Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24101) karoka01


karoka01
csendes tag

Sziasztok! Kérdésem a Kyubi Rom-ot használókhoz szól: Este feltettem a v3.2-t (előtte,utána wipe megtörtént). Feltelepítettem az alkalmazásaimat és nekem a Snapchat nem akar működni ezzel a rommal. Ez előtt Dr.Ketan Rom-ot használtam (N910F) és tökéletesen müködött. Most viszont ha csinálni szeretnék egy képet,akkor 2 másodpercre befagy,majd simán csak kilép. Régebbi verziókkal is ugyanezt csinálja. Megpróbáljam mégegyszer a wipe-ot? Ha van ötletetek hogy mi okozza a hibát és tudtok segíteni,akkor nagyon köszönöm!

(#24102) andriska0725


andriska0725
tag

Üdv! Nem rég vettem egy ilyentelót, és azt vettem észre, hogy időnként újra indul magától , naponta 3-4 alkalommal. Mi okozhatja ezt?

(#24103) saril válasza #18001664 (#24094) üzenetére


saril
senior tag

Én hajdúböszörményi vagyok de nekem eddig ahová mentem mindenütt volt 4g folyamatosan, alapsáv: n910fxxu1coi3

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#24104) F_Gergely


F_Gergely
őstag

Felfedeztem egy apró ám de igen bosszantó hibát...
A gyári zenelejátszó ha leállítod, és idővel ismét elindítod, nem onnan folytatja ahol abbahagyta. Rém bosszantó, és nem értem miért van ez. Esetleg erre valami megoldás? Én sok esetben telefonról streamelem a zenét a kocsiban, egy másfél órás mixnél nagyon nem oké ha állandóan elölről kezdi...
Ez nálatok is így van?

(#24105) func93


func93
senior tag

Sziasztok

Valakinek van tapasztalata, hogy a premium szervizfutarok mennyire kerik a szamlat? Garancia+hosszabitott garancia nem eleg?

Valamint elviszik vagy van esely h a helyszinen megcsinaljak? Valamiert nem erzekeli a tollat.

[ Szerkesztve ]

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#24106) Zsolaf válasza func93 (#24105) üzenetére


Zsolaf
addikt

Általában ha szolgáltatónál vetted a számlát nem kérik csak a gari levelet, de ha más forgalmazótól akkor szokták kérni, mert a számlán van h mennyi ideig van garancia. Azt hogy elviszi vagy ott megcsinálja az akkor dől el ha megnézi... vagy rögtön mondják mikor hívod őket.

más: T-s romban a boot logó T-s???

[ Szerkesztve ]

(#24107) func93 válasza Zsolaf (#24106) üzenetére


func93
senior tag

Nekem T-s rom van. Igen, t-s a boot.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#24108) Lacika89


Lacika89
csendes tag

Telenoros F-es készülékre most jelzett egy 84mb-os frissítést

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Note 4 & NOKIA Lumia 1520 black :)

(#24109) #18001664 válasza karoka01 (#24101) üzenetére


#18001664
törölt tag

Nem használom ezt az alkalmazást, így nyilatkozni sem tudok sajnos. Minden eddig feltett alkalmazás normálisan fut nálam.

(#24110) saril válasza Lacika89 (#24108) üzenetére


saril
senior tag

igen, most telepítettem fel épp :C kíváncsi leszek képernyő idő javul-e

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#24111) karoka01 válasza #18001664 (#24109) üzenetére


karoka01
csendes tag

Köszönöm a választ,akkor lehet hogy csinálok egy full wipe-ot,hátha ez a baja. :)

(#24112) tomi613 válasza saril (#24093) üzenetére


tomi613
aktív tag

Szia! Én is S4 miniről váltottam! 😃
Nem fogod megbánni. A méret különbséget hamar megszokod.
Én a kamerát imádom benne!!!

※ Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (SM-G998B) Android 14 ESIM※

(#24113) kali válasza andriska0725 (#24102) üzenetére


kali
legenda

szia,

okozhatja hibás/meghibásodott memóriakártya, sim kártya, továbbá a készülék szoftveres vagy hardveres hibája.
amennyiben van a készülékben memóriakártya, úgy érdemes egy ideig anélkül használni, aztán másik/több sim kártyával is próbáld ki, illetve használd huzamosabb ideig, ha ezek valamelyike okozza a problémát, így kiderül.
amennyiben a fentiek egyike sem jelent megoldást, úgy teljes gyári visszaállítást kell csinálni, mert akár egy utólag telepített, problémás alkalmazás is okozhat random újraindulást, ezért egy ideig a tiszta rendszert kell használni úgy, hogy semmilyen külsős alkalmazást nem kerül telepítésre, ha valamelyik külsős alkalmazás miatt volt a gond és így nem jelentkezik, akkor a korábban utólag telepítetteket egyesével telepíted, mindegyik után használod kicsit a készüléket, ezzel a módszerrel kiszűrhető, hogy melyik után jelentkezik a probléma.
hardveres hiba valószínűsíthető, ha memóriakártya nélkül, több sim kártyával és a tiszta, gyári állapotra visszaállított rendszerrel, külsős alkalmazásokat nem telepítve is újraindulgat a készülék.

(#24114) darkarthur


darkarthur
senior tag

Valaki. Esetleg, hogy lehetne 360 fokos panoráma fotóból youtube videót készíteni ahol folyamatosan megy körbe a kép, mint a telefonon, ha megnyitom?

[ Szerkesztve ]

Samsung S23 Ultra 5G

(#24115) iendre válasza andriska0725 (#24102) üzenetére


iendre
csendes tag

Nekem is újra indulgatott a telefonom. Osztán rájöttem, hogy szűk neki a tok amiben hordom az övemen és véletlenszerűen nyomva tartja.

Eddigre már letöröltem csomó programot és épp a visszaálllitáson gondolkodtam.

Anyáztam elég sokat mig rájöttem utána meg csak egyet de azt nagyot :-)

(#24116) HorviGabi válasza func93 (#24105) üzenetére


HorviGabi
aktív tag

Nekem kétszer cserélték eddig, először rögtön vette is elő a srác a csere telót, másodjára már megnézte tényleg van-e baja, sőt mondta hogy elviszi és pár nap múlva küldik vissza. Én mondtam neki hogy cserélni nem lehet?, mondta hogy de, én meg hogy akkor csere. Tőlem minden papírt kért.

(#24117) Szpisti válasza F_Gergely (#24104) üzenetére


Szpisti
addikt

Nem tudom ezen milyen a gyári lejátszó app, de még egy régebbi telefonomnál ugyanez volt, akkor megvettem a Poweramp-ot, az sose csinálja ezt a dolgot. Azóta is csak azt használom minden telómon.

(#24118) Misi1980


Misi1980
senior tag

Sziasztok!Karcos kameralencsével mit lehet csináli?Ki tudják polírozni vagy a cseréje nagyon húzós?

(#24119) Rabidsnail válasza Misi1980 (#24118) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Polírt nem tudom. A csere egyszerű. Keress rá a Youtube-on. Szerintem Te is meg tudod csinálni,az üveg pedig filléres a kínai piacról.

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#24120) Misi1980 válasza Rabidsnail (#24119) üzenetére


Misi1980
senior tag

Akkor inkább a csere.Az Újgsm-ről hallott itt valaki valamit,megbízható bolt normálissan gariztatnak?

(#24121) Kleroo válasza Rabidsnail (#24119) üzenetére


Kleroo
veterán

Gari nem ugrik?.....

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#24122) F_Gergely válasza Misi1980 (#24118) üzenetére


F_Gergely
őstag

Tesco-ban lehet ilyet kapni ezzel kend át, ha nem mély a karc simán eltünteti. Nagyon pici elég rá és finoman dörzsöld kb 1 percig, után vársz 1 percet majd letörlöd egy finom puha rongyal.
Műanyagra és üvegre egyaránt jó. Én kocsiüveget políroztam vele meg a fényszórót.

(#24123) kazanka válasza Misi1980 (#24120) üzenetére


kazanka
őstag

Szerintem GSM bolti szervíztől sok jót ne várj.A HTC M8-nál ez tipushiba volt én úgy orvosoltam, hogy elektromos fogkefe és finom fogkrém-tökéletes lett nem kellett Csehországba 2 hétre kiküldeni a telefont

(#24124) func93


func93
senior tag

Nos végül csak elvitték az S-PEN problémás nótámat. Cserébe kaptam egy S5 cserekészüléket, ez pozitiv azért, hogy nem valami gagyit adtak.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#24125) Misi1980


Misi1980
senior tag

Köszi a segítséget!Szerintem megpróbálom házilag cserélni az üveget és a keretet.Még videot nem láttam a cseréről de majd utánna nézek.Az ebayen tényleg lehet olcsón kapni alkatrészt hozzá.

(#24126) kazanka válasza Misi1980 (#24125) üzenetére


kazanka
őstag

Hát azt nem tudom milyen lesz.Legtöbb alkatrész cseréhez azért speciális szerszám és speciális ragasztó kellene.

(#24127) Misi1980 válasza kazanka (#24126) üzenetére


Misi1980
senior tag

Speciális szerszám van.Egyszer már cseréltem nexus4-en bekapcsoló gombot akkor berendeltem ezt azt(elég jól szét kelkett belezni hozzá a telefont).Most mobilneten vagyok nem akarok videokat keresgélni.Ha esetleg van valakinek kamera üveg csere vidoja kérem ossza meg.

(#24128) Rabidsnail válasza Misi1980 (#24127) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Pld.
[link]

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#24129) Misi1980 válasza Rabidsnail (#24128) üzenetére


Misi1980
senior tag

Köszönöm a videot!Este megnézem hogy kell csinálni.

(#24130) Bélaaaa


Bélaaaa
őstag

Mostanában nem követtem az eseményeket, van már valami megbízható módszer az 5.1.1 root-olására?
Eléggé kiakaszt a gyári rendszer fogyatékossága.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#24131) BeastMode válasza Bélaaaa (#24130) üzenetére


BeastMode
őstag

Eddig is volt megbízható root, csak a KNOX ugrás garantált.

(#24132) Bélaaaa válasza BeastMode (#24131) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Az nem számít. Merre találom a megbízható módszert?

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#24133) BeastMode válasza Bélaaaa (#24132) üzenetére


BeastMode
őstag

Szerintem dancsuri kollégát keresd meg ezzel.
Míg megvolt a Note 4, én sosem foglalkoztam a roottal.

(#24134) saril válasza Bélaaaa (#24130) üzenetére


saril
senior tag

mik az általad vélt fogyatékosságok?

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#24135) Bélaaaa válasza saril (#24134) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Az egyik legjobban idegesítő bug, ha levelet kapok valahonnan (céges, privát) és kapok értesítést, majd elolvasom számítógépen, nem veszi le az értesítőt.
Ez előtt Note2-m volt, ott simán visszavette, sőt a Led sem villogott tovább.
Itt viszont manuálisan hozzá kell nyúlni a telefonhoz.
Nem napi 3 levélről van szó, hanem kb. 50-60-rol.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#24136) balazs0102


balazs0102
senior tag

Sziasztok! Nem rég vettem észre hogy ha fotót akarok szerkeszteni akkor ha a fotók alkalmazást megnyitom és szerkesztést nyomok valami teljesen más butább kezelőfelület fogad. A régiben voltak olyan hatások hogy sterilizálás, hdr stb. Most ezek teljesen eltűntek és a felület is más lett. Találkozott valaki ilyennel? Vagy teljesen kínai hogy mit akarok mondani? :-D

[ Szerkesztve ]

(#24137) balazs0102 válasza balazs0102 (#24136) üzenetére


balazs0102
senior tag

Sterilizálás=stililizálás.. Csak kijavított..

(#24138) Parallaxis válasza Bélaaaa (#24135) üzenetére


Parallaxis
addikt

A gond nálad lesz, én ha gépen elolvasom a levelet akkor a telefonon is olvasottá válik és a jelzés is megszűnik.

(#24139) Bélaaaa válasza Parallaxis (#24138) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Ez, hogy a fenébe? Én is így szeretném, de nem csinálja!

Nálad gyári ROM van?

[ Szerkesztve ]

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#24140) Parallaxis válasza Bélaaaa (#24139) üzenetére


Parallaxis
addikt

Igen, COJ3-as gyári rom van fent.

(#24141) Bélaaaa válasza Parallaxis (#24140) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Már csináltam factory resetet, de nem segít.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#24142) saril válasza Bélaaaa (#24139) üzenetére


saril
senior tag

nekem is ha mail ha viber, megnézem gépen értesítést leveszi

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#24143) Bélaaaa válasza saril (#24142) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Nem értem én ezt, van valamilyen beállítás erre? :W

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#24144) b.bela1 válasza Bélaaaa (#24143) üzenetére


b.bela1
őstag

Szerintem ne a telóban keresd a hibát. Google beállítások között lesz a megoldás. Át kellene mazsoláznod.
Szerintem...

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#24145) Bélaaaa válasza b.bela1 (#24144) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Átnéztem, de nem találok utalást ilyen beállításra.

A Note2-esemen tökéletesen üzemel ez a funkció, tehát itt a telefon valamelyik beállítása lesz a hunyó.
Csak nem tudom, melyik. :O

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#24146) b.bela1 válasza Bélaaaa (#24145) üzenetére


b.bela1
őstag

Esetleg Google -> "Bejelentkezés és biztonság"-> " Társított alk. és webhelyek" ?
Ott minden szerepel, amivel szinkronizál, vagy régebben tette azt.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#24147) Bélaaaa válasza b.bela1 (#24146) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Megmondom őszintén, én a beállításon belül nem látok ilyen bejegyzést.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#24148) b.bela1 válasza Bélaaaa (#24147) üzenetére


b.bela1
őstag

Teló-> Fiókok->google-> stb. ott lesz.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#24149) Bélaaaa válasza b.bela1 (#24148) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Az megvan, köszönöm. Azt nem találom a beállítások között, hogy mit szinkronizál.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#24150) HorviGabi


HorviGabi
aktív tag

Azt lehet esetleg tudni hogy ez az új 83 mb-os frissítés mit tartalmaz vagy javít? Még nem tettem fel, nem mertem:)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.