Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18201) Protezis


Protezis
őstag

Vééégre a frissítés után támogatja a Samsung, hogy több ütemezett DND -szabályt hozzak létre.
Marshmallow óta támogatja az Android, a Samsung valamiért mindig limitálta 1-re a szabályok számát. Ezt sehol nem láttam kiemelve.

(#18202) =WiNTeR=


=WiNTeR=
senior tag

Windowsban megosztott mappából szoktam néha sorozatot nézni, de mind a VLC, mind az MX Player jellemzően 5-10 perc környékén leállítja a lejátszást. A hálózati helyet total commander + lan plugin és network browser-rel is próbáltam, hasonló eredménnyel zárult. Más is tapasztalt ilyet, hogy mintha a hálózati kapcsolatot eldobná a telefon?

"I will become a true hardscoping hitmarking sample text legend."

(#18203) jacis válasza N4ri87 (#18200) üzenetére


jacis
nagyúr

És a vezetékmentes töltőpad miről kapja az áramot?

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#18204) sgeza válasza steveboy86 (#18193) üzenetére


sgeza
veterán

Nem gáz, csak nem tudom, hogy támogatja-e. Fura lenne, ha nem, most hirtelen nem emlékszem.

(#18205) sgeza válasza OGábor (#18196) üzenetére


sgeza
veterán

Az oem feloldást miért kapcsoltad be?

(#18206) sgeza válasza Imi1981 (#18198) üzenetére


sgeza
veterán

Ki tudod nyitni a bootloadert, hogy akár kernelt is cserélj custom rommal. Kizárólag hozzáértőknek! Ezzel természetesen ugrik a knox. Sőt, ilyenkor a gyári rom flashelésénél is bizonyos esetekben ugorhat a knox. Normál esetben ezt erősen javallott nem piszkálni.

[ Szerkesztve ]

(#18207) sgeza válasza Axda14 (#18197) üzenetére


sgeza
veterán

Most így hirtelen nincs. Nézd át a kijelző beállításokat, illetve a teljes képernyős beállítást, hogy ott az adott alkalmazás automatán van-e. Bár szerintem az sem okoz ilyet, ha ezt elállítod.

[ Szerkesztve ]

(#18208) MrRL19


MrRL19
senior tag

Helló

Kamera beállítást szeretnék kérdésem ,hogy milyen felbontásban a legjobb pl : videó/fénykép minősége ? gondolok itt nappal/este , esetleg valahol valami leírás kamera témában ?
(s10)

köszi előre :R

[ Szerkesztve ]

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#18209) sgeza válasza MrRL19 (#18208) üzenetére


sgeza
veterán

Hogyhogy milyen felbontásban a legjobb? Hát a legnagyobb felbontásban!

(#18210) sgeza válasza N4ri87 (#18200) üzenetére


sgeza
veterán

Nem értetted a kérdésem. Azt írtad, nem hagyja bekapcsolni. Erre én "Ugye nem töltés közben próbáltad?" - Mivel ilyenkor inaktív a kapcsoló. Hogy jön ide a biliárdasztal?
A lényeg, hogy már megy.

[ Szerkesztve ]

(#18211) MrRL19 válasza sgeza (#18209) üzenetére


MrRL19
senior tag

Minden fajta fényviszonyban ? tehát mindegy ,ha pl este fényképezem legnagyobban ? nem lesz esetleg szemcse stb?

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#18212) vohanyi válasza MrRL19 (#18211) üzenetére


vohanyi
senior tag

Este ott az éjszakai mod bármelyik 'felbontásban', ami 4:3, bagy 16:9. igényeidtől függően.

(#18213) MrRL19 válasza vohanyi (#18212) üzenetére


MrRL19
senior tag

Áh rendben értem ,köszönöm a gyors választ Urak :R :)

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#18214) steveboy86 válasza papi77 (#18194) üzenetére


steveboy86
tag

Sajnos csak akkor ismeri fel rendesen, ha fat32-ben van formázva a pendive is... Másnál is így van, vagy nekem kell valamit átállítanom? Sajnos a terrás vinyónál a formázás nem megoldható. Persze ritkán lenne rá szükség, csak akkor meg tényleg. Ezek szerint az ntfs nem kompatibilis a samsunggal...

[ Szerkesztve ]

(#18215) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Sziasztok! Régen a telefon alkalmazásban be lehetett állítani melyik fiok névjegyeit jelenítse meg, most sehol nem találom mindet beadja még a simet is, ez így nem jó! :N tudja valaki hol lehet állítani?

(#18216) kotibus


kotibus
csendes tag

Sziasztok!
A 10+ az autó indukciós töltőjében nem töltődik. Az s8-al még működött. Beállítás megoldja, vagy csak Samu töltőkkel lehet indukciósan tölteni?

(#18217) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Egy kis review. Mivel drágallátos gyártónk a mai napig nem készít (vagy nem forgalmaz európai piacon) Qi autós töltőt, ezért kénytelen voltam elmenni a konkurenciához és megvenni [ezt]. Bár csak 10W-al tölti, de 20 perc alatt folyamatos navi mellett 18% dzsúzt nyomott bele az aksiba. Full egy kezes használat, motoros, oldalsó tartó karok, aktív ventis hűtés, elegáns design. Szóval részemről jánlott a cucc. :B

(#18218) emre33 válasza Evil Snowman (#18217) üzenetére


emre33
addikt

Ugyan ilyet vettem én is.
20W, ugy gondoltam, hogy a 15W töltést is tudja.

Honnét lehet megnézni, hogy csak 10W tölti a telefonomat és nem 15W-al?
Nem a leírásra gondolok, hanem telefonon...

[ Szerkesztve ]

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#18219) Evil Snowman válasza emre33 (#18218) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Én neten kerestem utána és egy tch oldalon vagy videóban volt, ahol a srác konkrétan egy S10+ -al tesztelte.

(#18220) melan


melan
senior tag

Reggel frissült a UI. Lehet tudni, hogy változott e valami?

(#18221) sgeza válasza emre33 (#18218) üzenetére


sgeza
veterán

Az két külön dolog, hogy a töltő mennyit bír, illetve a készülék aktuálisan mennyit vesz fel. Ha utóbbi épp 10W, az nem azt jelenti, hogy a töltő ne lehetne 20W-os.

[ Szerkesztve ]

(#18222) vohanyi válasza Zsolaf (#18215) üzenetére


vohanyi
senior tag

Névjegyzék/bal oldali 3 sávra klikk/alul névjegyek kezelése/alul Alapértelmezett tárhely

[ Szerkesztve ]

(#18223) sgeza válasza vohanyi (#18222) üzenetére


sgeza
veterán

Az nem az. Az az új névjegy mentésének alapértelmezett helye. A megjelenítendő névjegyekhez rá kell bökni a főmenü legfelső lehetőségére, ami éppen az aktuális beállítást mutatja, ami a kollégának feltehetően Összes névjegyet mutat.

[ Szerkesztve ]

(#18224) dkovizoli válasza kotibus (#18216) üzenetére


dkovizoli
addikt

Biztos nem csak samuval lehet, mivel nekem wish-ről rendelttel megy a töltés.

(#18225) Zsolaf válasza vohanyi (#18222) üzenetére


Zsolaf
addikt

Kösz, ez sem volt meg, de azt keresem h mik jelenjenek meg régen lehetett szűrni több fiókom van mindent mutat így is, nem értem... a névjegyékben tudok váltani de a telefon app összefűzi ez nem így volt, van egy céges fiókom meg egy magán.

(#18226) vohanyi válasza sgeza (#18223) üzenetére


vohanyi
senior tag

Jogos. thx

(#18227) HoldfenyLuna válasza sgeza (#18184) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Köszönöm szépen! :R

(#18228) aron1994


aron1994
csendes tag

Gyors.merülésrevalami megoldás? Android 10.

(#18229) merqree


merqree
őstag

Köszönöm a segítséget, letöröltem a Gránit Bank alkalmazást, újra aktiváltam és jó lett.
Már csak azt nem értem, hogy mi történt, mert pénteken még simán használtam emlékeim szerint.

(#18230) kengyel


kengyel
nagyúr

Ma megtörtént egy Vodafone kártyacsere, idáig tökéletesen működik, még nem dobta el a hálózatot. Még tesztelem. Amit nem tudtam, több mint 3.éves volt a sim karim.😁

kengyel

(#18231) emre33 válasza sgeza (#18221) üzenetére


emre33
addikt

Nem erre gondoltam: Telefon hol írja ki az aktuális töltési sebességet?

ASUS B650E-E, AMD Ryzen 9 7900, CORSAIR 64GB DDR5 6000MHz CL30 KIT CMK64GX5M2B6000Z30, ARCTIC COOLING Liquid Freezer II 360

(#18232) sgeza válasza emre33 (#18231) üzenetére


sgeza
veterán

Konkrétan a teljesítményfelvételt szerintem nem írja (talán külön alkalmazás?), max annyit, hogy sima vagy gyorstöltés. Ezt egyébként az értesítések között látod, ha lehúzod.

[ Szerkesztve ]

(#18233) Markizmark válasza melan (#18220) üzenetére


Markizmark
addikt

Hol láttad?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#18234) Axda14 válasza sgeza (#18207) üzenetére


Axda14
friss újonc

Gyári beállítások vissza állítása sem segített.
Ha elküldöm a linket megtennéd el indítod a filmet és megnézed neked eltűnik e a sáv?
Ígérem semmi többel nem zaklatlak! :)

(#18235) Keem1 válasza Axda14 (#18234) üzenetére


Keem1
addikt

Ez applikáció hiba. Ha Chrome játszik le videót, Android 10 alatt nálam is ott a navibar. 9-nél még nem volt. Rosszul optimalizálták ehhez a rendszerhez. Minél többen jelezzük, annál hamarabb orvosolják.
A YouTube vagy a gyári video player esetén nincs ilyen issue.

[ Szerkesztve ]

(#18236) melan válasza Markizmark (#18233) üzenetére


melan
senior tag

Reggel kiírta a telefon,vhigy samsung one ui 2 frissítve, de rábökve nem jött fel semmi.

(#18237) sgeza válasza Markizmark (#18233) üzenetére


sgeza
veterán

Galaxy Store. Egyébként már tegnap megjött, bár ennek nincs jelentősége.

[ Szerkesztve ]

(#18238) kotibus válasza dkovizoli (#18224) üzenetére


kotibus
csendes tag

Köszi, de félreérthető voltam. Az autó beépített töltőjére gondoltam. Van valakinek ilyen tapasztalata?

(#18239) OGábor válasza sgeza (#18205) üzenetére


OGábor
csendes tag

Nem nyúltam hozzá, csak megnéztem nálam hogyan áll a Gránit app használata mellett.

(#18240) seefried


seefried
tag

Sziasztok!
S10-hez milyen vezeték nélküli gyorstöltőt használtok?
Köszi

Xiaomi Mi 10T PRO, Samsung Galaxy S10 Black

(#18241) dikan válasza seefried (#18240) üzenetére


dikan
tag

Én AliExpressről rendeltem egyet és működik rendesen.

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#18242) dkovizoli válasza kotibus (#18238) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nem voltál félreérthető. Legalábbis értettem. Csak kérdezted azt is, hogy csak samuval megy-e. Erre írtam, hogy másikkal is. :)

(#18243) sgeza válasza OGábor (#18239) üzenetére


sgeza
veterán

Mármint eleve be volt kapcsolva, vagy csak azért kapcsoltad be, hogy megnézd? A lényeg, hogy javallott kikapcsolni!

(#18244) Imi1981 válasza dikan (#18241) üzenetére


Imi1981
veterán

Lassabban tölt mint a gyári kábeles töltő? Linket tudnál dobni arról amit vettél, hogy olyat vegyek ami tuti jó. Kösz

(#18245) OGábor válasza sgeza (#18243) üzenetére


OGábor
csendes tag

Be volt kapcsolva.

(#18246) sgeza válasza OGábor (#18245) üzenetére


sgeza
veterán

Használtan vetted? Mert ez gyárilag nincs bekapcsolva.

[ Szerkesztve ]

(#18247) sgeza válasza Axda14 (#18234) üzenetére


sgeza
veterán

Elküldheted.

(#18248) Bilux


Bilux
veterán

Ha valaki épp ilyet keres van egy felesleges ajándéknak is jó! Jó áron... :R

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#18249) NavySeal


NavySeal
senior tag

S10+ "heavy" userek: 10-es droid alatt mekkora SoT hozható kb össze?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#18250) jacis válasza NavySeal (#18249) üzenetére


jacis
nagyúr

5-5,5 óra reálisan.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.