válasza sgeza (#18429) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Mind a Storeban, mind a szolgáltatóknál csak 1 IMEI kerül berögzítésre, mégpedig azért, mert a dobozra ragasztott gyári matricán is csak egy IMEI van és ezt csippantják be a központi rendszerbe. És ez az egyes SIM IMEI száma. Szoval simán lehet tiltott.

(#18442) petrson


petrson
senior tag

Side Sync-et használ valaki? Az a problémám, hogy a képernyőtükrözés elfordítva jeleníti meg a kijelzőt, sehogy sem sikerül álló helyzetben megjeleníteni.

S23 / Watch Active2 / Xiaomi Pad 6

(#18443) mihail38 válasza Evil Snowman (#18441) üzenetére


mihail38
aktív tag

Hát ez nagyon így van, csak 1 imei van a dobozon is :)

(#18444) dikan válasza petrson (#18442) üzenetére


dikan
tag

Miért nem a Microsoft Your Phone Companion - Link to Windows-t használod? S10-en támogatja a képernyő tükrözést is.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.microsoft.appmanager

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#18445) sgeza


sgeza
veterán

Miből gondoljátok, hogy az IMEI 1-ből nem következik egyértelműen az IMEI 2? Így tiltható lenne az is. Nem mondom, hogy mindenképp így van, de nem is lehet kizárni, hogy nem így van csak azért mert így gondoljátok. Azért mert valaki számára valami nem ismert, és nem is gondol rá, nem azt jelenti, hogy nem lehet úgy.
Egyébként a 6. számjegy eggyel nagyobb az IMEI 2-nél. A többi egyezik, leszámítva a per jel előtti utolsó számjegyet, de abban is lehet értelem, csak most nem tudtam más S10-ekkel hirtelen összehasonlítani.

[ Szerkesztve ]

(#18446) Musaka válasza sgeza (#18445) üzenetére


Musaka
senior tag

Ha nincs rajta a hivatalos szerződésen a másik szám akkor a rendszer vagy operátor nem fogja a következő számot is tiltani mert szerinte az a készülékhez tartozik....

(#18447) sgeza válasza Musaka (#18446) üzenetére


sgeza
veterán

Nem szerinte. Lehet ennek hivatalos útja. De mondjuk engem annyira nem izgat a dolog, csak arra a jelenségre reagáltam, amikor emberek egyik irányból kiindulva jelentenek ki biztosra dolgokat. Miközben lehet, hogy sok olyan információ nincs a birtokukban, illetve eszükbe sem jut, hogy létezhet, ami mondjuk megcáfolná a feltételezést.
Hangsúlyozom, ettől még lehet akárhogy.

(#18448) telefonmágus


telefonmágus
senior tag

Már az elején elég világosnak tűnt,hogy ha a SIM1 nem megy de a SIM2 igen,akkor feketelistás lesz

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#18449) Musaka válasza telefonmágus (#18448) üzenetére


Musaka
senior tag

Idővel biztos beveszik a második IMEI számot is az operátorok a szerződésbe. Hogy eddig nem tették meg az a saját műszaki analafabétaizumsuk kitűnő példája. Tehát lopott készülék esetén is csak az IMEI 1 et tiltják. Nonszensz.

(#18450) Evil Snowman válasza sgeza (#18445) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Nem minden esetben növekszik a szám Vagy változik kikövetkeztethető módon. :R
Saját példa:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.