Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:43:27

LOGOUT.hu

Samsung Galaxy Note 4 Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23801) Rabidsnail válasza #18001664 (#23800) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Végülis,de! Jó gondolat. Asztalin is az fut. Nem is tudom miért nem tettem fel. Régen panaszkodtak rá,hogy energia igényes.

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#23802) zmedve92


zmedve92
újonc

Persze a +36 előtag megvan, írtam is hogy a híváskezdeményezéssel nincs probléma. A számok pedig samsung accuntról lettek importálva ahogyan eddig bármikor, és sosem volt vele probléma. Arra is gondoltam hogy esetleg a hívószám beállításával van a probléma, hogy alapértelmezetten rejti a számot, de nem azzal volt a gond. Próbáltam volna különböző fórumokon utána olvasni de sehol nem találtam témába vágó topicot.

(#23803) proper válasza Misi1980 (#23795) üzenetére


proper
őstag

sikerült végre megoldani a problémát

felvették panasznak majd 5perc múlva már kaptam az sms-t hogy működik megcsinálták
és láss csodát megy is a 4g azonnal

(#23804) Misi1980 válasza proper (#23803) üzenetére


Misi1980
senior tag

Felhívtad az ügyfélszolgálatot?

(#23805) #18001664 válasza Rabidsnail (#23801) üzenetére


#18001664
törölt tag

Én csak azt használom, egyik leggyorsabb, legkönnyebben kezelhető, szinkronizál azt asztali Chrome-al.

(#23806) Mikulásbá válasza #18001664 (#23805) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

+1 :K

(#23807) proper válasza Misi1980 (#23804) üzenetére


proper
őstag

igen

mondtam hogy részemről minden ki van már zárva úgyhogy oldják meg valahogy
erre mondta hogy felveszi panasznak és kivizsgálják

de kb 5perc telt el és kaptam is az sms-t hogy kapcsoljam ki meg be mert megcsinálták

de még kikapcsolni sem kellett mert azonnal meg is jelent a a 4g ikon :))

(#23808) Misi1980 válasza proper (#23807) üzenetére


Misi1980
senior tag

Köszi a segítséget!Felhívtam én is az ügyfélszolgálatot és azt mondták hogy nekem nincs aktiválva az ő rendszerükben a 4g szolgáltatás.Bekapcsolta nekem központilag hogy legyen 4g-m.Remélem lesz is.

[ Szerkesztve ]

(#23809) SGS5BLUE


SGS5BLUE
csendes tag

Udv. Megvalnek a note4 tol esetleg ha valakit erdekelne varom az ajanlatokat fekete tmobile 32gb os garancias 08.08an vasarolt hiatlan keszulek minden tartozekaval (vas megye)

(#23810) #18001664 válasza SGS5BLUE (#23809) üzenetére


#18001664
törölt tag

Az ilyenért adminbá büntet ám!

(#23811) Szakiii válasza SGS5BLUE (#23809) üzenetére


Szakiii
addikt

Üdv, itt tudtommal tilos hirdetni.

(#23812) Rabidsnail


Rabidsnail
senior tag

Frissítést jelzett a Kyubi! :DD V3.1 :C Szupiiii!

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#23813) Moralespg válasza Rabidsnail (#23812) üzenetére


Moralespg
tag

Nálam is.:-) Próbáltad már?

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#23814) Moralespg válasza dancsuri (#23774) üzenetére


Moralespg
tag

Megvettem a google play-en a screen off note appot.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#23815) ronson válasza Moralespg (#23814) üzenetére


ronson
őstag

Azt be lehet ugy állítani, hogy csak lezárt képernyőnél aktiválja magát? Használtam apk-ból telepítve, de idegesített, hogy ha a telefon használat közben kiveszem a tollat akkor is felugrik.

(#23816) Rabidsnail válasza Moralespg (#23813) üzenetére


Rabidsnail
senior tag

Fent van. A Rom Extras-ban boot animációk választhatóak. Még nem látok mást,de csak nemrég ment fel.

Samsung galaxy Note 4 (N910f) Root, MM 6.0.1 "Ember embernek farkasa!"

(#23817) Moralespg válasza ronson (#23815) üzenetére


Moralespg
tag

Igen be lehet állítani hogy csak a zárt képernyőnél kapcsoljon be.Beállitások-S toll-gyors funkciók-Bek.S toll leválasztással.Igy nem kapcsol be a telefon használat közben.

Samsung Galaxy s8 +Samsung gear s3

(#23818) Tybike81


Tybike81
őstag

Melyik jobb a két variáns közül? A 910F vagy a 910C? Lényeg a teljesítmény de inkább a kamera része a mérvadó, mert olvastam hogy abban is van különbség. Állítólag az F-ben van a Sony modul az OIS-sal, a másikban az ISOCELL de azt nem tudom hogy OIS van e benne.

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#23819) SGS5BLUE


SGS5BLUE
csendes tag

Akk bocsi nem tudtam!!!! Nem elado!! :D :D

[ Szerkesztve ]

(#23820) Szakiii válasza Tybike81 (#23818) üzenetére


Szakiii
addikt

minden nap felteszi valaki ezt a kérdést... első hsz-ben benne van mi a különbség.

(#23821) b.bela1 válasza Tybike81 (#23818) üzenetére


b.bela1
őstag

Nézz utána alaposabban.
Az általad említett "állítólag" sem igaz.
( nagyvonalakban a használati eltérés a két variánst illetően közelíti a nullát)

[ Szerkesztve ]

Aki bárhol, és bármikor tud nevetni az élet dolgain, az megéri a súlyát aranyban. Notesz5 C csodálatos blekzafír gyöngyszem

(#23822) Tybike81 válasza b.bela1 (#23821) üzenetére


Tybike81
őstag

Köszi ezzel nem lettem kisegítve :( jó lenne ha segítenétek mert fél óra múlva megyek megnézni egyet, jó lenne tudni melyiket érdemes. Szerintem nem nagyot kértem

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#23823) S e t h válasza Tybike81 (#23822) üzenetére


S e t h
nagyúr

Azt vedd meg amihez olcsóbban jutsz hozzá. Írom ezt úgy, hogy én vásárlás előtt utána szoktam olvasni és pár 10 ezer hsz után mondom, hogy nincs lényegi differencia.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23824) Tybike81 válasza S e t h (#23823) üzenetére


Tybike81
őstag

Ok, csak sajnos S5ről ugyan arra a kamerára nem váltanék, és mint kiderült a 910C-ben ugyan az a kamera van, míg a Snapis változatban a jobb Sony IMX szenzor :(
Itt lehet olvasni róla :( szóval nem "állítólag"
[link]

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#23825) kali válasza Tybike81 (#23818) üzenetére


kali
legenda

mind a két típusban sony imx240 a jellemzőbb, de elvétve akad c-s és f-es is isocell modullal, viszont azok is pont úgy ois képesek - nincs olyan note 4, ami ezt nem tudja -, és minőségben is minimális eltérések vannak, egyik módban és viszonyok között az egyik jobb, máskor meg fordítva, így emiatt sem aggódnék, bár annak kicsi az esélye, hogy isocell modulosat kapjon valaki.
az általad linkelt cikk írása óza már kiderült, hogy az úhy nem igaz.
az s5 kamerája nem ois képes, így azt hiába hasonlítod a note 4-ben lévőhöz.
összességében is mindegynek mondható, hogy c vagy f, valamiben az egyik jobb kicsivel, másban meg a másik, de nem komoly eltérésekkel, hacsak nem kell valakinek specifikusan valamelyik jobb tulajdonság.

[ Szerkesztve ]

(#23826) Tybike81 válasza kali (#23825) üzenetére


Tybike81
őstag

Érdemes S5ről váltani?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#23827) BeastMode válasza Tybike81 (#23826) üzenetére


BeastMode
őstag

Úgy veszem észre, hogy fontos neked a kamera. Nos, ez esetben mindenképp megéri a váltás. A Note 4 nagyon jó kamerával rendelkezik.
Nekem F variáns volt, teljesen meg voltam vele elégedve és a kamerára egy rossz szavam sem volt soha.

[ Szerkesztve ]

(#23828) kali válasza Tybike81 (#23826) üzenetére


kali
legenda

igen, legalábbis szerintem.

(#23829) F_Gergely válasza kali (#23825) üzenetére


F_Gergely
őstag

Azt hogy lehet kideriteni milyen kameramodul van a telefonban? Gondolom isocell csak az elsoszeriaban volt utana mar mindegyik sony kamerat kapott, nem?

(#23830) kali válasza F_Gergely (#23829) üzenetére


kali
legenda

véletlenszerű lehet a dolog, mert későbbi szériákban is akad isocell, a *#34971539# kóddal lehet ellenőrizni.

(#23831) Szakiii válasza F_Gergely (#23829) üzenetére


Szakiii
addikt

de nem kell félni az isocell is jó, ha jól tudom az hdr-ben erősebb

(#23832) handrash válasza kali (#23830) üzenetére


handrash
őstag

És itt honnan látom?

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#23833) kali válasza handrash (#23832) üzenetére


kali
legenda

isp ver check

(#23834) Dealer95 válasza kali (#23833) üzenetére


Dealer95
őstag

Nekem nincs ilyen opció (C-s)

(#23835) apaszka válasza kali (#23833) üzenetére


apaszka
veterán

http://imgur.com/PI5mbWx

F es van. De erre volt valami app is anno

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23836) Tybike81


Tybike81
őstag

Na a a biznisz elmaradt sajnos :(
Hiányosak voltak a tartozékok, garancia nem volt kitöltve, állítólag a számlája meg van valahol és nem engedett az árból :( Létezik hogy a Note4-hez ismét a régifajta szürke garanciajegy van amúgy?

Samsung Galaxy S24 Ultra 512gb, SGW4 Classic 46mm

(#23837) handrash válasza kali (#23833) üzenetére


handrash
őstag

Olyan menüpont nekem nincs.
De ami van, ott ez látható:ezt meg nem tudom értelmezni

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#23838) kali válasza Dealer95 (#23834) üzenetére


kali
legenda

és a többiek; régebbi firmware verzión működött - többen tettünk is be ide is képeket róla -, úgy kiírta, ahogy a linkelt írásban látható képes is; link
lehet, hogy az újban már letiltotta, vagy másként kezeli a gyártó.

(#23839) Dzsuri89 válasza Tybike81 (#23824) üzenetére


Dzsuri89
őstag

Nekem 910C verzióm van, de az S5-tel nem igen lehetne összehasonlítani a kamerát...
Kollégámnak van S5-je és buliban néztük múltkor, hogy az övé totál szar homályos képeket csinált, míg az én Note 4-em szép éleseket a körülményekhez képest. Fókusz ideje is sokkal lassabb az S5-nek.

Én ha vennék Note 4-et tuti Exynos procisat, sose volt bajom vele, melegedni se melegszik.

[ Szerkesztve ]

(#23840) Szakiii válasza Dzsuri89 (#23839) üzenetére


Szakiii
addikt

Nekem F-es van és sose voltam vele bajom, és szintén nem melegszik :) mint írtuk nincs számottevő különbség (főleg hogy az a minimális ami van az kamera terén pont az F felé billen).

(#23841) apaszka válasza kali (#23838) üzenetére


apaszka
veterán

Akkor is jó mint mondod a kamerája a nóta4nek! De az egész készülék verhetetlen szerintem is!
Mostanában próbáltam pár másikat,de nem adnám ezt oda érte!

Tybike81 is!

A tudása jó a kamerának! Ha persze a manual camera app megkapható lenne,akkor csúcs lenne sokáig!
Na de ezért nem kapjuk meg szerintem!

Így ezt tudja így is!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23842) haligali72 válasza dancsuri (#23774) üzenetére


haligali72
aktív tag

Szia! Nálad nincs olyan bug hogy ha az akciójegyzetet használod és kis méretre akarod tenni, akkor eltűnik? Addig nem is működik az akciójegyzet amig újra nem indítom a mobilt vagy ki nem lövöm az S-NOTE -ot a futó programok közül? Ez azóta van így amiota feltettem a sreenoffmemo-t. Ha megkérlek megnéznéd ezt nekem? Nagyon megköszönném.

(#23843) apaszka válasza haligali72 (#23842) üzenetére


apaszka
veterán

Most próbálom megint ,de nálam jó! :K

https://hardverapro.hu/apro/hp_14-am100nh_laptopom_billentyuzetet_szeretnem_ja/hsz_1-200.html

(#23844) haligali72 válasza apaszka (#23843) üzenetére


haligali72
aktív tag

Pedig már ezért 1× újra raktam és mindaddig jó volt amíg fel nem telepítettem a XDA-s screen offmemo-t. Ne érts félre, nem sajnálom a pénzt érte, de nem tudok vásárolni a playen

(#23845) Csekusz


Csekusz
tag

Végül is úgy döntöttem és felhívtam az ügyfélszolgálatot a note-om miatt. Utána írásban is jeleztem a hibát és az igényt a házhoz jövős (kiszállásos) prémium szervízre. Keddre kaptam időpontot, akkor jön a szaki. Sajnos több "f.r." és visszaállítás ellenére sem változott, javult meg a problémája a telefonnak: "bealszik" a telefon az ujjlenyomatos azonosítás után : hosszú másodpercekig nem lehet sehogy sem belépni, vagy elfeketedik a kijelző, vagy lefagy és 5-6 mp.-ig semmit nem hajlandó csinálni. Most már a GPS is vacakol ujabban(simán jelet veszít, 30-40 métert téved). Használat közben pedig durván akad, röccen, a legváratlanabb helyzetekben durván bedadog a felület, vagy alkalmazás. Emellett (F-es),sokszor brutálisan melegszik sajnos,de már csak egy wi-fi bekapcs miatt is. Meguntam, elég volt. Nagyon szeretem és tetszik maga a telefon, de ezzel már nem tudok és akarok így együtt "élni" (szívni) tovább. Kiváncsi leszek a szerelő mire jut vele.
Szerintetek azonnali cserére van ilyen esetben esélyem? Vagy elviszik és cseretelefont adnak ? Vigyáztam rá,mind a hímes tojásra, totál karcmentes, akksija megkímélve, fél éves, nekem egy totál gyalu is megfelelne..., csak használhassam, ahogy egy telefont szokás.

[ Szerkesztve ]

Samsung Wave II., Samsung N7100, Samsung N910F - iPhone 6S, iPhone 8+, S9

(#23846) Szakiii válasza Csekusz (#23845) üzenetére


Szakiii
addikt

ki fogja cserelni, nem szabad melegednie se a többi problémáról nem is beszélve

(#23847) MaCS_70 válasza F_Gergely (#23783) üzenetére


MaCS_70
félisten

Én használom a Qi-t, nekem nagyon bejött.
Pontosan úgy vagyok vele, hogy jobb lassan tölteni, különösen, ha éjjel úgyis van rá idő -- ha pedig gyorsan kell a delej, bedugom a drótot.
Gyári szettet használok.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#23848) datomi


datomi
tag

Gyári launchert cserélném Nova-ra, és az lenne a kérdésem, hogy az S-Pen továbbra is fog működni, vagy annak szüksége van a gyári launcherre?

Xiaomi Mi 10 Lite 5G / Samsung Tab S5e

(#23849) handrash válasza datomi (#23848) üzenetére


handrash
őstag

Működni fog, csak egyes widgeteket veszítesz el.

Biztonságot? ---> http://www.athsecurity.hu/

(#23850) datomi válasza handrash (#23849) üzenetére


datomi
tag

Köszi! :R
Leginkább az akciójegyzetet használom (elég sokat), a többi számomra nem fontos.
Akkor feldobom a Novát, aztán max visszatérek a gyárihoz, ha nem működik az S-Pen.

Xiaomi Mi 10 Lite 5G / Samsung Tab S5e

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.