Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18501) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Heyho skacok.
Kaptam egy uvegfoliat az S10+-omra, de mikor rádobáltam , két dolog.is féltünt.
1. Az előlapi kamerának nincs kivágva a helye.
2. Az üvegen körbe egy fekete keret van, ami még bőven a kijelzőn lenne ha raraknam.

Ez most igy hogy, vagy mi? A fólia dobozán S10plus felirat van, tehát elvileg erre van...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18502) OPiiPO válasza Sirandrish (#18501) üzenetére


OPiiPO
addikt

A kör alakú kivágásnál meg vajon mire gondolhattak? :))

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#18503) jacis válasza Sirandrish (#18501) üzenetére


jacis
nagyúr

Ez kuka. Nagyon gagyi 😬

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#18504) Sirandrish válasza OPiiPO (#18502) üzenetére


Sirandrish
legenda

Újlenyomatolvasóra tippelek, de foggalmam sincsen :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18505) Sirandrish válasza jacis (#18503) üzenetére


Sirandrish
legenda

Remek ajándék akkor :DDD

Tudnátok mutatni 1-2-t amit érdemes lenne megvenni?

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18506) volvoguy válasza -Ben- (#18499) üzenetére


volvoguy
addikt

Ha jól láttam a dedikált éjszakai mód érkezésével sem javult sokat a helyzet, egy p30pro vagy egy pixel3 vagy az iphone 11 pro is jobb éjszakai fotókat lő, és sztem a különbség a szoftverben keresendő.

Nekem fontos az éjszakai vagy gyenge fényviszonyok közötti jó minoségű képek készítése

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#18507) GaS- válasza volvoguy (#18506) üzenetére


GaS-
aktív tag

Tudsz esetleg példákat mutatni?

(#18508) Taci válasza Sirandrish (#18505) üzenetére


Taci
addikt

Ezeket nyugodtan rendelheted: [link]
Csak arra figyelj, hogy így tedd fel: [link]

(#18509) Sirandrish válasza Taci (#18508) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez az UV-s a menő manapság?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18510) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Sziasztok! Használja valaki a gyári időjárás appot? Mennyire pontos időképhez viszonyítva pl Budapest, Pest megye környékén?

(#18511) kumpl válasza prannk (#18491) üzenetére


kumpl
aktív tag

Szerintetek ez így normális, vagy valami gond van?

(#18512) tibbike01


tibbike01
őstag

Ti milyen fóliát/üveget használtok a telón? Van olyan, ami befedi a teljes kijelzőt?

(#18513) Taci válasza Sirandrish (#18509) üzenetére


Taci
addikt

Nem menőség kérdése sajnos: a többi nem jó a telefon lekerekített szélű kijelzője miatt. Próbáltam nagyon sokat már, már anno Note8-cal kezdtem, és arra jutottam, ez az egyedüli normális, vállalható és megbízható megoldás.

(#18512) tibbike01
Pár hozzászólással lejjebb pont ezt linkeltem. [link]

[ Szerkesztve ]

(#18514) Sirandrish válasza Taci (#18513) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja értem..
Köszi az infót. :R
Rendeltem egyet magamnak, meg egyet az asszony P30 projához

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#18515) melan


melan
senior tag

Ha parancsikonokat mappába rendezek, meg lehet változtatni a mappa alakját?

(#18516) bostone


bostone
addikt

Sziasztok!

Ma jelezte a készülékem, hogy szoftverfrissítésre van lehetőségem.
A jelenlegivel teljesen elégedett vagyok. Érdemes végrehajtani a frissítést? Használható?
Nem akarok bétatesztelővé válni.

(#18517) hubertus33


hubertus33
tag

Hali Srácok!

Ha ne adja isten egyszer szervizre szorulna a készülékem akkor mielőtt beviszem a T-be vissza rakjam rá a TMH-s szoftvert vagy Maradhat a XEH amit rátettem??

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#18518) dancsuri válasza bostone (#18516) üzenetére


dancsuri
veterán

Bétára nem ajánl fel frissítést.

(#18517) hubertus33
Teljesen mindegy mi van rajt amíg a névjegyben az szerepel, hogy "eredeti"

[ Szerkesztve ]

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#18519) HoldfenyLuna válasza melan (#18515) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Nem, csak a mappa hátterének a színét, ami csak addig színes, amíg kicsiben látod, ha ráböksz, akkor szürke.

(#18520) tibbike01


tibbike01
őstag

Srácok valóban ennyire gyér lenne az S10 kamerája az Iphone 11-el (és pro-val) összevetve? Ezen az oldalon frankón össze lehet hasonlítani a képeket és hát eléggé elvérzik az S10.

(#18521) hubertus33 válasza dancsuri (#18518) üzenetére


hubertus33
tag

Eszköz Állapota: Hivatalos. Erre gondolsz nem? :)

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#18522) Imi1981 válasza Taci (#18508) üzenetére


Imi1981
veterán

Ha le kell szedni valamilyen okból akkor le lehet úgy ,hogy ne sérüljön a kijelző üvege ? Már gondolkozok egy ideje ,hogy rendelek s10+-ra de ettől tartok ,hogy úgy kell levakarni ha valamiért le kell szedni .

(#18523) sgeza válasza hubertus33 (#18517) üzenetére


sgeza
veterán

Egyébként miért vinnéd a T-hez? Mehet egyből egy normális Samsung szervizbe!

(#18524) dancsuri válasza hubertus33 (#18521) üzenetére


dancsuri
veterán

:K

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#18525) sgeza válasza Imi1981 (#18522) üzenetére


sgeza
veterán

Nekem az S8-on volt UV-s üveg, simán le tudtam szedni.

(#18526) bostone válasza dancsuri (#18518) üzenetére


bostone
addikt

Több esetben is belefutottam olyan frissítésbe (nem az s10-nél), amitől az addig ragyogóan működő rendszer egy f.s lett. Erre értettem, hogy nem hivatalos bétatesztelő vált belőlem akaratom ellenére, mivel egy kiforratlan, kidolgozatlan bughalmazt sózott rám a gyártó.

Tehát minden működik, minden klappol az új frissítéssel? Annyira jó, mint amilyen még sosem volt? Szivárványos pónik táncolnak angyalokkal a fellegekben? A tűzoltók tűzoltanak, a mentők mentenek, a rendőrök rendőrnek?

(#18527) jacis válasza bostone (#18526) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen minden a helyén van. Ha ez valakinél nincs meg ott valami el lett rontva user oldalról

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#18528) bedibazsa válasza jacis (#18527) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Mit tudok elrontani user oldalról azon kívül, hogy OTA-n lejön egy frissítés? :D
Komolyan kérdezem: ilyen FR, meg társai nem játszanak.

(#18529) bostone válasza jacis (#18527) üzenetére


bostone
addikt

Asszem csak egyszer volt gépre kötve, mert kíváncsi voltam a dexre, ha ez számít valamit.

(#18530) hubertus33 válasza sgeza (#18523) üzenetére


hubertus33
tag

A T ad csere készüléket ha jól tudom mondjuk ezért.. :)

Xbox Series S, Redmi Note 13pro+

(#18531) Taci válasza Imi1981 (#18522) üzenetére


Taci
addikt

Teljesen egyszerűen és biztonságosan le lehet szedni. Én az S10+-on már cseréltem, mert az elsőnél nem csináltam ujjlenyomatolvasó-kompatibilisre.

(#18532) sgeza válasza hubertus33 (#18530) üzenetére


sgeza
veterán

Ez mondjuk lehet érv annál, akinél ez lényeges szempont.

(#18533) Imi1981 válasza Taci (#18531) üzenetére


Imi1981
veterán

Kösz! Akkor rendelek én is. Ha jól látom az általad linkeltek közül az egyiken nincs kameraluk kivágás. Az nem rontja nagyon a kamerát? Szerintem inkább a másikat rendelem amin van kivágás.

(#18534) EnterR válasza Taci (#18508) üzenetére


EnterR
veterán

Ezek lejönnek szépen? Épp egy GSM boltban melózok szakdolgozatig, és rengetegen jönnek be leszedetni ilyen-olyan UV-s üveget, de gyalázat volt mindegyik. :D A lényeg az, hogy ocsmányul megkötött szilikonos anyag marad a kijelzőn, amit elég nehéz levakargatni, illetve leszedni is. Szép, ahogy rajta van de rengeteg utómunka volt velük.

PSN ID: marquuard

(#18535) Gergőkee válasza bostone (#18526) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Ha Vodás vagy, még ne frissíts, föleg, ha fontos, hogy telefonon elérjenek.

(#18536) dkovizoli válasza EnterR (#18534) üzenetére


dkovizoli
addikt

Érdekes tapasztalat. Elképzelni sem tudom mit csinálhattak felrakásakor. Egy tucatnyit cseréltem szerintem összesen az elmúlt 2 és fél évben az s8 pároson és most vettem le a másodikat az s10 pluszról. Az égvilágon soha nem maradt egy darab ragasztó rajtuk. Ugyanúgy lejöttek mind, mint az uv korszak előttiek.

(#18537) vohanyi válasza Gergőkee (#18535) üzenetére


vohanyi
senior tag

Marhaság, vodás vagyok, és semmi gond... S10+

(#18538) bostone válasza Gergőkee (#18535) üzenetére


bostone
addikt

Ezek szerint mégsem annyira kész az új rendszer.

(#18539) Face8814 válasza vohanyi (#18537) üzenetére


Face8814
őstag

Attól, hogy nálad nem jelentkezett a probléma, még nem marhaság. Nálam is jelen van, mint ahogy jó néhány kollégánál itt a fórumról.
Akkor most mindenki beképzeli a problémákat???? :F

Illetve ha jól emlékszem, korábban linkelte is valaki a Samsung válaszlevelét amiben jelzik, hogy tudnak a problémáról.
Szóval nem akkora hülyeség az, hogy bizonyos esetekben gond van a 10-es droid frissítéssel... Sajnos :(

[ Szerkesztve ]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#18540) dkovizoli válasza bostone (#18538) üzenetére


dkovizoli
addikt

Nekem a béták alatt sem volt gondom és most sincs. Pedig fele időben külföldön voltam, dual simmel, sokszor hazai, sokszor félig kinti simmel. Mégsem voltak problémáim és jelenleg sincsenek. Nem volt fr még hasonló hókusz-pókuszok sem.

(#18541) N4ri87 válasza vohanyi (#18537) üzenetére


N4ri87
senior tag

Jó lenne, de az enyém sem panaszmentes. S10
VoLTE hiba nálam nem volt, más hiba viszont igen.

[ Szerkesztve ]

C805

(#18542) Face8814 válasza Face8814 (#18539) üzenetére


Face8814
őstag

Meg is van [link]

Az ilyen minőségek, mint "2415680p", azt jelentik, hogy előtted, a szemed láttára real-time leforgatják az összes jelenetet? by Ifju

(#18543) zzola válasza bostone (#18526) üzenetére


zzola
félisten

Tegnap Villányban arra lettem figyelmes, hogy állandóan megszakad a Viber. Mi történik? Hát kérem szépen megszakad a kapcsolat. Korábban nem volt ilyen...
:((

(#18544) kengyel válasza vohanyi (#18537) üzenetére


kengyel
nagyúr

Most miért írod hogy marhaság, többen is jeleztük a hibát. Lehet hogy nálad nincs jelen, de nálam is van. És, Vodafone.

kengyel

(#18545) zzola válasza kengyel (#18544) üzenetére


zzola
félisten

+1, nálam a Vfone van.

(#18546) Taci válasza Imi1981 (#18533) üzenetére


Taci
addikt

Amennyit és amire én használóm az előlapi kamerát, akár még ronthatott is volna a minőségén - de nem tette, vagy csak nagyon minimális, észre nem vehető mértékben.

(#18547) Taci válasza EnterR (#18534) üzenetére


Taci
addikt

Nyom nélkül lejött. Bár hozzáteszem, én eddig csak Optishieldet vettem le, amit a Gizzmótól rendeltem. De nem hinném, hogy akkora különbség lenne köztük, valószínűleg az is ugyanaz/hasonló, csak érősen túlárazva (az Alisokhoz képest).

(#18548) hanti válasza kengyel (#18544) üzenetére


hanti
senior tag

4G+ nál fagy le a hálózat, pár percel ezelött csevegés közben történt!

(#18549) kengyel válasza hanti (#18548) üzenetére


kengyel
nagyúr

Pontosan így van, én is ezt tapasztalom. Átraktam 3G-re, így simán elérhető vagyok, és a net is megyeget.
De ez így, nincs rendben !

kengyel

(#18550) Erdei88 válasza kengyel (#18549) üzenetére


Erdei88
veterán

A net megyeget ,talán még finom is a szóhasználat :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.