Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24013) Csekusz


Csekusz
tag

Sziasztok !
T-kom-os F-es telefonomra ma akartam telepíteni a felajánlott 84 MB-os frissítést, de a letöltés után, a telepítésnél, a be(vissza)kapcsolás után, ahogy bejön a fekvő kis zöld robot, HIBA ! üzenettel azonnal "eldobja" és megszakítja a telepítést valamiért. Szerintetek mi lehet ez? 5.1.1 van fent, wi-fi-n keresztül próbálom telepíteni,a Kies nem látja a telefont valamiért.
A héten egyébként a házhoz jövős prémium szervíz kicserélte a Note-omat, melegedés, állandó fagyások, akadások miatt, erre az "újra", 2014 novemberi Vietnami készülék, amire a srác azt mondta, hogy zsír új, nem javított készülék. Akksit nem kaptam a készülékkel. Jól átnéztem, karcmentes. Illesztések hibátlanok,kijelző rendben van, még az S-pen is igen passzentosan húzható ki. Gari újraindult, régit bezacskózta, 15 perc alatt megvolt minden, kettőt nem kérdezett a srác. Valami tuti módszer van arra, hogy megtudjam, javított készüléket kaptam ,vagy tényleg újat ? Fenti hiba természetesen,már ezzel a készülékemmel állt elő...
Köszi !

[ Szerkesztve ]

Samsung Wave II., Samsung N7100, Samsung N910F - iPhone 6S, iPhone 8+, S9

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.