Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-27 20:18:48

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18251) NavySeal válasza jacis (#18250) üzenetére


NavySeal
senior tag

Köszi, az teljesen rendben van szerintem.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#18252) Keem1 válasza NavySeal (#18249) üzenetére


Keem1
addikt

0 és 10 óra között bármi. Felhasználás függő, nincs két egyforma júzer és két egyforma használati nap sem.

(#18253) NavySeal válasza Keem1 (#18252) üzenetére


NavySeal
senior tag

Igen, azért is írtam úgy, hogy "heavy" hiszen az is relatív.
A mostani Pixel2-vel 3,5-4h között jövök ki nagy átlagba.

Több valamit, kevesebb semmit!!

(#18254) Keem1 válasza NavySeal (#18253) üzenetére


Keem1
addikt

Az a vicces, hogy nekem kb. konstans mindegyik telefonomnál, így okkal merem feltételezni, hogy maga a készülék, illetve a szoftver nem a nagyobbik részét adja az akkuidő kihasználásának. Egy kevésbé húzós napon, mikor aznap nem merítem csutkára (értsd: nem a kijelző a fő fogyasztó, hisz keveset használom), rendre 2,5-3 óra jön össze. Ellenben ha használom rendesen, akkor aznap vagy estére lemerül, vagy már délután körül etetni kell, de a kijelző 4-5 óra is lehet.
És ez így volt az S4, S7e és a mostani S10 esetén is.

(#18255) PPeti1986


PPeti1986
tag

Sziasztok,

Melyik budapesti márkaszerívbe érdemes vinni S10-es készüléket kijelzőcserére?

[link]

Vagy adjam el így? :((

(#18256) telefonmágus válasza PPeti1986 (#18255) üzenetére


telefonmágus
senior tag

Igen add el így

Garanciás Telenoros TMobileos vagy független iPhone-t veszek,SAMSUNG bontatlan telefonokat veszek,előfizetéses is NON-STOP

(#18257) rajd


rajd
tag

Hello! Van valakinek tippje miért nem tudom állítani a Beállítások / Kijelző / Navigációs sáv résznél az "Egyéb opciók" gombot? Szürke, inaktív. Tudok nélküle élni, de valami más beállítás blokkolhatja és amíg nem tudom mi, nem hagy nyugodni...

[ Szerkesztve ]

(#18258) norti válasza rajd (#18257) üzenetére


norti
addikt

Nova vagy egyéb 3rd party launchert használsz?

(#18259) alasoh válasza rajd (#18257) üzenetére


alasoh
tag

Szia!
Használsz valamien launchert? Pl. Nova? Ha igen, "kapcsold ki" és utána próbáld.

[ Szerkesztve ]

(#18260) rajd


rajd
tag

Akkor azért? Persze hogy a NOVA launcher ;) Na megnézem van-e valami beállítási opció rá amit ki vagy be kell kapcsolnom... köszi

(#18261) OGábor válasza sgeza (#18246) üzenetére


OGábor
csendes tag

Nem, és nemrég raktam teljesen tisztán a 10 es Androidot.

(#18262) Bunda555 válasza rajd (#18260) üzenetére


Bunda555
tag

Ne kutakodj feleslegesen. Az android 10 nem támogatja az új gesztusvezérlést 3rd party launcherekkel. Ahogy olvastam, majd fogja. (10.1)

(#18263) Axda14 válasza sgeza (#18247) üzenetére


Axda14
friss újonc

Samsung internet browster tökéletesen jatsza le, eltűnik a sáv, tehát a google chrom a hunyó.

(#18264) sgeza válasza OGábor (#18261) üzenetére


sgeza
veterán

Az roppant érdekes, mert ez gyárilag nagyon nagyon nincs bekapcsolva! A knox rendben van még? Nem lehet, hogy egy visszavitt készüléket adtak újra el?

(#18265) Viper26 válasza Bunda555 (#18262) üzenetére


Viper26
nagyúr

Nova beállításokban ott is van egyébként ez.

iPhone 14 | FR955

(#18266) Kanczy


Kanczy
veterán

Sziasztok!

Ma lettem S10 tulaj (S8-ról váltottam), és egy igen furcsa dologgal találkoztam. Akárhogy próbálom, nem engedi a telefon, hogy saját csengőhangot válasszak. Ezt írja ki, amikor rányomok a plusz jelre, és visszadob a két simes ablakhoz. Ja és olyan gyorsan eltűnik a hibaüzenet, hogy nem tudok rábökni a "Beállítások" gombra.Találkoztatok már ilyesmivel? A neten nem nagyon találtam semmit...

Abszolút új a teló, semmit nem tiltottam le benne, csak feltettem az Android 10-et, developer mode-ban levettem az animációkat, és belaktam a régi cuccaimmal. Ötletem sincs :(

Köszi és üdv!

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#18267) sgeza válasza Kanczy (#18266) üzenetére


sgeza
veterán

Onnan, ahonnan elsőként ide jöttél, volt olyan kérdés, hogy mivel akarsz csengőhangot választani?

(#18268) Kanczy válasza sgeza (#18267) üzenetére


Kanczy
veterán

Nem kérdez ilyesmit, így néz ki a folyamat:

1. Értesítési sáv -> Beállítások
2. Hangok és rezgés -> Csengőhang
3. Itt feldobja a két sim slotot (SIM 1, SIM 2), pedig 1 SIM, és egy microSD van bent
4. SIM 1-re nyomva kinyitja az alap csengőhangok listáját -> plusz jel -> fenti hiba.

Lehet, hogy a rendszer valamiért csak itt nem érzékeli az SD kártyát? Ugyanakkor zenét tudok róla hallgatni...

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#18269) akooos válasza Kanczy (#18268) üzenetére


akooos
veterán

Most először akartam csengőhangot változtatni, nekem feldobta, hogy engedélyt kér, hogy elérje ezt meg azt. Rányomtam, hogy engedélyezés és szó nélkül tudtam választani bármit. Nem lehet, hogy véletlenül elutasítottad elsőre?

Próbáld megnézni, hogy a tárhely engedélynél mi van beállítva a hangválasztónak.
(Beállítások-alkalmazások- engedélykezelő-tárhely-hangválasztó)

[ Szerkesztve ]

(#18270) Kanczy válasza akooos (#18269) üzenetére


Kanczy
veterán

Szerintem tőlem eddig nem kérdezett semmit, de nagy nehezen megtaláltam a hangválasztót, és tényleg ez volt az. Hálásan köszönöm! :R

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#18271) Erdei88 válasza kengyel (#18230) üzenetére


Erdei88
veterán

Azóta is hibátlan?
Mert egy sim kártya cserét nekem is megérne. Igaz az enyém 2 éves

(#18272) kengyel válasza Erdei88 (#18271) üzenetére


kengyel
nagyúr

Sajnos nem, 8.órát bírt ki, az új simmel. Nincs más lehetőség, várni kell a javításra. Most 3G- re raktam, csak így vagyok elérhető, és tudok hívni is.
Ez van !

kengyel

(#18273) N4ri87 válasza sgeza (#18210) üzenetére


N4ri87
senior tag

Nem értetted a válaszom.
Sehogy nem tudtam bekapcsolni, amíg az akku nem ért el magasabb töltöttséget.
10% alatt ma sem volt gyorstöltés, felette egy kicsivel már igen.

C805

(#18274) Maelephant


Maelephant
aktív tag

Off: én ma vettem észre, hogy megjött az Android 10 frissítés...Nova mellett van valami érdekes újdonság benne magamfajta "burgonya" szintű felhasználónak? S10 a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#18275) Luser2000


Luser2000
addikt

Sziasztok!

Android 10 alatt nektek működik rendesen a Huawei Health alkalmazás?
Nekem folyamatosan ForceClose jelentkezik. (Fent van a Huawei Mobile Service is).
Ötlet? (Nekem a wipe cache, illetve az alkalmazás újratelepítése nem hozott eredményt).

Köszi, Balázs

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#18276) zzola


zzola
félisten

Az előlapi kamerával mit lehet tenni, hogy ne tükörképet készítsen?

(#18277) zzola válasza zzola (#18276) üzenetére


zzola
félisten

Megvan.

(#18278) sgeza válasza zzola (#18276) üzenetére


sgeza
veterán

Degenerált módon - nyilván a csücsöri plázaribancok folyamatos önarcképezése miatt, akik másképp nem értenék meg - épp fordítva van megfogalmazva az ide vonatkozó beállítás. "Képek előnézet szerint" legyen kikapcsolva! Az van alatta, hogy mentés az előnézet szerint, tükrözés nélkül, holott épp az van tükrözve.

[ Szerkesztve ]

(#18279) HoldfenyLuna válasza sgeza (#18278) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Hjaj, de el tudnám képzelni az életet selfie nélkül. Tényleg lehetett volna sima S10-és elülső kamera nélkül meg egy S10s, ahol az S=selfie 🤳 :DD

Annyi kamera van hátul tükrös hátlap, vagy egy második kijelző is mehetne oda :))

[ Szerkesztve ]

(#18280) jacis válasza HoldfenyLuna (#18279) üzenetére


jacis
nagyúr

Évekig nem használtam én sem aztán mióta megvan a kisfiam naponta felhívjuk videóhívással whatsappon a nagyszülőket. Nagyon hasznos. Most már van értelme nálam is a telefonomon. :)

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#18281) sgeza válasza HoldfenyLuna (#18279) üzenetére


sgeza
veterán

Én csak a selfie kifejezéstől hányok. Az önarcképpel nincs baj és magával az előlapi kamerával. Ahogy a kolléga is írja, például videohívásnál.

(#18282) OGábor válasza sgeza (#18264) üzenetére


OGábor
csendes tag

Kicsi a valószínűsége, mert március 08-án 10.20 kor vettem át. :) Knox rendben.

[ Szerkesztve ]

(#18283) jacis


jacis
nagyúr

Ezt az új gesztusvezérlést annyira megszoktam hogy ihaj. Bitang jól lehet vele kezelni a telót. Az új rendszer animáció is állatira jól sikerültek. Tudom hogy ezredjére írom le de "nehêz" megemészteni... 😬

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#18284) Wapmester


Wapmester
senior tag

volt az android 9-ben a kamera beállításaiban egy opció, hogy fotóztál és megmutatta azonnal előnézetben az elkészült képet, ez a lehetőség most az android 10-ben eltűnt a kamera beállításaiból?

(#18285) Heroldg18


Heroldg18
tag

Sziasztok!

Valami történt a telefonommal (S10)
Nemtudom megnyitni a kamerát, amikor rákattintok fekete kép fogad majd eltűnik, és ezt írja ki: A biztonsági házirend tiltja a(z) Fényképező használatát.
Nemtudom, hogy mi történhetett vele, nem rémlik semmi olyan amit esetleg elállíthattam volna 2-3 órája még sikerült fényképezni a telefonnal. Cache törlés megvolt. Android 10 van a telefonon.
Valakinek van ötlete hogy mi lehet a baj?
Előre is köszönöm!

(#18286) penge101 válasza Luser2000 (#18275) üzenetére


penge101
csendes tag

Ez nagyon érdekelné engem is. Pont ugyanez történik...

Galaxy S10

(#18287) sgeza válasza Heroldg18 (#18285) üzenetére


sgeza
veterán

Nem lehet, hogy véletlenül sikerült megvonnod a fényképező alkalmazástól a fényképező használatának engedélyét? Nézd meg az alkalmazás beállítások között az engedélyeknél!

[ Szerkesztve ]

(#18288) HoldfenyLuna válasza Heroldg18 (#18285) üzenetére


HoldfenyLuna
aktív tag

Én ezt úgy értelmezem, hogy biztonsági okokból Tiltja... Nem lehet, hogy nyilvános WiFi hálózathoz csatlakozott a teló, és azt nem tartotta biztonságosnak a biztonságos WiFi miatt? Én mindenféleképpen valamilyen biztonságot érintő beállításra gyanakodnék user oldalról... Vagy valami próbál hozzáférni, aminél megtagadtad a hozzáférést?

(#18289) Diabolis


Diabolis
tag

Én vagyok béna, vagy a 10es droidban tényleg nem lehet wifit hozzáadni a smartlockhoz. A lakásban a gps szinte nulla, előző rendszeren örültem mint majom a farkának, hogy az itthoni wifit hozzá tudtam adni. De most nem találom....
Hálózatról ledobálás nálam is megvan, visszaraktam 3G-re, azóta jó.
Vodás S10.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#18290) Heroldg18 válasza HoldfenyLuna (#18288) üzenetére


Heroldg18
tag

Itthoni Wifi hálózaton voltam. És tegnap semmi idegen alkalmazást nem telepítettem.

sgeza
Az engedélyeket még tegnap megnéztem semmi furcsát nem láttam

De közben csináltam még pár cache törlést, és most reggelre úgy néz ki helyreállt. Nem tudom mi okozhatta, pedig semmi rendszerbeállítast nem kapcsoltam azóta se ki/be.
De köszönöm azért a segítséget! :)

(#18291) HoldfenyLuna


HoldfenyLuna
aktív tag

Lehet, hogy én bénáztam, de hétvégén gyerek zsúron nagy bulin videóztam a gyerekeket, hdr10+-ba, és egy két videó alatt elment a sztereó hangzás. Lehet csak véletlen befogtam a mikrofonok valamelyikét rögzítés során, és visszanéznésklr ezért lett "Mono" a hang menetközben? Saját lejátszón néztem vissza galérián át.

Köszönöm! :R

Diabolis: a helyzetameghatározáshoz ha használod a WiFi alapú pontosítást, az nem segít, hogy érzékelje, hol vagy épp? Külön WiFi opció amúgy nincs nálam sem.

[ Szerkesztve ]

(#18292) MárkyMárk


MárkyMárk
tag

Sziasztok! 10es androidon a Samsung gyári email programnak nem találom a widgetjét! Másnál sincs benne?

(#18293) Diabolis válasza HoldfenyLuna (#18291) üzenetére


Diabolis
tag

Nem, ugyanúgy zárja a képernyőt.

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

(#18294) Luser2000 válasza MárkyMárk (#18292) üzenetére


Luser2000
addikt

Nekem az első panelen van, "E-mail"

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#18295) Luser2000 válasza penge101 (#18286) üzenetére


Luser2000
addikt

Szia!

Találtam egy megoldást. Egy régebbi Huawei Mobile Services alkalmazás telepítésével működik. Én ezt tettem fel: Huawei Mobile Services 3.0.1.303.apk

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#18296) sgeza válasza Diabolis (#18289) üzenetére


sgeza
veterán

Wifit korábban sem lehetett hozzáadni, csak pozíciót, viselést és Bluetooth eszközt, illetve még a Voice match. Ugyanazokat, mint most is.
De egyébként a pozícióhoz tudod használni a wifi alapú helymeghatározást is (pontosabban a rendszer ezt megoldja). De én személy szerint ezt nem tartom túl biztonságosnak, mivel ha a lakás/ház közelében elhagyva a készüléket, ugyanúgy feloldható lesz.

[ Szerkesztve ]

(#18297) noxon


noxon
őstag

Megjött nekem is az android10, új animációkkal.

Hát nagyon eröltetett, nem olyan smoth. Az iphone animációi szinte lefolynak a kijelzőről, itt meg.
Nem akad, nem azt mondom, de mégis olyan darabosnak hat.
Nem tudom miért nem tudják olyan szépre megcsinálni.

We live in a simulated world...

(#18298) -Ben- válasza noxon (#18297) üzenetére


-Ben-
veterán

Nálam nem rossz, elégedett vagyok. De azért az tény, hogy egy 3 éves iPhone -on is szebben dolgozik az iOS13, mint az Android 10 az S10 -en.. :) Ez van, ez ilyen.

(#18299) MikeWazowski válasza noxon (#18297) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Jön majd egy frissítés még és jobb lesz ez is.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#18300) Diabolis válasza sgeza (#18296) üzenetére


Diabolis
tag

Amikor hazavittem az S10-est, szerintem hozzá tudtam adni. A wifis helymeghatározás szart nem ér....

Ha beülsz a volán mögé, és azt érzed otthon vagy, ne gondolkodj, vedd meg! De ha leparkoltál vele és nem nézel vissza rá, rossz autót vettél.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.