Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30001) grafnet


grafnet
veterán

A dupla koppos képernyőZÁR az A11 fícsőr?
A10-ben nem találom. Be lehet ezt kapcsolni A10-ben?

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#30002) gjoco1 válasza grafnet (#30001) üzenetére


gjoco1
addikt

A 11 hozta a dupla koppot.

"A gyakorlat a legjobb tanitó mester" /Publius Syrus/

(#30003) grafnet válasza gjoco1 (#30002) üzenetére


grafnet
veterán

:((( :((

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#30004) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Most jelent meg a Galaxy store-ba a OneUI Home frissítés, amivel a mappa ikonjait is lehet bővíteni. Töltsétek! :B

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#30005) rothfb válasza grafnet (#30001) üzenetére


rothfb
veterán

Fogalmazzunk úgy, hogy a Samsungnál A11-es fícsőr, de amúgy a stock A10 hozta el újdonságként. Csak a Samu késve rakta bele a saját rendszerébe, ez esetben az A11-be.

(#30006) csaba1203 válasza MikeWazowski (#30004) üzenetére


csaba1203
addikt

Nálam nem jelzi, hogy lenne újabb verzió frissítés S10+

(#30007) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Sziasztok !

Mai naptól nálam is S10+ lesz a fő telefonom. Minden szemkímélő és egyéb huncutság ki van kapcsolva és szemből olyan, mintha kissé melegfehér árnyalata lenne a fehér színeknek. Ha picikét megdöntöm a telefont, úgy gyönyörű hófehér minden fehér. Ez lehet a gyári fólia miatt ? Előre is köszönöm.

(#30008) csorbajeno válasza thedivision2 (#30007) üzenetére


csorbajeno
veterán

Nézd meg a kijelző beállításait, lehet, hogy meleg színre van kalibrálva, illetve ha A11 van rajta, ott automatikusan állítja a színhőmérsékletet, ha úgy van beállítva.

(#30009) janaman01 válasza MikeWazowski (#30004) üzenetére


janaman01
addikt

Érdekes nálam még nem elérhető

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30010) thedivision2 válasza csorbajeno (#30008) üzenetére


thedivision2
aktív tag

Középen volt a csúszka, elhúztam teljesen hidegre, jobb lett egy fokkal, de még mindig fehérebb, ha picit, akkor pár fokkal is elfordítom a telefont. A11 van rajta.

[ Szerkesztve ]

(#30011) grafnet


grafnet
veterán

Vam gyári (vagy jól bevált) widget a képernyő kikapcsolására?

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#30012) rothfb válasza grafnet (#30011) üzenetére


rothfb
veterán

Én ezt használtam, amíg nem jött a duplakoppos altatás.
link

(#30013) MrBazsi


MrBazsi
senior tag

A februári updateben, az AOD-on változtattak valamit, vagy még mindig csak nőies színek vannak?

(#30014) sgeza válasza grafnet (#30011) üzenetére


sgeza
veterán

Ha használod a one hand operationt, abban is tudsz ilyet állítani.

(#30015) janaman01 válasza MrBazsi (#30013) üzenetére


janaman01
addikt

Azok vannak ja..😆

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30016) stefi68 válasza grafnet (#30011) üzenetére


stefi68
addikt

A navisávon lévő power "gomb" nem jó esetleg? én azt használom.
GoodLock, NavStar modul, egyéni elrendezés, gomb hozzáadás

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#30017) grafnet válasza stefi68 (#30016) üzenetére


grafnet
veterán

Tudom, én vagyok az értetlen...
A "gomb"-ot megtaláltam, de nekem a 3 fő funkció jön be.
Ez a GoodLock, NavStar modul mi?

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#30018) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Akkor kérdeznék még. Be tudtam állítani, hogy ha le van zárva a telefon, az értesítések szövegei rejtve jelenjenek meg. Na most olyat tudok csinálni, hogy amint feloldom mondjuk arcfelismeréssel, úgy hogy nem húzom fel a zárképernyőt, megjelenjen az értesítés szövege ?

(#30019) stefi68 válasza grafnet (#30017) üzenetére


stefi68
addikt

A Good Lock egy Samsung alkalmazás, mellyel bizonyos mértékben megváltoztatható a telefon kinézete (zártképernyő, korábbi alkalmazások képernyő, értesítési sáv gyorskapcsolók, navigációs sáv, stb..
Ehhez modulokat használ.
Ilyen modul pl. a Navstar is, mellyel a navigációs sáv szabható testre. Plusz gombok tehetők ki rá, eltüntethető a sáv is, alulról előhúzható, ehhez kapcsoló is rendelhető.
Nem vitték túlzásba a testreszabhatóságot, de egyelőre megteszi...

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#30020) grafnet válasza stefi68 (#30019) üzenetére


grafnet
veterán

Köszi, bele mélyedek a témába.

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#30021) morge válasza janaman01 (#30000) üzenetére


morge
tag

Az jó, köszi!
Dilemmázok, hogy felrakjam e a 11-et. Félek, hogy rosszabb lesz a kamera. A10-en egész elfogadható, még gyengébb fényviszonyok között is. Még januárban letöltöttem, rajta van a telefonon, de nem merem ráengedni, mert mindenki panaszkodott hogy mosottabbak a képek. Nekem a kamera a legfontosabb.
Igaz azt is írták, hogy egy frissítéssel javítva lett, de mi van ha nem dobja fel nekem? :U

(#30022) morge válasza thedivision2 (#30010) üzenetére


morge
tag

Az enyém oldalról kékesebb. Gondolom használtan vetted. Lehet beégés lesz ,barátom Note 8-a is enyhén rózsaszín árnyalatú az enyémhez képest.

[ Szerkesztve ]

(#30023) janaman01 válasza morge (#30021) üzenetére


janaman01
addikt

Hát a kamera elszomoritó...most löttem képet s7 edgevel is meg ezzel is..kevés fenyviszonyok mellett azt kell mondjam az s7 kenterbe veri sajnos...( páron note 8 a meg mindkettőtt kenterbe veri🤣)

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30024) sgeza válasza morge (#30022) üzenetére


sgeza
veterán

A rózsaszín árnyalat nem beégés, hanem gyártási hiba. Korábban sok Samsung iszonyat rózsaszínű volt. Még az S6 idejében inkább.

(#30025) Vinczenzo


Vinczenzo
csendes tag

Valaki használja a Galaxy Labs alkalmazást?
Mennyire terheli le az S10-et hogy majdnem 2 hasonló program figyeli a rendszert vagy ez jobb az Eszközkarbantartónál?

(#30026) rothfb


rothfb
veterán

Valaki leírhatná, hogyan lehet működésre bírni a good lock alkalmazást. A régió problémára utalok.
Előre is köszönöm.
Vpn-el már próbálkoztam, nem ment a dolog.

(#30027) ferenck válasza rothfb (#30026) üzenetére


ferenck
senior tag

Használd helyette a Nicelock appot. Azzal is tudod kezelni a Goodlock moduljait. Play store-ban megtalálod.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#30028) TODI1111 válasza rothfb (#30026) üzenetére


TODI1111
addikt

Az áruházból letöltöd [ezt] a keretprogramot. A modulokat pedig, például [innen].

(#30029) karldergroße válasza stefi68 (#30019) üzenetére


karldergroße
senior tag

És hol érhető el. Mert sehol sem találom.

(#30030) TODI1111 válasza karldergroße (#30029) üzenetére


TODI1111
addikt

A mi régiónkban sehol. Eggyel feljebb írtam a megoldást. :)

[ Szerkesztve ]

(#30031) Taci válasza karldergroße (#30029) üzenetére


Taci
addikt

Próbáld Wuzy fórumtárs leírását, és így meglesz hivatalos forrásból: [link]
Én is így raktam fel még 10-re, és a 11-re való frissítés után is tökéletesen működik, a modulok is frissülnek.

(#30032) janaman01


janaman01
addikt

Az mitől lehet hogy 1080 p 60fps re van álliva a hátsó kamera de szörnyen akad a felvétel videózás közben mikor mozgatom.

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30033) stefi68 válasza karldergroße (#30029) üzenetére


stefi68
addikt

Ahogy azt előttem már többen írták: A Good Lock ebben a régióban nem használható, csak VPN-es trükkel. Alternatív megoldás a Nice Lock, vagy a Fine Lock telepítése.
Mindkét app elnavigál az ApkMirror letöltési oldalára, ahol a modulok elérhetők.
Nézzétek meg milyen verziót töltötök le.
Ahogy néztem, általánosságban érvényes, hogy a 2-essel kezdődő verzió számúak A10-re, a 3-assal kezdődőek A11-re jók.
Aki pl. Nova Launchert használ a gyári helyett, nem feltétlenül kell keretprogramot (Fine Lock, Nice Lock) telepítenie. Némely modulokhoz sima parancsikon kitehető a főképernyőre, mindenféle segédprogram nélkül is (pl. Nav Star, Task Changer).

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#30034) karldergroße válasza stefi68 (#30033) üzenetére


karldergroße
senior tag

Köszönom, sikerült megoldani. Túl sokat nem ér, de egy-két dolgot hasznosnak tartok (pl. navbar 5 ikonnal), nagyobb óra a zárképernyőn, ikonok "sűrítése" az értesítési sáv lehúzásakor. Még játszom vele, ki tudja, mire jók még... Köszi még egyszer.

(#30035) Luigi962 válasza karldergroße (#30034) üzenetére


Luigi962
őstag

Próbálgasd csak,mert sok mindenre jó a Good Lock. IOS-en ennyi lehetőség lenne azt hinnék már a Marson vannak :DD :N

(#30036) karldergroße válasza Luigi962 (#30035) üzenetére


karldergroße
senior tag

Igen, bár nem értem, hogy ennyit miért nem lehet a rendes gyári szoftverbe belerakni...

(#30037) grafnet


grafnet
veterán

Sziasztok,
Egy kis segítség kellene:

S10 - 973F-re kellene A10-es ROM.
A készülék még nincsen a kezemben, de A11-ről vissza tudok állni A10-re, mint az S10+ -on? Odinnal vissza rakom az A10-es FW-t?

TMH-s elvileg a készülék. Ezt a ROM-ot tenném fel.
A CSC váltás az OTA miatt szükséges? (Meg a nyelv miatt, meg egyéb "apróságok" miatt...)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#30038) stefi68 válasza karldergroße (#30034) üzenetére


stefi68
addikt

Kinek mi a hasznos....
A korábban használt alkalmazások képernyőjén (Recent Apps), van aki szereti a minél csicsásabb, 3D effektekkel megspékelt, beúszó-kiúszó elrendezést.
Én kimondottan örültem hogy elérhető még a Task Changer modullal a hagyományos listás elrendezés, mivel így egyszerre 7 alkalmazást látok nem hármat.
De hát nem vagyunk egyformák.

◄--- A vaknál is vakabb az, aki nem lát a szemétől ---►

(#30039) sgeza válasza karldergroße (#30036) üzenetére


sgeza
veterán

Ennek szerintem inkább pszichológiai oka van. Túl sok beállítás közt az emberek többsége elvész, nem tudja eldönteni, hogy hogyan jó. Távol álljon tőlem, hogy az iPhone mellett érveljek, mert az a másik véglet számomra a kötöttségével, de szerintem ott pont ez a filozófia. Így működik, és kész. Nem kell variálni. Aki nem akarja nagyon személyre szabni, nem akar vele foglalkozni, annak épp az a jó, ha elé raknak egy kész beállítást, amin nem kell (mert nem is tudsz) "semmit" állítani.

Aki viszont "buherálni" szeretné, az is megtalálja a módját. Szerintem a probléma inkább az ezzel, hogy csak néhány országban érhető el! Ez teljesen érthetetlen!
A többség szerintem nem akarja nagyon ilyen szinten piszkálni, ezért nekik meg - valahol joggal - az lenne a problémájuk, hogy minek ennyi minden bele, a helyet is feleslegesen foglalja. Jó ez így szerintem, hogy mindenki azt tesz fel, amit akar.

[ Szerkesztve ]

(#30040) akooos


akooos
veterán

Sziasztok,

Aki vitte már Samsunghoz gariztatni a telefont, kapott cserekészüléket, hogyan kell készülni rá? Kerítsek valamit addig, vagy adnak ők?
Lassan lejár a 2 év, de a "levegős" kijelző zavar + egy akksit is cseréltetnék talán.
Köszi!

(#30041) Luigi962 válasza akooos (#30040) üzenetére


Luigi962
őstag

Akksit azt én is cseréltetnék, de semmi baja a kijelzőnek, így hiába garis még a telefon ez csak pénzért megoldható gondolom.

(#30042) ferenck


ferenck
senior tag

Úgy tűnik sokan anyáztak a mappa ikonok oszlop számának csökkenése miatt, mert a Samsung kiadott egy frissebb változatot a oneui kezdőképernyő alkalmazásból, amiben már be lehet állítani a régi 4x4-es ikon kiosztást: [link] [kép] Ezek után már nincs szükség a Goodlock vagy Nicelock keretre és a HomeUp beépülőre, aki csak emiatt telepítette.

[ Szerkesztve ]

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#30043) janaman01


janaman01
addikt

Legyen szives akinek droid 11 van fent inditson már el egy 60 fps mondjuk full hd beállitásos videófelvetelt úgy hogy közben viszonylag gyorsan körbepásztázza a terepet jobbra balra...
Nálam szörnyen akad vállalhatatlan....másnál is ilyen?

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30044) akooos válasza janaman01 (#30043) üzenetére


akooos
veterán

A lejátszás vagy a felvétel akad? Most csináltam egy 4k 60fps-t, nem látok akadást sem felvételkor, sem lejátszáskor.

(#30045) csorbajeno válasza grafnet (#30037) üzenetére


csorbajeno
veterán

Az a ROM tökéletes és ugyanúgy tedd, mint a múlt alkalommal :K

(#30046) grafnet válasza csorbajeno (#30045) üzenetére


grafnet
veterán

Köszi!

Motorola Edge 40 5G; Samsung S10+ (8/512) + Honor Band 6

(#30047) janaman01 válasza akooos (#30044) üzenetére


janaman01
addikt

Hát ezt nem értem...nálam full hd be van állitva 60 fps ...felvételkor látom hogy szaggat mint állat ugye mikor fordulok vele ide oda...lejátszáskor ugyanúgy látom...kártya gyors benne de próbáltam belsőre is..ugyanolyan xar...
Vajon mi lehet a gond? Reset megvolt mindenhonnan

Felrakjam odinnal a rendszert? Már nem tudom...
Facén irja még sok ember hogy nekik se megy jól...akadozik..45 fps el veszi 60 helyett

[ Szerkesztve ]

/tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

(#30048) sgeza válasza grafnet (#30046) üzenetére


sgeza
veterán

Annyi, hogy a CSC váltáshoz utána majd fog kelleni a tárcsázós megoldás!

(#30049) ferenck válasza janaman01 (#30047) üzenetére


ferenck
senior tag

fullhd/60fps: ha gyorsan forgatom 180 fokban oda-vissza, akkor nekem is szaggat. Ha kicsit lassabban, akkor nem. Ha bekapcsolom a szuperstabil opciót, akkor nem szaggat, de homályosabb a mozgáskor.

Apróhirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/ferenck/

(#30050) sgeza válasza janaman01 (#30047) üzenetére


sgeza
veterán

Nincs valami hülyeség bekapcsolva hozzá? Esetleg próbáld meg a kamera alkalmazás adatait törölni, nem tudom, hogy az volt-e már!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.