Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13001) apaszka válasza jozsef_pecs (#12999) üzenetére


apaszka
veterán

Ezeket én is szeretem.

Kapja be a samsung ! Ha a legjobb telefont készíti , ne már ezen akadjon ki.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#13002) hackeeeee válasza dancsuri (#13000) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Patika.. :)

;]

Véleményem szubjektív...

(#13003) jozsef_pecs válasza apaszka (#13001) üzenetére


jozsef_pecs
csendes tag

Ezt a hozzá állást a Samsung részéről én sem értem. De akkor root előtt kötök rá készülék biztosítást ;-)

(#13004) jozsef_pecs válasza dancsuri (#13000) üzenetére


jozsef_pecs
csendes tag

Ez csak rootolva lett vagy custom romot is telepítettél?

(#13005) dancsuri válasza jozsef_pecs (#13004) üzenetére


dancsuri
veterán

gyári rom csak a vásárlás napjáig volt rajt. most a "Superfast &Lollifamous" romot használom

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#13006) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

A cerka nektek is mozog?

(#13007) S e t h válasza Dj.Kütyü (#13006) üzenetére


S e t h
nagyúr

Barátnőben.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13008) #18001664 válasza S e t h (#13007) üzenetére


#18001664
törölt tag

:DDDDDD

(#13009) kali válasza Dj.Kütyü (#13006) üzenetére


kali
legenda

nem teljesen mindegy, hogy melyik oldalával tolod be, de teljesen egyik oldalával se szoruljon.
igen, a hegye is mozog, mert egyrészt cserélhető, másrészt a nyomás erősséget több szempontból is érzékeli a telefon.

[ Szerkesztve ]

(#13010) hackeeeee válasza Dj.Kütyü (#13006) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Samsung felirattal felül, alul is lötyög. Talán ha felirattal lefelé van, akkor kevésbé.

Véleményem szubjektív...

(#13011) #67656192


#67656192
törölt tag

Használ valaki dolphint? Próbálgatom megszokni a gyárit, nem akar tettszeni de jóval takarékosabb minden szempontból.A dolphinhoz képest mintha árampumpa lenne.

[ Szerkesztve ]

(#13012) S e t h válasza #67656192 (#13011) üzenetére


S e t h
nagyúr

Ezért nem használok Dolphint, pedig jó.
teszt

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#13013) #67656192 válasza S e t h (#13012) üzenetére


#67656192
törölt tag

Hiánypótló az írásod, köszi.

(#13014) Colani


Colani
tag

El ne kezdjetek megint hogy kinek mozog kinek nem kinek milyen a kijelző ragasztása hogy helyen van e vagy sincs.es hogy mozog e a bekapcsolo vagy a hangero gomb mert megorulok már hogy minden szarbol várat építetek. ....
Köszi 😁😁😁😁

(#13015) norbi93 válasza Colani (#13014) üzenetére


norbi93
senior tag

Akkor beszéljünk a snap cameráról, vagy kérdezzük meg még párszor, hogy mikor jön a lolli szolgáltatós telefonokra? :DD

(#13016) Sebestyen01 válasza Colani (#13014) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Nekem is mozog minimalisan... most akkor buntit kapok mert leirtam? Amig a keszulekrol ir valaki azon belul azt ir amit akar! Itt jo kozisseg kovacsolodott issze, egymast segitjuk garanciaban tapasztalatokkal, megvitatjuk a gondokat etc. Ha ez neked nem oke van jobb felul egy x hasznald! ;)

(#13017) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Köszi a válaszokat.Jóccakát!!

(#13018) DiamondBack válasza S e t h (#12990) üzenetére


DiamondBack
senior tag

Így már van összehasonlítási alapom, fehéren jobban látszik mint sötét színű telón, ahogy nézem ide egy hajszálat se lehet bedugni:

(#13019) Colani válasza Sebestyen01 (#13016) üzenetére


Colani
tag

Majd lassan egymás vállán is sírtok 😊😊😊

(#13020) hackeeeee válasza DiamondBack (#13018) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

És alul? :)

Ez jónak tűnik.

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#13021) Sebestyen01 válasza Colani (#13019) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Oszt? Mit faj neked... ;]

(#13022) blu79


blu79
addikt

- szerintetek a Samsung felirat nincs picit ferdén rajta?

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#13023) kali válasza blu79 (#13022) üzenetére


kali
legenda

0.02 mm pontosságú mérőeszközöm van csak itthon, az alapján nem, de a biztonság kedvéért végzek majd pontosabb mérést is!

egyre inkább úgy érzem, hogy iphone 6 plus kell nekem, hiába hibátlan a jelenlegi note 4-em, de előtte még bedobok majd ide egy kérdőívet, megerősítendő a döntésemet, mert ha én nem is tapasztaltam ilyet, de akinek note 4 van, annak a családjában nem kizárt, hogy azóta nőtt a gombás megbetegedések száma, több a gyakori vizelési ingerrel kínlódó ember...stb.

(#13024) Sebestyen01 válasza kali (#13023) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Kicsit hypohonderek itt az emberek :DDD

(#13025) FRENK1988 válasza Sebestyen01 (#13024) üzenetére


FRENK1988
veterán

930as topikban is az ment állandóan. Kopik a fekete keret eláll a kijelző stb...

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#13026) w333 válasza kali (#13023) üzenetére


w333
félisten

Kicsit elbizonytalanodtam az utolsó 200 hzsz. miatt lehet hogy nem fogok Note 4 -t venni, inkább egy SGS 6, de maximálisan megértelek ... :D

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#13027) gyuri81


gyuri81
veterán

Picit arra hasonlít ez a kijelző mizéra mint amikor még az S3 időszakban mindenki nézte a sötét wc-ben a kijelző ragasztási foltokat :)

(#13028) w333 válasza gyuri81 (#13027) üzenetére


w333
félisten

+1 és tényleg "ngabi" tanácsára :DDD

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#13029) SzlobiG válasza gyuri81 (#13027) üzenetére


SzlobiG
félisten

Arra én is emlékszem, ameddig nem találta ki vmelyik, hogy vannak olyan foltok észre se vettem aztán elindították a lavinát mindenki azt nézegette. :D

(#13030) kali válasza w333 (#13026) üzenetére


kali
legenda

ne is vegyél, de semmilyen más telefont sem, samsungot főként nem, mert ha innen néhányan a gyártón belül mennek tovább, akkor hiába használod te hónapokon át megelégedéssel a telefonodat, semmilyen hibát nem felfedezve, utána elindul egy lavina, és mindent mikrométerrel kell majd mérned, hátha rosszul látod, vagy nem látod a hibát, pedig van néhány századnyi (mm) eltérés valahol...
igaz, azokat a problémát kereső hozzászólásokat ignorálni kellene, ahol akkor vagy korábban már kijelentést eszközölt, hogy sérült a keret, meg ilyen vagy olyan sérülés keletkezett a telefonon - nem gyártási hiba - és jó lenne cserélni...
az s6 (edge) sem jó, mert ott meg egy muki a karcos kijelzőkkel trollkodik! :N
az s4-ed kerete nem pattogzott még le, illetve az üvege nem repedt még el magától?? a g2-d kijelzője nem sárgul még...stb? lehet, hogy igen, csak még nem vetted észre...

[ Szerkesztve ]

(#13031) Sebestyen01 válasza kali (#13030) üzenetére


Sebestyen01
őstag

Az almaban is ferde a kijelzo meg nyekereg csak az aljan van 2 csavar azt lehet allitgatni :D mindenhol van valami nyomor! Nekem hianyoznal ha elmennel bizom benne hogy csak a palinka szol beloled ;]

(#13032) pohár válasza Sebestyen01 (#13031) üzenetére


pohár
félisten

nyugi, ironizált csak :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13033) kali válasza Sebestyen01 (#13031) üzenetére


kali
legenda

elég régen ittam utoljára alkoholt, de tényleg nézegetem a 6 plus - azzal nincs annyi gond, mint a sima 6-ossal, meg a kisebbik típussal a nagy kijelző és az ois is hiányozna - konstrukciókat a szolgáltatómnál, viszont ha rá is szánom magam, egy ideig marad mellette a note 4 is, csak a biztonság kedvéért, meg bejött/szeretem is annyira, hogy ne legyen egyszerű 4 hónap után csak úgy lecserélni, ettől azért többet érdemel, meg eredetileg úgy terveztem, hogy az őszi iphone megjelenéseket kivárom vele.

pohár; nem, tényleg elgondolkodtam, de visszafogom magam, butaság lenne ilyesmiért lecserélni a frankó note 4-emet, pláne most, hogy az iphone árak nem olyan régen rendesen megugrottak a gyártónál és már a szolgáltatóm is lekövettem az emelést. nem mondom, hogy nem szoktam akár butább dolgokra is pénzt költeni/kidobni, de most (kivételesen) a drágulást is betudom kifogásnak, illetve mától elkezdem magam rászoktatni az s pen használatára is! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13034) w333 válasza kali (#13030) üzenetére


w333
félisten

LOL ... hát igen kicsit sok az über legend :DDD

Sok felhasználó már a hibátlan telefont is hibásnak látja (ha nem is az) ;]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#13035) ΞΔGLΞ válasza apaszka (#13001) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Ez ellen, mint minden ellen, csak a "nép" tud tenni. Fotelforradalmárokból több milliárd van, de azt a kutyát sem érdekli. Viszont, aki tesz is valamit, abból szinte alig. Tehát a lényeg, ha egyik napról másikra a "nép" úgy döntene, hogy többet nem vesz Samsung telefont, vagy iPhone-t, akkor 1 hét múlva negyedáron vehetnéd gyárilag root-olva, de amíg egy 300+k edge-re annyi előrendelés futott be, hogy nem tudják legyártani a sok millió készüléket, addig a Samsung és bármelyik úgy pofázik, ahogy akar, és te nem szólhatsz a kicseszett kukkot sem.

Csak ilyen és hasonló fórumokon ugyan elmondhatod/leírhatod a véleményed, de az senkit nem érdekel "ott fent". Három dolgot tudsz tenni:

Vagy benyeled a konox-ot, vagy nem és elveszted a garanciát, vagy nem veszel Samsung telefont. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13036) dancsuri válasza lipothp (#12971) üzenetére


dancsuri
veterán

van valami fejlemény?

költekezz, hogy más is költekezhessen!

(#13037) #67656192 válasza ΞΔGLΞ (#13035) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ez ok, de azért a felváló kijező ragasztás érdemel az néhány szót. Elég ha az itt felmerült panaszok fele jogos. Igenis javítsák, cseréljék. [link]
Persze nem kell mindjárt farkast kiáltani de a kis közösség jól teszi ha átnézi a készülékét és ha úgy ítéli meg igenis cserélje ki. Végül is egy ilyen szakmai fórum azon túl, hogy ki milyen tokot vegyen vagy, fóliát adott esetben root custom romok felrakása után egy kicsit néha szólhat (időszakos) kedvencünkön fellelhető hibákról, típushibákról és azok orvoslásáról. Jelenleg ez a szerkezet az androidos világ legjobbja(lehet vitatkozni) , de ennek a behemótnak is lehetnek hibái.
Ismerjük el, az almások is megtették és tegyünk ellene sértődés helyett.

[ Szerkesztve ]

(#13038) csabicska


csabicska
senior tag

A Twitteren találtam;,de mégsem találom 😕
:

[ Szerkesztve ]

-Galaxy S20 - The best-

(#13039) Dj.Kütyü válasza #67656192 (#13037) üzenetére


Dj.Kütyü
aktív tag

Milyen papirral próbáljam a rést?A4?Vagy névjegykártya?

[ Szerkesztve ]

(#13040) ΞΔGLΞ válasza #67656192 (#13037) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

De most a knox-ról volt szó, nem a kijelzőről.

(#13041) csabicska


csabicska
senior tag

Ezt nem találom :
BOC5.

-Galaxy S20 - The best-

(#13042) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Tegnap még letiltottam pár apróságot, amik biztosan nincsenek használva, mégpedig az ANT-ot, és a Samsung link 2 cuccát.

Ma elvileg megjön a protective case, kíváncsian várom. :)

Véleményem szubjektív...

(#13043) Dj.Kütyü


Dj.Kütyü
aktív tag

Na.az A4-es lap befér.Akkor csere?Most próbáltam.Ja nem kellett erővel tuszkolni.

(#13044) blu79 válasza kali (#13023) üzenetére


blu79
addikt

_ szia, csak viccből írtam , hogy a Samsung felirat nincs egyenesen rajta :)) , kíváncsi voltam hogy reagálnak itt, kicsit túlzásnak tűnik ami itt folyik az utóbbi időben :) cerka mozog , fél mili rés van a képernyő között meg stb, nem is tudom milyen kéne legyen egy tökéletes Note 4, ez enyém tökéletes, nagyon meg vagyok vele elégedve

- ahogy már írták fentebb is , sokan már a hibátlan telót is hibásnak lássa :(

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ = G-sync 165Hz ips 1440p « Ahogy a programozók készítik programjaikat, az első jöttment harkály lerombolhatná az egész emberi civilizációt »

(#13045) csabicska válasza csabicska (#13041) üzenetére


csabicska
senior tag

[link]

Már fent van az oldalon,de valami gyors letöltő link jó lenne hozzá.

[ Szerkesztve ]

-Galaxy S20 - The best-

(#13046) #67656192 válasza Dj.Kütyü (#13039) üzenetére


#67656192
törölt tag

Nem az a legfontosabb, hanem az, hogy a kijelző négy sarkát ha nézed nincs egyforma mélyen beültetve. Ha megnyomod a kijelzőt és úgy érzed, hogy beljebb tudod nyomni tehát puha(az első nekem ilyen volt) akkor kell gariztatni mert feljebb is válhat, és bemehet a por. Vannak példányok a neten amiknél sötétben a fény is kijön, annyira felvált...
Akinek nem inge ne vegye magára csak segíteni akartam, nem pánikot kelteni.

(#13047) #18001664


#18001664
törölt tag

A magyar Vodafone gyorsabb volt most frissìtés terén mint a Telekom? :)

(#13048) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Most már lefényképeztem az enyém is, nem tudom ebből mit lehet látni, illetve mit láttok, képről nem olyan, mint élőben, de annyit észrevettem, hogy sokat számít, hogy esik rá a fény, de mivel a kamera pont középen van, és a széleket és jónak találom, (talán a jobb széle egy hangyaf@sznyival nagyobb, de ebben sem vagyok biztos), ezért úgy gondolom ez tökéletesnek mondható.

[ Szerkesztve ]

(#13049) #67656192 válasza ΞΔGLΞ (#13048) üzenetére


#67656192
törölt tag

Ez tökéletes is, már bánom, hogy nem fényképeztem le az enyémet anno. Baloldalt síkban volt a szelfikameránál meg elvált a kerettől. Olyan volt az a sarok mint egy sokszor felragasztott matrica. Rányomtam ottmaradt 1 perc mulva elengedett. Kérdés nélkül cserélték.

(#13050) apaszka válasza csabicska (#13045) üzenetére


apaszka
veterán

Nekem a Német BOB4 van még fenn,de nem tudom frissítsem e majd én is. :Y Magyar Voda nem kell rá az tuti :W

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.