Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) saril válasza yeezymeezy (#27000) üzenetére


saril
senior tag

max régebbi gyártású az akku de ha gyárinak van írva tényleg az, én rendeltem tőlük már 2x és azt kaptam amit akartam, szóval annyiért elég jó vétel :R

Akkupakkok készítését, javítását, szerszámgépek, rollerek, kerékpárok akkufelújítását vállalom. Eladóak 18650 Cellák!

(#27002) Ádám16


Ádám16
addikt

Beszalltam en is a buliba egy F-fel. Lumia 925ot valtott, megvaltas ez.
Reggel a futar keltett fel9kor, este pedig hatalmas elferdules volt, szerencsetlen az allott alkoholszagban nem igazan erezte jol magat :D
Van, aki rajtam kivul utalja a tokokat es a foliakat? Mennyire konnyu karcolni a kijelzot? 1-1 leesest hogy bir?

(#27003) FET-MEN válasza Ádám16 (#27002) üzenetére


FET-MEN
veterán

:DDD :DDD :C

Iphone 7

(#27004) Tense válasza Ádám16 (#27002) üzenetére


Tense
őstag

Én utálom, nem is volt soha egyik telefonomon sem, és nem is lesz. Másfél hónapja vettem a note4-et, és sehol semmi baja, megcsak hajszálkarc sem.. Eddig 2x ejtettem el, bírja a kicsike :D

[ Szerkesztve ]

(#27005) Ádám16 válasza Tense (#27004) üzenetére


Ádám16
addikt

Akkor en sem valtoztatok a szokasaimon.

(#27006) kali válasza Ádám16 (#27002) üzenetére


kali
legenda

fólia és tok nélkül használtam ~11 hónapig és kifogástalan állapotban adtam el, bár az igazsághoz tartozik, hogy egyrészt vigyáztam rá, nem ejtettem le, másrészt kapott néha mobilos zoknit, mert például fémből készült cipzárral záródó zsebbe nem pakolgatnám oda és vissza a telefonjaimat csupaszon.

(#27007) mycso válasza Ádám16 (#27002) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Szia, egész jól bírja a telefon szinte minden része: kijelző, keret, hátlap....egyedül a keret lézervágott része karcolódik, bár azon is inkább, csak közelről látható apró karcok keletkeznek.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#27008) gabesz839 válasza saril (#27001) üzenetére


gabesz839
senior tag

Szerintem a speedshop egy kicsit drágább az átlagosnál. Viszont a készlete nagyon nagy.

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

(#27009) apaszka válasza Ádám16 (#27002) üzenetére


apaszka
veterán

Ahogy (#27007) mycso mondja!
Bírja jól ,sőt jobban mint az átlag,kivéve a polírozott részt! De nem nézegetem! És polírozható bár mikor! A festék viszont bírja jól!

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#27010) MaCS_70


MaCS_70
félisten

A Phoneinfo mai frissítése állítólag javítja a felújított készülék detektálálát.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#27011) vinpilu válasza yeezymeezy (#26996) üzenetére


vinpilu
senior tag

Én az emagon vettem karácsony előtt. A speedshop árától jobb volt, de ezt a skyphone-t nem verte.

Ebay-ről is vett már innen valaki, még link is volt az eladóhoz.

[ Szerkesztve ]

(#27012) ronson válasza mycso (#27007) üzenetére


ronson
őstag

Én is pontosan ugyanezt tapasztaltam.

(#27013) Tybike81


Tybike81
őstag

Kameránál van olyan alkalmazás, amit full manuálba lehet használni?
Manual kamera működik a Note 4en?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#27014) Tybike81 válasza tanzara (#26995) üzenetére


Tybike81
őstag

Szia
Anyaghasználatban Note 4, gyorsaság szerintem egyforma nem sok különbséget veszek észre, kijelzőben szép a Note4 de valahogy a G4 Quantum QHD IPS nekem élesebb volt de színekben meg Note 4, üzemidő Note 4, kamerában szerintem egyforma, de mintha a Note 4 nem csinálna olyan vízfestmény szerű képeket nagyítva, illetve kijelzőre vissza térve hiába a G4nél 5.5 coll ha a virtuális gombsor miatt csak 5 colos a kijelződ
:) Támogatásban a G4 nyert mert azon 6.0 volt, és abból is már a 4. frissítés, nem tudom a Samu meddig fogja a Note 4et támogatni, de LG-nél még a G2 is megkapja a 6.0át.
DE összesen nekem a Note4 jobban bejön :)
Hirtelen ennyi....

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#27015) apaszka válasza Tybike81 (#27013) üzenetére


apaszka
veterán

Sajnos nem működik, még főzött ROM on sem.

Nem engedik, hogy jobb legyen az ötnél.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#27016) Tybike81 válasza apaszka (#27015) üzenetére


Tybike81
őstag

5.1.1en hogy tudom megnézni milyen kamera van a készülékben? Melyik jelenti a jobbat?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#27017) apaszka válasza Tybike81 (#27016) üzenetére


apaszka
veterán

Fogós kérdés, mert nálam a portolt ROM on nem működik ez a kód. :C

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#27018) L_ajos válasza apaszka (#27015) üzenetére


L_ajos
őstag

Pedig jó lenne kisírni, főleg hogy a Note 5 "kimarad" az "EU"-ból ( szolgáltatói szinten ) :K

De hát a vágott szemű nem akarja hogy a kerek szemű örüljön :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#27019) F_Gergely válasza Tybike81 (#27016) üzenetére


F_Gergely
őstag

AIDA64 playből letölthető, ingyenes, az kiirja milyen kameramodulod van elől és hátul.

(#27020) apaszka válasza L_ajos (#27018) üzenetére


apaszka
veterán

Amíg kerestem valamit, mondom ez hátha... De ennyit a hitelességéről! Nem használom, és már töröltem is.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#27021) Tybike81 válasza F_Gergely (#27019) üzenetére


Tybike81
őstag

Köszi :)
Sony IMX240 van benne azt írja, akkor örüljek?
Úgy tudom ez a jobb fajta modul amivel szerelték.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#27022) F_Gergely válasza Tybike81 (#27021) üzenetére


F_Gergely
őstag

igen, bár leginkább csak az első szériába került a samu saját kameramodulja, utána már egységesen sony-t raktak mindegyikbe. Enyémbe is sony van pedig C-s de októberi gyártás :)

(#27023) oba


oba
addikt

Játék (grafikai teljesítmény) ill. custom rom támogatottság/kompatibilitás szempontjából melyik a jobb párosítás, a snapdragon805/adreno420 vagy exynos5433/maliT760? Ha jól rémlik anno még a Galaxy S2 idejében pl. a CM romokban gyengébb volt a videó teljesítmény mert nem volt normális driver az exynos/mali cuccokhoz. Persze nem mint ha most CM -et akarnék majd rakni a telóra, de ha egyszer szeretném kipróbálni akkor fontos lehet :) Gondolom jelentős különbség teljesítményben sincs a kettő között, de a Snapdragonos Note4 mintha többet kapna antutu -n mint az Exynos verzió. Igaz csak 1-2 videót néztem, lehet hogy régi rendszer volt rajtuk, azóta optimalizáltak...stb. Fogalmam sincs :) Ezért kérdezném, hátha valakinek van tapasztalata erről.

(#27024) tanzara válasza Tybike81 (#27014) üzenetére


tanzara
csendes tag

Köszönöm a válaszodat! Nekem manuál mód fontos, ebben pedig úgy tudom nincs.

(#27025) apaszka válasza tanzara (#27024) üzenetére


apaszka
veterán

Na ez azért tud sok mindent! Mi az mi hiányzik belőle? [link]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#27026) szerzol válasza oba (#27023) üzenetére


szerzol
senior tag

Szintetikus tesztek alapján jobb játékra az adreno 420.

(#27027) Techpriest


Techpriest
csendes tag

Tegnap visszavittem a Note 4-et a Samsunghoz, mert a kamera rohadtul idegesített. Direkt a Váci úti szervizbe vittem, mert nővérem minden egyes alkalommal dicsérte őket, elég sokszor ment már oda mindenféle ügyben.
Tehát elvittem a készüléket, az ügyintéző hölgynek sikeresen tudta produkálni a telefon a kamera fókusz problémát, örültem, mert eléggé kiszámíthatatlanul jött elő. Utána telefonál, hogy van e hozzá alkatrész, a pár perces beszélgetés után a hölgy annyit közöl velem, hogy szerencsém van, azt mondták, hogy van hozzá alkatrész, nyugodtan adjam le még azon a napon elkészül, sms-ben értesítenek, mikor mehetek érte. Felajánlottak egy csere készüléket és én meg ott vacilláltam, hogy arra a pár órára minek... na végül elfogadtam és milyen jól is tettem. Este 7 előtt pár perccel jött egy sms, csak nem épp a várva várt hírrel... "Tisztel Ügyfelünk a telefonhoz alkatrészt(?!) kellett rendelni, annak beérkezéséig szíves türelmét."
Ma hívom őket, hogy mégis milyen alkatrészt kellett hozzá rendelni (ha elméletileg volt hozzá?!) és hogy az meddig tart úgy általában? A telefonban lévő hölgy azt mondta, hogy nem tudja... :N
No comment :C

Na bocsánat, csak ki kellett írnom magamból :D (Idén már a harmadik garanciális ügyintézésben... és már nem vagyok olyan "lelkes" :F )

[ Szerkesztve ]

(#27028) gyuri81 válasza apaszka (#27025) üzenetére


gyuri81
veterán

idézek tőled a play áruházból : :))

Note4 Megvettem, de minek? Már régóta nem használom, mert semmivel stb. Jobb a gyárinál. Csak pénz kidobás!

[ Szerkesztve ]

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#27029) Tense válasza Techpriest (#27027) üzenetére


Tense
őstag

Teljesen megértelek, nem beszélve note nélkül minden egyes éjszaka kész terror, olyan mint nő nélkül, bár talán ki lehet bírni 1-2napot, de note nélkül?! :D Tudom kényszer helyzet, de le a kalappal... :D

[ Szerkesztve ]

(#27030) Hando válasza oba (#27023) üzenetére


Hando
tag

Idéznék a (#27017) apaszka linkjéből ami 6 hozzászólással előbb írt! (kicsit unalmas minden nap felteszik ugyan azokat a kérdéseket)

Jobb, rosszabb?
Hogy melyik változatra érdemes lecsapni? Nos, a hétköznapi használat során nincs jelentős különbség a két modell között, az azonban tudható, hogy a 20 nanométeres csíkszélességű és 64 bites Exynos verzió kicsit kevésbé melegszik, és például az AnTuTu tesztben magasabb pontszámokat ér el (50000+), mint a 28 nanométeres technológiával készülő és 32 bites Snapdragon változat, melyben azonban gyorsabb GPU figyel. LTE vonatkozásban a maximum 300 Mbit/s-ra képes N910F gyorsabb, mint a legfeljebb 150 Mbit/s-os tempót produkáló N910C.

(#27031) apaszka válasza gyuri81 (#27028) üzenetére


apaszka
veterán

Nem használom ,mert jó a gyári! De most felraktam,hogy a ISO,és az extrákat meg tudjam mutatni neki!
Mi van ebben?

Nekem jó a gyári!
A Manual az nagyon felhasználó barát felülettel rendelkezik! A Snap--->nem!
De ha fontos az állítgatás neki,akkor jó alternatíva lehet nem?

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#27032) Tybike81 válasza tanzara (#27024) üzenetére


Tybike81
őstag

Igen nincs benne a manual mód, de nem is izgat....
A G4et azért vettem mert benne volt, de rájöttem mire mindent beállítok, addigra már késő.
Egyedül az esti képeknél szerettem, mert jó kis fénycsíkos képeket tudtam csinálni a záridővel való játszással, de azt is meguntam és legtöbbet nem olyat fényképez az ember. Ami kicsit jobb volt a G4ben az a f1/8 de ezzel se olyan vészes. Hiába van benne manual fokusz, anno az S5 szelektív fókusz funkciójával jobb képeket csináltam. Gondolom a Note 4 kamerája mivel jobb, így azok is jobbak lesznek ezzel csinálva.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#27033) oba válasza Hando (#27030) üzenetére


oba
addikt

Jogos... teljesen elkerülte a figyelmem az a hsz. Köszi! :)

(#27034) gyuri81 válasza apaszka (#27031) üzenetére


gyuri81
veterán

persze, tökéletesen...

anno én is használtam, de felesleges volt számomra +1 app a gyári helyett...

Eladó új, bontatlan Samsung Galaxy S24 Ultra 12/512GB https://bit.ly/4aEqC1v

(#27035) szab120


szab120
tag

Rendeltem a Jemila gsm-től egy bontatlan, új Note 4-et, elvileg holnap veszem át, azt mondják magyar Samsung garos, csak a 128-as ára kicsit gyanakvóvá tesz, mert a legolcsóbb,amit találtam 150 volt. Szóval valaki vett már náluk készüléket? Mik a tapasztalatok?

[ Szerkesztve ]

(#27036) kazanka válasza szab120 (#27035) üzenetére


kazanka
őstag

Végtelen egyszerű a helyzet.Felhívod a Samsungot az ingyenes számon megkérdezed hogy hívatalos forgalmazó-e Jemile,és ha igen már csak arra figyelj hogy Samsung garanciapapír is meglegyen.

(#27037) kazanka válasza vinpilu (#27011) üzenetére


kazanka
őstag

Legyen szerencséd hozzá,mert szükséged lesz rá én még a sok büdös románról jót nem hallottam.a termékeikről meg pláne.

Bocs a dupláért véletlen volt! :R

[ Szerkesztve ]

(#27038) handrash válasza Techpriest (#27027) üzenetére


handrash
őstag

Ne tudd meg milyen a, másik szerviz, hidd el ez a jobb!

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#27039) Techpriest válasza handrash (#27038) üzenetére


Techpriest
csendes tag

Totálisan kétségbe ejt amit itthon művelnek garanciáztatás címen.

Kénytelen voltam beállítani emailjeimet a csere készülékre, mert az eddig tapasztaltaim alapján ez nem 1-2 nap lesz... :( :W

[ Szerkesztve ]

(#27040) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Ez mitől lehet? Volt mar szervizben a telefon de meg mindig ugyan ezt csinálja, hirtelen el kezd merülni a készülék!

(#27041) BeastMode válasza FuRiONight (#27040) üzenetére


BeastMode
őstag

Úgy nézem, ott hirtelen valamelyik alkalmazás folyamatosan pörgette a telefont.

(#27042) b.bela1 válasza apaszka (#27031) üzenetére


b.bela1
őstag

Én is megvettem a Snap-ot még a notesz3-hoz. Ott jobb volt.
Viszont notesz4-hez nem kell. Egy darabig próbálgattam, de a gyári jobban muzsikál. Szerintem a frissítésekkel javult a kamera is. Úgyhogy Snap most kuka.
Amúgy érdekes a manuális állítgatásról leírt vélemény.
Fórumtárs írta:
" mire beállítgatom már nem fontos"
Ebben lehet igazság. Mobillal az ember a pillanatot akarja elkapni. Vagyis, mire beállítod a "tökéletest", addigra a pillanatnak annyi. Lehet megint állítgatni. Ez így körbejár, és nem lesz sem sz@r, sem jó képed...

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#27043) FuRiONight válasza BeastMode (#27041) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ki lehet deríteni, hogy melyik lehetett az?

Netezés és Fb és kamera ami 99%-ban megy, más nem igen!

(#27044) Balazska15 válasza FuRiONight (#27043) üzenetére


Balazska15
senior tag

Szerintem, ha egy app ragadna be akkor az nem egyből nullára merítené. Szervizben akksit cseréltek?

"100 kiló vagyok baszd meg, hát mi lenne a titkom" :DD

(#27045) BeastMode válasza FuRiONight (#27043) üzenetére


BeastMode
őstag

Root nélkül nehéz.
Amúgy jól látom, hogy 86% az akksi?
Amúgy nekem míg megvolt a Note 4, megvettem a Samsung Package Disabler Pro-t és azzal jópár felesleges alkalmazást letiltottam. Meg is volt az eredménye, sokkal kevesebb volt a wakelock.

(#27046) apaszka válasza b.bela1 (#27042) üzenetére


apaszka
veterán

Én is régen vettem már meg. De van ki kiforgat véleményt.ezen átugrom.
Ide felesleges tényleg.

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#27047) Tybike81 válasza apaszka (#27046) üzenetére


Tybike81
őstag

Ne húzd fel magad :)
Melyiket érdemes amúgy használni?
Gyári, Snap, vagy manual camera appot?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#27048) oba


oba
addikt

:W
Megvettem végre a Note4 -et, F -es verzió, fekete, tökéletes állapot. Egy gsm üzletben vettem meg, nem is nagyon nézegettem, csak ilyen alap dolgokat próbáltam ki mint kamera, wifi, spen, stb, meg ugye a kijelzőt néztem meg, hogy nincs e beégés, ilyesmi.
Itthon tűnt fel, hogy tele van T-Mobile -os appal a telefon, a boot és kikapcsolási logó is egy igénytelen színes-szagos-hangos T-Mobil logó... De elvileg a készülék független, most is a vodafone -os kártyám van benne és működik. Ilyenkor mi van, okosítva lett? Azt valahogy meg lehetne tudni, hogy hivatalosan e esetleg vagy valami sufni módszerrel? A dobozban van egy számla, Telekomos, és azon az van, hogy egy összegben ki lett fizetve a készülék, de függetlenítésről nincs szó.
Illetve hogyan tudnék a legegyszerűbben és legbiztonságosabban valami gyári de tmobil és bloatware mentes romot rárakni? Álljak neki az összefoglalónak mi? :)

(#27049) kazanka válasza oba (#27048) üzenetére


kazanka
őstag

Észreveszed ha letiltják,ha nem akkor szerencséd van.

(#27050) gabesz839 válasza oba (#27048) üzenetére


gabesz839
senior tag

Ez érdekes . Ha nem tájékoztattak róla, akkor szerintem vidd vissza.
kazanka: Ez olyan mint a dumb és dumberen. Majd visszafizetem cetli.

[ Szerkesztve ]

Egy dolog biztos, mégpedig az, hogy semmi sem biztos. Vagyis nem biztos, hogy semmi se biztos.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.