Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) leslien


leslien
nagyúr

note vs droid turbo camera nem tud a Moto sem mit kezdeni a Imx 220 sensor al...

kíváncsi leszek a Imx 230 az mit fog produkálni ...

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#5002) DeathAdder válasza kali (#4988) üzenetére


DeathAdder
veterán

Minden csesztetés nélkül igen! Kérlek szépen csinálj egy videót, és ha 10/9 átlagot csinálsz akkor elismerem hogy én vagyok a béna.

Egyik kezed mintha nem is létezne, tehát egy kézzel.
Leteszed az asztalra, felveszed feloldod, zsebreteszed majd előveszed és feloldod. Ha ezt Te, vagy bárki más 10/9 hatékonysággal meg tudja csinálni és videón megmutatja akkor elismerem, hogy én vagyok a lúzer :)

Távol álljon tőlem az alma ajnározása, mert tényleg soha nem vennék almát, de ott ez a touchid valóban úgy működik ahogyan kell. Gondolom ilyen samunál sosem lesz, mert le van védve, így muszáj lesz mindig így "scannelni" az ujjlenyomatot? :)

(#5003) hanti válasza DeathAdder (#5002) üzenetére


hanti
senior tag

Miután megvette azt a céget aki kifejlesztette és szabadalmaztatta az eljárást (3x áron) köze nem volt még valós innovációhoz szinte mindenhez így jutott hozzá.

(#5004) Parallaxis válasza hanti (#5003) üzenetére


Parallaxis
addikt

Azért azt tedd hozzá, hogy a technológiát megvásárlás után némiképpen tovább is fejlesztette, nem is kicsit.

köze nem volt még valós innovációhoz

Azért pl. az Ax SOC-ok is elég innovatívak szerintem, bár a fejlesztőcég ott is vásárlás során került hozzájuk, de a termék már náluk és az ő terveik alapján készült :D

---

Egyébként ha a Huawei-nek sikerült megoldani a sima érintéses leolvasást, akkor a Samsungnak is menne, csak éppen, olcsóbb gyártani egy elavultabb, de meglévő technológiát..

(#5005) hanti válasza Parallaxis (#5004) üzenetére


hanti
senior tag

Én inkább úgy fogalmaznék hogy a megvásárolt technológia és szürkeállomány az apple pénzén és nevén továbbfejlesztette a terméket. A Samsunggal igazad van, pedig már több cég is belebukott a túlzott jóárusításba.

[ Szerkesztve ]

(#5006) szuper94 válasza DeathAdder (#5002) üzenetére


szuper94
tag

most teszem fel a videót :D 18 ból 1 hiba ha jól számoltam :D

(#5007) pleslie82


pleslie82
tag

Sziasztok! Ma vettem a T-nél egy Note 4-et. Korábban már volt Note 1 a tulajdonomban, most S4-ről váltottam. Nagyon szép a telefon! Így elsőre túl nagy különbséget nem érzek a full hd és e között a panel között illetve már kis döntésre is a fehér szín hamar zöldes-kékes-lilába fordul! :) Legalábbis az S4-hez képest. Nálatok is ilyen?

Samsung Galaxy Tab S7+ LTE / Xiaomi 12 PRo / Redmi Watch 4

(#5008) DeathAdder válasza szuper94 (#5006) üzenetére


DeathAdder
veterán

Várom :R

(#5009) szuper94 válasza DeathAdder (#5008) üzenetére


szuper94
tag

Lehet hogy reggelre lesz csak youtube on mert a gép nem ismeri fel a szar xperia z belső tárhelyét és csak tölt. Most épp bluetooth on küldöm a note 4 re a 330 megás videót :D

[ Szerkesztve ]

(#5010) B1T3 válasza pleslie82 (#5007) üzenetére


B1T3
addikt

Igen, kicsit hajlamos elszíneződni, de ez csak fehér, illetve nagyon világos tartalomnál feltűnő.

(#5011) kali válasza DeathAdder (#5002) üzenetére


kali
legenda

rendben, készítek majd videót, bár ahogy nézem, esetlegesen megelőznek vele.
hozzátartozik az igazsághoz, hogy sokszor két kézzel használom amúgy, de azt írtam is, hogy ez nem iphone, ahol elég az érintés, ami miatt egy mozdulattal könnyen megoldható a ráfogás és az érintés, de attól még ezzel a telefonnal is megy, legfeljebb nem mindig erőltetem, ha épp szabad a másik kezem is.

azt eddig is tudtam, hogy a wifi az n szabványos 2.4 és 5 GHz esetén is a legjobb (150/300 Mbps) ebben a telefonban - más típusú készülékeknél nem jellemző még a 2.4 GHz 40 MHz párosítás és a mimo -, de most beüzemeltem egy ac router itthonra, félelmetes, hogy mit tud a note 4;

note 4 ac

[ Szerkesztve ]

(#5012) szuper94 válasza DeathAdder (#5008) üzenetére


szuper94
tag

Itt a videó az ujjlenyomat felismerés tesztről!
Nézzétek :) https://www.youtube.com/watch?v=LlcrvVuHn6I
:)) :))

(#5013) zack válasza szuper94 (#5012) üzenetére


zack
nagyúr

Egy biztos. A tiedet nem péntek délután rakták össze. :DDD

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5014) szuper94 válasza zack (#5013) üzenetére


szuper94
tag

Eltaláltad mert október 9.-én csütörtökön :DD :DD

(#5015) Djatis válasza szuper94 (#5012) üzenetére


Djatis
senior tag

Nekem is ilyen f@szán működik! Bár az is tény, hogy kell a beállításra ném időt szánni, nem pedig eszetlenül húzfálni az újjakat utánna meg csodálkozni hogy nem megy, meg szarozni az szenzort!

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#5016) anadroid


anadroid
senior tag

[link]Sammobile:

SM-N910F Hungary (T-mobile) 2014 December 4.4.4 N910FXXU1ANK4 N910FTMH1ANK1

Ma hajnalban jött.

Kérd privát üzenetben a Curve és a Monese kódot 5 angol font (kb. 2000 Ft) ajándékhoz, a Wise kódot az első, max. 150000 Ft-os ingyenes utaláshoz, a Vivid kódot ingyen fém kártyához és 100 € havi visszatérítéshez! Egyes kártyák ingyen postával érkeznek.

(#5017) Richard válasza anadroid (#5016) üzenetére


Richard
őstag

Bizony, de még OTA-n nincs sajnos.

(#5018) Jolet válasza kofigo (#4995) üzenetére


Jolet
őstag

nem vagy egyedül vele, én is ezt utálom egyedül a telefonban, a ONE tökéletes volt ezen a téren

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#5019) silmatauki


silmatauki
őstag

Ha valakit érdekel, osztom keményen az Apple fanboyokat az iPad topicban: http://itcafe.hu/tema/ipad_topic/friss.html

(#5020) Parallaxis válasza silmatauki (#5019) üzenetére


Parallaxis
addikt

Csak óvatosan..

Az én 3 éves iPad 3-mamon teljesen hibátlanul megy a legújabb iOS (így ismét elhalasztottam a cseréjét), a hasonló korú Nexus 7-em meg nagyjából használhatatlan lett az Android 5.0-tól...

(#5021) b.bela1 válasza Parallaxis (#5020) üzenetére


b.bela1
őstag

Ezek meddő viták, csak box van belőle.
Szerintem hanyagoljuk. :)

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#5022) Luser2000 válasza szuper94 (#5012) üzenetére


Luser2000
addikt

kaamuuuuu, loopolva van! :DD

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#5023) szuper94 válasza Luser2000 (#5022) üzenetére


szuper94
tag

Már hogy lenne kamu? Rakok fel én neked bármennyi videót. Személyesen is megnézheted ha Mosonmagyaróváron jársz :)

(#5024) Luser2000 válasza szuper94 (#5023) üzenetére


Luser2000
addikt

most komolyan vetted? ;)

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#5025) szuper94 válasza Luser2000 (#5024) üzenetére


szuper94
tag

Nem :) csak reagáltam :DD

(#5026) DeathAdder válasza szuper94 (#5012) üzenetére


DeathAdder
veterán

Elismerésem tényleg, és köszi h bemutattad :R
Nálam ez nagyon nem képes így működni :(

Az volna jó ha most én is bemutatnám ennek "hatékonyságát", csak most sajna nemtudom mivel felvenni.

De nálam most vagy user error van, és én vagyok ennyire béna, vagy szar az ujjlenyomatom.
Azt h szar a scanner azért nem mondanám, mert mutatóujjal 10/10-es hibaszázalékkal megtudom csinálni.

Pedig örülnék ha így tudna nekem is működni, abban az esetben használnám is.

Te egy kézzel hogyan regisztrálod? Azért kérdezem, mert nálam nincs túl sok egykezes alternatíva, ha nagyon másképpen próbálkozom azt nem is veszi be a rendszer, emiatt pedig volt h annyiszor hibáztam h újra kellett kezdenem mind a 10 lehetőséget :(((

(#5027) kali válasza szuper94 (#5012) üzenetére


kali
legenda

köszi, meg is emeltem előtted a virtuális kalapomat, így már nem olyan sürgős videóznom - akkor tudnék csak, ha a párom telefonja itthon van és nem is használja épp -, de így legalább elhiszik már, hogy jól működik a dolog, ha frankó az ujjlenyomat regisztrálása.

(#5028) Zsombe


Zsombe
senior tag

Úgy hírlik a Note 4 egyből 5.0.1-et fog kapni, csak kérdés mikor.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#5029) Száguldo válasza anadroid (#5016) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Ha valaki felrakta legyen kedves kipróbálni hogy az ACR hívás rögzítő működik rendesen.Mivel a Note3-nál elcseszték a frissítéssel és nem szeretnék megint úgy járni.

(#5030) silmatauki válasza Száguldo (#5029) üzenetére


silmatauki
őstag

NK4-gyel (a némettel; a T-st nem néztem) műxik az ACR rendesen.

(#5031) b.bela1 válasza Száguldo (#5029) üzenetére


b.bela1
őstag

NK5 is viszi szépen függetlenen. Hiba nincs.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#5032) patoga válasza Száguldo (#5029) üzenetére


patoga
tag

Nálam szépen megy kékfoggal is.

(#5033) DeathAdder válasza szuper94 (#5012) üzenetére


DeathAdder
veterán

Előbb letusoltam, kijövök, látom van egy nem fogadottam. 20/0 hatékonysággal nem sikerült feloldanom a kijelzőt egy kézzel.
Azóta eltelt kb. fél óra, most éppen egy 10/7 -et csináltam.

Kabaré :D

(#5034) kali


kali
legenda

töltődik már le a friss t-s firmware, de olyan jól működik a jelenlegi, hogy este is nehéz lesz rászánnom magam a frissítésre, bár fontos tudni, hogy ilyenkor nem csak simán ráfrissítek, hanem előtte és utána megy a rendszerre a teljes gyári visszaállítás, illetve a végén nem állítok vissza korábbi mentést, hanem manuálisan bekonfigurálok mindent újra.

(#5035) zack válasza kali (#5034) üzenetére


zack
nagyúr

Én is mindig így csinálom. :K Nincs is szoftveres anomália. :N

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5036) szuper94 válasza DeathAdder (#5033) üzenetére


szuper94
tag

Vízes izzadt kézzel nehezebb feloldani. Száraz kézzel a tuti. Fürdés után nem ugyan olyan az ujjlenyomat mert áttázik a bőr.

(#5037) DeathAdder válasza szuper94 (#5036) üzenetére


DeathAdder
veterán

Akkor ez lehet a magyarázat.
Nekem izzadtabb a tenyerem amikor megyek, fogok, teszek veszek, mint amikor otthon kényelmesen leülök, mert akkor akár a 10/10 hatékonyságot sem tartom kizártnak :N

(#5038) zack válasza DeathAdder (#5037) üzenetére


zack
nagyúr

Púder? ;]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#5039) DeathAdder válasza zack (#5038) üzenetére


DeathAdder
veterán

Rühellem ;]

(#5040) Száguldo válasza silmatauki (#5030) üzenetére


Száguldo
aktív tag

Köszönöm mindenkinek.

(#5041) norbeey válasza B1T3 (#4945) üzenetére


norbeey
tag

Az ár is botrány, 1 hónapja 195-ért vettem az exynos verziót....

(#5042) jgrg


jgrg
tag

Sziasztok

Egy buta kérdés, az előbb a lányom behozott a képernyő jobb oldalára egy csíkban egy rakás ikont (alap funkciókhoz tartozót). De nem tudom, hogy hogyan csinálta. Én csak fentről tudom lehúzni a szabvány gombokat. Tudtok segíteni?
Köszi előre is!

Don't fight a battle if you don't gain anything by winning. - George S. Patton

(#5043) Hando válasza jgrg (#5042) üzenetére


Hando
tag

Szerintem a multi windowt hozta be hosszan nyomod a visszalépés gombot.

(#5044) boksz válasza kali (#5034) üzenetére


boksz
senior tag

Enyém is T-mobilos, mégis azt írja, hogy nincs frissítés :F

https://www.flickr.com/photos/boksz/

(#5045) jgrg válasza Hando (#5043) üzenetére


jgrg
tag

Király vagy! Tényleg ez volt!!
Kösz!!
G

Don't fight a battle if you don't gain anything by winning. - George S. Patton

(#5046) kali válasza boksz (#5044) üzenetére


kali
legenda

nem a telefonon töltöm le, (f)ota sosem frissítek, de úgy még nem is elérhető, bár már csak idő kérdése az is.

[ Szerkesztve ]

(#5047) b.bela1


b.bela1
őstag

Betáraztam egy 64gb-os samu karit. Tecsóban volt cukoráron. 18490. Tiszta hülye vagyok, nem bírtam otthagyni.
Garit ilyen kellékekre hogyan lehet érvényesíteni ha gond van? Esetleg tapasztalat?

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#5048) Luser2000 válasza b.bela1 (#5047) üzenetére


Luser2000
addikt

Csomagolás + blokk + Tesco.
A Samsung elég jól sikerült, nem szokott gond lenni velük.
De elég drágának tűnik.

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#5049) b.bela1 válasza Luser2000 (#5048) üzenetére


b.bela1
őstag

De legalább volt rajt matrica. Vettem már egy kosár sd-t, occsssóóón, mind behalt. Gondoltam ez nem fog.

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#5050) Silent77 válasza b.bela1 (#5049) üzenetére


Silent77
veterán

Nagyon rossz helyen vásárolsz. :(
Nekem mind tökéletes, pedig van pár a családban, és mind olcsó volt. :B

Legfrissebb Banggood, Geekb, Ali kuponok: https://t.me/kinabolrendelek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.