Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18801) migabi24 válasza Evil Snowman (#18800) üzenetére


migabi24
nagyúr

Mindenbe a tökéletesre törekszem, elnézést kérek :D ha ti beéritek kevesebbel az a ti bajotok nem az enyém :C

(#18802) Markizmark válasza akooos (#18797) üzenetére


Markizmark
addikt

Miért probléma ez neked?

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#18803) KZP válasza akooos (#18797) üzenetére


KZP
őstag

Geocaching pl.?

(#18804) akooos válasza Markizmark (#18802) üzenetére


akooos
veterán

Egy kérdés volt részemről, hogy mi indokolja az 1 méteres pontosság szükségét. Mert nem tudok elképzelni olyan helyzetet, ami megkövetelné.

(#18803) KZP :
Oké, bár aki egy 4 méteres átmérőjű körben nem találja meg a ládát, az lehet, hogy 1 méternél sem fogja :P

[ Szerkesztve ]

(#18805) cultfeca válasza bigrock (#18799) üzenetére


cultfeca
tag

Azt kell,hogy mondjam elég nagy kockázatot vállal a NASA.Android 9-el simán,de 10-el.... :)) :))

(#18806) Markizmark válasza akooos (#18804) üzenetére


Markizmark
addikt

Én például Ingressezem, ott sem mindegy hogy mennyire ugrál a dolog és hogy mennyire vagyok a dolgoktól.

Mérnökök nélkül a tudomány csak filozófia.

(#18807) HoldfenyLuna válasza N4ri87 (#18795) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Megnéztem, hogy a hsz-eid alapján azt írtad, mikor vetted még fent volt a FP, úgyhogy én nem rágódnék, bevinném simán egy SES-be, nem kezdenék mesélni, hogy honnan van, hátha átveszik minden kérdés nélkül. Ha meg nem, akkor lesz okuk, hogy miért nem teszik. Nézd meg a papírjait, amit FP-tól kaptál. Mit ír a gari levél? Ha FP átbaszott, akkor nyugodtan említsd meg a fogy védet.

(#18808) Kanczy


Kanczy
veterán

Sziasztok!

A 1.5 hetes S10-en ki kellett kapcsolnom a 4G-t, és lementem 3G/2G-re, mert a teló random eldobálta a netet és a hálozatot. Szólni persze nem szólt róla, úgyhogy a kollégáim messengeren pingelgettek, hogy besípolok... vodás, céges telefon, VoLTE be van rajta kapcsolva. Mióta átváltottam 3G/2G-re, azóta azt hiszem, nincs ilyen problémám.

Találkoztatok esetleg ilyennel? Kerestem a neten is, és a topikban is hasonló problémát, de lehet, hogy rosszul kerestem, mert nem találtam meg a megoldást.

Köszi és üdv :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#18809) vg válasza Kanczy (#18808) üzenetére


vg
addikt

Sok panasz volt itt pont erről.

(#18810) bedibazsa válasza Kanczy (#18808) üzenetére


bedibazsa
senior tag

Ugyan nem sűrűn, de a telenoros kártyával is ezt csinálja. Most kikapcsoltam a VoLTE-t, így tesztelgetem, hogy jobb-e. Az iOS 13-nál ugyanez volt a probléma, ott is vagy 3 hónap volt, mire kijavították.

(#18811) Gergőkee válasza Kanczy (#18808) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Persze, ez ismert hiba a 10-es androidra történő frissítés óta. Az egyetlen megoldás az általad is véghezvitt 2g/3g-re történő váltás.

Nekem is céges, én sem engedhetem meg az elérhetetlenséget, így vagy ez vagy a kuka.

(#18812) HoldfenyLuna válasza Gergőkee (#18811) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Mondjuk azt nem értem, hogyha ennyire ismert hiba valami, akkor miért nem teszik lehetővé a downgrade-et. Annakidején a Microsoftnál simán ment a visszaváltás... :((( Engem nem érint a hiba Telekomosként, de nagyon dühös lennék ellenkező esetben...

(#18813) hanti válasza HoldfenyLuna (#18812) üzenetére


hanti
senior tag

Mert ez a hiba csak a Magyar Vodafonet és kis részben a Telenort érinti, tehát vastagon benne vannak és gondolom a megoldás is rajtuk múlik.

(#18814) varos


varos
tag

Sziasztok! Milyen a hangzása, hangereje egy jobb vezetékes fülessel?

(#18815) HoldfenyLuna válasza hanti (#18813) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Ezt akkor fogadnám így el, ha más szolgáltató készülékein is ez lenne a helyzet, ahol droid 10 van, de nem ez a helyzet. Illetve az is kérdés, hogy béta alatt ez nem derült ki? Valamint valaki fentebb említette, hogy Samuék dolgoznak a megoldáson.

Egyébként, akiknek gondja van, nem próbálkozott senki esetleg a hálózati kapcsolatoknál egy visszaállítással?

Vagy valaki kikalcsoltatta a Volte funkciót szolgáltatói oldalon és az hozott javulást?

(#18816) Memmaao válasza HoldfenyLuna (#18815) üzenetére


Memmaao
addikt

Note 10 fórumon akinek elő jött ez a hiba ,(Vida és telenor), a hálózati kapcsolatok visszaállítása megoldotta.

My name is Bond, James... Dean.

(#18817) hanti válasza HoldfenyLuna (#18815) üzenetére


hanti
senior tag

Ennek nincs köze a 10-hez, a gond az hogy az S10 és a Note 10 olyan modern hardverrel rendelkezik amivel bizonyos hálózatok nem teljesen kompatibilisek.
Igen a Samsung és a hálózat gyártója tudja megoldani a problémát egy közös frissítéssel.
A wifivel is azért volt gond az elején mert ez volt az első wifi 6- os telefon és a driverek nem voltak minden routerrel kompatibilisek.

(#18818) hanti válasza Memmaao (#18816) üzenetére


hanti
senior tag

Nálam nem oldotta meg, időnként előjön és mindig a 4G+ és 4G váltás után.

(#18819) melan


melan
senior tag

Android 10-re frissítés óta nem tudok belső hálózatról telepíteni az es file explorerrel, nwm érzékeli telepíthető fájlként. Átmásolva a belső memóriába, simán települnek az alkalmazások. Újratelepítés után detto... hasonló problémával találkozott már valaki?

(#18820) Kanczy válasza HoldfenyLuna (#18815) üzenetére


Kanczy
veterán

Sajnos nem működik...

Köszi mindenkinek a választ :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#18821) h_benjamin


h_benjamin
aktív tag

Üdv ez mitől lehet? És hogy tudom eltüntetni?

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#18822) sgeza válasza h_benjamin (#18821) üzenetére


sgeza
veterán

Valami beírt ismétlődő bejegyzést a naptáradba. Azokat töröld ki! Jó eséllyel valami rosszindulatú oldalon jártál (vagy alkalmazás), aminek megadtad a naptáradhoz való hozzáférést. Esetleg engedélyezve van, hogy ismeretlenek írjanak bejegyzést a naptáradba, és valami, ami ilyeneket művel, megtudta az email címed.

(#18823) HoldfenyLuna válasza h_benjamin (#18821) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Nézd meg minek van engedélye a naptáradhoz. Lehet app(on belül reklám), vagy valami szép oldalra rákattintottál a böngészőben...

hanti félreértések elkerülése végett, szeretem a készülékem, de nagyon sajnálom a többieket. :R

(#18824) h_benjamin


h_benjamin
aktív tag

Hát em emlékszem hogy jártam volna olyan helyen. Naptáron belül nem találtam semmi nem oda illőt :/
Sikerült kitörölni őket.

[ Szerkesztve ]

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#18825) Laszlo733 válasza melan (#18819) üzenetére


Laszlo733
aktív tag

Nekem maga az alkalmazás se nyílik meg, hanem összeomlik. Keresnem kell valami mást helyette. Így jártam a flightradar 24 -el is. Ha lesz időm és kedvem, akkor végignézem az összes alkalmazást a telefonon, hogy mi az ami mőködik és mi az ami nem.

(#18826) pappkarcsi


pappkarcsi
senior tag

Kifejezetten elégedett vagyok a stock 10-es Androiddal; SoT tekintetében is!
A frissítés óta szépen lassan javult a kijelző időm, tegnap bő 9 óra is megvolt, és kb 9:40-ig ment volna.. A lakást ugyan nem hagytam el, de a fényerő nálam mindig fél fölött, inkább 3/4-en van, és appok terén is sok minden fut(ott), még egy felesleges Timbloader is, ami nélkül még pár %-kal maradt volna.
Köszi, Samsung, így tovább! :R
dec27: https://photos.app.goo.gl/YxkK9oje3jUKgYfj8
dec28: https://photos.app.goo.gl/tsbtqnRL348FRpGi9

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#18827) Gergőkee válasza Memmaao (#18816) üzenetére


Gergőkee
aktív tag

Mit takar a "hálózati kapcsolatok visszaállítása"?

(#18828) sgeza válasza pappkarcsi (#18826) üzenetére


sgeza
veterán

Azt ugye tudod, hogy az a kijelzőidő éjféltől tart mindent (tehát a töltőn töltött időt és a töltés előtti használatot is) beleszámolva?
Szerintem pont ezért alakították át ilyen használhatatlan megjelenésre az akkustatisztikát, hogy véletlenül se lássuk rendesen feltöltés óta eltelt kijelzőidőt.

[ Szerkesztve ]

(#18829) iceQ! válasza sgeza (#18828) üzenetére


iceQ!
addikt

AccuBattery erre a megoldás :)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#18830) pappkarcsi válasza sgeza (#18828) üzenetére


pappkarcsi
senior tag

Részben jogos lenne, de töltőn nem használom a telefont. Talán látszik is, hogy a pici töltés után ismét merülés van, akkor használtam újra. Ezt megírhattam volna hamarabb, de elmaradt.
Az előtte idő pedig valóban benne van, akkor durván lejön belőle 20-25 perc, így legyen csak 9 óra. Én ennek is nagyon örülök!

Regisztrált: 2007 - 99 pozitív értékelése van és nincs negatív értékelése

(#18831) melan válasza Laszlo733 (#18825) üzenetére


melan
senior tag

Nekem is összeomlik a pémium 4. akárhanyas, de a pro 1.4.1 az fut. A playen nem is találom már meg amúgy...
Pedig nagyon jónak találtam... a hálózatkezelése is jó volt, akár helyi, akár ftp... Most is jó, csak a telepítés nem megy.

(#18832) TODI1111 válasza melan (#18831) üzenetére


TODI1111
addikt

Szerintem próbáld ki ezt MixPlorer.
Mindent tud és megbízhatóan működik.
A másik megoldás pedig a solid explorer
Ez a két legjobb és legmegbízhatóbb.

(#18833) sgeza válasza iceQ! (#18829) üzenetére


sgeza
veterán

Tudom, nekem fent is van már a javaslat óta, köszi! Bár nagyon nem nézegetem, de azért kíváncsi voltam.

(#18834) sgeza válasza melan (#18831) üzenetére


sgeza
veterán

A különböző javaslatok mellé betársulok még egy Totalcommanderrel. Csomó kiegészítőt hozzá tudsz adni (ftp, smb, sftp, drive, stb.).
Számomra ez a legjobb még mindig itt is és Windowson is.

[ Szerkesztve ]

(#18835) h_benjamin


h_benjamin
aktív tag

Vissza tért a naptáras dolog. Letudom valahogy tiltani email cím alapján?

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#18836) sgeza válasza h_benjamin (#18835) üzenetére


sgeza
veterán

Két dolgot tegyél meg:
Töröld a Chrome összes tárolt webhely adatát, illetve állítsd be a Google naptár oldalon, hogy más ne írhasson be neked naptárbejegyzést. Először kezd az elsővel, mert szerintem amiatt lesz, hogy egy rosszindulatú webhelyen járva vélhetően engedélyt adtál a naptáradhoz való hozzáférésre!
Bár most nézem, hogy ilyen engedélyt weboldalak nem tudnak kérni.
Azért próbáld meg (Chrome esetén): webhelybeállítások - tárolás - webhelytárhely törlése (alul kékkel)
Vagy
Adatvédelem - böngészési adatok törlése. Érdemes a cookie-kat és a webhelybeállításokat törölni.
Ezek számtalanszor segíthetnek, ha valamilyen gusztustalan oldalra téved az ember, amiután furcsaságokat művel a böngésző.

[ Szerkesztve ]

(#18837) melan válasza sgeza (#18834) üzenetére


melan
senior tag

ez van fent jelenleg 😃 windiwson alap, itt pwdig megszokást igényel. A helyi hálózaton kicsit gondolkodóbb, mint az ES volt,, de legalább működik 😃

(#18838) melan válasza TODI1111 (#18832) üzenetére


melan
senior tag

Köszönöm a tippeket! Megnézem őket! :)

(#18839) sgeza válasza melan (#18837) üzenetére


sgeza
veterán

👍:D

(#18840) csorbajeno válasza h_benjamin (#18835) üzenetére


csorbajeno
veterán

Mielőtt törlöd, kapcsold ki a naponta történő ismétlést. Csak az után töröld.

(#18841) HoldfenyLuna válasza h_benjamin (#18835) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Szerintem kezd egy jelszó módosítással kB mindenhol.... Utána akarj bármit tiltani bárhol.... Szegény hassan 74 sem ártana, ha megtenné...

[ Szerkesztve ]

(#18842) sgeza válasza csorbajeno (#18840) üzenetére


sgeza
veterán

Nekem úgy rémlik, megkérdezi, hogy csak azt az egyet vagy mindet szeretné-e törölni.

(#18843) csorbajeno válasza sgeza (#18842) üzenetére


csorbajeno
veterán

Viszont, amíg be van kapcsolva az ismétlés, addig vissza fog jönni, szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#18844) sgeza válasza csorbajeno (#18843) üzenetére


sgeza
veterán

Szerintem nem, mert magát a bejegyzést az ismétlésekkel együtt törli ilyenkor, de mondjuk ez kipróbálható. Mindegy is.

(#18845) h_benjamin válasza HoldfenyLuna (#18841) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Ez meg micsoda te jó isten? :O

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#18846) HoldfenyLuna válasza h_benjamin (#18845) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Megnézheted, hogy a mail címed alapján adathalászat áldozata vagy e, és sajnos igen, ahogy a screenshotban szereplő hassan mail cím, amivel létrehozták az eseményt, amikről kapod az értesítést is (az a hassan74@wp.pl) . A Te esetedben a Dubsmash oldalt törték fel és fértek hozzá az adataihoz, többek közt az ottani bejelentkezéshez megadott email jelszó pároshoz, és gondolom ugyanazt használod mindenhol, vagy már eleve a Dubsmash oldalnak volt valamilyen joga a Gugli naptáradhoz hozzáférni. Írja is, hogy 2019-ben került ki a fekete piacra...

Szóval először biztosítsd az adataidat, utána iratkozz le erről a csatornáról. Ketlepcsos azonosítás, stb legyen alap.

[ Szerkesztve ]

(#18847) sgeza válasza h_benjamin (#18845) üzenetére


sgeza
veterán

Ahogy a kolléga is írja, szerintem ellenőrizd a Google fiókod, és a kódod megváltoztatása mellett vond meg a szükségtelen hozzáféréseket!

[ Szerkesztve ]

(#18848) HoldfenyLuna válasza h_benjamin (#18845) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Ha esetleg lenne más mail címed, itt beírod, és még tudod nézni, hogy a többivel van e valami.

https://haveibeenpwned.com/

(#18849) h_benjamin válasza HoldfenyLuna (#18846) üzenetére


h_benjamin
aktív tag

Jelszavam megváltoztattam. Gmailen. Köszönöm a segítséget mindenkinek!

i5 10600KF + Z590 + MSI GTX 980 + 32GB + 1 TB SSD + 120GB SSD + 2TB HDD // iPhone 14

(#18850) gyarmatinic


gyarmatinic
tag

Holnap érkezik az S10+om :DD
MO-n melyik webshopban lehetne viszonylag normál áron (max 5-6 ezer Ft) vásárolni üvegfóliát? (még 1 kikötés lehetőleg MPL futáros webshop kellene, mert ha holnap feladják ők még legalább szállítanak kedden délelőtt ellentétben a GLS-sel)

Válaszaitokat előre is köszönöm :)

Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.