Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18301) sgeza válasza Diabolis (#18300) üzenetére


sgeza
veterán

Pedig korábban sem volt ilyen a smartlockban. Mi a bajod a wifis helymeghatározással? Ha nem lát GPS-t, azzal (vagy épp cellák alapján) teljesen jól meghatározza a helyed. Nyilván nem méteres pontossággal, de egy igen szűk tartományba beteszi.

(#18302) catmobile


catmobile
csendes tag

[kép] ezt miért csinálja frissítés után? :W

[ Szerkesztve ]

(#18303) Diabolis válasza sgeza (#18301) üzenetére


Diabolis
tag

Akkor nem volt ilyen. A lényege a dolognak: Frissítés előtt nem zárt otthon a képernyő. Most igen. Pont.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#18304) rbertkrl válasza noxon (#18297) üzenetére


rbertkrl
aktív tag

Szerintem ez nincs így. Meglestem a media marktban egy-egy iphone-t és semmivel sem különb az animáció a sötét oldalon, pitén volt gázos szerintem. A 10es rendszeren semmi probléma nincs az animációkkal. Még egyszer sem akadt meg a telefon. Talán az alkalmazásváltó kellene egy kicsit jobban működjön, de a többi teljesen pöpec szvsz.  :K

Az ámokfutás a jövő tömegsportja.

(#18305) NavySeal


NavySeal
senior tag

A fórumot visszaolvasgatva korábban (nyár elején) volt szó arról, hogy az S10/S10+ vételi képességekben - és most nem az érdekel, hogy mennyi pálca látszódik - elmarad a versenytársakétól. Meg-megszakad a vétel, akár telefonálás közben is. Voda hálózaton használnám.
Javult ez a korábbiakhoz képest? S10+ érdekelne elsősorban.
Köszönöm

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#18306) Markizmark válasza NavySeal (#18305) üzenetére


Markizmark
addikt

Nekem S10e van. Vagy tökéletes a teló vagy nem járok olyan helyen, de április óta nem volt sose bajom a telefonálással. Sose volt szakadás vagy ilyesmi. Telekom.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#18307) HoldfenyLuna válasza Diabolis (#18303) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Nem lehet hogy hozzáadtál korábban egy eszközt (fülest, órát, hangszórót, TV-t akármit), amit most nem? Nekem is otthon van beállítva, meg az órám, és emlékeim szerint WiFi szerinti feloldás, a Google se írja.

(#18308) mihail38 válasza NavySeal (#18305) üzenetére


mihail38
aktív tag

Nálam se volt probléma április óta a telefonálással :N
(S10+)

[ Szerkesztve ]

(#18309) Almonen


Almonen
aktív tag

Ha a kisegítő lehetőségek menünél kikapcsolom az animációkat teljesen az lehet hatással az üzemidőre? Olyan gyors lett a telefon mint állat (bár nem tudom... pár app animációkkal együtt működik rendesen azt hiszem)

[ Szerkesztve ]

(#18310) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Sziasztok
Új telefon vásárlásnál képbe került ez a 2 teló is, de nem tudok dönteni a két méret között. Szeretem ha nagy a telefon, de valahogy azt vettem észre, hogy az üzletben többet nyomkodom az s10-et. Jobban kézre áll ez tiszta sor, de csak az optikailag eltalált csupakijelző miatt lehet ez? Vagy a kettő együtt?

(#18311) -Ben- válasza vadászcsiga (#18310) üzenetére


-Ben-
veterán

Jó az S10+, de nekem pl. baromi magas, míg széltében nincs gondom vele.

(#18312) noxon válasza rbertkrl (#18304) üzenetére


noxon
őstag

Vállalható igen. Én az iphone 11et néztem és sokkal jobbak az animációi, de ez a legkisebb gond. :)

Nálam sam akad amúgy.

We live in a simulated world...

(#18313) vadászcsiga válasza -Ben- (#18311) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Csak az a fránya kisebb akku. 1 napot bír a 3400mAh?

(#18314) KaoszTom


KaoszTom
aktív tag

Sziasztok,

Tudja valaki hogy lehet változtatni a rendszer alapszínén? Pl. a Notification bar ikonok színe, beállításokban a kapcsolók színe alapból elég erős kék, ezt szeretném megváltoztatni, anélkül, hogy más témát teszek fel.
Android 10-től bekerült a Developer menübe az Accent colour opció ahol van néhány választási lehetőség, de sajnos az S10-en ez nem befolyásol semmit..

(#18315) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Olvastam itt hogy a közelségerzékelő hívás közben nem úgy működik ahogy kene, tehát füllel be lehet járni a komplett menüt. Ezt javították már?

(#18316) -Ben- válasza vadászcsiga (#18313) üzenetére


-Ben-
veterán

Nekem estig bírja. Nem tudom, hogy mire használnád, mennyit nyomkodod, de én többnyire fotózni, messengerezni, telefonálni és böngészni szoktam. Fogcsikorgatva, de többnyire kibírja este fél 8 -ig.... Viszont én kb. 40% -os fényerővel használom. Az is fontos lehet, hogy milyen a térerő. Nálam viszonylag jó, így nem erőlködik sokat a telefon.

Közelségérzékelő: valóban nem úgy működik, ahogy elvárható lenne, de sosem jártam be a komplett menüt. Általában pont inkább az a probléma, hogy elemelem a fülemtől és nem reagál ....

[ Szerkesztve ]

(#18317) zzola válasza vadászcsiga (#18315) üzenetére


zzola
félisten

Nem lehet. Nem az a baj, elveszed a füled a kijelzőtől és nem kapcsolja vissza. Olyan, mintha nem is lenne...

(#18318) NavySeal válasza -Ben- (#18316) üzenetére


NavySeal
senior tag

S10 vagy S10+?

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#18319) -Ben- válasza NavySeal (#18318) üzenetére


-Ben-
veterán

S10.

(#18320) vadászcsiga válasza zzola (#18317) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Tök jó. 2 xiaomi után ugyanaz pepitában? Ott meg az van amit leírtam. Alig tudtam úgy lefolytatni egy beszélgetést, hogy ne kapcsoltavolna be a fülem a nemítást, vagy ne hívott volna fel valakit a h.naplóból.
Itt is olvastam ilyet: [link]

[ Szerkesztve ]

(#18321) nkmedve válasza vadászcsiga (#18320) üzenetére


nkmedve
őstag

Itt sokkal inkább az a jellemző, hogy hosszabb telefonálás után néha nem ébred fel magától a kijelző. Persze egy gombnyomással életre lehet kelteni úgyhogy szerintem nem különösebben gond.
Amit leírtál az nálam a korábbi iPhone 5S-nél jelentkezett elég gyakran, és nagyon dühítő volt, amikor a fülemmel némítottam a mikrofont, vagy akár le is tettem a hívást. S10e-nél ilyet nem tapasztaltam, csak a hívás utáni ébredés néha nem történik automatikusan (Android 10 update után amúgy nagyon ritka lett az ilyen nálam), de az a plusz gombnyomás nekem nem probléma.

(#18322) sgeza válasza nkmedve (#18321) üzenetére


sgeza
veterán

Meg az is van, hogy lomhábban alszik el hívás kezdésekor. Sokszor figyelni kell, hogy biztos nem maradt-e bekapcsolva, hogy ne nyomjak meg semmit a fülemmel.

[ Szerkesztve ]

(#18323) Taci válasza KaoszTom (#18314) üzenetére


Taci
addikt

A Samsung QuickStar-ral tudod, ami a Good Lock csomag része, viszont nálunk hivatalosan sajnos nem elérhető.
Keress rá itt a topikban, volt korábban már pár leírás róla, hogy lehet feltelepíteni az apk-it a Good Lock-nak.

(Én nem használom, ezért nem írok róla semmi konkrétat, de mintha úgy rémlene, már Android 10 alatt is működnek az új verziók.)

[ Szerkesztve ]

(#18324) norti válasza Taci (#18323) üzenetére


norti
addikt

Nem működnek még sajnos, csak a Clockface, Edge Lightning+, One Hand Operation+, Sound Assistant és a Theme Park. A többi, főleg rendszerspecifikus apphoz várjuk a frissítést.

(#18325) Kitti14


Kitti14
csendes tag

Frissítettem Android 10re és nem találom az üzemidőt. A képernyőidőt írja csak az akkumulátornál. Ezt kivették vagy csak máshol van?

(#18326) TODI1111 válasza Kitti14 (#18325) üzenetére


TODI1111
addikt

Nagyon bénán oldották meg. A grafikon alapján kell "megsaccolnod", hogy mennyit ment a készülék egy feltöltéssel.

Ráadásul ha esetleg elöző este töltötted akkor még az előző napra is rá kell kattintani.

(#18327) h_benjamin


h_benjamin
aktív tag

Sziasztok szombaton lett egy S10+ telóm olyan kérdésem lenne hogy a VoLTE-t hogy tudom aktiválni mert a telón bevan kapcsolva vagy ezt a szolgáltatónak is be kell kapcsolni? (Telenor)

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#18328) hr2 válasza h_benjamin (#18327) üzenetére


hr2
őstag

Igen.

(#18329) bedibazsa válasza h_benjamin (#18327) üzenetére


bedibazsa
senior tag

1220, kártya- vagy ügyfélszintű jelszó és leveszik a VoLTE tiltást.

(#18330) sgeza válasza h_benjamin (#18327) üzenetére


sgeza
veterán

A Telenor épp az utóbbi napokban aktiválta (aktiválja) a VoLTÉt. Ha nincs kedved foglalkozni vele, akkor várj néhány napot, hátha egy-két újraindítás után bekapcsol. Nekem a 2. kártyám Telenor, és egyszercsak bekapcsolt pont néhány napja.

[ Szerkesztve ]

(#18331) hanti válasza sgeza (#18330) üzenetére


hanti
senior tag

Már a nyár elején aktiválta kaptam egy sms-t hogy mostantól elérhető, pedig sosem kértem.

(#18332) Zsolaf


Zsolaf
addikt

Nagyon idegesítő h nem kapcsolja vissza a kijelzőt ha elemelem a fejemtől, állandóan nyomogatni kell a bekapcsgombot. :(((

(#18333) sgeza válasza hanti (#18331) üzenetére


sgeza
veterán

Ez egy plusz szolgáltatás díjmentesen. Ha nem érdekel, nem használod. A készülékben kikapcsolhatod. Bár elég hasznos szerintem.

(#18334) KaoszTom válasza Taci (#18323) üzenetére


KaoszTom
aktív tag

Köszi, ez a Theme Park tökéletes, pont az amire szükségem volt. :DD

(#18335) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Sziasztok,

Megesett, hogy tegnap leesett. :( Szerintetek mennyit érhet ez kb a használt piacon így?

Köszi előre is a választ. :)

(#18336) Taci válasza Zsolaf (#18332) üzenetére


Taci
addikt

Úgy is, hogy indítod a hívást, bekapcsolva van a kijelző, a füledhez teszed, majd elveszed onnan?
Mert ha alapból kikapcsol a kijelző hívás közben (mondjuk kihangosítva használod, vagy direkt kikapcsolod), akkor (azt hiszem) a közelségérzékelő már nem fog működni, hiába aktív a hívás, hisz' a kijelző már nem az, így nincs mit kikapcsolnia/figyelnie, így nyilván bekapcsolni sem fog, ha elemeled a füledtől.

De amúgy nem a legfürgébb találmányuk.

(#18337) h_benjamin válasza hr2 (#18328) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Köszönöm. És a többieknek is.
Két kérdésem lenne még samungnál hol tudom regisztrálni a telefont? Úgy mint anno az S7-et és akkor kaptam rá még plusz garit. Illetve valahol láttam még hogy evl ját Youtube prémium a teló mellé vagy rosszúl tudom?

[ Szerkesztve ]

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#18338) bedibazsa válasza h_benjamin (#18337) üzenetére


bedibazsa
senior tag

4 hónap YT prémium jár, plusz gari asszem' S8 óta nincs.

(#18339) h_benjamin válasza bedibazsa (#18338) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

És azt hogy tudom megszerezni azt a 4 hónapot?
Megtaláltam köszi

[ Szerkesztve ]

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#18340) DeBe


DeBe
tag

Srácok, 10en már nem fut a Camera Day gcam, valaki tudja melyik verzió ami jó 10esre?
Megcsinálja a képet de a feldolgozás végén megáll

(#18341) GaS-


GaS-
aktív tag

(#18342) HoldfenyLuna válasza h_benjamin (#18339) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Nekem mikor megnyitottam a YT-t feldobta, hogy akarom e a próbaverziót, és ennyi volt. Sehova nem kellett regelnem.

(#18343) jacis válasza Evil Snowman (#18335) üzenetére


jacis
nagyúr

A kijelző 100.000Ft körül van. Megnézed mennyi használtad ez a teló most és abból levonod a 100.000Ft-ot. Annyit fog érni kb.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#18344) Evil Snowman válasza jacis (#18343) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Köszi a választ. :R Közben felhívtam a SEStore KöKi-t, ott van hivatalos márkaszerviz. Cakk um pakk 82.000 Ft lenne a költség (kijelző+munkadíj). Ha tudok lőni másik telót, akkor ezt szerintem felteszem HA-ra így 50-ért, szóval aki megveszi, az is jól jár, mert 132k-ért lesz egy 4 hónapos, dual független, amúgy makulátlan S10-e.

[ Szerkesztve ]

(#18345) rajd válasza jacis (#18343) üzenetére


rajd
tag

Ha meg nem kell kijelzőt, csak az üveget cserélni mert a display nem sérült, az akkor kb a feléből is megvan. Én is ezen tipródok épp...🙄

(#18346) Evil Snowman válasza rajd (#18345) üzenetére


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Ahogy nézem az üveg egyben van a digitizerrel, szóval ezen tuti nem fognak tudni csak üveget cserélni. :(

https://youtu.be/kHzmFPoZbCA?t=438

[ Szerkesztve ]

(#18347) Keem1 válasza Evil Snowman (#18346) üzenetére


Keem1
addikt

Fognak, csak senki nem lesz olyan marha, hogy a feléért elpepecseljen úgy, hogy ha a művelet közben mégis törik a kijelző, akkor bukja még azt is.
Elég macerás és veszélyes művelet. Megoldható, de épp az előzőek miatt nem fogja senki 20-30 ezerért vállalni.

(#18348) rajd


rajd
tag

tripladuplavé.galaxykijelzocsereponthu/arlista/galaxy_s10/

[ Szerkesztve ]

(#18349) jacis válasza rajd (#18345) üzenetére


jacis
nagyúr

Nem lehet külön cserélni őket. Ez már egy régi "probléma".

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#18350) h_benjamin válasza HoldfenyLuna (#18342) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Igen szerintem olvasás nélkül figyelmen kívűl hagytam. Elindítottam nem rég a youtubeot és feldobta meg is csináltam.

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.